PDA

View Full Version : търся игри ии програмка за..



54321
03-20-2008, 10:57
абе хора можете ли да ми предложите някакви яки игри нещо като тарзан и херкулес (ДА НЕ СА ОНЛАИН ИГРИ) и да стават за брат ми .. (на 6 е :))просто да се минават някфи нива и да са интереснички ако и линкчета пускате или кажете от къде мога да си дръпна ще съм мн благодарна :)

същоо търся ии саит от които да мога да си качвам игри на телефона .. иииии още нещо търся програмка с която да мога да гледам клипчета на телефона ми :) т.е. да си сменям формата на видеото да става в 3др :) също може да пуснете линкче :Р

мерси предварително :oops:

Lestat357
03-20-2008, 14:49
Здрасти! Май не мога да помогна много, но ще опитам поне. Игри за момче на 6 – ами например Lego Racers коя да е част. Червеите са си класика, но има някакъв вид насилие в тях, тааа... не е особено подходяща като че ли. Revolt, която не е толкова различна като замисъл от Lego Racers, отново е с автомобили и може да бъда доста увлекателна. Сещам се и за още няколко, но са от моето детство, което значи, че са ааадски стари вече 8) и надали биха представлявали интерес за кое да е дете, което има и бегла представа за графиката на по новите такива. Всички изброени дотук игри можеш да си намериш и свалиш съвсем легално от един двата най-големи торент тракера.Проверих специално и сийдъри има. И то доста.

А какъв ти е телефона? Ако е SE (особено от K или W-сериите) мога да ти изпратя директно на e-mail много игри и не само(приложения, линк към подходящ сайт с форум, etc). И при все че вече игри рядко разцъквам, мисля мога да ти препоръчам и доста интересни и увлекателни такива. Ъммм, така де – поне според мен, сравнени с други java-алтернативи. Отново в zamund@a-та е бъкано с java игри и приложения. Единствено, ако си с Samsung би могло да е малко по-трудно предвид специфичността на обмен на файлове и общата им java-съвместимост с някои по-стари модели. Но аз от известно време насам и от телефони не се интересувам и този проблем сигурно вече не е актуален.) За преобразуване в 3gp отново има много програмки. Аз използвам Xilisoft 3GP Video Converter, но не защото е най-добра, а просто защото не ми пука особено. :) Справя се прилично. WinX 3GP PDA Mp4 Video Converter е още една от многото. И двете ги има ясно-вече-къде(*amunda.net).

inSane_baby
03-20-2008, 15:36
Ами наистина незнам какво може да е интересно на брат ти. Игри не си свалям- и за това немога да помогна. Пиша ти по повод последния въпрос.: клипчетата от телефона. Ако искаш да ги гледаш на компютъра има един player - GOM Player. Възпроизвежда много формати, avi, mov, mpeg, mp3, wav... Както и 3gp какъвто предполагам саклипчетата. Аз ги гледам с него, незная как да ги промениш обаче. :-)

54321
03-20-2008, 18:36
of mersi Lestat357! a otnosno gornoto mnenie iskam ot kompa na gsm-a da gi ka4a a ne obratnoto az obratnoto moga si ig gledam na kompa :) iskam prosto ot format avi (primerno) da go napravq vuv format 3gp :) i vse pak pishete ako znaete neshto drugo iskam vuzmojno nai mnogo informaciq

54321
03-20-2008, 18:39
aa btw otnosno telefona mi e nokia 6125

tqnko1
03-20-2008, 22:06
iskam prosto ot format avi (primerno) da go napravq vuv format 3gp :)
знам 1 програма но при нея е малко по различно тя по принцип е предзнаначена за теглене от интернет (вбох) и конвектиране на фаила в различен формат ави мп3 флв и 3гп ако си качиш клипчето в вбох след това може да го смъкнеш и да го форматнеш под 3гп програмата се казва vloader мо така става малко по дълго от нормалното късмет :)

54321
03-21-2008, 07:19
pf az tazi prograama q imam no sum s windows vista i ... ne mi vurvvi :( ta iiskam nqkoq koqto da vurvi to4no s VISTA :shock:

QPONECA
03-22-2008, 16:20
Дай имейл да ти пратя програмата.