PDA

View Full Version : Немога го разбера тва момиче....



tan0
03-19-2008, 16:42
Значи повечето тук вече са чели мои проблеми и както и да е нискам да почнете да ме вините ти си имаш приятелка и т.н. щот в момента сме малко скарани с нея но както и да е...Та зарибявам се тук с едно момиче и сичко ок докато тя в един момент не ми казва ама мн си сладак мн си печен но май няма да стане нищо...а преди това 1 седмица ме изяде аиде да се видим айде това айде онова дори искаше да ми идва на гости и излязохме 1 път след тва буквално ми подпали телефона и ся....На камък Защо така???????

noname15
03-19-2008, 16:45
Минал и е мерака сигурно :-o Все пак има и такива момичета за жалост :(

zaraaa
03-19-2008, 16:50
Ima momicheta,na koito im e interesno samo v nachaloto,dokato izlqzat,dokato se vidqt s momcheto i sled tova....neshto stava,neshto se pekarshva...Prosto tvarde barzo im omrazvat neshtata :? Za primer shte dam edna moq poznata,edin pat mi kaza,che si pishe s edno momche ot nqkolko dena parvo i bilo interesno,no izvednaj vsichko i omraznalo,taka che ne se chudi zashto e stanalo taka ima i takiva xora :)

Ou7taControL
03-19-2008, 17:07
може да си е намерила приятел и теб те мести на заден план вече.. или просто ако е някоя глезена и си и омръзнал или се прави на интересна..

life.hates.me
03-19-2008, 17:23
Може да е разбрала, че си имаш приятелка :)

mickelangelo
03-19-2008, 17:28
Ами нали знаеш ... как искаме нещо... само него и нищо друго ... и когато го получим вече не ни е интересно ...
вземи за пример децата .... искат някоя играчка .. искат я .. и в момента в които я получат играят си 1-2 пъти и я захвърлят .. някъде и искат някоя друга .. ;)

GabisiTa
03-19-2008, 17:29
Ima momicheta,na koito im e interesno samo v nachaloto,dokato izlqzat,dokato se vidqt s momcheto i sled tova....neshto stava,neshto se pekarshva...Prosto tvarde barzo im omrazvat neshtata :?

\:D/ :)

missss_kisss
03-19-2008, 17:33
Незнам.Сажета който ще ти дам е да питап нея.Знам че не те улеснавям.
Даже сигорно някоъ ще си каже баси коментара ама така ще разбереш причината за дарйанието и :)

koalka
03-19-2008, 17:43
Ако знае, че имаш приятелка е нормално да се отдръпне...
Иначе не знам, може мерака да й е минал, да е спряла да те харесва по някаква нейна си причина.Питай я.

vamp
03-19-2008, 17:43
Значи повечето тук вече са чели мои проблеми и както и да е нискам да почнете да ме вините ти си имаш приятелка и т.н. щот в момента сме малко скарани с нея но както и да е...Та зарибявам се тук с едно момиче и сичко ок докато тя в един момент не ми казва ама мн си сладак мн си печен но май няма да стане нищо...а преди това 1 седмица ме изяде аиде да се видим айде това айде онова дори искаше да ми идва на гости и излязохме 1 път след тва буквално ми подпали телефона и ся....На камък Защо така???????

Пробва дали може да те има,когато види,че може не си интересен.Тъпачка според мен е ;)

Scared_Straight
03-19-2008, 17:45
Абсолютно същата ситуация и аз имах... неможах да разберя защо ме остави?

tan0
03-19-2008, 17:50
на мен не че ми пука кой знае колко щот с нея просто така се зайграх ама ся ми стана интересно защо постапи така аз нямам чувства към нея така че не е кой знае къв проблем но ЗАЩО???

Tazadar
03-19-2008, 17:53
Момиче е - тъпо и упорито, не можеш да го разбереш :)

tan0
03-19-2008, 17:54
Момиче е - тъпо и упорито, не можеш да го разбереш :) :grin: :grin: :grin: :grin: е тва беше коментар :grin: :grin: :grin:

Miss_Perfekt
03-19-2008, 18:01
Или и е минал мерака
Или е разбрала че си имаш приятелка

tan0
03-19-2008, 18:04
Или и е минал мерака
Или е разбрала че си имаш приятелка

абе хора разберете в момента си нямам приятелка скарани сме тя ми каза че ме мрази и не иска да ме вижда,че съм най лошото нещо в жива й и още куп такива тай че нямам си приятелка разберете...

Rofl4e
03-19-2008, 18:36
A moje bi e razbrala 4e si ima6 priqtelka.. :)

tan0
03-19-2008, 18:39
A moje bi e razbrala 4e si ima6 priqtelka.. :)

еле ти ме запока направо

PepiDesigns
03-19-2008, 18:45
Значи повечето тук вече са чели мои проблеми и както и да е нискам да почнете да ме вините ти си имаш приятелка и т.н. щот в момента сме малко скарани с нея но както и да е...Та зарибявам се тук с едно момиче и сичко ок докато тя в един момент не ми казва ама мн си сладак мн си печен но май няма да стане нищо...а преди това 1 седмица ме изяде аиде да се видим айде това айде онова дори искаше да ми идва на гости и излязохме 1 път след тва буквално ми подпали телефона и ся....На камък Защо така???????


На 13 ли е ? 14 ?
Че те на тази възраст не знаят кво искат ;)
Може да си просто "Поредният" .. Матрицата :P За нея - Дежа Вю , за теб .. шанс за нещо , ама жалко , че тя не знае ..

Кво да ти кажа ... сигурно се случва , аз просто съм се начел и наслушал на разни подобни неща , така че ... де да знам , късмет там с квото мислиш да правиш и така .. оцапах ти темата.

chaos_
03-19-2008, 19:36
Момиче е - тъпо и упорито, не можеш да го разбереш :)
Момче е тъпо и упорито,ама го разбираш ;]

BeBsItO
03-19-2008, 20:19
чудя се ти ли си курва 4е изневеряваш на приятелката си, или тя 4е те е оставила без да ти обясни..... маи 4е си ти...

Tazadar
03-20-2008, 17:02
Момиче е - тъпо и упорито, не можеш да го разбереш :)
Момче е тъпо и упорито,ама го разбираш ;] Ма ти си била оригинална\оригинален :-D

FireGirl_
03-20-2008, 18:28
На 14 съм..Не разбирам много обаче ако е на мойта везраст на истина не знае какво иска помисли малко вече не си интересен и тряя да се примириш а тва...

TheNewReligion
03-20-2008, 18:38
Moje bi , zashtoto si popadnal na porednata k***a ! :-)

lipsvashh_mi
03-20-2008, 18:41
Значи повечето тук вече са чели мои проблеми и както и да е нискам да почнете да ме вините ти си имаш приятелка и т.н. щот в момента сме малко скарани с нея но както и да е...Та зарибявам се тук с едно момиче и сичко ок докато тя в един момент не ми казва ама мн си сладак мн си печен но май няма да стане нищо...а преди това 1 седмица ме изяде аиде да се видим айде това айде онова дори искаше да ми идва на гости и излязохме 1 път след тва буквално ми подпали телефона и ся....На камък Защо така???????
прави се на недостъпна бе пич..досега тя явно е водила..нейна е била инициативата..сега е твой ред :P потърси я пак,предложи и да излезете..айде успехче с мацката :) :)

DevilWish
03-20-2008, 18:44
Az sym takava sy6to ;) tfa se nari4a "lovec" po harakter ;) kogato "oplete6" jertvata v mrejite si ve4e ne e interesna ;)