PDA

View Full Version : Срамувам се докато говоря с момичета



Drogba
03-19-2008, 19:18
Здравейте на всички от този як форум :) Та имам мн гаден проблем - Срамувам се докато говоря с яки момичета :( Та като си харесам някое момиче и тя явно ме харесва усмихва ми се и т.н. и като съм при нея си мълча един такъв приятелите ми повече говорят,а аз пред приятелите ми и от даскало и от квартала неспирам да говоря и да пускам бъзици 8) Та днес един приятел ми вика,аз ако бях на твое място до ся да съм ходил с всички яки путки от града.В смисъл,че съм харесван от момичата ама съм някав мн срамежлив и все ме бъзикат с момичетата от класа и ги виждам,че на тях им става едно такова се усмихват и нз просто как да преуделя този срам като всички бъзикат момичетата,а аз си мълча бтв на 15 съм :?

Т.7 от правилника!
swords1010

Scared_Straight
03-19-2008, 19:45
Ще ти дам един съвет. Просто говори с тях все едно говориш с приятел. Те са хора. Те не хапят!

MiMcHeToOo
03-19-2008, 20:31
Абе давай смело, момче! Помисли си колко губиш като се срамуваш.. След което си представи колко много ще спечелиш.. :Р

Alabalaportokala
03-19-2008, 21:01
Научи се да общуваш с по грозните и незабелязани момичета докато не събереш увереност за по готините. Ахх да... пий студена вода

NightGuardian
03-19-2008, 21:05
Здравейте на всички от този як форум :) Та имам мн гаден проблем - Срамувам се докато говоря с яки момичета :( Та като си харесам някое момиче и тя явно ме харесва усмихва ми се и т.н. и като съм при нея си мълча един такъв приятелите ми повече говорят,а аз пред приятелите ми и от даскало и от квартала неспирам да говоря и да пускам бъзици 8) Та днес един приятел ми вика,аз ако бях на твое място до ся да съм ходил с всички яки путки от града.В смисъл,че съм харесван от момичата ама съм някав мн срамежлив и все ме бъзикат с момичетата от класа и ги виждам,че на тях им става едно такова се усмихват и нз просто как да преуделя този срам като всички бъзикат момичетата,а аз си мълча бтв на 15 съм :?

Същият проблем ,същите години :( ! Другите казват говори за това, което си говориш с приятелите ми ! Как ми се ебе е унази и как съм стигнал до еди какво си ниво на една игра и колко съм изпил ? Това ли да си говоря :-D .

aciko
03-19-2008, 21:17
Бе,що се излагаш бе,момче!

Ou7taControL
03-19-2008, 21:36
Здравейте на всички от този як форум :) Та имам мн гаден проблем - Срамувам се докато говоря с яки момичета :( Та като си харесам някое момиче и тя явно ме харесва усмихва ми се и т.н. и като съм при нея си мълча един такъв приятелите ми повече говорят,а аз пред приятелите ми и от даскало и от квартала неспирам да говоря и да пускам бъзици 8) Та днес един приятел ми вика,аз ако бях на твое място до ся да съм ходил с всички яки путки от града.В смисъл,че съм харесван от момичата ама съм някав мн срамежлив и все ме бъзикат с момичетата от класа и ги виждам,че на тях им става едно такова се усмихват и нз просто как да преуделя този срам като всички бъзикат момичетата,а аз си мълча бтв на 15 съм :?

Същият проблем ,същите години :( ! Другите казват говори за това, което си говориш с приятелите ми ! Как ми се ебе е унази и как съм стигнал до еди какво си ниво на една игра и колко съм изпил ? Това ли да си говоря :-D . ами не, завържете разговор (и за двама ви говоря) например питайте я как е, какво ще прави днес, как и е минал деня, и така започвате разговор и ще намерите общи теми..

PepiDesigns
03-19-2008, 21:42
Здравейте на всички от този як форум :) Та имам мн гаден проблем - Срамувам се докато говоря с яки момичета :( Та като си харесам някое момиче и тя явно ме харесва усмихва ми се и т.н. и като съм при нея си мълча един такъв приятелите ми повече говорят,а аз пред приятелите ми и от даскало и от квартала неспирам да говоря и да пускам бъзици 8) Та днес един приятел ми вика,аз ако бях на твое място до ся да съм ходил с всички яки путки от града.В смисъл,че съм харесван от момичата ама съм някав мн срамежлив и все ме бъзикат с момичетата от класа и ги виждам,че на тях им става едно такова се усмихват и нз просто как да преуделя този срам като всички бъзикат момичетата,а аз си мълча бтв на 15 съм :?

btw Няма значение на колко си ..
Иначе, мисля , че и аз бях така някъде около 15-те години .. 14-15 , но в последствие се учиш .. отракваш се , и така ...

Аз бях като теб .. не , че излизах с яки момичета , но и обикновените , а не наконтени момичета си бяха просто .. мъка за мен ей .. btw мразя ги наконтените чалгарки , а израза "яки путки" ... :shock: много , много ниско пада в очите ми този който го е казал ... грозно е ;)

Кажи по-добре Наточени Момичета , Яки , и т.н. .. без "путки" ... ако мислиш , че като отидеш до някоя и й кажеш "Ей , путко , кво става ?"

Независимо къв си сваляч , няма да успееш ;)

И така .. кво да ти кажа , отпусни се малко .. просто .. като те бъзикат , пускай и ти бъзик , после ходи в тоалетната , една студена вода си лисни , и си кажи " Евала на мене ... са кво ще правя? " :D

И 50 години само да седиш и да чакаш , няма да стане нищо така ..

Можеш само да печелиш , като показваш какъв веселяк си ..

Presley
03-19-2008, 22:44
Липсва ти освободеност.Така е.Нашето общество по-голямата част от хората са така.Просто страдат от някакъв синдром,който аэ начирам "етикет эа поведение в обществото".И въпреки,че си мислиш ,че няма нищо общо ,има.Явно не си достатъчно отпуснат и освободен човек,не се чувстваш така.Страдаш от някакви эадръжки,породени точно от оня синдром.Но тук трябва доста дълбоко да се раэсъждава.Както и да е.Трябва ти просто малко повече лекомислие.Факт.Бъди по-отпуснат,неэевисимо в чия компания си,общувай,прави квото ти е на душа бе...стига с тея эадръжки и комплексни прояви.

F4e_stz
03-19-2008, 22:53
И аз ще те посъветвам до говориш.Но ако все пак не ти се отдава възможност да не ти пука-много момичета харесват по срамежливи момчета и обичат те да са по-настоятелните :)

ziko
03-20-2008, 07:20
Ако имаш някакви предпочитая към някое момиче и се чудиш как да я заговориш....най лесно е като разбереш някой от нейните интереси...така спокойно можеш да започнеш тема за разговор за нещо което харесва:D

RoyTheReaper
03-20-2008, 07:23
Даа, разбирам те. Те яките момичета са някви страшни. :D

BlueFace
03-20-2008, 09:56
Даа, разбирам те. Те яките момичета са някви страшни. :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol:

Diva4e
03-20-2008, 11:19
Nqma ot kakvo da se sramuvash,vse pak kakto kazaha momichetata ne sa strashni i ne hapqt.Otpusni se i imai malko poveche vqra v sebe si:)

mizantrope
03-20-2008, 16:18
Vseki malko ili mnogo e preminal prez takav period, obiknoveno v nachaloto na puberteta. Veche gleda6 na protivopolojniq pol ne prosto kato na obekt, kogoto da drapne6 za kosata na bazik, ami "po-taka".Zapochvat smushteniqta i predrasadacite - "Dali shte me haresa?", "Kak me vijda v tezi drehi?", "Kakvo da kaja,che da ne me pomisli za dosadnik?", vse vaprosi,koito se blaskat iz glavata ti. Istinata e,4e kolkoto pove4e mu misli6 i se stesnqvash, tolkova po-neestesven shte izglejdash. Tova ne trqbva da te spira s kontaktite s momicheta, kontaktuvai pove4e,taka 6te se otpusnesh leka-poleka i sled vreme nqma da izpitva6 takova neudobstvo.

Forever_love_
03-20-2008, 16:33
намерете общи теми и след това разбери какво и допада и подобни неща и ще завържете разговор няма нищо срамно и след като те се сумихват усмихвай им се и ти бъди още по чаровен :) успех

sladku_bebzi
03-20-2008, 16:33
Еми говори само с момчета :D

h4ck
03-20-2008, 19:53
Срамът е до време.... според мен скоро ще разбереш че от него няма смисал и ще го преодолееш пък и колкото повече се срамуваш толкова повече губиш...

kurabiikata
03-20-2008, 21:44
Никой не даде най-важното ,което е ключ към успеха с момичетата....
Запомни от мен ... като говориш с момиче , не е важно да казваш каквото мислиш, а трябва да кажеш това което тя иска да чуе :)

the_unknown
03-20-2008, 21:46
Всеки е минал през този етап.И аз на твоите години бях същия,дори по-зле. :D Даже не се и бях замислял за това,а ти имаш напредък.Та това става с тренировки.Почваш да говориш малко по-малко с момичетата.Вярно отначало няма да се получават същите бъзици и лафове както с приятелите,но с времето и натрупания опит нещата ще се изгладят.Ще почнеш и съвсем непознати да заговаряш.Но както казват старите хора... "Има още много хляб да изядеш до тогава". :D