PDA

View Full Version : ако ви тря fr...



Clara_
03-20-2008, 18:31
а бе хора не знам кфо стаа с тоя свят?!Що си4ки са станали толкова повърхностни и никой не го е*е за никой....дори не моа да намеря човек с който да си споделя ко ми тежи...и който да ми бъде приятел/ka...просто приятел...ако някой също като мен е разочарован от хората и няма с кой да си споделя мъките нека ми пише..скайпа ми е sladkazagadka_ а бе търся си някой с който да мога да си говоря...ако някой иска да си полафим моля..<<-- P.S znam 4e tfa ne e sait za zapoznanstfa ama prosto mi e krivo i trq nqkyde da si izleq nervite

TheNewReligion
03-20-2008, 18:33
Spodelqi s maika si ! Az taka pravq i nqma put , koito mda ne me e razbrala ! :)

Angel_of_the_Night
03-20-2008, 18:34
Ами защо не пробваш да споделиш с родителите си.Те според мойто мнение най-много могат да ти помогнат и те познават най-добре.Да наистина добрите приятели се намират трудно,но горе главата.

tuzaro
03-20-2008, 18:35
сподели с мене и без тва ми е скучно 8-)

DevilWish
03-20-2008, 18:36
ABe e razbrah ,kakvo ob6to ima6e s "lubov"ta ama . . . ;) Emi kvo da ti kaja ,po lesno e da spodelq6 i da vzima6 syveti ot nqkoi zad kompa ,oba4e mnogo po-pravilno i tn e da si pogovori6 s nqkoi istinski ,a ne virtualen priqtel + tfa podkrepqm drugite ,4e e dobre da razgovarq6 s roditelite si ;)

Clara_
03-20-2008, 18:39
ima neshta koito e trudno da se spodelqt s roditelie...pak i moite ne sa s nai syvremenno mislene..maika mi she po4ne " po nashe vreme.." edi kfo si...ako trygna da im kazvam nqkoi raboti, t.e da zabravq za izlizane okolo mesec-dva :(

splendour
03-20-2008, 18:51
spoko macky

prettyIdeath
03-20-2008, 19:16
Я излез се разтовари ;) Кво ми седиш пред компа... Яя беги навънка да те видят хората и да се позабавляваш ;)

nicolepcd
03-20-2008, 19:22
сподели с мене и без тва ми е скучно 8-)
Като ти е скучно защо не пуснеш някоя тема... да поспамим :D
По Темата: Ми нима нямаш приятелки от училище или от блока да речем? За радоост аз винаги има с кой да поговоря :)

tuzaro
03-20-2008, 19:37
сподели с мене и без тва ми е скучно 8-)
Като ти е скучно защо не пуснеш някоя тема... да поспамим :D
По Темата: Ми нима нямаш приятелки от училище или от блока да речем? За радоост аз винаги има с кой да поговоря :) Няма през седмицата спам теми щот съм примерен, петък или събота може да пусна 8-), пък и ми е умряло нещо от няколко дена и не ми е до спам, любовни проблеми да го ебa

nicolepcd
03-20-2008, 19:40
^Макя, всички ли момчета имат любовни проблеми... тцттц... до къде стигна света :D

krisi_bep
03-20-2008, 19:55
ima neshta koito e trudno da se spodelqt s roditelie...pak i moite ne sa s nai syvremenno mislene..maika mi she po4ne " po nashe vreme.." edi kfo si...ako trygna da im kazvam nqkoi raboti, t.e da zabravq za izlizane okolo mesec-dva :(На тази възраст е нормално,да не кажа задължително да вършиш глупости и простотии.Няма какво толкова да му мислиш,трябва да си близка с родителите си или поне с единия.Аз винаги споделям с майка ми.Понякога с малки закъснения,но зависи,ако е нещо за училище като се видим всичко и разказвам,но ако е за някое момче,малко по-трудно и с малко по-малко подробности и разправям.Имаме много добри взаимоотношения с нея и това ми помага много.Не знам какво може да си направила,че да смяташ,че месец-два няма да излезеш,но твоя си работа.Моя съвет е да споделяш с родителите си,също и с приятели,но е хубаво за по-важните въпроси да имаш насреща истински приятел,а не само някой използвач.Има хора,които се интересуват от теб.Не всичко е черно на този свят.