PDA

View Full Version : Най-смешна ситуация при среща с гаджето



m1n7
03-20-2008, 08:10
kogato ste izlezli s gadjeto navunka kak ste se izlagali ??? :? :? :?

1 и 7 точка от правилата
moderated by Coki

BlueFace
03-20-2008, 09:43
незнам като сме навънка ама като веднъж отидох да я взема от наи-добрата и приятелка, тя не беше пристигнала и неината дружка ми отвори вратата чисто гола с усмивка 24 карата като си мислеше че не съм аз а че моето гадже идва да я види 8)
:lol: :lol: :lol: :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-20-2008, 10:45
еми с бившия .. мн често ми се случваше като излизаме и да се съпна и да падна някъде :-D :D

Karamel4e_to
03-20-2008, 10:52
emi 1 den v kafeto zamahnah i schupih q chasa ot ligotiq :grin: :lol: :lol: :lol:

GameMaster
03-20-2008, 10:58
haha tova po-gre mi haresa :lol: ...Ami ne znam za moi golemi izlagacii no vchera izlqzohme dvamata s priqtelq mi i bratovched mi(doide si ot Sofia za nqkolko dena) ....I bratovched mi kato zapochna da plqmpa kak kato malka sym udoshila 1 patence kato sum si igrala s nego dosta konfuzno se pochustvah...Opredeleno se izchervih a na gadjeto mi mu beshe dosta zabavno...Vse pak ne me e vijdal v takyv aspekt :lol: Vyobshte kakvo da komentiram :-D

w0sh
03-20-2008, 11:03
Еми вднъж ретнах една по главата... случайно.. и на една и разкървих устата.. щото след като се вързах се изправих и я праснах с гениаланта ми твърда глава.

zaraaa
03-20-2008, 11:04
Edin pat kato bqxme na kafe iskax da vzema belejkata sas smetkata i kak zamaxnax i razlqx kolata si varxu dankite mu :lol: :lol:

w0sh
03-20-2008, 11:06
Edin pat kato bqxme na kafe iskax da vzema belejkata sas smetkata i kak zamaxnax i razlqx kolata si varxu dankite mu :lol: :lol:
Уаууу това никой не го е правил.

Wrathchild
03-20-2008, 11:07
Най-големия ужас за мен беше когато щях да се къпя в тях. Съблича ме той... маха ми прашките... на мен ми дошло... и той вижда всичко това (а аз дори като по чудо не се бях усетила) :oops: Умрях от срам, добре, че не ми се присмя, а каза, че е нещо напълно нормално и ако го е гнус от това по-добре да си хване мъж :oops:

Diva4e
03-20-2008, 11:17
Na edna ot sreshtite mi sus segashniq mi priqtel si bqh obula obuvki s visok i tunak tok i dokato vurvqt kum nego stupnah m/u dve paveta i obuvkata mi ostana tam i toi me vidq mnogo se smqhme :D:D

GameMaster
03-20-2008, 11:21
:-D :-D :-D Da tova za toka mi haresa :D ...

w0sh
03-20-2008, 11:36
не ми и трябва да знам... довлоен съм от пола си.

MartyParty
03-20-2008, 13:23
Попринцип всеки път,като се видим стават гафове,ама те са малки и вече сме си свикнали.И двамата сме много тромави и вечно има нещо счупено ,повредено,олющено или смачкано.На всеки 5 минути някой от двамата казва "Ау..." или "Опа...без да искам" :lol: Някой ден сигурно ще се осакатим от любов,ама...да се надяваме,че няма да е скоро.

PepiDesigns
03-20-2008, 14:27
kogato ste izlezli s gadjeto navunka kak ste se izlagali ??? :? :? :?

1 и 7 точка от правилата
moderated by Coki

Всякак .. различно , почти всеки път като излизаме се излагам .. ама тотално :D

Такъв ми е характера .. говоря куп глупости , сбирам погледите .. че обичам , да съм център на вниманието , а не всички (че и аз) да гледат приятелката ми :oops: :oops:

Просто обичам да говоря , но не е това проблема .. проблема е какво говоря .. в последствие , ако съм мотивиран много , на-адреналинчил се , какво показвам , и т.н. ....
:oops: :razz:

Rebellion_Angel
03-20-2008, 16:40
kogato ste izlezli s gadjeto navunka kak ste se izlagali ??? :? :? :?

1 и 7 точка от правилата
moderated by Coki

Паднах в реката...

