PDA

View Full Version : незнам и аз как да се чувствам..



Forever_love_
03-20-2008, 15:36
ми сега ще ви обясня и простете ако темата не е точно за тук .. значи приятелят ми е абитуриент по другия месец и на самата бална вечер в Боровец няма да мога да отида.Той е на 18 аз на 14 и сме вече 10 месеца заедно.. и попринцип само мисалта че като пуснат бавна песен и той се трябва да прегарне някое момиче за да танцуват (неможе да стои от страни и да гледа се пак е абитуиентска вечер.. :neutral: )и само тази мисъл ме бобарква че в рацете му ще има друга макар и само за танц... :-# :-# :-# как трябва да се чуствам а и тои ме попита ако искам в самото му училище като се качва на буса за боровец и там с неговите родители дали искам да сам .. ама как да сам като само като го видя как тръгва и като видя мършите от класа му и ще се разплача нз някак си тази мисъл че трябва да прегарне друга за да танцуват ме изяжда побърква ме :booooomb: явно найстина много го оби1чам и ревнувам но ер ужасно само си предтавете..грр и то с някоя която аз все пак непознавам.. :-# :smt013 :-# :smt022 #-o #-o #-o :-# :smt022 .. моля ви поне коментирайте но без неща като прави се нищо няма да се случи че и без това се побарквам моля ви... :-# :smt022

vamp
03-20-2008, 15:38
Не е задължително!Може да не танцува,ако не знае примерно.Бала е негов,да прави каквото иска,пък и един танц не е изневеря,виж и обстоятелствата кви са,няма никаква вина пича!

CrazyWitch
03-20-2008, 15:44
Еми .. ще ти е кофти. Няма какво да се направи. Но вярвай само в това, че след някоя друга година няма да ти е така с гадженцата. :) Ще го преодолееш. Няма де да отидеш :-)

Forever_love_
03-20-2008, 15:50
така е един танц не е изневяра оабче само то чуство е мн кофти някак си като си помисля и направоо .. ужас така е прави сте ще го преодолея но някак си когато на него това ще му баде един от най-щастливите дни на мен щеми баде един от най-лошите... да не звучи пресилено но той е човека за мен и отдавна съм го разбрала и ако говорим за изневяра мисля че няма да го направи и силно се надявам де но като си кажа на ум той ся трябва да гушне друга за самия танц и... пречъртам .. :-# :-s #-o :roll: иска ми се да го преодолея но ми е трудно ..

comics
03-20-2008, 16:05
Ти си побъркана е- аз точн0 за тва зарязах 1 0т бившите ми- щото постоянно ме ревнуваше и напр ме задушаваше грррррр мразя да ме ревнуват !!
0стави г0 момчето намира
ти си напра0 за психиятрията

id4eto
03-20-2008, 16:06
mda ti kaja i aS imam problemi s revnostta no q se zamisli malko ;) toi e s teb ne s taq... toi iska teb ne neq... toi po cql den i cqla no6t (predpolagam) pregra6ta teb ne neq... spored men bi trqbvalo da se pritesnqva6 pove4e za malkoto vreme koeto 6te prekarvate zaedno kogato toi zamine da u4i v dr grad a ne za edin tanc... razbiram te napalno no trqbva da preoodolee6 ednite 5 min deto toi po zadaljenie 6te e hvanal dr momi4e... vse pak tova e negovata ve4er, posle nali pak 6te e s teb :) 6te vidi6 ;) 6te mine i 6te zamine toz tanc bez da se useti6 ;) badi silna za6toto sorry 4e ti go kazvam ama ako samo za edin tanc se pobarkva6... mn problemi 6te ima6 v lubovta za napred a ako i si go pokazva6 nai-nevuzmutimo taka moje da se stigne i do kraq... badi malko po-razkrepostena na taq tema ;) i ne se pritesnqvai tova ne e kraq na sveta jivota produljava ot teb zavisi i kak ;)

blackfate
03-20-2008, 16:14
а защо няма да можеш да отидеш?
Смисъл родителите ти не дават или защото не си от випуска ... или кфа е причината...
Ако е заради ваште се си мисля че ще може да ги убедиш... нз, не ги познавам, а ако е заради класа, се ще се измисли нещо...
Аз пък те съветвам да погледнеш от друга гледна точка...
Това е деня на завършването му - той ще е щастлив, защо и ти не си щастлива просто заради него. абстрахирай се от мисълта че ще е далеч и ще гушва друга за танца ... мисли си че училището му сфършва и това е последния ден, просто бъди с него духом..., колкото и да е сложно не мисли за тфа - а относно танца, това ще е просто един танц без никакви чувства, нищо повече.... и не си мисли че и ти няма да му липсваш, както той ще ти липсва....
Имаш му доверие нали - тогава споко... и се пак - каква беше причината поради която няма да може да отидеш?

bebeto0o
03-20-2008, 16:19
naistina kva e pri4inata da ne otide6 - nameri na4in.
Po temata: Sega mn qsno 4e 6te ti e fukano ama 6tom ne moje6 da si s nego ... nqma n-n toi da ne tancuva i da ne se zabavlqva - vse pak bala mu e [!]

Forever_love_
03-20-2008, 16:27
Ти си побъркана е- аз точн0 за тва зарязах 1 0т бившите ми- щото постоянно ме ревнуваше и напр ме задушаваше грррррр мразя да ме ревнуват !!
0стави г0 момчето намира
ти си напра0 за психиятрията


не съм побъркана вие малко не ме разбрахте .. аз попринцип почти не го ревнувам ...защотот знам що за човек е и няма да ми изневери вярно е аз ще го превъзмогна но одеве просто за момнета ми беше гадно сега съм си добре се пак това си е неговата бална вечер и се радвам за него но просто одеве ме бяха налегнали и други мъки и малко попресилих нещата .. а иначе причината по която немога да отида на самия купон вечерта е трябва да си си само класа но иначе със семейството когато е ще бъда даже и моето семейство ще бъдат за тези 10 месеца се е доказал достатъчно и не го ревнувам така че да се задушава давам му пълна свобода дори .. не го карам да е постоянно при мен и не му хленча а ако мислите ..че съм за психиятрията и ако смятате да ми давате такива коментари по -добре не пише като сте станали с гъза нагоре

valentinka_1990
03-20-2008, 16:52
А защо му нямаш доверие?Погледни реално,в целия си живот той ще има само една бална вечер.Ще ти го кажа честно съмнявам се да не танцува,това е съвсем нормално.Не може да отиде на бала си и да стои през цялото време дремейки сам на масата.Не се притеснявай и твоят ред ще дойде и ще разбереш,че напразно си се тормозила.Каквито и да са момичетата,щом си с него значи знаеш,че не би ти изневерил.И какво като танцува с друга?И ти ще танцуваш на своя бал с друг,все пак това не означава,че след този танц ще те остави или нещо такова.Успокой се и приеми нещата.Сигурна съм,че той те обича и няма смисъл да се тормозиш:)

Forever_love_
03-20-2008, 16:56
А защо му нямаш доверие?Погледни реално,в целия си живот той ще има само една бална вечер.Ще ти го кажа честно съмнявам се да не танцува,това е съвсем нормално.Не може да отиде на бала си и да стои през цялото време дремейки сам на масата.Не се притеснявай и твоят ред ще дойде и ще разбереш,че напразно си се тормозила.Каквито и да са момичетата,щом си с него значи знаеш,че не би ти изневерил.И какво като танцува с друга?И ти ще танцуваш на своя бал с друг,все пак това не означава,че след този танц ще те остави или нещо такова.Успокой се и приеми нещата.Сигурна съм,че той те обича и няма смисъл да се тормозиш:)

ам нещо.. оф ами в първите ти редове пише защо му няма доверие.. имам му и то напълно !

Forever_love_
03-20-2008, 16:58
и аз не се тоокова тормозя че ще танцува с друга каквото и да е тои няма да ми изневери а и аз знам че това е неговата вечер и все пак той е моето бебче и искам да си изкара добре въпреки че без мен :-D ама после като сме си само наще си семейства ще е 10000 пъти по хубаво :) и мерси на всички които отговориха особено за отговора на valentinka_1990 :) :-)

TraPPed
03-20-2008, 17:02
Дам "comics" .....ти май си за психиятрията щом като това момиче е...според теб...пфффф ...никои не обича да го ревнуват....ама пък чак толкова

CuRly_Doll
03-20-2008, 17:03
Един танц нищо не означава.Недей да го евнуваш толкова,защото е мн гадно да задушаваш някой с ревността си.Помисли за момент не само за себе си,но и за него-ти нямаш възможност да отидеш,а все пак това е балът му,какво искаш да стои отстрани и да гледа как другите си праят кефа ли?Или намери начин да отидеш,или недей да мисли за тва....

Forever_love_
03-20-2008, 17:14
не го задушавам с ревността ..това че ''comics'' го задушават аз не правя така и му давам свобода и се радвам за него одеве като писах темата ми се беше насъбрало вие сички като челиии съм казала че ще го убия ако танцува с друга одеве не ми беше на кеф сега съм си екстра и даже искам да танцува мн ясно не да сстой отстрани.

valentinka_1990
03-20-2008, 17:27
и аз не се тоокова тормозя че ще танцува с друга каквото и да е тои няма да ми изневери а и аз знам че това е неговата вечер и все пак той е моето бебче и искам да си изкара добре въпреки че без мен ама после като сме си само наще си семейства ще е 10000 пъти по хубаво и мерси на всички които отговориха особено за отговора на valentinka_1990
Няма защо :-)

koalka
03-20-2008, 17:29
Ами, или трябва да отидеш с него, или да се опиташ някак си да се примириш.Мисли си, че това е само танц и той няма нищо към момичето, с което ще танцува...Няма как да стане иначе.

evelinka1122
03-20-2008, 18:13
Имай му доверие и не се притеснявай... това е само танц!

Rofl4e
03-20-2008, 18:18
A za6to ti en moje6 da otide6..?Pak i kfo ot tva 4e 6te pregra6ta dr..se pak abiturentska ve4er..6te mu ostane za cql jivot i ne se opitvai da mu q provalq6.. ;]

DevilWish
03-20-2008, 18:32
Ти си побъркана е- аз точн0 за тва зарязах 1 0т бившите ми- щото постоянно ме ревнуваше и напр ме задушаваше грррррр мразя да ме ревнуват !!
0стави г0 момчето намира
ти си напра0 за психиятрията
+2010010020320293093409 i az taka ,zarqzah edno mom4e ,makar 4e si go obi4ah i bqhme pak 8 meseca zaedno ,ama ne ponasqm tova :x :? mrazq da me "zadu6avat" i "pritiskat" s lubovta si ;)
golqmo 4udo ,4e 6tql da tancuva s druga...dai specialno zaradi teb i na nego da mu se provali ve4erta - ne mu kazvai i duma za pri6tqvkite si ;)

Forever_love_
03-20-2008, 19:01
имам му довериее беее колко шпъти да ви казвам.. :? и много добре знам че това е само танц и много добре знам че ме обича и много добре знам че с който и да танцува има чуства само към мен защо не четрете по горните коментари колко пъти трябва да казвам че ми беше сдухано одеве и пуснах темата и то малко попресилено мн се радвам даже за него и нейскам изобщо да стой острани .. иначе аз съм говорила със него за товва .. ''dai specialno zaradi teb i na nego da mu se provali ve4erta - ne mu kazvai i duma za pri6tqvkite si ''

тио знае мн добре за ''прищявките ми'' защотот сме от малкото двойки който си споделят всичко хубаво или не и през сички тези месеци съм се убедила в него и в любовта му така че преди да пишете четете по горните коментари и НЕ ГО ЗАДУШАВАМ БЕ ХОРА МАЛЕ НЕМОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ЛИ ИЛИ КВО..?? НЯМА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ КОЙТО РАЗБРАЛ РАЗБРАЛ . и мн 10x на valentinka_1990

NightGuardian
03-20-2008, 20:55
Xaxa za tanca se pritesnqva6 ? :-D Ne si li pomislila posle v hotela kakvo moje da stane ? :) Nqkoq samo da go prilasti i gledai kakfo stava ! :D Shte sybudqt horata ot hotela. :(

Zatova nai-malko se pritesnqvai za tanca. :grin: Izvinqvai che taka trqbva6e da ti go kaja... :)

NFW`
03-20-2008, 23:29
Не беше достатъчно ясен, според мен. Нека аз да опитам :

Твоето момче ще се напие здраво, ще изгуби контрол и ще изчука някое момиче от випуска си, вероятно също толкова пияно. Така е на абитуриентска. Свиквай с мисълта. ^^

Forever_love_
03-21-2008, 13:10
Xaxa za tanca se pritesnqva6 ? :-D Ne si li pomislila posle v hotela kakvo moje da stane ? :) Nqkoq samo da go prilasti i gledai kakfo stava ! :D Shte sybudqt horata ot hotela. :(

Zatova nai-malko se pritesnqvai za tanca. :grin: Izvinqvai che taka trqbva6e da ti go kaja... :)

ами той не е такъв просто..

Forever_love_
03-21-2008, 13:11
Не беше достатъчно ясен, според мен. Нека аз да опитам :

Твоето момче ще се напие здраво, ще изгуби контрол и ще изчука някое момиче от випуска си, вероятно също толкова пияно. Така е на абитуриентска. Свиквай с мисълта. ^^

и това че вие правите така с приятелите си незначи че и той е като вассссссссссссссссс

MartiSSima
03-21-2008, 13:36
Сега да те "светна" какво става по баловете.Аз бях абитуриентка 2007 година и мога да ти кажа че това е НЕГОВАТА ВЕЧЕР.Да преведа: това е нощта в която той е заедно с неговия си випуск и му е разрешена абсолютно всичко, от танца си със съученичките си до танца с учителките си!Нямаш право да се притесняваш, сега си на 14 като станеш на 18 ще го разбереш.Когато дойде твоята бална вечер и ти ще танцуваш.Разбрахме че му имаш доверие тогава защо се нервиш така?Няма смисъл ако се замислиш сама ще видиш.Това че е прегурнал за танц своя съученичка не значи нищо.Колкото и да се дразниш няма да го промениш.А я си помисли ако ти си на негово място той как ще се чувства?По същия начин така че примири се.Безсмислено е!А и да добавя още нещо: на бала нямат място половинките на абитуриентите.Това си е най - специалната нощ за тях!Там е мястото където ще се забавляват като клас за последно, там е и мястото където ще са заедно без караници и убиди за последно като иченици.От там насетне живота ги грабва а ти ще си с твоето момче постоянно.Замисли се и ще видиш че съм права. :)

NFW`
03-21-2008, 13:50
Не беше достатъчно ясен, според мен. Нека аз да опитам :

Твоето момче ще се напие здраво, ще изгуби контрол и ще изчука някое момиче от випуска си, вероятно също толкова пияно. Така е на абитуриентска. Свиквай с мисълта. ^^

и това че вие правите така с приятелите си незначи че и той е като вассссссссссссссссс

ПриятелКите, моля, моля, да си имаме уважението. ^^

Мда, не значи...но няма как да разберем докато не дойде въпросната абитуриентска, нали? Надявай се да греша.