PDA

View Full Version : Котенцето ми



H8_mE
03-19-2008, 18:09
Абе хора много ми е тъжно имах си една черна котка много хубава и възпитана беше.Тя роди много други котенца,но тези ,които оживяха бяха само две! :( Еното умря (или поне така ми казаха наще) другото го махнаха някъде ;( а третото избяга като разбра,че майка му я няма!И ми е толкова мъчнооо ;( те знчеха толкова много за мен!Сега да видя снимка на черно коте и веднага м исе насълзяват очите!Искам да си ги върна,а няма как ,защото тях вече ги няма! :( Как да запълня тази празнота!

zaraaa
03-19-2008, 18:13
Vzemi si drugo cherno kote :) :) :)

Rofl4e
03-19-2008, 18:22
Emi da vzeimai dr 4erno kote i se opitai da go vazpita6 kato tova... :]

tan0
03-19-2008, 18:24
Emi da vzeimai dr 4erno kote i se opitai da go vazpita6 kato tova... :]
+1

menta_loverka
03-19-2008, 18:24
Вземи си куче, хамстер, рибки и ще забравиш котката ....

H8_mE
03-19-2008, 18:25
E da,ama na6te ne davat da si vzimam kotki,za6toto te ne gi haresvat!A te sa tolkvoa hubavi,4isti jivotni ... napravo mi pulnqt du6ata!A i minalata mi kotka be6e tolkova dobra!Nikoga ne se ka4va6e na masata,,,kakvo na masata ta tq dori ne vliza6e vutre ili kogato be6e vutre v ku6tata ,kogato i se prihodi do toaletna zastava6e pred vratata i zapo4va6e da mquka,dokato ne i se otvori! ;( A kogato mi be6e tujno i plakah sama tq idva6e pri men i se gu6e6e ;(

Bqh si vzela i morsko svin4e i to mnogo sladko be6e ,ama maika mi mu dava6e nqkolko dni podred ,kogato ne sum si bila v ku6ti nqkvi razvaleni qgodi i umrq qvno ot intoxikacia :S:S:S i papagal4e imah ... to umrq ne znam ot kakvo !Vse umirat kogato me nqma - interesna rabota... lo6i hora :?

Ou7taControL
03-19-2008, 18:25
имах чернен котарак с бяло петно на врата му... но се разболя и беше много зле и се оказа че е от котешката храна (тези сухите хрупки) и се мъчеше много и лекаря каза че няма да живее повече от 1-2 дена и го приспаха за да не се мъчи повече.. много ми беше гадно и все още ми е така, но със времето болката намалява :-)

H8_mE
03-19-2008, 18:30
имах чернен котарак с бяло петно на врата му... но се разболя и беше много зле и се оказа че е от котешката храна (тези сухите хрупки) и се мъчеше много и лекаря каза че няма да живее повече от 1-2 дена и го приспаха за да не се мъчи повече.. много ми беше гадно и все още ми е така, но със времето болката намалява :-)
:shock: И моите котенца цялата рода имаха малко беличко на гушките!Ами тях ги няма от близо 2 години ,но винаги като се сетя за тях и ми става много много тъжно! :( Обаче аз знам ,че това последното котенце живее пак в нашата улица ,защотот съм го виждала ,но то бяга от мен :( искала съм много пъти да го хвана и да си го гуша ,ама то бягаа... :(

life.hates.me
03-19-2008, 19:23
имах чернен котарак с бяло петно на врата му... но се разболя и беше много зле и се оказа че е от котешката храна (тези сухите хрупки) и се мъчеше много и лекаря каза че няма да живее повече от 1-2 дена и го приспаха за да не се мъчи повече.. много ми беше гадно и все още ми е така, но със времето болката намалява :-)
:shock: И моите котенца цялата рода имаха малко беличко на гушките!Ами тях ги няма от близо 2 години ,но винаги като се сетя за тях и ми става много много тъжно! :( Обаче аз знам ,че това последното котенце живее пак в нашата улица ,защотот съм го виждала ,но то бяга от мен :( искала съм много пъти да го хвана и да си го гуша ,ама то бягаа... :(

Щом живее на улицата значи е гладно :) Вземи храна и го примамвай с нея докато не дойде ;) Айде успех и не се коси .. Вземи си зайче :) Много сладки, чисти и любвеобилни животинчета са :-)

sexita
03-19-2008, 19:27
Не знам само какво общо има темата с раздела :?
Иначе...сори за котето :(

hooliganka89
03-20-2008, 08:21
Не знам само какво общо има темата с раздела :?
Иначе...сори за котето :(

Lubov kam kotkata :) Horata se privarzvat mnogo kam domashnite si lubimci.

princesa_viki
03-20-2008, 08:30
Щом стана дума за котки...айде и аз да си кажа кво ме "мъчи"
Преди 4-5 години имах едно котенце,което беше страшно сладко.Много си го обичах.
Един ден бях пред блока ни и го галех.След като го пуснах на земята дойде едно огромно куче-родвайлер,надвеси се над него и то понеже се оплаши го одра по носа.Кучето го захапа и започна да го размята... :( То умря...И все още мисля,че аз съм виновна,защото можех да не го пускам..Нямаше да стане така :cry: :-# :-k :cry:

BlueFace
03-20-2008, 09:53
Мн съжалявам за коетето!!И аз имам котарак !Много е сладък (има ужасен характер,но все пак се казва Леонид :-D )Ние си го намерихме на улицата на 1 седмица е било и си го зехме!Ама най-странното е че нямаше нито глисти ,бълхи нито нищо...Ветеринарите казаха ,че е било домашно и са го изхвърлили.Явно майката (която е била 100% породиста)се е окотила с уличен котарак и тия хора са ги хвърлили!! :-x :o И е имало някакъф изрод дето ги е убивал.... :x Напрао като разбрах мн гадно ми стана как може да има такива хора... :x

Diva4e
03-20-2008, 11:25
Vzemi si druga kotka ili nqkakuv drug domashen lubimec i se opitai da zapulnish praznotata.Uspeh!

prettyIdeath
03-20-2008, 11:36
Отиди си вземи котенце - по-добре да не е черно за да не се сещаш за твоето. С времето ще обикнеш новото, ще го възпитаваш както си искаш ... и всичко ще се подреди.. :)

MartyParty
03-20-2008, 13:33
тц тц...зоофилия. :grin:

great_mari
03-20-2008, 14:10
хяма какво да се лъжем - празнотата никога няма да бъде запълнена,може да си вземеш друго котенце или друго животинче,но то никога няма да е като първото.Знам го от личен опит :( не искам да те отчайвам,а просто ти казвам, че колкото и да се надяваш, че нещата ще се оправят и ще забравиш - няма да стане.Това е много тъжно,но просто незнам ...незнам.Аз обожавам (това е меко казано) животните,дори и най-малкото нещо ме разплаква.Веднъж видях гълъбче, което куцаше и се разплаках.Просто жестокостта към животните за мен е грях,непростимо нещо.Успех дано да си намериш нов любящ домашен любимец,с който поне отчасти ще успееш да преудолееш мъката от загубата на дом. ти любимец!!! :-) :-) :-) :-) :-)

_SilveR_MooN_
03-20-2008, 16:43
Мой ред...
Първото ми коте беше женско,но ние не знаехме и го кръстихме Мъник :D .Било се заклещила в някаква ограда и когато бати го освободил,тръгнало след него.Сива на черни раета.4-5 години-здраво,щастливо и красиво коте.После започнах да го виждам все по-рядко.Окото му беше подуто.После-........Предполагам,че е умряла. :( Никога не е драскала или хапала..Ражда няколко пъти,но само 2 котенца доживяха към 1 месец.Веднъж и дадох шоколад и брат ми така я изрита,за да не го изяде,че чак мен ме заболя. :D Ми не знаех,че не трябва.Та това е за Мъника..
Второто го намерих в училище като бебе.Мъжко,казваше се Чарли.Историята му е кратка,защото след 2 месеца го нямаше.. :( Подозирам,че имаше глисти,та може и то да е умряло.Един път кучето го беше погнало и то се качи чак на върха на бора. :D
В момента съм с третото си коте.Няма име и е женско.Черно,персийско,с жълти очи... :smt049 ..Ама все си мосля,че и то или ще избяга,или ще го вземе някой,или ................. предполагам се сещате...

TheNewReligion
03-22-2008, 22:13
Ooo , gorkata ! Milsi si , che sa otishli na nqkoe prikazno mqsto i si kupi novo cherno kotence ! Tova ne se preodolqva toku tui , no grijite okolo novoto ti kotence shte te razseivat ! Uspeh ! :)

daisybaby
03-23-2008, 16:26
много съжалявам за котенцата ти наистина много тъжно дано да намериш решение на проблема :-)

Iviqna
03-26-2008, 21:29
Вземи си друго коте..

03-27-2008, 19:55
Абе хора много ми е тъжно имах си една черна котка много хубава и възпитана беше.Тя роди много други котенца,но тези ,които оживяха бяха само две! :( Еното умря (или поне така ми казаха наще) другото го махнаха някъде ;( а третото избяга като разбра,че майка му я няма!И ми е толкова мъчнооо ;( те знчеха толкова много за мен!Сега да видя снимка на черно коте и веднага м исе насълзяват очите!Искам да си ги върна,а няма как ,защото тях вече ги няма! :( Как да запълня тази празнота!
Nie horata nemojem da ob6tovame s jivotnite za6toto niq gi vzimame za doma6ni lubimci ! 4oveka i jivotnoto imat pravo na svoboda ! Kogato namerite jivotno priqtel koeto ne go durjite zatvoreno, tova jivotno 6te vi uvajava i 6te se griji za vas kolkoto i stranoo da e ! 4oveka i prirodata okolo nego trqbva da vzaimodeistvat pomejdu si s dobri namereniq !

s3x_0n_th3_b3aCh
03-30-2008, 09:38
O0o mno0go0 obi4am kotetata :P az imam edno malko angorsko kote vku6ti i ne znam dali 6te go prejiveq ,ako go nqma az te suvetvam da si vzeme6 drugo ,koeto da prili4a na nego, v na4aloto 6te ti e tujno,no sled vreme 6te ti mine tova e moqt suvet :*:*:*