PDA

View Full Version : Момчета: приятелките ви и бившите им



desert_eagle
03-20-2008, 17:24
попаднах в положение, в което размишлявам много.. можех да съм първия мъж в живота на настоящата си приятелка, но обстоятелствата се стекоха така, че друг изигра тази роля вместо мен. Сега сме заедно.. аз съм човек който не обича да гледа назад, но понякога когато я прегръщам и когато я целувам си мисля дали той ще остане за нея нещо специално, незабравимо, и тн.. Макар да съм и до голяма степен непукист, понякога ме боли, защото това е единствения човек когото съм обичал по подобен начин.. Говорили сме рядко, обикновенно сменям темата защото не ми е приятно. Знам че той е първия човек с когото е правила секс, но нямам сили да отворя тема за това как тя го приема и тн..
вие (които сте в подобна ситуация).. какъв е вашия начин на мислене относно това. Могат да отговарят и момичетата в подобна ситуация като на момичето за което говоря. То е ясно че в 21в. доста задръжки отпадат и ако изобщо занапред има бракове, вече не се знае жената коя "ръка" ще е, но... Надявам се да разберете това което искам да кажа правилно :)

naughtyyygirl
03-20-2008, 17:49
момиче съм, но искам да те посъветвам нещо - ти си знаеш какви са били обстоятелствата, за да се развият нещата така, но от мен да знаеш ако наистина искаш да има нещо серизно между вас, питай нея, поговорете си, изясни си това, което те мъчи и тогава сам си прави изводите, ние няма от къде да знаем какво мисли приятелката ти и как приема това което е преживяла преди!!! :)

BlindedAngel
03-20-2008, 17:49
Еми човек да ти кажа честно кофти е наистина това...Първия път никога не го забравят и е кофти че ти не си бил този специален човек,но щом си непукист горе главата...Нищо страшно :)

desert_eagle
03-20-2008, 17:52
момиче съм, но искам да те посъветвам нещо - ти си знаеш какви са били обстоятелствата, за да се развият нещата така, но от мен да знаеш ако наистина искаш да има нещо серизно между вас, питай нея, поговорете си, изясни си това, което те мъчи и тогава сам си прави изводите, ние няма от къде да знаем какво мисли приятелката ти и как приема това което е преживяла преди!!! :)

не ме разбра, аз знам какво трябва да направя и знам че няма откъде да знаете какво е в нейната глава. точно и ясно казах по горе "вие (които сте в подобна ситуация).. какъв е вашия начин на мислене относно това. Могат да отговарят и момичетата в подобна ситуация като на момичето за което говоря." попадалите в подобна ситуация

Zveezdichka
03-20-2008, 21:02
Мисля, че момичето не е толкова неосъзнато (не, че имам доказателства, де) и сигурно също се чуди как се чувстваш ти, щом те обича.

Би трябвало да можеш да й обясниш всичко, да й зададеш въпросите без да се притесняваш, щом толкова държиш на нея и не трябва да има пречки. Все пак любовта ви, предполагам, се гради на истини и доверие..


да, не съм попадала в подобна ситуация, проблем има ли, като искам да помогна?

Magic_Girl
03-22-2008, 17:48
Emii...az go napravih za purvi put s mom4e koeto prosto haresvah.Sega6noto mi gadje znae za nego no ne me razpitva.V smisal pita otvreme na vreme dali toi e po dobriq ili onzi,no az si kazvam absolutno 4esno 4e toi e po dobriq.I naistina si e taka.Ne my go kazvam samo za6toto mi e gadje i za da ne my naranq 4yvstvata.Tui 4e spoko 6tom momi4eto e s teb zna4i go iska.Ne misli za purviq misli 4e si nai dobriq!!! :)