PDA

View Full Version : Дискотеки,и от колко годишна ходите.....



kuku_tuku
03-20-2008, 14:03
Имам няколко въпроса,и се надявам да ми отговорите.Надявам се да ви е интересно.

1.На колко години сте сега, и от колко годишен/годишна започнахте да ходите по дискотеки?

2.Към колко часа излизате вечер на дискотека?

3.Обикновено с колко човека ходите?

4.Какво си поръчвате за пиене?

5.Най-скъпият вход за дискотека,който сте плащали? :P

6.Някоя кратка изцепваща случка ако ви се разказва? :D

w0sh
03-20-2008, 14:11
1. 19 ходя от някъде 16 годишен на дискотеки... отскоро сериозно
2. ми към 1-2 на обяд
3. от 2 до 15
4 вода(не водка)/текила
5. 25 лева.
6. бил съм се..

splendour
03-20-2008, 14:21
xaxaaxa 1-2 na obqd :razz: :razz:

valentinka_1990
03-20-2008, 14:24
Аз съм на 17 и не ходя редовно,само от време на време,главно защото нямам години и е малко трудно да се влезе.За дискоеката излизам към 11 или 12,зависи.Ами май все се случва да отидем двама трима и в дискотеката все намирам приятели и до края на вечерта сме към 20 човека.Аз си поръчвам някой коктейл,защото не пия твърд алкохол.Най-скъпият вход-10 лева.Ми сбиха се заради мен:)

Jamalska
03-20-2008, 14:25
1. 18...хм може би от 14-15.
2. ако е в София-към 21:00,ако е в друг град-от сутрнта
3. отивам с 1-2,познавам 50% от присъстващите
4. пия отвън обикновено.вътре съм заета да скачам.
5. ми...8лв. май..другото вече се броят за концерти мисля.
6. Мм...нз?веднъж отидох до Търново пък не ме пуснаха в клуба...

darla
03-20-2008, 15:11
1. na 18 sum.izlizam ot 14-godi6na
2.zavisi.moje bi kum 8-9,obiknoveno predo tva hodim da hapnem i piinem nqkade.
3.s dosta,a v kluba stavame o6te pove4e
4.nai 4esto margarita(tekila s lim.sok i sol) ili uiski,rqdko vodka
5.15lv-v Pl@zma
6.napih se zverski i sedqh pod bara

Saymon90
03-20-2008, 15:52
По дискотеки почнах да ходя на 14 някъде и спрях на 16... сега много рядко. Но пък преди си наваксах за цял живот... :D Никога не съм ходил на детска, тъй че обикновено се прибирам след 3-4.... ммм най-скъп вход 30Евро в Гърция.
Интересна случка... хм, ми забивки, сбивания и т.н. сигурно не са интересни, тъй че май нямам.

Jeuelle
03-20-2008, 16:05
На 18 съм.
Тръгнах по дискотеки на 14 години ( мисля).
Вечер излизам към 9 - първо на клуб или механа и след това на Дискотека...
Ами обикновено с 7-8 човека :)
Поръчвам си ..... нещо двойно е винаги

Ами интересна случка - напих се много и танцувах на пилона ....

Alabalaportokala
03-20-2008, 16:16
1.На колко години сте сега, и от колко годишен/годишна започнахте да ходите по дискотеки?


19 годишен съм. На 10 години (5 клас) отидох за първи път на детска дискотека.

2.Към колко часа излизате вечер на дискотека?


Винаги различно. Но в повечето случаи е от 22.00 нататък...

3.Обикновено с колко човека ходите?

От 10 човека нагоре...

4.Какво си поръчвате за пиене?

Минерална вода / Редбул

5.Най-скъпият вход за дискотека,който сте плащали?

30 лв. На "Cacao Beach". DJ Victor Calderone

6.Някоя кратка изцепваща случка ако ви се разказва?

Бях на дискотека в Нова Загора. Аз, мой бивш съученик и компанията му(той е от НЗ). Един педал почна да закача гаджето му. След неколкократни молби да престане той не откликна. Последваха няколко тупаника от моя френд и а аз му изтокатих 1 глава. Охраната се усети и ни изкара. Аз го отнесох най много. Просто с десен прав ми влезе единия. Текна ми кръв от носа. Цялата дандания се прехвърли отвън. Педала се оказа футболист и както си стоим навън компанията ( около 12-13 човека ) изведнъж се изсипаха към 30 футболиста. Викам си... "край тва беше". Онея се засилиха към нас ( жалко че тогава не носех пистолета ) ии стана голямо меле. Аз просто останах потресен - толкова мн хора се налагаха. А докато се усетя двама човека отгоре ми :grin: . Спомням си че ударих глава на единия, другия ме подсече и паднах по гръб. Минутка по късно - пиууууууууу. Патрулка :grin: . Всички изведнъж както се биеха и се спряха. Като зайци в гора се разбягахме всички. Смятам че ако не беше патрулката половината включително и аз щяхме да сме в болница и това за да защитим честта на приятелката му. После момичета смейте да кажете че момчетата сме свине :razz: :D :-P 8-)

Имало е и други панаири, но когато съм с огнестрелно оръжие в дънките се чувствам къде къде по - сигурен :grin:

Exothermic
03-20-2008, 16:20
Аз не посещавам такива ъъъ мероприятия? :lol:

FelisDirus
03-20-2008, 16:26
Дискотеките са зле.. рядко ходя.

Fesho
03-20-2008, 16:43
Имам няколко въпроса,и се надявам да ми отговорите.Надявам се да ви е интересно.

1.16,от 14
2.още в 4 и 30 когато съм на нощна към 8

3.около 5 и повече,ама в дискотеката се събираме многогогого

4.водка и вино и се отрезваме

5.20 лв в студенстки град на нощна ама на сватбата на братовчедката ина4е по 2-3 лв

6.сека събота :D

bungle
03-20-2008, 16:52
1.На колко години сте сега, и от колко годишен/годишна започнахте да ходите по дискотеки?

На 20 съм и в 4 клас бях на детска дискотека. Беше яко. :D

2.Към колко часа излизате вечер на дискотека?

Различно. Но към 8-9.

3.Обикновено с колко човека ходите?

Различно.

4.Какво си поръчвате за пиене?

Водка ( вече не.. ), "Маргарита", някакви други коктейлчета, бира, ако сме на някое по-долнопробно място. :lol:

5.Най-скъпият вход за дискотека,който сте плащали?

20 лева за Син Сити...

6.Някоя кратка изцепваща случка ако ви се разказва?

Нямам изцепки.Аз съм примерна, пък и не ходя често на дискотека. Най-много 3 айде 4 пъти в годината.

krem4et0
03-20-2008, 16:57
1.На колко години сте сега, и от колко годишен/годишна започнахте да ходите по дискотеки? -на 22 съм и за 1-ви път ходих преди 8 години с кака ми на морето

2.Към колко часа излизате вечер на дискотека? -уф, различно. зависи какво ще правим преди това. Снощи излязох в 7 и нещо, но се видях с гаджето, играхме карти с приятелки и към 1 отпрашихме. Имала съм срещи и след 12.

3.Обикновено с колко човека ходите?-била съм само с гаджето и с целия курс/група

4.Какво си поръчвате за пиене? -вода. Като танцувам ожаднявам

5.Най-скъпият вход за дискотека,който сте плащали? -Не съм го плащала-4 лв. Аз повече от 2 не бих дала. Даже и това ми свиди.....Все пак в града ни много рядко има вход

6.Някоя кратка изцепваща случка ако ви се разказва? -10-тачка в деколтето след кючек, която аз учтиво върнах.

Pedigree
03-20-2008, 17:06
Не ходя на такива места. :)

AutumnTears
03-20-2008, 17:13
ne hodq na diskoteki nito smqtam da zapo4vam :D

hottie
03-20-2008, 18:00
1.На колко години сте сега, и от колко годишен/годишна започнахте да ходите по дискотеки? Сега съм на 22, ходя на детска дискотека от 14г., а на нощна от 16г.

2.Към колко часа излизате вечер на дискотека? към 11

3.Обикновено с колко човека ходите?различно.. от 5 до 10, може и повече

4.Какво си поръчвате за пиене? зелен собиески със сок от ябълка или мартини бианко

5.Най-скъпият вход за дискотека,който сте плащали? :P 20 евро

6.Някоя кратка изцепваща случка ако ви се разказва? :D[/quote] Нищо конкретно

kPuCkA
03-20-2008, 18:40
Имам няколко въпроса,и се надявам да ми отговорите.Надявам се да ви е интересно.

1.На колко години сте сега, и от колко годишен/годишна започнахте да ходите по дискотеки?Сега съм на 18,ходя от 15 годишна и вече почна да ми писва

2.Към колко часа излизате вечер на дискотека?11-12

3.Обикновено с колко човека ходите?Всеки път различно

4.Какво си поръчвате за пиене?Лято:джин с тоник,зима-водка със сок касис

5.Най-скъпият вход за дискотека,който сте плащали? :P 15 лв за некво тъпо парти,дето даже не помня на кой беше (:

6.Някоя кратка изцепваща случка ако ви се разказва? Ми имам белег на долната устна от едно "разцепваща" вечер в exit :D

Mademoiselle
03-20-2008, 19:08
za pruv put bqh na 11 na detska :smt082 nqmam lubima

Undying
03-20-2008, 19:17
Дискотеките са зле.. рядко ходя.
+1,никога не съм си падала по дискотеките.Иначе на 11-12 ходих за първи път на дискотека,сега съм почти на 18,но почти никога не ходя по такива места.Това не е моят начин на забавление просто...

bungle
03-20-2008, 19:37
Кремче, 10-тачка в деколтето?? :lol: :shock: Лелееееее.