PDA

View Full Version : Да спя ли с него?



Karamel4e_to
03-20-2008, 19:12
Значи с приятеля ми ходим вече 3 месеца и половина аз сам на 15 а той почти на 19 не сме правили секс ! Той иска ...но аз не се чувствам готово постояно ми казва ела в нас на гости и такива подобни . Девстевена сам не се чувствам готова да спа с него не искам да го правя но се чуввствам длъжна да го направя заради него . А и Сега от преди 2-3 седмци се оказа и чче сам развила гъбички които лекувам и скоро до седмица трябва да ги няма. Той незнае за тях знае че преди месец-два имах няколко кравойзлива но сега сам ок . миналия ден отново ми каза да отида у тях а аз си намерих оправдание да не е тая седмица и отложих за другата седмица незнам какво да праявя не искам да спа с него но се чувствам длъжна да го направя :smt102 все пак е на почти 19 немога да го оставя без секс ... ох незнам какво да правя кажете ми какво да правя моля ви :smt100

SneJna_
03-20-2008, 19:15
emi kato ne si gotova,prosto mu go kaji..mom4eto nqma da te iznasili q.. :)

Xtuning
03-20-2008, 19:16
Виж ся и аз съм почети на 19 (18 и 6 месеца ) и знам кво е ....

От гледна точка на мом4ето, гадно му е ..тфа е ясно . Но мисля че щом още не си готова ,не го прави .Мисля че ще те разбере . А и какъв е смисала да го правите ,като съм сигурен че щом ти не искаш , и на двама ви няма да ви е приятно .

ubuntu
03-20-2008, 19:16
Ми както искаш ... прави квото ти е на сърце и душа . . .

georgi_
03-20-2008, 19:16
От мъжка гледна точка ти казвам да му пуснеш като се оправиш, пак че не си готова тва е въпрос на нагласа. Момчето е на 19 и те е чакал 3 месеца, явно не е някой бонак и държи на теб, аз не виждам проблем да не правите секс? :?

krem4et0
03-20-2008, 19:17
Ако е правил секс е нормално вече да иска. Ако и той не е правил е друга работа, де. Когато си започвала връзка с този човек трябва да си била наясно, че 1 ден и то съвсем скоро ще трябва да правите секс....вината все пак си е и твоя малко или много, защото си започнала тази връзка. Разбира се и на него не му прави чест, че те притиска. Правила ли си му френска любов и той на тебе през времето, когато си с тази инфекция? И все пак не си длъжна да правиш нищо, което не желаеш!

SneJna_
03-20-2008, 19:19
e vie teq 3 meseca gi izkarahte cql jivot be..az kato bqh na 15 nakarah pr. mi da me 4aka 8 meseca. Taka 4e skapa ako ne iska6 da go pravi6 nedei..na nego ako mu puka za tebe 6te te do4aka :P

sh3_1s_7h3_0n3
03-20-2008, 19:20
Не можеш да го оставиш? :shock: Разбира се, че можеш, само че те е страх да не скъса с теб заради това. Сама осъзнаваш, че ако това се случи, означава, че връзката ви не се е базирала на някакви взаимно споделени чувства, а на 'интереси' и не би трябвало да те е яд за такъв долен човек, чиято единствена цел е била да те вкара в леглото си. Кажи му, че не се чувстваш готова, но не прави секс с него понеже той е на 19. Нито си му длъжна за нещо, нито нищо. В една връка, когато двама се обичат, секса идва като логическо следствие... нвщо, което е искано и от двамата, а не само от единия.

eblio
03-20-2008, 19:22
Няма длъжна или не, ти не си длъжна на никого, още повече девствеността ти. Когато се почустваш готова - тогава.

Karamel4e_to
03-20-2008, 19:24
Ако е правил секс е нормално вече да иска. Ако и той не е правил е друга работа, де. Когато си започвала връзка с този човек трябва да си била наясно, че 1 ден и то съвсем скоро ще трябва да правите секс....вината все пак си е и твоя малко или много, защото си започнала тази връзка. Разбира се и на него не му прави чест, че те притиска. Правила ли си му френска любов и той на тебе през времето, когато си с тази инфекция? И все пак не си длъжна да правиш нищо, което не желаеш!

