PDA

View Full Version : Мантра



Darling88
03-19-2008, 23:26
: можеш да
купиш
къща, но
не и дом. С
пари
можеш да
купиш
часовник,
но не и
време. С
пари
можеш да
купиш
легло, но
не и сън. С
пари
можеш да
купиш
книга, но
не и
знание. С
пари
можеш да
купиш
лекар, но
не и
здраве.
С
пари
можеш да
купиш
положение,
но не и
уважение.
С пари
можеш да
купиш
кръв, но
не и
живот. С
пари
можеш да
купиш
секс, но
не и
любов.
Тази
китайска
пословица
носи
щастие.
Тя
тръгва
от
Холандия.
Тази
пословица
обиколи 8
пъти
света,
сега е
твой ред
да имаш
добър
късмет, след
като
веднъж
си я
получил,
това не е
шега,
твоят
шанс ще
дойде по
пощата
или
Интернет.
Изпрати
по едно
копие на
хората,
които
наистина
имат
нужда от
късмет и
не я
задържай
повече
от 96 часа/4
дни/.
Константин
я
получил
за пръв
път през
1953 г. и
помолил
секретарката си да
направи 20
копия.
След
9
часа
спечелил
99 милиона
от
лотарията
в
неговата
страна.
Карлос,
чиновник,
получил
същата
пословица,
но не я
изпратил-
след
няколко дни той
загубил
работата
си.
Няколко
дни
по-късно,
той
променил
отношението
си,
изпратил
я и
станал
богат.
През 1967г.
Бруно
получил
същата
пословица,
разсмял
се, не я
уважил и
след
няколко
дни
синът му
се
разболял.
После
той
потърсил
пословицата,
направил
20 копия и
ги

разпратил.
След 9
дни
получил
добри
новини-
синът му
бил
здрав и
читав.
Тази

пословица
е
изпратена
от мен.
Преди да
изминат 96
часа ти
трябва
да

разпратиш
пословицата.
Твоят
късмет
ще дойде
до 4 дни, от
момента,
в

който
получиш
пословицата,
ако си
съгласен
с
положението,
изразено
в

нея. Това
е истина.

Тази
пословица
ти е
изпратена
за
късмет.
Шансът
най-после
ти е пред

вратата.
Изпрати 20
копия до
познати,
приятели
и
роднини.
След ден
ще

имаш
добри
новини!

Darling88
03-19-2008, 23:28
Може би много от вас ще погледнат скиптично , но на мен не ми се случва за първи път да получа точно това писмо !

Извинявам се че обърках заглавието,това е далеч от мантрата :))) Бързах :)

При мен стана така,че след като го изпратих след 4ри дена разбрах ,че са ме приели в колеж в чужбина ,така че давайте и вярвайте в чудесата !

Christ
03-20-2008, 06:27
ТЪПО КОПЕЛЕ!!!!

ThunderGoddess
03-20-2008, 10:57
И какво като са те приели. Отишла си при някакви ограничени простаци, които се мислят за велики и че много знаят. Да ти имам постиженията. Второто, което е - мантрата или както наричаш този спам, не ти е правила изпита и не ти е изкарвала оценките в средното образование. Така, че ако искаш можрш да си го принтнеш в няколко хиляди копия и да го раздаваш там, където отиваш да учиш - за наше здраве и успех.

Jesus_is_good
03-20-2008, 12:09
Еми да тва даже мирише на тъпо...
Писнало ми е от спамери и по нета и по скайпа и по TV навсякаде да испратим SMS и живота ни ще се оправи....Давайте вярвайте си :D .
Да има чудеса но те не са в урочасания ти SMS.Това са опити на пълни идиоти да печелят пари с тия sms от по големи идиоти.
И успяват ... :shock: :shock: :( :-o

charlies_angel
03-20-2008, 15:39
абе тва иначе си е яко...само дето като са сложили тва за изпращането отдолу се превръща в спам..обикновено като ми пращат такива неща ги разпращам без текста:"Изпрати тва на 11 човека и утре ше те целуне Джони Деп.. "(примерно :П)...пращам само посланието ....
а в случая то е много вярно

Darling88
03-21-2008, 03:53
Ааааууу ,това показва каква интелигентна нация сме ,браво на вас вие друго не знаете освен да обиждате и да слагате етикети ... ЕВАЛА НАРОДЕ ,УМНИ СТЕ !

Някъде в темата да пише,обсъдете какво мислите .... НЕ !

Най-малкото което можехте да направите е да се замислите върху текста .... Много правилно,аз сама съм си взела изпита,аз сама стигнах до тук .... но има и други неща ... ама вие сте толкова прости пубери с безкрайно ограничени мозъци ... еи за това си блъскайте главите и се чудете "Що на мен?" :oops:

Никои не ви е молил за мнение ,никои не е искал от вас да обсъждате моето "съвпадение" .... искаше се само да го прочете ,ама вие и това не разбрахте !

Jesus_is_good
03-21-2008, 11:38
ДА ИМА ЧУДЕСА!!!ДА СЛУЧВАЛИ СА МИ СЕ!!!!
НО ТЕ НЕ СА СЛЕД ГЛЕДАНЕ НА ХОРОСКОПА ИЛИ ЧЕТЕ НА КНИЖКА ОТ АЛЕНА ИЛИ НЯКОЙ СУЕВЕРЕН ТЕКСТ,а от сърце с вяра.
:o

Darling88
03-25-2008, 02:11
Така е ... много се радвам да прочета нещо такова и да видя че все още има положителни хора !

Някой ден на ваш познат ще се случат чудеса,съвпадения ... и ще си казвате "Еее защо и аз нямам такъв късмет ??? "

Е как ще имаш,като отричаш чудесата ??? 8)

ThunderGoddess
04-01-2008, 14:54
Ако беше толкова образован човек и не знам си какво, щеше да знаеш какво е мантра - думичка, която се произнася наум или на глас, докато медитираш. Кво общо има товя текст с мантрата, казваш? :-D

Darling88
04-02-2008, 07:29
Az se popravih malko po dolu ... ne sym kazala 4e sym mn obrazovana ... haha naprotiv ;) Tantra se naricha ,no nqmah osobeno mn vreme i si misleh tochno za mantra ... kakvo obshto oba4e ima tova nz ...temata e syvsem druga kakvo obsyjdash men ... ???Da sym te molila :grin: :grin: :grin:

DisciplineAndOrder
04-02-2008, 19:02
това са глупости,дарлин'

приели са те в колежа,защото си учила,не защото някаквo тъпо текстче ти е помогнало.

TellMeYourName
04-02-2008, 19:36
К'ви са тия глупости?

Spook
04-02-2008, 20:36
Мантра ше да е нещо кат мандра. 8-)

InitialD
04-04-2008, 00:28
Еми да тва даже мирише на тъпо...
Писнало ми е от спамери и по нета и по скайпа и по TV навсякаде да испратим SMS и живота ни ще се оправи....Давайте вярвайте си :D .
Да има чудеса но те не са в урочасания ти SMS.Това са опити на пълни идиоти да печелят пари с тия sms от по големи идиоти.
И успяват ... :shock: :shock: :( :-o

+1 :razz:

ThunderGoddess
04-05-2008, 12:45
Az se popravih malko po dolu ... ne sym kazala 4e sym mn obrazovana ... haha naprotiv ;) Tantra se naricha ,no nqmah osobeno mn vreme i si misleh tochno za mantra ... kakvo obshto oba4e ima tova nz ...temata e syvsem druga kakvo obsyjdash men ... ???Da sym te molila :grin: :grin: :grin:
То никой не те е карал да спамиш във форума, ама ти го правиш, нали? А хората, които иронично наричат народа, от който са произлезли "интелигентен" трябва да са наистина умни, нали? Или ти говориш ей така - на вятър?

AnyLee
10-15-2008, 11:05
Ако беше толкова образован човек и не знам си какво, щеше да знаеш какво е мантра - думичка, която се произнася наум или на глас, докато медитираш. Кво общо има товя текст с мантрата, казваш? :-D
+1
Научете се какво е мантра и тогава говорете, мантрите са думи, които се повтарят за твоите желания, неща които искаш да ти се случат, примерно звукът Ом е манра, той се използва, когато се медитира

Kman
10-15-2008, 19:32
Не знаех че тези повтарящите се наричали мантра....за мене си е голяма простития де,но ако ви върши работа що пък да не си ги повтаряте постоянно 8-) и аз тка преди време стоях на ендо място и си повтарях че ще тръгна да се засилвам срещу изкуственото магаре в салона,но от оглемия опит който имам от подобен вид спортове е,че колкото повече си го повтаряш и се бавиш(не го правип),толкова повече намалява шанса въобще да го направиш....

YzyrpatoR
10-19-2008, 20:10
ТЪПО КОПЕЛЕ!!!!
Ако не вярваше в измисления покемон щях да те обичам :D
п.с. Истина ти казвам ти вече получаваш своята награда ахахахха :lol: :lol: :lol: