PDA

View Full Version : Дали значи нещо??



sladkata_91
03-19-2008, 11:54
Снощи бях на кафе с приятели и бившия ми беше там.Аз седях в края на сепарето и якето му беше до мен и той ми вика я ми подай якето и аз му го давам ама му паднаха ключовете и там беше ключъдържателя който той ми беше подарил преди време едно сърце и ми каза докато го обичам да е в мен.След като скъсахме аз му го върнах и той каза,че ще го изхвърли и не го носеше,но сега си го е сложил и аз като дигнах ключовете му викам хубав ключъдържател и той вика да.Аз го попитах защо го носиш и той само ме погледна и вика "Нещо лощо ли има?" А гаджето му седеше отсреща и вика защо бе какво за тоя ключъдържател и аз викам питай него.И те си тръгнаха.Дали това значи че още ме обича :( според вас?

ghostwisper
03-19-2008, 11:58
oznachava,che dosta qko si nakarala priqtelkata mu da revnuva..a pyk i e napylno vyzmojno da znachi neshto,makar che teq raboti samo po filmite gi ima ;)

Alabalaportokala
03-19-2008, 12:10
Означава че много як си внушаваш 8)

N0_feAR
03-19-2008, 12:12
не мисля, че е кой знае какво. И аз да бях и аз щях да си окича ключовете, щом няма с какво друго 8-) 8-)

Merito_
03-19-2008, 12:18
Що пък да си внушава, възможно е.И моя приятел ми подари един сребърен синджир с неговата буква и ми каза да я сваля, когато спра да го обичам.Разделяли сме се, но аз не съм я сваляла само поради тази причина.Същото и с него и той никога не е свалял подаръка, който аз му подарих и ми е казвал, че ще го свали, когато спре да ме обича.
Защо тези работи да ги има само по филмите.Това, че не сте изживяли нещо по-истинско и филмиращо е др въпрос.
Що след като го е махнал отново да си сложи ключодържателя, не може ли да си вземи нов. И в случай, че си има нова приятелка би трябвало да не е останало нищо от предишната, ако няма чувства към нея...Аз така го разбирам.

olive_oil
03-19-2008, 12:19
Снощи бях на кафе с приятели и бившия ми беше там.Аз седях в края на сепарето и якето му беше до мен и той ми вика я ми подай якето и аз му го давам ама му паднаха ключовете и там беше ключъдържателя който той ми беше подарил преди време едно сърце и ми каза докато го обичам да е в мен.След като скъсахме аз му го върнах и той каза,че ще го изхвърли и не го носеше,но сега си го е сложил и аз като дигнах ключовете му викам хубав ключъдържател и той вика да.Аз го попитах защо го носиш и той само ме погледна и вика "Нещо лощо ли има?" А гаджето му седеше отсреща и вика защо бе какво за тоя ключъдържател и аз викам питай него.И те си тръгнаха.Дали това значи че още ме обича :( според вас?
нз дали те обича или не, но ако неговата е ревнива доста здраво си го накиснала.

sladkata_91
03-19-2008, 12:27
Ами не ме интересува каква е тая те са заедно то скоро и тя е някаква много глупава мн ме дразни :D .А пък той аз все още го обичам и снощи цяла вечер само си говорихме се смеехме,той ми каза да му звънна когато искам да се видим.

Chess
03-19-2008, 12:38
Ами не ме интересува каква е тая те са заедно то скоро и тя е някаква много глупава мн ме дразни :D .А пък той аз все още го обичам и снощи цяла вечер само си говорихме се смеехме,той ми каза да му звънна когато искам да се видим.

Ми звънни му :-o

tan0
03-19-2008, 13:41
Ами не ме интересува каква е тая те са заедно то скоро и тя е някаква много глупава мн ме дразни :D .А пък той аз все още го обичам и снощи цяла вечер само си говорихме се смеехме,той ми каза да му звънна когато искам да се видим.

Ми звънни му :-o

kvo chakash da se zaribi po novata i posle da pusnesh tema kak da si go varna imah shans no go propilqh...

juchoche
03-19-2008, 13:43
:-D :-D КВо да ти кажа ЗдравО с Във филма :D :D :D :D

hooliganka89
03-19-2008, 14:13
Interesno mi e sled kato ti si go skasala i si mu varnala kluchodarjatela,kakvo te interesuva sega dali toi oshte te obcha ili ne?


I mejdu drugoto ne vqrvam zaradi tova da nosi pak kluchodarjatela.
Nedei da si mislish,che ti ako si na negovo mqsto shte go nosish zashtoto go obichash,momchetata ne rasajdavat kato nas.

zvezdichka777
03-19-2008, 14:15
Възможно е все още да има чувства към теб ..

qwertyto
03-19-2008, 14:47
awe sp men vuprosut ne e tolkova do tva, 4e o6te si nosi kliu4odurjatelq, a do tva, 4e ti e kazal da m znunne6. are macka yspeh4eta ii ei gledai da ne si propilee6 6ansa, 4e posle 6e ima qko... rev... aideee :-) :-)

sladkata_91
03-19-2008, 16:22
Ами да ще му се обадя :P Ами интересува ме защото аз го зарязах,защото си мислех че не го обичам и че не ми пука за него и да не го боли,но се оказа нещо съвсем различно и си го искам обратно и сега като видях че носи сърцето и аз като го попитах как ми се усмихна хубаво и ми каза да му звънна :grin: :grin: :grin:

5StaR
03-19-2008, 16:29
Означава че много як си внушаваш 8)

sexy&crazy
03-19-2008, 16:39
Означава че много як си внушаваш 8)

Rofl4e
03-19-2008, 18:46
Qvno mom4eto ima o6te 4ustva kam tebe..makar da ima nova fr.. :]

Diva4e
03-19-2008, 18:49
Spored men tova neshto bi miglo da oznachava mnogo neshta,moje i da te obicha oshte ili da go priema kato skup spomen,moje puk da si haresva kluchudurjatelq za tova da go nosi !