Правил го е много пати , не сме си правили френска любов. само сме се натискали в кафетата и ако сме в "стайчката"(в 1 кафе има такава стаичка леко затамнена пак е с маси и сепарета ) съм му позволявала да ме селува по гърдите

georgi_
03-20-2008, 19:25
Ае защо все момчето трябва да прави компромиси ?! Недейте нарежда момчето, гаранция е че е свестен, щом я чака вече 3 месеца и там колко седмици. Като не си готова си хвани някой който не иска да правите секс въобще и така няма да има виновни, пак ако не искаш да го напускаш и си го харесваш/обичаш, както и той теб му се отдай няма да умреш от болка сега :)

eblio
03-20-2008, 19:28
Ако е правил секс е нормално вече да иска. Ако и той не е правил е друга работа, де. Когато си започвала връзка с този човек трябва да си била наясно, че 1 ден и то съвсем скоро ще трябва да правите секс....вината все пак си е и твоя малко или много, защото си започнала тази връзка. Разбира се и на него не му прави чест, че те притиска. Правила ли си му френска любов и той на тебе през времето, когато си с тази инфекция? И все пак не си длъжна да правиш нищо, което не желаеш!

Не съм много съгласен. Ако той е с нея значи е с нея не толкова заради секса. Естествено когато липсва се усеща и то много, но ще изчака тя да се почуства готова.

sh3_1s_7h3_0n3
03-20-2008, 19:29
Ае защо все момчето трябва да прави компромиси ?! Недейте нарежда момчето, гаранция е че е свестен, щом я чака вече 3 месеца и там колко седмици. Като не си готова си хвани някой който не иска да правите секс въобще и така няма да има виновни, пак ако не искаш да го напускаш и си го харесваш/обичаш, както и той теб му се отдай няма да умреш от болка сега :)

Въпросът не е в болката, а в това доколко ТЯ го иска и е готова да го направи.

lwsu
03-20-2008, 19:35
само не разбирам защо на мъжете като им се притакова, трябва да чакат една година някоя девственица, а като идат в казармата за същия период от време писмата спират да пристигат най-късно до 2-рия месец :evil:

georgi_
03-20-2008, 19:38
само не разбирам защо на мъжете като им се притакова, трябва да чакат една година някоя девственица, а като идат в казармата за същия период от време писмата спират да пристигат най-късно до 2-рия месец :evil:

Абсолютно съм съгласен, за жените праим сичко ама те като тряа да напраят нещо за нас никви ги няма :x Ама кво да праим не можем с тях ама не можем и без тях :-D

krem4et0
03-20-2008, 19:38
Ако е правил секс е нормално вече да иска. Ако и той не е правил е друга работа, де. Когато си започвала връзка с този човек трябва да си била наясно, че 1 ден и то съвсем скоро ще трябва да правите секс....вината все пак си е и твоя малко или много, защото си започнала тази връзка. Разбира се и на него не му прави чест, че те притиска. Правила ли си му френска любов и той на тебе през времето, когато си с тази инфекция? И все пак не си длъжна да правиш нищо, което не желаеш!

Не съм много съгласен. Ако той е с нея значи е с нея не толкова заради секса. Естествено когато липсва се усеща и то много, но ще изчака тя да се почуства готова.

А не може ли той да си мисли, че тя е малка, наивна, че с 2 хубави думи и 1 обичам те тя ще омекне и ще й се отворят краката. А времето да е без значение, защото тя за него е непреодоляна крепост. Съществува като вариант.......

eblio
03-20-2008, 19:43
Ние не сме тук да гадаем :) След като тя не се чуства готова останалото няма смисъл да го обсъждаме. Но все пак, ако обичаш един човек, а той не се чуства готов за това ти сам си преценяваш дали искаш да си с него и ще изчакаш (ще го предразположиш и т.н), или ако ти е само за едното ебане, чао чао ;)

krem4et0
03-20-2008, 19:47
Така си е, но тя в крайна сметка е трябвало да предположи, че ще дойде може би и момент с притискане по тази част. С моя не бяхме правили секс изобщо и двамата и никой никого не е притискал.....но правил ли си вече секс, много по-трудно ти е да се удържаш, да караш на самозадоволяване и прочие.......

eblio
03-20-2008, 19:51
Така си е, но тя в крайна сметка е трябвало да предположи, че ще дойде може би и момент с притискане по тази част. С моя не бяхме правили секс изобщо и двамата и никой никого не е притискал.....но правил ли си вече секс, много по-трудно ти е да се удържаш, да караш на самозадоволяване и прочие.......

