PDA

View Full Version : Ах този маникюр...



olive_oil
03-19-2008, 12:06
Здравейте. Ноктите ми се цепят и чупят мн лесно и немога да се задържа с дълъг маникюр. Съученички ми препоръчаха да си ги мажа с йод и въпроса ми е колко пъти дневно/седмично да се мажа с йод и в какъв период от време да го правя? Да прав ли паузи или да се мажа, докато ми свърши шишенцето?

noname15
03-19-2008, 12:14
Аз мойте нокти си ги мажа с едно масло на Орифлейм(Nail & Culticle Repair пише на шишенцето)и съм доволна :) Ама с йод не съм пробвала :?

BlueCat
03-19-2008, 12:22
Аз за йод не съм чувала. Знам, че е полезно с олио или зехтин, мажеш и стоиш 30 мин поне, защото ноктите много се изсушават от лакочистителя. А аз си купих едно масло за нокти на орифлейм и съм доволна.

vampiretion
03-19-2008, 13:20
Mi az imam dulug manikur bez da polagam griji za da gi pravq po-tvurdi.Spored men nedei s iod,za6toto moje da pojulteqt.Po-dobre si kupi nqkakav zazdravitel na Avon,Orifleim ili Perfect.

Ag
03-19-2008, 13:57
Perfect 5 in 1 май беше

olive_oil
03-19-2008, 14:16
мерси мн за постовете и съветите дотук.
очаквам още мнения

GaBiIi__
03-19-2008, 14:44
na Avon zastarvitelite ne pomagat.. pone na men am ot ioda pojaltqvat noktite dosta ako ne ti pre4i moje6 da i maje6 1 ili 2 pati dnevno az sega sam s perfekt 5 v 1 4ee v tva mi e poslednata nadejda :D :D :D :( :(

olive_oil
03-19-2008, 15:42
na Avon zastarvitelite ne pomagat.. pone na men am ot ioda pojaltqvat noktite dosta ako ne ti pre4i moje6 da i maje6 1 ili 2 pati dnevno az sega sam s perfekt 5 v 1 4ee v tva mi e poslednata nadejda :D :D :D :( :(
и на мен ми пожълтяват, но след като се изкъпя ми ставата пак белички.
Ти за временно пожълтяване ли говориш или за някво хронично оцветяване на ноктите?

Exothermic
03-19-2008, 16:39
Купи си един лимон.Разрежи го на две.
И си напъхай пръстите в половинките от лимона и така постой
известно време.От това ноктите заздравяват.
Ако ли не ти действа, ако мога така да се изразя, си
купи си витамини на Мерц, около 25 лева мисля, че бяха. :)
Продават ги в аптеките.

Liar
03-19-2008, 16:43
Има много такива теми с много полезни съвети.

punkrock
03-19-2008, 17:19
Оф купи си един хубав заздравител, като почнете и вие с някви бабини простотии да се мажете напраоо.. Те хората са направили 100 вида лакове, вие с йод ще те мажете... :?

s1NNer
03-19-2008, 17:28
Оф купи си един хубав заздравител, като почнете и вие с някви бабини простотии да се мажете напраоо.. Те хората са направили 100 вида лакове, вие с йод ще те мажете... :?

А мислиш ли ,че не сме ги ползвали заздравителите?! Нищо не става ... боклуци са .. само дето си хабиме парите.. :///

Предварително се извинявам за рекламирането на друг форум ,но явно половината гугъл го нямат за нищо ... !!!

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2505

olive_oil
03-19-2008, 17:37
Оф купи си един хубав заздравител, като почнете и вие с някви бабини простотии да се мажете напраоо.. Те хората са направили 100 вида лакове, вие с йод ще те мажете... :?

А мислиш ли ,че не сме ги ползвали заздравителите?! Нищо не става ... боклуци са .. само дето си хабиме парите.. :///

Предварително се извинявам за рекламирането на друг форум ,но явно половината гугъл го нямат за нищо ... !!!

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2505
ами фактът че пиша именно тук може би означава, че искам съветите на хора, които що-годе познавам, макар и по интернет. Смятам, че тук ако попитам, а не се ровя във гугъла, ще получа мнго по-качествени и изпитани съвети. А за форума на тялото - дори не знаех, че съществува. А за гъгъл не бах чувала.
мерси за съвета за заздравителите. Честно казано и аз съм на същото мнение.

GaBiIi__
03-19-2008, 18:20
na Avon zastarvitelite ne pomagat.. pone na men am ot ioda pojaltqvat noktite dosta ako ne ti pre4i moje6 da i maje6 1 ili 2 pati dnevno az sega sam s perfekt 5 v 1 4ee v tva mi e poslednata nadejda :D :D :D :( :(
и на мен ми пожълтяват, но след като се изкъпя ми ставата пак белички.
Ти за временно пожълтяване ли говориш или за някво хронично оцветяване на ноктите? vremenno ;)

danny_f4e
03-19-2008, 18:26
Perfect 5 in 1 май беше
този е много добър !!! много твърди ми прави ноктите и си задържам маникюра преди ми се цепеха гадно и пожълтяваха .. а сега е съвсем различно ! :grin:

GaBiIi__
03-19-2008, 19:46
mm kakto kazax i az sega sam s perf 5 v 1 noo tva e 4e moite sa tvardi g/d i ne iskam po tvardi amii te sa suxi i se cepqtt :(

cinderellaa
03-20-2008, 06:04
Чувала съм за мазило на Икаров за нокти и стимулиране на разтежа им
не съм го ползвала така че не мога да кажа действа ли

GaBiIi__
03-20-2008, 07:32
Чувала съм за мазило на Икаров за нокти и стимулиране на разтежа им
не съм го ползвала така че не мога да кажа действа ли mm efekta pri men be6e po4ti nulev

Fantomche
03-20-2008, 07:48
haber si nqmam no kakto kazvat ot ioda moje da pojuteqt no puk na miakma mi 6oto tq ima hubav manikur ot prekalenoto izpolzvane na lakk kogato noktite sa bez lak po4vat da stavat julti taka 4e po poeka s laka :oops:

cinderellaa
03-20-2008, 07:55
haber si nqmam no kakto kazvat ot ioda moje da pojuteqt no puk na miakma mi 6oto tq ima hubav manikur ot prekalenoto izpolzvane na lakk kogato noktite sa bez lak po4vat da stavat julti taka 4e po poeka s laka :oops:

Аз имам същия проблем-имам мания да се клепам с по-необичайни цветове лак като бебешко син ,сигнално зелен (като на чистачите),сигнално розов (пак като на чистачите) , оранжев , жълт (Сигнален) , сребрист като но Jennifer Lopez в клипа Hold it dont drop it , лилаво и тези цветове ги сменям през 2 дена и сега съм без лак...ноктите ми са ужасни

karit0
03-20-2008, 15:30
Можеш да пробваш с на Perfect-Nail Beauty Oil

Undying
03-20-2008, 15:54
Е то през два дни да се лакираш...Сменяй лака през 3-4 дни,това през 2 дни да си тормозиш ноктите,каквото и да им слагаш едва ли ще има дълготраен ефект.Полагай повече грижи за тях,лично аз също ползва заздравителя на Perfect и съм доволна.

Liar
03-20-2008, 16:51
Под лака слагайте заздравител и няма да ви се изтощават ноктите!

cinderellaa
03-20-2008, 18:20
Е то през два дни да се лакираш...Сменяй лака през 3-4 дни,това през 2 дни да си тормозиш ноктите,каквото и да им слагаш едва ли ще има дълготраен ефект.Полагай повече грижи за тях,лично аз също ползва заздравителя на Perfect и съм доволна.


Еми наистина трябва нещо да им слагам.Колкото до 2та дни просто няма какво да направя...имам толкова много цветове , лакове за рисуване и шаблончета че не ме сдържа дълго време да съм с един и същ :grin:

www
03-21-2008, 21:25
мажи ги с зехтин .. тоя йод само ще ти пожълти ноктите :) или зимай мерц или ревалит

kalpazanka
03-22-2008, 08:40
Regon- заздравител за нокти с формалдехид- нанася се веднъж седмично в продължение на месец! От всички опитани до момента глупости само той ми помогна :grin: