PDA

View Full Version : Пей с Мен vs Мюзик Айдъл 2 - провали ли се Слави Трифонов?



Coki
03-19-2008, 13:58
Въпроса е ясен - вие сте :)

Смятате ли, че Пей с Мен е успешна конкуренция на Music Idol 2, кое ви харесва повече и доколко Слави Трифонов е успешен продуцент?

:smt024 Ето и линк към новина с данни за рейтинга на предаванията:
http://www.teenproblem.net/news/s/637.html

cold_arrow
03-19-2008, 14:02
ми на мен лично пей с мен не ми харесва :? нз що мюзик айдъл 2 е мн як хаха тая година е мн по-добре от миналата спр е :-)

air_J
03-19-2008, 14:43
Изключително неприятен ми е Слави Трифонов и бойкотирам всичко свързано с него. Тотален провал е като продуцент, справка - провали Сървайвър, провали Мюзик Айдъл, а сега проваля и Пей с мен... Пълна мистерия за мен е защо все още витае мита, че е шоумен номер 1 на републиката? Преди 5-6 години може и да е било така, ама сега ако му направят сериозна конкуренция за вечерното шоу ще го издухат за нула време и точно затова се чудя защо другите телевизии ги е страх да сложат в този часови пояс нещо различно от сериали и тъпи филми... 8)

mhmhmhmhm
03-19-2008, 15:28
"Пей с мен" не съм го гледала..
А мюзик айдъл не е лошо и го гледам понякога :P

inSane_baby
03-19-2008, 16:03
"Пей с мен" не съм го гледала..
А мюзик айдъл не е лошо и го гледам понякога :P


и азз.. :) :)

Jeuelle
03-19-2008, 16:26
Да!!!

kartof4eska
03-19-2008, 16:31
Трифонов се провали,бях писала и преди,че аман от неговото присъствие.Навсякъде се вре,то беше кастинги,танцувай с мен,после пък танцувай с мен-2,ся пък пей с мен ,ужас !!!!!!!!!!!!

slavito007
03-19-2008, 17:44
Наистина слави се прецака с това Пей с мен.
Доколкото разбрах му е било предложено да е продуцент, но отказал, тъй като трябвало да се яви на нещо като кастинг. А той искал директо да бъде избран. :lol:
Иначе пей с мен съм го гледал точно 5 минути :?

Jeuelle
03-19-2008, 17:52
... Слави Трифонов би трябвало да се досети за миналогодишния успех на Мюзик Айдъл и въобще за успеха на този формат навсякъде по света!
Фактите сочат, че предаването е разбивало доста сериозни "конкуренти" , а какво да говорим за новоизлюпеният "Пей с мен".
М , Слави пое голям риск и дано това не му попречи на "продуцентската кариера"...

AliceSw
03-19-2008, 17:56
форматът на Пей с мен не е подходящ за България според мен, за разлика от Мюзик айдъл....малко е смотано да се пеят песни на нашите "звезди"...пък освен всичко те са ги избрали едни...за сметка на това мъжете в Мюзик Айдъл са адски добри повечето, също и част от жените

DjBaloon
03-19-2008, 19:03
Некоректно е направена статистиката.. пей с мен те първа набира сили :)
Според мене Слави става само за 1.. и то да се занимава с такива предаваня и да ги прави много добри :)
Сами може да сравните Мюзик идол 1 и 2... 2 е боза :)
Добре че се сетиха да канят секи път някой по известен.. иначе мисля ще нямаше да има въобще гледаемост....
Пей с мене ще поведе.. има още доста време... на хората ще им писне от циргаджийските номера,които задържат голяма част от хората но за време :)

evi_vd
03-19-2008, 19:35
Music idol е по-добро :)

Presley
03-19-2008, 23:33
И двете предавания са хубави.Аэ ходих на кастинг эа "Пей с мен",ама иэгорях :D Не е лошо.Но не го гледам,эащото няма кога.Попринцип гледам Мюэик Айдъл,эащото все пак там имам поэнат.А и на повечето концерти бях,а те са по едно и също време.Така,че няма кога.Но иначе и Пей с мен не е лошо.

psychopath
03-20-2008, 00:14
both sux

mishenceto92
03-20-2008, 14:11
"Пей с мен" не съм го гледала..
А мюзик айдъл не е лошо и го гледам понякога :P

и аз тъй а колкото до господин Трифонов той отдавна се изтърка и
си мисля че омръзна на много хора...

cold_arrow
03-20-2008, 14:27
Music idol е по-добро :)
мн по-добро е music idol 2 rulzZzZz :-)

voodoodoll1
03-21-2008, 07:26
Мюзик Айдъл повече ме кефи

nicolepcd
03-21-2008, 07:38
Мен пък "Пей С Мен" по ме кефи... Още от началото мюзик айдъл - а ми стана противен... ако имаха по - добро жури... щеше и да си имат един фен повече 8-) А и според мен шоуто е само когато е кастинга... :D Какви таланти, какво нещо :lol: