PDA

View Full Version : Как да надебелея ?



NightGuardian
03-19-2008, 16:06
Здравейте !

Доста , доста съм слаб. :( Пуша и мисля ,че от това съм такъв хърбъв! :-D Искам да ви попитам , какво да хапвам в повечко ? Смисъл какъв вид храна . :-o Тъй като немога да спра цигарите , ви питам на каква храна да наблягам ! 8)

Ще помогне ли да наедрея , ако всяка вечер преди лягане правя лицеви опори ,колкото се може повече ?! :grin:

olive_oil
03-19-2008, 16:48
аз бих нарекла темата "как да кача мускулна маса", защото едва ли искаш да качиш някви мзнини, а повечето хора свързват надебеляването именно с това.
http://www.bb-team.org/ този сайт ще отговори на много от въпросите ти

Ou7taControL
03-19-2008, 17:22
закакво ти е да станеш дебел? по добре направи повече мусколи както казаха в предното мнение..

Grupa_Narodni_le4iteli
03-19-2008, 17:39
У наше село...

...най-бързо надебеля Аврам Стаматчиев-"Клечко" който по-късно стана известен като "Мечко".
Той пупринцип нямаше проблем с това че е кльощав преди техните да го принудят да се ожени за Снежинка Преспова-"Телемелачката"(повярвайте тя не се занимаваше с мелене на телешка кайма).На всички в селото беше ясно че той се жени за нея заради парите й, защото освен че той не харесваше как тя плете, тежеше с около 318 килограма по-малко от нея.А тези 2 разлики можеха да бъдат преодоляни само от семейните 45 'иляди лева на Снежинка.

Но по темата че много се отплеснахме.....За да напълнее бързо и да се вижда на сватбените снимки Аврам (с помощта на Народните лечители) започна така наречената "Високо-Калорично-Тлъснична диета (или ВКТД за кратко).
Всяка сутрин той изяждаше по 30-40 пуйчи жълтъка.
За обяд се хранеше изключително със захарни изделия (предимно чиста захар 'щото у наше село магазина идват да го зареждат с фафли само 2 пъти на година)
А за вечеря 2 от местните ни яденета:"Панирана Сланина" или "Пържена мас" от които както се оказа се пълнее бая :shock:

Така само за 3 седмици "Клечко" се превърна в "мечко" и успя да стопи разликата със жена си само до 14 кила.
Сега те живеят щастливо в новата им къща която се наложи да бъде построена около тях, 'щото в старата просто нямаше място.

Нашия съвет е да следваш ВКТД (доколкото можеш)

С пожелания за добро здраве...
...Група народни лечители

NightGuardian
03-19-2008, 21:59
Мусколна маса , да кажете КАК ?!

5StaR
03-25-2008, 22:26
Банани
Ядки
Риба
Картофи
Ориз

guesswho
03-26-2008, 09:55
У наше село...

...най-бързо надебеля Аврам Стаматчиев-"Клечко" който по-късно стана известен като "Мечко".
Той пупринцип нямаше проблем с това че е кльощав преди техните да го принудят да се ожени за Снежинка Преспова-"Телемелачката"(повярвайте тя не се занимаваше с мелене на телешка кайма).На всички в селото беше ясно че той се жени за нея заради парите й, защото освен че той не харесваше как тя плете, тежеше с около 318 килограма по-малко от нея.А тези 2 разлики можеха да бъдат преодоляни само от семейните 45 'иляди лева на Снежинка.

Но по темата че много се отплеснахме.....За да напълнее бързо и да се вижда на сватбените снимки Аврам (с помощта на Народните лечители) започна така наречената "Високо-Калорично-Тлъснична диета (или ВКТД за кратко).
Всяка сутрин той изяждаше по 30-40 пуйчи жълтъка.
За обяд се хранеше изключително със захарни изделия (предимно чиста захар 'щото у наше село магазина идват да го зареждат с фафли само 2 пъти на година)
А за вечеря 2 от местните ни яденета:"Панирана Сланина" или "Пържена мас" от които както се оказа се пълнее бая :shock:

Така само за 3 седмици "Клечко" се превърна в "мечко" и успя да стопи разликата със жена си само до 14 кила.
Сега те живеят щастливо в новата им къща която се наложи да бъде построена около тях, 'щото в старата просто нямаше място.

Нашия съвет е да следваш ВКТД (доколкото можеш)

С пожелания за добро здраве...
...Група народни лечители
пи4 с тва село ме разбиващ :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: кое е горе споменатото известно вече на всички село? :razz:

qvniq
03-27-2008, 11:34
:D

qvniq
03-27-2008, 11:34
:D

v3nItoO
03-28-2008, 17:41
ами най-добре може би да намалееш цигарите тъи като не можеш даги спреш,и когато ти се пу6и яж,повечко.

EarthShaker
03-29-2008, 10:48
Немога да разбера защо повечето потребители на тоя форум , пишат в пълни глупости и се присмиват на някои теми,чийто автори спешно се нуждаят от съвет и помощ.Нали проблема не е при тези които само критикуват... :-x

шото проблема е страшноо наболял... :lol: :lol: и да са научи да пише муск У л

m3ch3ncee
03-31-2008, 09:34
I az sam mn slaba i iskam da nadebeleq i nz kak..no nai dobre e qko qdene i mislq che shte se opravish :D

Chefou
03-31-2008, 09:37
Е и аз съм 55 кила ма съм супер секси парче ;) "Т'ва ми е чар-а" дет' са вика ;) Хехе..

Slawi92
04-01-2008, 11:56
ами най-добре може би да намалееш цигарите тъи като не можеш даги спреш,и когато ти се пу6и яж,повечко.10x za6toto cigarite uveli4avat metabolizma ako gi po spre6 moje i da nadebele6 az kolko hora poznavam i gi spirat i vednaga nadebelqvat ;P i tova e za6toto nikoiti uveli4ava metabolizma i po barzo prerabotva hranata ina4e varen oriz s zahar tva go qdeh kat hodeh na fitnes

ma4o66
08-19-2012, 14:12
Как да надебелея на 14 години съм и тежа 35 килограма помогнете ми :(

HollyGolightly
08-20-2012, 01:54
Ако е просто за надебеляване яж "junk food" не се движи много , яж често и по МНОГО.
Но ако искаш да станеш по-мускулест приемай повече протеини и тренирай нещо

fankata:)
08-20-2012, 13:25
Мусколна маса , да кажете КАК ?!
Мускулна маса ли си тръгнал да правиш, със цигари, и алкохол ?. Ще ти се смеят :I Вземи се във ръце.