PDA

View Full Version : Превърнах се в марионетка



prettyIdeath
03-19-2008, 14:12
Пиша ви защото искам да споделя какво ме мъчи в последно време...Имам си приятел малко повече от година. Нещата в началото не вървяха добре, но няма да се спускам в подробности.. Както и да е.. та преживяхме много неща за тази година и нищо не ни се опря.С течение на една негова голяма грешка която промени живота ми, разбрах колко много го обичам и как не мога да позволя да ми го отнемат. Тогава реших да "си сложа едни конци през ръцете" и да оставя той да ме "управлява" и така с течение на времето се отчуждих от хората и попаднах в една такава ситуация, че ако той има някакво планове за вечерта, аз трябва да седя в нас (просто защото нямам с кого да изляза). Ако той не е в скайп - нямам с кого да си пиша...
И така и така.... и само тук си общувам общо взето. Научавам нови нещица и т.н.
Ако някой е попадал в подобна ситуация моля да пише как се е измъкнал ... понеже аз искам да съм с него, обичам го, но в момента съм страшно потисната и не знам какво да правя. Говорила съм много пъти с него за това, няма смисъл.Просто той ме иска само за него ...

hooliganka89
03-19-2008, 14:17
Ami v dosta kofti situaciq si popadnala.
Razbiram,che si zagubila kontakt s priqtelkite si,no ne mojeli da im se obadish da izleznete sled kato priqtelqt ti ima drugi planove?
I da si se skarala s nqkoi,ne vqrvam da e s absolutno vscihkite si priqtelki.
No tova e dalgata vrazka,vsqko neshto si ima svoite plusove i svoite minusi.

zvezdichka777
03-19-2008, 14:19
ами честно казано не разбрах защо се комплексираш..за това че стоиш само във вас ли .. отчуждила си се от хората?а накрая казваш че той те иска само за него,някак си нещата не се връзват ..забранява ти да излизаш ли какво ? не разбрах,sorry.

VinDiesel
03-19-2008, 14:22
Голяма грешка си допуснала :) трябва да обръщаш внимание и на приятелите си

prettyIdeath
03-19-2008, 14:24
ами честно казано не разбрах защо се комплексираш..за това че стоиш само във вас ли .. отчуждила си се от хората?а накрая казваш че той те иска само за него,някак си нещата не се връзват ..забранява ти да излизаш ли какво ? не разбрах,sorry.

Не ми забранява. Просто преди като се събирахме с повече приятели ми беше забавно. Усмихвах се, виждах подкрепата им ... но не им обръщах вече внимание както преди. Аз съм си виновна. Просто не исках той да ми натяква че на тях обръщам повече внимание отколкото на него и т.н.

Vaniushkata
03-19-2008, 14:26
I az malko ne razbrah to4no?Vse pak moqt syvet mila e da spre6 s toq skapan jivot.Ako priqtelqt ti e zabranil da izliza6 s drugi hora togava za kva liubov govorim.Az kolkoto i da obi4am takyv 4ovek go zarqzvam i tva e.Nikoi nqma pravo da ti zabranqva.V drugiq slu4ai,ako ti sama si si go napravila,prosto se opitai da si vyzvyrne6 vryzkite i ne bydi pionka na horata.Da ima6 seriozen priqtel ne zna4i da zaebe6 vsi4ki ostanali.

zvezdichka777
03-19-2008, 14:48
ами честно казано не разбрах защо се комплексираш..за това че стоиш само във вас ли .. отчуждила си се от хората?а накрая казваш че той те иска само за него,някак си нещата не се връзват ..забранява ти да излизаш ли какво ? не разбрах,sorry.

Не ми забранява. Просто преди като се събирахме с повече приятели ми беше забавно. Усмихвах се, виждах подкрепата им ... но не им обръщах вече внимание както преди. Аз съм си виновна. Просто не исках той да ми натяква че на тях обръщам повече внимание отколкото на него и т.н.

напълно ясно ми е вече,еми във много кофти ситуация си,наистина..мисля че трябва да поговориш с приятелите си и до известна степен трябва да им се извиниш защото някак си си постъпила кофти спрямо тях,а както и да го мислиш приятелите са най-важното нещо ... защоо те винаги ще са до теб а любовта не е вечна,всички знаем че да обичаш е като да пееш песен,но нали няма песен без край ?! ;) разбирам че ти е доста кофти сега но мисля че единствения ижод от нещата е да поговориш с прителите си и да им обясниш какво е станало всъщност.мисля че ще те разберат,успех.

Michelle_666
03-19-2008, 14:51
Az pyk ne mislq, 4e toi ti zabranqva ne6to, po-skoro te obi4a i e izrevnuval ako si obyrnala pove4e vnimanie na nqkogo i zatova ti sama si se zatvorila v tazi kletka.V podobna situaciq sym, samo 4e idealno se razbirame i planovete ni se prepokrivat.Dori i da ostane6 sama vky6ti za nqkolko ve4eri, moje bi si zaslujava, za6toto edva li na nqkoq ot priqtrelkite ti i puka za teb pove4e, otkolkoto na nego.I o6te ne6to-nikoga ne otstypvai pred kogoto i da e, za ne6to, koeto 4uvstva6, 4e e pravilno.nqma smisyl i nqma da se po4uvstva6 po-dobre, samo o6te pove4e 6te nakara6 drugiq da te vyrti na prysta si.Moje bi trqbva da mu se razsyrdi6 edno hubavo i da razbere kolko glupavo postypva.Ako sled tova ne si opravi dyrjanieto,zna4i ne mu puka osobeno...

Rebellion_Angel
03-19-2008, 15:34
С мен беше така. Как се измъкнах? Никак. Вече се разделихме, а той пак ме управлява, просто ми знае слабите места. Но вече бавно, но сигурно се изправям. Говоря с нови хора, усмихвам се по-често. Но пак е трудно. Не знам как да ти помогна.

ANTIHUMAN
03-19-2008, 15:46
Пиша ви защото искам да споделя какво ме мъчи в последно време...Имам си приятел малко повече от година. Нещата в началото не вървяха добре, но няма да се спускам в подробности.. Както и да е.. та преживяхме много неща за тази година и нищо не ни се опря.С течение на една негова голяма грешка която промени живота ми, разбрах колко много го обичам и как не мога да позволя да ми го отнемат. Тогава реших да "си сложа едни конци през ръцете" и да оставя той да ме "управлява" и така с течение на времето се отчуждих от хората и попаднах в една такава ситуация, че ако той има някакво планове за вечерта, аз трябва да седя в нас (просто защото нямам с кого да изляза). Ако той не е в скайп - нямам с кого да си пиша...
И така и така.... и само тук си общувам общо взето. Научавам нови нещица и т.н.
Ако някой е попадал в подобна ситуация моля да пише как се е измъкнал ... понеже аз искам да съм с него, обичам го, но в момента съм страшно потисната и не знам какво да правя. Говорила съм много пъти с него за това, няма смисъл.Просто той ме иска само за него ...

Tогава реших да "си сложа едни конци през ръцете" и да оставя той да ме "управлява"
Kakwo da ti kaja? :? Moeto mnenie 4e ti si si vinovna za vsi4ko!Za6to si slaga6 konci na rycete?Nima si 4ovek bez mnenie,4ovek bez kakwoto i da e bilo pravo ,nima jivee6 ei taka da ima! Sveta ne se vyrti okolo gadjeto ti! Zamislqla li si se ,4e ako naistina te obi4a6e 6te6e TI zaradi NEGO da si sloji6 koncite?Nali znae6 4e koncite se zatqgat! Kysat se trudno.Skysai gi nemislq 4e TI edin svoboden 4ovek v edna demokrati4na dyrjava 6te jivee6 kato robinq!hei momi4e Mahni tezi skapani konci ,za6toto ako toi naistina te obi4a6e nqma6e da ti razre6i da napravi6 tazi zamojertva!

Ima edna pogovorka: ,,Pusni 4oveka kogoto obi4a6 na svoboda!Ako toi naistina te obi4a 6te se vyrni! ''

USPEH 8)

5StaR
03-19-2008, 16:22
Eeeех ...Значи това те е мъчило,а не казваш а ? :( ...Таа какво можеш да направиш - да започнеш контакти с другите си приятели отново,да започнеш да излизаш с тях и тн( а гаджето може да идва с теб примерно ), няма как да те иска само за него... той може да ти е гадже, но не е единствения човек на света...

пс. ако не намериш решение, аз ще ти права компания в Скайп :)

prettyIdeath
03-19-2008, 17:53
Eeeех ...Значи това те е мъчило,а не казваш а ? :( ...Таа какво можеш да направиш - да започнеш контакти с другите си приятели отново,да започнеш да излизаш с тях и тн( а гаджето може да идва с теб примерно ), няма как да те иска само за него... той може да ти е гадже, но не е единствения човек на света...

пс. ако не намериш решение, аз ще ти права компания в Скайп :)
То ти си единствения с който съм си писала тука от 2-3 дена, щото приятела ми нещо нямаше нет ...

BlindedAngel
03-19-2008, 18:24
Един път ми се е случвало нещо такова...Оправих се след като се разделихме.Едно нещо запомни - приятелите винаги трябва да са на първо място защото момичета/момчета с лопата да ги ринеш а добри приятели мн трудно се намират в днешно време.И да ти е за урок това :-D

Rofl4e
03-19-2008, 18:28
Ah lo6a situaciq zatova ne ostavqm priqtelq mi da me kontrolira.. :] ta opitai se po nqkakf na4in da si varne6 priqtelite zagovarqi gi v skype vikai gi nakafe i t.n. pak i int kakvi planove moje da ima za ve4erta bez teb pri oplojenie 4e hodite

prettyIdeath
03-19-2008, 19:42
Ah lo6a situaciq zatova ne ostavqm priqtelq mi da me kontrolira.. :] ta opitai se po nqkakf na4in da si varne6 priqtelite zagovarqi gi v skype vikai gi nakafe i t.n. pak i int kakvi planove moje da ima za ve4erta bez teb pri oplojenie 4e hodite

Ами например да отиде а фитнес или да се напие с приятели... 8)

Angle_f
03-19-2008, 20:20
Мн кофти и аз по 1 време бях в подобна ситуация и вс фр ми се сърдиха :( .Ако ти се сърдят им обясни как седят нещата,ако не прсто ги потърс и се виждай по-малко с гаджето хем после пове4е ще се искате :D

MiMcHeToOo
03-19-2008, 20:29
Поговори с твоите приятели, обясни им грешката си и ги помоли всичко да е както преди..

Iv4eTy
03-20-2008, 08:06
Ами някоя вечер или някой ден обади се на някой приятел/приятелка предложи да се видите, опитай се да се извиниш на хората, които си зае*ала заради гаджето. И занапред прави така че някоя вечер ти да му отказваш да излизате, за да си с приятели :P

princesa_viki
03-20-2008, 08:25
Аз на твое място щях да забравя любовта си към него.Дори и трудно,щях да го направя.
Ти си много хубаво момиче,можеш да си намериш 1000 пъти по-добър от него.
Не позволявай на никого да ти казва какво да правиш,да те контролира!
Мисли първо за себе си,а след това за другите
Успех,миличка и колкото можеш по-бързо се измъквай от тая ситуация :-)
Имаш най-малко моята подкрепа.Сигурна съм че и много други не само от тук те подкрепят

prettyIdeath
03-20-2008, 12:38
Аз на твое място щях да забравя любовта си към него.Дори и трудно,щях да го направя.
Ти си много хубаво момиче,можеш да си намериш 1000 пъти по-добър от него.
Не позволявай на никого да ти казва какво да правиш,да те контролира!
Мисли първо за себе си,а след това за другите
Успех,миличка и колкото можеш по-бързо се измъквай от тая ситуация :-)
Имаш най-малко моята подкрепа.Сигурна съм че и много други не само от тук те подкрепят
Не е толкова лесно принцеске :) Страшно много го обичам.. той се държи прекрасно с мен когато сме двамата, дава всичко само да е с мен, както и аз ... Само че когато съм си у нас и когато не се виждаме, разбирам че вече имам само него ..
Никога не съм мислила само за себе си ... и от това си патя ама това са вече други теми :-D

ПС : Днеска се лигавих страшно много и той не ми направи забележка - а напротив. Каза че се радвал да ме види така - поне съм се усмихвала... Има напредък... :-D

princesa_viki
03-20-2008, 15:29
Аз на твое място щях да забравя любовта си към него.Дори и трудно,щях да го направя.
Ти си много хубаво момиче,можеш да си намериш 1000 пъти по-добър от него.
Не позволявай на никого да ти казва какво да правиш,да те контролира!
Мисли първо за себе си,а след това за другите
Успех,миличка и колкото можеш по-бързо се измъквай от тая ситуация :-)
Имаш най-малко моята подкрепа.Сигурна съм че и много други не само от тук те подкрепят
Не е толкова лесно принцеске :) Страшно много го обичам.. той се държи прекрасно с мен когато сме двамата, дава всичко само да е с мен, както и аз ... Само че когато съм си у нас и когато не се виждаме, разбирам че вече имам само него ..
Никога не съм мислила само за себе си ... и от това си патя ама това са вече други теми :-D

ПС : Днеска се лигавих страшно много и той не ми направи забележка - а напротив. Каза че се радвал да ме види така - поне съм се усмихвала... Има напредък... :-D
Искренно се надявам да се оправи всичко.Успех :-)