PDA

View Full Version : основата на вашата връзка



pepelq6kaaa
03-19-2008, 12:18
kakvo e v osnovata na va6ata vrazka seksa lubovta priqtelstvoto ili drugo /napi6i koe e/

CenCe
03-19-2008, 12:52
първите няколко месеца беше по-скоро приятелство 8) ... сега се крепим на взаимна любов :-) :grin:

Alabalaportokala
03-19-2008, 12:55
През всичките си кратки дву или едноседмични връзки винаги ме е крепяло това че ще правя секс и за мене това е била основата.

w0sh
03-19-2008, 12:56
Убиване на времето предимно.

Diva4e
03-19-2008, 13:45
V osnovata na nashata vruzka sedi priqtelstvoto,sled tova doide lubovta

krem4et0
03-19-2008, 14:01
в началото беше желанието да не съм сама и фактът, че Аз го харесах много, а той просто нямаше как да се измъкне. Сега мисля, че е любовта. но сексът си я крепи както и да го погледнеш. А да не забравя, че той е най-добрият ми приятел........Абе всичко е комплексно. Не може във 1 ВРЪЗКА да е само любов, само секс или само приятелство.

hooliganka89
03-19-2008, 14:10
Moqt priqtel se griji za men kato maika,sekara mi kato bashta,spodelq opit kato po-golqm brat,razbira me kato nai-dobar priqtel.
I mnogo me obicha i sexa e mnogo hubav s nego.
Obshto vzeto ot vsichko po-malko krepi tazi vrazka :-)

zvezdichka777
03-19-2008, 14:13
в началото беше желанието да не съм сама и фактът, че Аз го харесах много, а той просто нямаше как да се измъкне. Сега мисля, че е любовта. но сексът си я крепи както и да го погледнеш. А да не забравя, че той е най-добрият ми приятел........Абе всичко е комплексно. Не може във 1 ВРЪЗКА да е само любов, само секс или само приятелство.

много правилно.

LitTlE_BeBsIiI
03-19-2008, 14:38
Вече май нищо :(

h4ck
03-19-2008, 15:04
В моита връзка има от всичко по много..и приятелство и лубов и секс. Макарче в началото започнахме с добро приятелство..след това доиде любовта и секса бее както се изразиха преди мен всичко е комплексно. 8)

BeautifulWorld
03-19-2008, 15:08
За момента взаимна подкрепа - и двамата си създадохме доста проблеми, за да сме заедно, особено аз, има и страст - все още не сме правили секс, така че не мога да кажа секс.

vamp
03-19-2008, 15:20
Едно от 3-те
1)секс
2)губене на време
3)любов(приятелство+секс+пр ятно прекарано време заедно+много емоции)
4)да видат хората,че съм готин и имам яко гадже

Е такива връзки съм имал,бил съм в приятелски отношения с женски обаче истински приятели между момче и момиче според мен няма.И това си е естествено защото половете се привличат.
Искам някой ден да бъда влюбен във връзката си и когато давам всичко от себе си да получавам същото в замяна :)

partychild
03-19-2008, 15:34
toi e nai dobriq mi priqtel...bez nego sam izgubena ... obichame se bezkraino mnogo a i sexa e super... :oops: imame si golqmo doverie i se podkrepqme postoqnno ... imame si vsi4ko v nashata vrazka

rame
03-19-2008, 16:48
Започна с приятелство,но сега има от всичко! :)

BrokenInnocence
03-19-2008, 17:02
Връзките ми нямат основа, летят си във въздуха...

GabisiTa
03-19-2008, 17:19
Любовта... :smt007 :smt008

mickelangelo
03-19-2008, 17:37
" В една любов трябва първо да има приятелство, после е любовта. "
това е което мисля аз

koalka
03-19-2008, 17:38
Всичко накуп, бих казала.

OnFire
03-19-2008, 18:35
любовта, може би.

Rofl4e
03-19-2008, 18:37
I az nz kakvo e.. :(

PepiDesigns
03-19-2008, 18:50
Аз ... не възприемам приятелката си като .. момичето с което ще се целуваме , ще се галим и ще се гушкаме ..
Да , има някви проценти в главата , с тази мисъл , но за да е някой с теб , с тази цел , трябва да ти е най-малкото което - Приятел ..

Радвам се , че за разлика от много приятели които имам , тя е .. специална за мен , защото .. много неща съм споделил до момента , и ще споделя надявам се , ще бъда изслушан и ще чуя мнение .. а дори и да няма мнение , ще бъда прегърнат .. някой ще ме разбере.

Мисля , че на приятелство .. и на взаимна любов се крепи ..
Всяка връзка трябва да се крепи на това :)

:oops:

v3nItoO
03-19-2008, 19:30
ne mislq 4e bix mogla da namerq 4ovek koito dame obi4a pove4e ot priqtelq mi!toi e idealen vinagi me podkrepq,imame si doverie razbirame se,karanicite sa6to poddarjat na6ata vrazka :) SEX e naprao STRAHOTEN!obi4am si go mnogo! :-) :-) :-) :smt057

vamp
03-20-2008, 15:28
Аз ... не възприемам приятелката си като .. момичето с което ще се целуваме , ще се галим и ще се гушкаме ..
Да , има някви проценти в главата , с тази мисъл , но за да е някой с теб , с тази цел , трябва да ти е най-малкото което - Приятел ..

Радвам се , че за разлика от много приятели които имам , тя е .. специална за мен , защото .. много неща съм споделил до момента , и ще споделя надявам се , ще бъда изслушан и ще чуя мнение .. а дори и да няма мнение , ще бъда прегърнат .. някой ще ме разбере.

Мисля , че на приятелство .. и на взаимна любов се крепи ..
Всяка връзка трябва да се крепи на това :)

:oops:

И аз така мисля!Как си намери твоето момиче,как я впечатли,може и на ЛС да ми разкажеш,защото ми е трудно да си хвана такова момиче,сподели опит моля те :)

BeBsItO
03-21-2008, 06:00
в началото беше желанието да не съм сама и фактът, че Аз го харесах много, а той просто нямаше как да се измъкне. Сега мисля, че е любовта. но сексът си я крепи както и да го погледнеш. А да не забравя, че той е най-добрият ми приятел........Абе всичко е комплексно. Не може във 1 ВРЪЗКА да е само любов, само секс или само приятелство. ме тоо

MoHuTo
03-21-2008, 08:56
в началото беше желанието да не съм сама и фактът, че Аз го харесах много, а той просто нямаше как да се измъкне. Сега мисля, че е любовта. но сексът си я крепи както и да го погледнеш. А да не забравя, че той е най-добрият ми приятел........Абе всичко е комплексно. Не може във 1 ВРЪЗКА да е само любов, само секс или само приятелство.

много правилно.

SaFeMyLoVe
03-22-2008, 10:48
в последната ми връзка.. в началото беше любов,след това приятелство и след това се разделихме :D

FreeSpirit
03-22-2008, 11:37
Ами винаги се почва с приятелство, останалото идва с времето :grin:

ghostwisper
03-22-2008, 11:51
в досегашните ми връзки всичко се крепеше на лъжи,измислени герои и истории и т.н. .. Това беше причината и с приятеля ми да се разделим(е и още няколко имаше ..) Но адски много го обичам и наистина се старая всичко да се промени..А нашата връзка е на основата не само на любов,но и мисъл за другия,също така той е и най-добрият ми ПРИЯТЕЛ(защото не е длъжен да слуша за женските ми проблеми,имам си приятелКи за тази цел:)).. Lofs u bunny! :-)