Sladkata___
03-20-2008, 16:46
s novoto mi gadje govorihme nqkakva vajna tema i toi zamahna i s4upi 4a6a palna s bira i birata se razlq po krakata mi i az tolkova se pritesnih 4e ostanah na mqsto gledah kak birata se razliva po krakata mi i ne mojah da se drapna 1 minuta stoq i gledam mnogo se namokrih ot korema do maratonkite ujas :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

__BAMBI___
03-20-2008, 17:13
Ахх този момент никога няма да го забравя :D Та бяхме веднъж на Фитнес с него и като се прибирахме беше много тъмно а и беше кално някакво ... а да не говорим за ш*бания път.. и както си вървим идваше една кола отсреща и аз да бързам да мина ...смънах се ,паднах в калта и цялата бях в кал :D после ходихме в тях да се изчистя и да се подсуша лол

koalka
03-20-2008, 17:26
Не си спомням някаква запомняща се изцепка, ама е имало конфузни моменти сигурно.

Alabalaportokala
03-20-2008, 18:40
2 страници изписахте само за цикъла при жената. Част от инфото го има в учебниците по биология от 8 клас. А предполагам повечето тука сме го завършили. Затова не се правете на професори и не спамете.

@Nejno същия въпрос мога да ти задам и аз. Ти защо си губиш времето да обясняваш неща на човек който видимо не се интересува мн мн от тях ? Вместо това да беше отделила време да делнеш мненията на hooliganka i w0sh щото и двамата спамят и двамата флуудят...Използвай малко модераторските си права !!

По темата : не не съм имал сконфузни ситуации

DevilWish
03-20-2008, 18:50
Abe az ne se se6tam da sym imala skonfuzna situaciq ;)

Co0kIe
03-21-2008, 19:09
Не се сещам за нищо ама сигурно е имало кунфузни ситуаций

woshata
03-21-2008, 19:21
амии...дигнах краката при една пейка..просто не знам как обаче залитнах и се обърнах назад :? .. :D много жалко се получи :D илии веднъж там се разхождаме и се държиме под ръка..ама аз така гадно се спънах от някво желязо че го повлякох и него и след няколко секунди ни гледаш некви двама на земята хилещи се като ненормални :D :D :D

Deni4kaa
03-21-2008, 20:06
ми то тва беше с бившия...вървим си ние и аз си мятам чантичката и без да искам си я хвърлям на земята и то със засилка,и тва става по центъра...

^Serena^
03-21-2008, 20:25
Ами аз се сещам за един случай, дето може да не прозвучи много смешно, ама на живо просто си беше супер смешно - веднъж излизаме от едно кафе и нещо се караме и аз вървя напред и мърморя и размахвам ръце, а той зад мен и понеже бях с едни сандалки на малко токче, токчето ми влезе в една дупка и аз се спънах, той се препъна в мен и падна напред през едни каменни саксии (от тези дето са вградени в земята) и понеже е супер голям (много мускулест) и като се претърколи представете си такова туловище как се търкаля, беше баси гледката :grin: и приятелите му острани само седят и се хилят голям цирк бяхме :lol:

princesa_viki
03-21-2008, 20:57
Има една случка с бившия ми...Паднахме на центъра на града с едно колело,а то валеше.Точно като по филмите се превъртяхме и аз полетях на пред :grin: Добре,че нямаше много хора :lol:

natalitoo
04-02-2008, 22:30
nai golqmata izdynka be6e .. izlizame nii ot kafeto i toi vyrvi pred mene .. vratatq bqxa iz4istili .. i toi si pomisli 4e e otvoreno .. i se blysna vyv vratata .. (otbelqza mu se nosa na vratata) .. pove4e ne otidax v tova kafe . ..:DDDDD

skatemore
04-03-2008, 15:33
излизаме на първа среща
и аз надъхан такъв
вървим нии вууп кат се лъзнах и се изстърсих.. умрях си от срам човече
тя само се усмихна 8-)

същата вечер отиваме в кафето аз съм се притеснил нещо и без да искам си угасих цигара в ризата
и я настъпих 502 пъти
и си викам край копеле край ама сичко беша на 5 1/2

yuyuto
04-03-2008, 15:44
Еми не помня за кво, ама за нещо се наведе и му се цепна панталона по шева отзад и после през цялото време правеше супер странни движения, държеше все да седим седнали... Взех го за мноу странен тогава, ама като ми се обади на следващия ден и ми обясни кво е станало, ми се изясниха нещата... :grin: :grin: :D

незнам като сме навънка ама като веднъж отидох да я взема от наи-добрата и приятелка, тя не беше пристигнала и неината дружка ми отвори вратата чисто гола с усмивка 24 карата като си мислеше че не съм аз а че моето гадже идва да я види 8)
Лол... Поне не заподозря ли гаджето си в нещо по-така с приятелката й? Щот чак толкова добри приятелки да са, че чак да не се притесняват да седят голи една пред друга, странно... Кой знае... Може... :grin:

LiLBoY
04-03-2008, 19:26
xa mi minalata godina hodih s po 4-5 navednyj xax i edin pyt sre6tam si az edno qko mace zapoznavame se ... napraoo se vlubvame ot 1 pogled .. i na sledva6tiq den izlizame na Sre6ta i pred men 1 sled 1 izko4iha 4 ot gadjetata i se naebah syper mo6tno :D :D 8-) 8-) 8-) 8-)

big_devil-666
04-03-2008, 22:11
незнам като сме навънка ама като веднъж отидох да я взема от наи-добрата и приятелка, тя не беше пристигнала и неината дружка ми отвори вратата чисто гола с усмивка 24 карата като си мислеше че не съм аз а че моето гадже идва да я види 8)
:lol: :lol: :lol: И кво направи след това? :D

iva_16
04-04-2008, 16:09
Ammm nqkolko ama nai int beshe : sedq az v edin park vali dujd a az go chakam da doide .. nqmax chadyr nqmashe kade da se skriq .. cqlata bqx mokra a toi idva s 7 min. zakusnenie s chadur.. navrqx se pod negoviq chadar i kakto varimm minavame prez edna pateka i cqlata kalnaa :D spanax se y edin kamak i padnax v edna golqma lokva s kal..utidox y tqx preoblqkoh se oblqkoh drexi na sestra mu :D
drygata:otivam az na fitnnes s nai-dobrata mi fr i gadjeto mi .. i zapochvam da ticham na patekata i toi kato doide i az kat go vidqxse zagovorihmee i padnax ot patekata :D :D :D togava toi mn me sajeli i vika ai na kafe stiga s toz fitnes abee imaa oshte mn :D

MoHuTo
04-04-2008, 16:35
Ами аз понеже съм си малко спъната, все или ще се спъна, ще залитна, или по-лошо - в негово присъствие много често бъркам разни думи, сменям буквите и става мн кофти, ама на него му е весело и се забавляваме :D

blessthefall
04-04-2008, 16:39
e to ne be6e izlagaciq, ama 1iq pat tragvam da celuvam 1 biv6e ve4e gadje i sedqhme na nqkva peika i 1 ku4e ni se metna otgore dokat se celuvahme :D :D taq celuvka edva li 6e q zabrava :D

sexy_dizzy
04-15-2008, 10:40
Ами аз веднъж се засилих да го прегръщам и без да исках му заших един!
И цялата романтика се изпари за съжаление! :? :booooomb:

Puky
04-15-2008, 12:41
Хахаха имаше един път с едно момче което много харесвах.
Отивам аз с него на кафе (беше лято) и сядаме отвънка на едно кафенце.. тъкмо да сядам и бутам с крака си крака на стола и падам със стола обърнах на всичкото отгоре и масата с питиетата с краката и всичко върху него (той беше облякан в бяло оо да знайте как прозираше всичко 8-) :P .. :lol: )
Имаше и друга случка (със същото момче)
Беше в час и той тъкмо трябваше да завършва, а 12-и клас на даскало не ходят и се разкараваше и влезн в един от наще часове ... седна зад мене и аз ставам да ида при него но зад мене прозореца бил отворен(аз без да знам) ставам обръщам се и се забих в стъклото (такава главка му ударех че незнам как не се счупи) пак се изложих пред момчето :razz: :razz:
И на всичкото отгоре съм страшна убиица на романтиката .. :D :D :D
Ако ми е на кеф и примерно той тръгва да ме съблича и т.н. :oops: :oops: и аз изчепквам нещо супер смешно дето не е романтично (например кво тряя си купя или нещо от сорта или ква песен нова е излезнала) и той спира и почва да се хили :razz: (поне винаги го разсмивам 8-) 8-) )

Puky
04-15-2008, 12:45
Имаше и едно наскоро .. :-D
Разкарвам се аз с приятелки , а пък милиото вървял след мене и аз се спирам .. и той ме гушка (но ме хвана за корема) и аз бях гладна и корема ми се изгаргори :razz: 8-) :D сигурно го е чул целия център направо потънах от срам :razz: :razz: :oops: поне тоий се изсмя и каза ай да ходим да ядем 8-) :lol: :lol: :razz:

zvezdichka777
04-15-2008, 12:45
Веднъж излезнахме с бифшия ми приятел.. спънах се,паднах и той върху мене .. тъй като не ни се ставаше започнахме да се целуваме на земята..е,беше почти тъмно ама все пак доста се излагахме. :grin: :grin: :grin: