PDA

View Full Version : здравей те малко инфо ми трябва



anonimnata_
03-19-2008, 17:55
офф нз къде да я сложа темата и за това пиша тука.Така моя приятел го хванаха един път да кара без книжка,няма години все още.Та днеска са му, както е бил спрял в колата една жена, му поискала книжка и документи,а той запалил и заминал.Жената не се е представила каква е що е ,нито е казала, че е полицай.Преди малко са донесли призовка в тях(явно му е записала номера ) и някои може да каже ако е запознат,какво следва?Наказания и такива работи... :-o

ZuCkI
03-19-2008, 18:12
следва да си намери добър адвокат ко може некой дето наистина си знае работата :-o

w0sh
03-19-2008, 18:41
Следва солена глоба.... ама като е прост шофьори без книжка най-мразя.. познавах 2 момчета дето така си отидоха...
Кат иска да убива себе си... не да жертва чужд живот с неопитното си каране.

tan0
03-19-2008, 18:57
Следва глоба и Няма да има право да изкарва книжка поне 1-2 години осевен ако няма много добри връзки!

_showy_
03-19-2008, 19:22
Аз незнам. Само искам да кажа, че се надявам да го глобят соленичко. :-x

p0liner0
03-19-2008, 19:27
Еми знам ли... Първо който и да е - и човек с книжка и човек без книжка не трябва да си дава документите на каквито и да било неупълномоюени лица или в случая лица, които не са се представили. Другото което е - призовката на негово име ли е, защото както ти сама каза - момчето няма години и няма как по номера да разберат, че е карал той, защото колата надали е на негово име. Жената не може да докаже, че той е карал колата, ако няма свидетели (ако го каже, мисля че може да се оспорва). Работите са много завъртяни, но мисля че има изход от ситуацията.

PepiDesigns
03-19-2008, 22:46
офф нз къде да я сложа темата и за това пиша тука.Така моя приятел го хванаха един път да кара без книжка,няма години все още.Та днеска са му, както е бил спрял в колата една жена, му поискала книжка и документи,а той запалил и заминал.Жената не се е представила каква е що е ,нито е казала, че е полицай.Преди малко са донесли призовка в тях(явно му е записала номера ) и някои може да каже ако е запознат,какво следва?Наказания и такива работи... :-o

Приятеля ти няма книжка ..

Отнася го баща му , или този на чието име е колата ..

Вече сме патили така .. отдавна , когато нямахме много акъл , и докарахме 2 акта на баща на един приятел .. е , аз се возих само , другите караха ..

И така ..

Късмет ;)

November
03-20-2008, 15:59
офф нз къде да я сложа темата и за това пиша тука.Така моя приятел го хванаха един път да кара без книжка,няма години все още.Та днеска са му, както е бил спрял в колата една жена, му поискала книжка и документи,а той запалил и заминал.Жената не се е представила каква е що е ,нито е казала, че е полицай.Преди малко са донесли призовка в тях(явно му е записала номера ) и някои може да каже ако е запознат,какво следва?Наказания и такива работи... :-o

Приятеля ти няма книжка ..

Отнася го баща му , или този на чието име е колата ..

Вече сме патили така .. отдавна , когато нямахме много акъл , и докарахме 2 акта на баща на един приятел .. е , аз се возих само , другите караха ..

И така ..

Късмет ;)


И така загиват невинни хора...НО ВАЖНОТО Е ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ,НАЛИ?!?!?! :-x :x :?

AutumnTears
03-20-2008, 16:15
moqt suvet e da ne se ka4vash pove4e v negovata kola

PepiDesigns
03-20-2008, 18:21
офф нз къде да я сложа темата и за това пиша тука.Така моя приятел го хванаха един път да кара без книжка,няма години все още.Та днеска са му, както е бил спрял в колата една жена, му поискала книжка и документи,а той запалил и заминал.Жената не се е представила каква е що е ,нито е казала, че е полицай.Преди малко са донесли призовка в тях(явно му е записала номера ) и някои може да каже ако е запознат,какво следва?Наказания и такива работи... :-o

Приятеля ти няма книжка ..

Отнася го баща му , или този на чието име е колата ..

Вече сме патили така .. отдавна , когато нямахме много акъл , и докарахме 2 акта на баща на един приятел .. е , аз се возих само , другите караха ..

И така ..

Късмет ;)


И така загиват невинни хора...НО ВАЖНОТО Е ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ,НАЛИ?!?!?! :-x :x :?

Да , тва е важното приятелю , щото не ме познаваш , и не знаеш къде сме били ;)

Тва , че са ни хващали на Стадион , където няма и един човек , в 1 часа през нощта , сигурно означава , че сме застрашили живота на много хора ...
Макар и с малко по-малко акъл от сега , ни е бил достатъчно , за да знаем , да сме по "дръпнати" от натоварени места ;)

slarutan
03-20-2008, 20:15
адвокат

gorska
03-21-2008, 07:31
А според мен не трябва да следва нищо. Не е престъпление да не си дадеш книжката на някаква непозната... без значка или там каквото имат полицаите. В краен случай, ако не е била полицайка ще бъде нейната дума срещу неговата, а ако е била предполагам ще си изпати баща му или на който се води колата.

November
03-21-2008, 10:34
офф нз къде да я сложа темата и за това пиша тука.Така моя приятел го хванаха един път да кара без книжка,няма години все още.Та днеска са му, както е бил спрял в колата една жена, му поискала книжка и документи,а той запалил и заминал.Жената не се е представила каква е що е ,нито е казала, че е полицай.Преди малко са донесли призовка в тях(явно му е записала номера ) и някои може да каже ако е запознат,какво следва?Наказания и такива работи... :-o

Приятеля ти няма книжка ..

Отнася го баща му , или този на чието име е колата ..

Вече сме патили така .. отдавна , когато нямахме много акъл , и докарахме 2 акта на баща на един приятел .. е , аз се возих само , другите караха ..

И така ..

Късмет ;)


И така загиват невинни хора...НО ВАЖНОТО Е ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ,НАЛИ?!?!?! :-x :x :?

Да , тва е важното приятелю , щото не ме познаваш , и не знаеш къде сме били ;)

Тва , че са ни хващали на Стадион , където няма и един човек , в 1 часа през нощта , сигурно означава , че сме застрашили живота на много хора ...
Макар и с малко по-малко акъл от сега , ни е бил достатъчно , за да знаем , да сме по "дръпнати" от натоварени места ;)

Първо - момиче съм...
Второ - научи се да пишеш...
И трето - където и когато и да карате,трябва да спазвате пътните правила!!! :?