PDA

View Full Version : Помощ..на живот е..



tan0
03-19-2008, 14:51
zdr znachi trqbva mi nqkakva kiselina koqte da e mn silna i da razqjda boqta na avtomobil za sekudi?Nqkoi znae li kakvo tochno da izpolzvam i ot kade moga da si go namerq
blagodarq predvaritelno

PinkFloydSound
03-19-2008, 15:06
божеее, ние дори и да ти кажем, ти как ще намериш?! какво искаш?! човек ли да убиваш или да съсипеш кола?! ако е първото няма да ти кажа 8-)

tan0
03-19-2008, 15:13
abe nikogo nqma da ubivam prosto iskam da sasipq edna kola tova e nishto poveche prosto sobstvenika e s okolo 10 god po golqm ot men i se opita da me nabie i sega iskam da mu go varna i znam che tam nai mnogo shte go zaboli tai che molq pomognete za dobra kauza e

PinkFloydSound
03-19-2008, 15:14
abe nikogo nqma da ubivam prosto iskam da sasipq edna kola tova e nishto poveche prosto sobstvenika e s okolo 10 god po golqm ot men i se opita da me nabie i sega iskam da mu go varna i znam che tam nai mnogo shte go zaboli tai che molq pomognete za dobra kauza e
о да бе, ами ако стане нещо със самия човек?! намери малко по-разумен начин да се справяш с проблеми от този род ;) /мое мнение де/

tan0
03-19-2008, 15:18
prosto nqma kak mn po golqm i silen e ot men a me e sram da kaja bate e toq mi prai problem iskam sam da sa razpravqm s nego i zatova taka sam reshil prosto toq ot vsichko na toq svqt nai mn si obicha kolata i neka go boli :D :D

Decu
03-19-2008, 15:20
И наш'та кола е претърпяла такова произшествие. 8-)
Всъщност тогава бяхме бясни..
К'ви са тея детинщини бе?! Егати злобарите..
"Не е важно на мене да ми е добре, важно е на вуте да му е зле" ](*,)

PinkFloydSound
03-19-2008, 15:21
prosto nqma kak mn po golqm i silen e ot men a me e sram da kaja bate e toq mi prai problem iskam sam da sa razpravqm s nego i zatova taka sam reshil prosto toq ot vsichko na toq svqt nai mn si obicha kolata i neka go boli :D :D
ми бате гугъл бе
Ever search in Google before asking dumb questions

shefa
03-19-2008, 15:52
И за какво са ти киселини и подобни излишни разходи.
Ползвай ключ!

tan0
03-19-2008, 15:59
нее няма да е същия ефект

shefa
03-19-2008, 16:12
нее няма да е същия ефект
хаха бъди по-настоятелен! можеш примерно и някви простотии да му изпишеш върху капака, че даже и ще му е по скъп ремонта...

tan0
03-19-2008, 16:14
Не не моля ви няма да ме разубедите просто искам да е нещо от сорта на киселина абе нещо дет яко да преебва боята кажете какво да тарся МОЛЯ ВИИИИ.....!

splendour
03-19-2008, 16:16
xax ne s1m dobra po ximiq i neznam kiselini ama sas sprei nqma li da stane?

tan0
03-19-2008, 16:19
xax ne s1m dobra po ximiq i neznam kiselini ama sas sprei nqma li da stane?

ооо да определно за това не се бях сетил знаеш ли?Сега съм пред дилема кое да бъде СПРЕЙ или КИСЕЛИНА???
как мислите с кое ще е по ефектно?

_showy_
03-19-2008, 16:21
Спукай му гумите, не се занимавай с киселини. :D

PinkFloydSound
03-19-2008, 16:22
Не не моля ви няма да ме разубедите просто искам да е нещо от сорта на киселина абе нещо дет яко да преебва боята кажете какво да тарся МОЛЯ ВИИИИ.....!
ммм мисля, че хипохлориста киселина ще помогне, има избелващо действие, унищожаващо бои и всякакви такива 8-) ма сега не знам отде да търсиш :D знам само, че се получава при взаимодействието на натрий с вода, а натрия е отровен газ и ще те убие ако го вдишаш /ейй, много съм добра по химия 8-) /

s1NNer
03-19-2008, 16:25
Ако си толко на зор да му прецакваш колата - зимаш един спрей и драскаш по колата докато не свърши спрея ... навираш му яйце в ауспуха иии ако искаш можеш и със лепило (C200,капчица или друго) да му напълниш ключалките 8-) :-D ...... а пък като толкова много искаш да му прецакаш колата - свий му капачката от резервоара на бензина (само ако е с ключалка де) и отиди да извадиш ключ за ключалката така ще можеш да отключиш колата ;) и от там можеш да правиш квито си мизерий искаш 8-)

Айде като направиш нещо пиши после да знаеме дали са те набили или са те потрошили :lol:

Успех!

tan0
03-19-2008, 16:28
Айде като направиш нещо пиши после да знаеме дали са те набили или са те потрошили :lol:

Успех! [/i][/quote]

еми това което искам да направя е нещо като РЕСТО имам да му връщам щот ми потроши кокалите така да се каже ;) и все пак благодаря за мненията до тук очаквам още

splendour
03-19-2008, 16:44
zemi 1 kam1k i my potro6i odledalata i po dobre sas sprei 6tot kiselinata nai mn da si navredi6 na tebe [povqrvai ot li4en opit 1 kap4ica i za 10 sekyndi stana mexyr isgorqlo napravo mi se sm1kna kojata....a tyi be6e medicinska kiselina smqtai s taq za boq...]

fake
03-19-2008, 17:21
кока-кола....

LiveFlower
03-19-2008, 17:31
pi6i li4no na special_K sig sum 4e 6ti pomogne :P

tan0
03-19-2008, 17:36
Мерси

i'm so excited!
03-19-2008, 18:20
също можеш да му изкъртиш и страничните огледала и чистачките. за бонус награда :D

ЕPu
03-19-2008, 19:21
как ключа да не върши работа бе.. ако му изподереш колата на оня знаеш ли колко ще плаща за пребоядисване??
ако си мераклия може да вземеш и спрейче

RAWRRR
03-19-2008, 19:58
abe nikogo nqma da ubivam prosto iskam da sasipq edna kola tova e nishto poveche prosto sobstvenika e s okolo 10 god po golqm ot men i se opita da me nabie i sega iskam da mu go varna i znam che tam nai mnogo shte go zaboli tai che molq pomognete za dobra kauza e

Той те е предизвикал на бой..
А ти ще му отговориш,като му окепазиш колата..

Долу феминизмът,да живее мъжеството !!! :lol:

tan0
03-19-2008, 20:01
abe nikogo nqma da ubivam prosto iskam da sasipq edna kola tova e nishto poveche prosto sobstvenika e s okolo 10 god po golqm ot men i se opita da me nabie i sega iskam da mu go varna i znam che tam nai mnogo shte go zaboli tai che molq pomognete za dobra kauza e

Той те е предизвикал на бой..
А ти ще му отговориш,като му окепазиш колата..

Долу феминизмът,да живее мъжеството !!! :lol:

emi ako mu skocha i ima shans da me potroshi

mhmhmhmhm
03-19-2008, 20:17
а няма ли да се досети,че ти си направил това?

PepiDesigns
03-19-2008, 23:49
Киселина .. емии ..

Значи , следвай този план ..
Дясната ръка .. прилично камъче в ръката .. замах ...

ИИИИИИИИИ ТОЙ УСПЯВА .. запраща Камъка в целта ..
Идеално ;)

Една крива ламарина може би , ако ли не - един джам по-малко ..

Другата опция .. да не те усетят , е да вземеш .. 6 кирки , мотики , квото намериш ..
И по колата .. после ще обвинят ония дето нацепиха хубавата A8-ца в Бургас или Варна .. и после някви в София .. :D

Айде .. късмет :razz: :razz: :razz: :razz: