PDA

View Full Version : Имам проблем но не знам какъв !?!?!?!



MuTaKa05
03-19-2008, 20:10
Някой може ми да ми каже кави са тези много малки пап4ици дори не знам дали са пап4ици само от дясната страна на глави4ката (най-от доло на глави4ката) мия се секи ден но не знам какво е плс кажете ми( на 13 години съм) :?: :?: :neutral: :neutral: :neutral:

AnNiE
03-19-2008, 20:47
ами ако си имал до сега полови контакти може да си прихванал някоя болест :?

MuTaKa05
03-19-2008, 20:50
не още не съм имал ..... :neutral:

ToxicforAngel
03-20-2008, 12:54
ами отиди на уролог .. ако са едни бели то ... това е нормално и няма от какво да се притесняваш странното е че са на главичката .. щото не би трябжвало да са там ами да са по самия член .. незнам Тук извадих за тях от една статия от ТиинПроблем :

Тези малки бели неща по ръбчето на прехода между главичката и тялото на пениса са така наречените атероми. Те са вид кожна мазнини във формата на малки белезникави израстъчета, които понякога могат да се появят върху лицето или на други места по кожата. Ако не станат по-големи от главата на топлийка или не променят формата и цвета си, те са напълно безопасни. Важно: не се опитвай да ги стискаш или откъсваш, защото това ще доведе до болезнени възпаления. Основното правило е: прегледът при лекар е абсолютно задължителен, ако образуванията по твоята кожа болят, щипят или отделят течности. Дано да е такова и не се притеснявай .. успех :)