PDA

View Full Version : Родостта и щастието изчезнаха



pyfpaff
03-20-2008, 14:23
Ами..сега някой ще каже поредната сапунена сълзлива история,но само аз си знам какво ми е.. и така ето го и моя проблем..имах си приятел,обичах го повече от всичко.преди няколко дена стана година откакто се познаваме..а всъщност от както се познаваме имаме едни такива взаимоотношениея...преди си излизахме гушкахме..но не нещо сериозно а от 6 месеца насам всичко е сериозно и ...
до тук добре..всичко идеално щастливи..влюбени..ноооо вече всичко свърши...от около месец усещах нещо различно..чуждо..попитах го дали иска да скъсаме и ми отг не..но искал почивка защото сме си умразнали малко..(той на мен никак но..) а иначе мн ме обичал..след като се разделихме думите му бяха..това че около месец ще си почиваме незначи че не те обичам..обичам го повече от всичко и от 1 ден наистина нз на кой свят се намирам..постоянно плача,чуствам се ужасно..част от мен я няма..затварям очите си и той е пред мен..какво да правя как да изкарам този месец по дяволите... ;( а след него..ако не се сабрем пак..ако не усети липсата ми..
а иначе той каза че искал да пробва нещо различно и със сиг няма да стои сам... а аз не мога да погледна друг...
Малко ще са хората направили си труда да прочетат това..но просто имах нужда да споделя какво ми е..

cinderellaa
03-20-2008, 14:47
миличката със сигурност ти е гадно момчето не постъпва правилно защото ако наистина те обича и държи на теб не би искал да си почива :)бъди силна и не му показвай колко мн ти липсва дано всичко да се оправи стискам палци :)))))))

Съгласна съм-ако наистина те обича няма да иска почивка а напротив!
Аз бих я посъветвала обаче обратното-говори с него покажи му колко много ти липсва,говорете и ако пак ти окаже няма смисъл!Тогава ще значи че е скъсал с теб по "културния начин" смисъл без да ти го казва директно
Айде успех :) :-)

kuku_tuku
03-20-2008, 14:58
ami....az puk mislq 4e i ti go obi4a6 i toi tebe ama prosto ste sigorno v nekuf takuf period deto ste si malko omruznali (pone ti na nego) ...vmisal ako pravite edni i sa6ti ne6ta,hodite na edni i sa6ti mesta...i teq mili dumi koito si gi kazvate ve4e ne se zabelqzvat. i ste tolkova sviknali edin na dryg i zatova.....<tova e eednoto mi mnenie no puk ina4e vij sega za toq 1mesec....iz4akai tam okolo sedmica,i govorete...6toto moje da stane tei4e sie vnu6il nqkakvi ne6ta 4e ste si omraznali apuk ina4e da ne e taka...i kato govorite....abeeee ti si znae6 nai-dobre 6te go razbere6...

cinderellaa
03-20-2008, 15:06
Ама аз не виждам смисъл да седи,да хленчи да се нервира и да чака.Да ходи да му обясни всичко и да видим той какво ще каже.Ако нещата са силни няма да има такива периоди че чак той да й казва да чака 1 месец да си дадат почивка...нещата стават с говорне не с чакане 8)

Forever_love_
03-20-2008, 15:56
здравей ..тъй ако аз преди малко писах една тема от която много ме боли ако желаеш прочети я.. заглавието е ''незнам и аз как да се чувствам'' и понеже ми се беше насабрало докато я пишех като прочетох тази тема се разплаках от сърце и най-искренно ти пожелавам всичко да бъде наред знам че ако ти кажа че ако не се оправят нешата да гледаш напред няма да успееш просто да се вдигнеш но ти пожеавам всичко да бъде наред погледни добре и намери и положителната страна на всичко това :smt058 и ако искаш прочети и моята тема въпреки че сигурно не ти се занимава успех :(

eclipseee
03-20-2008, 16:53
Не чакай да се изплъзне с т.н. "почивка", говори сериозно с него, защото наистина, ако те обича няма да иска почивка от теб и да "опита нещо ново". Това не може да се нарече любов. Да отиде при друг и после да се върне и "обичам само теб". Или още по лошо, след тази почивка да осъзнае, че не му липсваш. Просто не чакай в никакъв случай!

koalka
03-20-2008, 17:28
Не те обича чак толкова, щом иска време и не иска да сте заедно...
Не можеш да му омръзнеш, когато между вас има адски силна любов, а явно от негова страна я няма.

pyfpaff
03-20-2008, 18:29
znam go tova..v smisal ot tova nai-mnogo me e strah..che ne me obicha kakto az nego..osven tova..neznam i az..poburkvam se govorihme mnogoo i ne samo v4era a ot 1-2 sedmici postoqnno govorim za tova..problema e i dryg..toi e momche..na 19 pochti ima si nujdi..i az ne sum bila s momche do sega..i toi mnogo dulgo vreme me 4aka i kogato bqh gotova napravihme 2 opita..no i dvata neuspeshni i nz..tova ne 4e ni o4ujdi ami...prosto mn kofti se polu4i dori za 2-3 dena nqmashe kakvo i da si kajem...a sega..toi otli4no znae 4e bez nego poludqvam i 4e za men toi e celiq svqt,no nqma kak da mu pi6a d amu se obadq i da govorim pak..6te mu stane dosadno sigurna sum...vypreki che ste mn pravi 4e e typo da si s nqkoi drug...posle se vru6ta6 i"samo teb obi4am"...no az 6te sym 6tastliva ako stane i taka...kolkoto i glupavo i naivno da zvy4i... ;( a i toi be6e kazal na negov priqtel..obi4am q no ot tolkova dulgo vreme sme zaedno 4e mi umrazna........

evelinka1122
03-20-2008, 18:29
Тоя яко те мотае... не се занимавай с него... обичал ти бил така ли ? Яя пак си помисли...

cinderellaa
03-20-2008, 18:34
Според това което каза излиза че една от причините е нуждите му....ти също си имаш нужди
Не бъди глупава не те заслужава :) А с твойте нужди кой ще се съобрази :(
Все пак се надявам да се разберете защото си личи че много го обичаш

п.с.Ти на колко си?

pyfpaff
03-20-2008, 18:39
neznam tova li e..moje no vse pak se samnqvam...chaka me 10 meseca da se po4ustvam gotova i da sum sig 4e go iskam..no vse pak imash pravo..moje i tova da e ..
az sum na 15 a toi pochti na 19

natinka
03-20-2008, 18:45
ако те обича ще те чака и според мен да не чакаш да минава тоя месец и само да се измъчва,покажи му че ти липсва говорете и ако ти откаже наистина няма смисъл може би :S но пък те разбирам че неможеш без него

pyfpaff
03-20-2008, 18:48
ohhhhh toi go znae...prosto postoqnno prez izminalite sedmici govorim za tova..prosto..nz kak da go obesnq..znam 4e iska ne6to razli4no iska raznoobrazie.. az i go razbiram i ne go razbiram..prosto..nqma kak da mu zvanna pyrva.. ;( i me e strah i se pritesnqvam i ne iskam da sum nahalnaa.... :(

Take1nlov3
03-20-2008, 18:59
Не искам да те разочеровам виждам че го обичаш адски много но ти си на 15 тои е на 19 вярно за любовта няма граници ама тои навярно има повече нужди на неговите год. от колкото ти на твоите пробваи пак да говорите наистина сериозно дали иска да е с теб ако само върти празни приказки му кажи ти не ме заслужаваш щом съм ти писнала и си тръгни или поне аз така бих направил ... успехи :( :?

DevilWish
03-20-2008, 19:06
Ostavi . .. tova i az go probvah ,no 4oveka do men znae6e ,4e tova e prosto po lesniq na4in da skysam s nego ;)
sega ako si nameri druga ili 6te ti kaje ,4e re6il da ostane s neq ,ako ne pak 6te izmisli ne6to i sym sigurna ,4e nqma da se syberete pyk i ne vijdam smisyla . . . 4ovek ,kojto te kara da strada6 po tozi na4in i na koito si omryznala - e izvinqvai ,ama tova ne e 4ovek ,kojto te obi4a ;)

h4ck
03-20-2008, 19:38
Стискам ти палци сладурче дано всичко завърши с "Happy end" за теб защото постъпката му найситна е мн глупава... Макарче и аз съм момче но знам какво е да обичаш до болка и как в нищо неможеш да намериш смисал щом любимия човек за който до вчера си давал всичко сега не е до теб! Успех!! :oops:

MiMcHeToOo
03-20-2008, 19:48
Свиквай, такъв е живота. Ще предаваш, ще те предават, ще губиш, ще печелиш..!

pyfpaff
03-20-2008, 20:42
И дори да сме разделени,
аз те нося в мислите си.
От раздиращи плачове се давя.
И дори да сме разделени,
не искам да го проумея
и продължавам да пропадам.
И се изгубвам...
huh..tova vseedno za men e pisano.... ne moga da svikna..do sega zn 4e jivota e gaden..no chak tolkova..kolkoto i absurdno da vi zvy4i..v men ima luch nadejda..vse pak tq ymira posledna... ;( blagodarq za vsichki komentari.. shte chakami novi.