PDA

View Full Version : промених се



BeBsItO
03-19-2008, 19:51
:o ох хора напоследък мн се караме с приятелят ми.мнооого... аз се осе6там 4е аз се захва6там за дребни не6та... но тои ми прави на пук.... след което ми казва че ме оби4а..... е как да му вярвам? нз не6то се е променило,мисля 4е това е смао период в връзката ни.знам го.... просто сам мн изнервена от си4ко. за наи малкото правя на проблем.... той продължава да ме ядосва изклу4ително мого... опитва се да оправлява вси4ко..живота ми, деиствията ми.... ! ОХ все едно сме заедно от 1 седмица... и не го познавам... не етака. просто тои беше друг.Не-всащност аз бях др га.не забелязвах това....не ме дразнеше нищо, не правех проблем, за не6та з акоито сега правя ( и то с правото си) ох нз, обичам го безкраино много...... но нещо става с мен. липсва ми отс1ствието му, и това да го виждам за 20 мин на ден :( това 4е не излизаме мн мн.... ( тои не оби4а) предпо4иита в тях....пренебрегва ме пред др те си зад1лжения. от вс това ме боли! а преди не беше така.... ОБИ4АМ ГО МАМКА МУ.....дано този период отмине.....

5StaR
03-19-2008, 19:58
ПФФФФФФ стигнах до четвъртия ред и спрях, толкова много правописни грешки рядко се срещат...

Blab
03-19-2008, 20:00
ПФФФФФФ стигнах до четвъртия ред и спрях, толкова много правописни грешки рядко се срещат...
пак добре... аз само до Осе6там стигнах :?

Iv4eTy
03-19-2008, 20:05
Еми случва се, и аз в началото на връзката ми не обръщах внимание на много неща, които в момента страшно много ме дразнят... Това е защото тогава не ти е пукало толкова, колкото сега, сега ревнуваш повече и обръщаш внимание на всяко малко нещо...
Опитай се да се владееш, преди да започнеш да му натякваш за нещо, което те дразни помисли дали не издрeбняваш и имали смисъл да си тровите нервите... Давай го по-спокойно :P

BeBsItO
03-19-2008, 20:05
znaete li kvo> MAINATA WI NA WSI4KITE! 4ovek ima problem, treperi i pi6e....... vie 6e mi govorite za gre6ki .1 vo sam pisala na kirilizator.... i izob6to ne sam gledala kvo e i kak e. na vas ako ne vi iznasq .... va6 problem


pp ot 1 g i nqkolko meseca sme zaedno

MiMcHeToOo
03-19-2008, 20:33
Ами виж сега.. Обесни му, че искаш да прекарвате повече време заедно.. А да и брой до десет преди да се скараш с него :)

aciko
03-19-2008, 21:23
И ние Фо да направим?
Стани Емо,прережи си вените и си решаваш всички проблеми.
Ааа,и събери малко пари и отиди на уроци по български език и правопис,че то е мъка да се прочете цялата тема бе момиче!
Па кат си писала на кирилизатор поне да не беше сливала думите,и "Ъ" не се пише с 1-чка така,че не се оправдавай :-o

PepiDesigns
03-19-2008, 21:47
Година и месец заедно ... еми , търпите се до сега , ще се търпите още малко и всичко ще отмине ..

Са .. казвам го , ама пак .. не съм на основа на личния опит , да ти кажа , че ти сама си го каза , вдигаш скандал за малки неща , и той ти прави на пук .. ми , да , като е малко отстоява човека , аз мразя някой за косъм да ми чете на главата ..

В смисъл .. ако е малко - търпиш ..

Иначе , тва , че не се виждате и не излизате - нали знаеш , че не може да е 24/7 при теб ... никой не може , винаги има работа .. не знам той на колко години е , може да учи за изпити и т.н. .. не знам и от колко време е , щото при теб четох по диагонал какво си писала .. заради грешките , наистина , ако пишеш нещо - някой ще го прочете , но ще има главоболие .. мисли и за другите , да помислят за теб ;)

Та , за излизането - преглътни го .. 20 минути - 20 минути , иначе може и без тях , тогава ще ти е по-трудно :)

Просто какво да ти кажа .. с търпение , затваряй си очите и .. този период ще отмине , освен ако вътрешно не усещаш , че трябва да се скарате за нещо .. докато не стане обратното на това което е станало преди 1 година ...

Късмет.

Alabalaportokala
03-19-2008, 21:53
Като ти мине цикъла пак направи тема...

Iv4eTy
03-20-2008, 08:01
Ее защо винаги почвате да нападате?! Все пак това е форум, в който пишат хора,имащи проблеми и очакващи съвети... Момичето има проблем, споделила като неискате да давате съвет просто си спестете мненията...
Мила ти просто бъди търпелива, както казах в мнението си по-нагоре всичко ще се оправи :P

princesa_viki
03-20-2008, 08:17
Ами виж сега.. Обесни му, че искаш да прекарвате повече време заедно.. А да и брой до десет преди да се скараш с него :)
Да,така е.
Обясни му всичко.Като премълчаваш,нищо не правиш.Само трупаш в себе си гняв и един ден ще стане много лошо.
Успех :-)

Fantomche
03-20-2008, 08:43
ami v na4aloto kogato luvobta e silna drebnite ne6ta ne ti pravqt vpe4etlenie prosto se radva6 4e lubimiq 4ovek e do teb no s vremeto vsi4ki nedostatuci izlizat naqve prosto trqbva da pogovrite i da vidite dali da produljite.az trugnah s mom4e koeto vuob6te ne poznavam i sega ima ne6ta koito m poburkvat :shock:

BeBsItO
03-20-2008, 09:22
blagodarq z aotgovorite :) mislq 4e 6te otmine :) :oops: vse pak ima li 4ustva vs se opravq :)