Дрън дрън дрън, бла бла бла ;) На подобни изказвания реагирам доста остро, признак на ограниченост. Няма такъв закон "не мога да издържа без секс еди колко си време". Аз като мъж и то с много висока сексуалност (да не кажа хипер) съм издържал повече от половин година. А уж жените говорите за обич, чуства, компромиси...

georgi_
03-20-2008, 19:54
Така си е, но тя в крайна сметка е трябвало да предположи, че ще дойде може би и момент с притискане по тази част. С моя не бяхме правили секс изобщо и двамата и никой никого не е притискал.....но правил ли си вече секс, много по-трудно ти е да се удържаш, да караш на самозадоволяване и прочие.......

Абсолютно е така. Хормоните на това 19 годишно момче врят и кипят тай че нормално е да му се прави секс и според мен е нормално да не издържа толкова време...

krem4et0
03-20-2008, 20:01
Така си е, но тя в крайна сметка е трябвало да предположи, че ще дойде може би и момент с притискане по тази част. С моя не бяхме правили секс изобщо и двамата и никой никого не е притискал.....но правил ли си вече секс, много по-трудно ти е да се удържаш, да караш на самозадоволяване и прочие.......

Дрън дрън дрън, бла бла бла ;) На подобни изказвания реагирам доста остро, признак на ограниченост. Няма такъв закон "не мога да издържа без секс еди колко си време". Аз като мъж и то с много висока сексуалност (да не кажа хипер) съм издържал повече от половин година. А уж жените говорите за обич, чуства, компромиси...

С дразнител до себе си? С някое момиче, което обичаш и те възбужда......Трудна работа. Ако мъжа го няма мога и да не се сетя със седмици за секс, ама като ме целува, прегръща, натискаме се и се опипвам, а и сме правили секс.......не бих могла да удържа хормоните си. Ако ти успяваш-браво!

eblio
03-20-2008, 20:07
Всякаква липса на самоконтрол... :?

Karamel4e_to
03-20-2008, 20:08
az znaeh che shte doide den v koito shte trqbva da spa s nego no sega kato doide nz ne iskam mojebi mi trqbva oshte malko vreme spored vas da mu kaja li che ne sam gotova

krem4et0
03-20-2008, 20:08
Ами аз се подмокрям като го видя и докосна само.......какъв самоконтрол? Той ми е гадже и правим секс заедно над 2 години.....

eblio
03-20-2008, 20:13
az znaeh che shte doide den v koito shte trqbva da spa s nego no sega kato doide nz ne iskam mojebi mi trqbva oshte malko vreme spored vas da mu kaja li che ne sam gotova

След като не си - разбира се, че трябва да му кажеш.


Ами аз се подмокрям като го видя и докосна само.......какъв самоконтрол? Той ми е гадже и правим секс заедно над 2 години.....

Пак опираш до това, че ти си правила секс 2 години с него и слушаме за вас, макар да не виждам връзката. Тук говорим за девствено момиче, а 3 месеца са нищо.

Знаеш ли значението на думата самоконтрол? Май не ;)

aanitogb
03-20-2008, 20:15
spored men ima vreme dago napravite 6tom nese 4yvstva6 gotova nedei dago pravi6 3 meseca nesa mnogo vreme moje i kam 5 mesec dase sly4i no razbirase ako darji na teb

krem4et0
03-20-2008, 20:16
Знам, и това ме спира да му налетя когато сме на кафе или пред приятели.......И защо трябва да се контролирам, след като и двамата го искаме?

А по темата-не го прави щом не желаеш. Трябва и двамата да го искате. Иначе няма смисъл изобщо.

georgi_
03-20-2008, 20:19
Айде стига 3 месеца са нищо, лапетата по на 14 години лягат на втората седмица. А и имай в напредвид че момчето ти със сигурност не издържа и че е нормално да му се прави секс. Кажи му поне че не си готова да го знае.

Karamel4e_to
03-20-2008, 20:24
taka kazah mu sega si pishim po skype kazah mu eto tova :znachi znam che ti obeshtah da spa s teb drugata sedmica istinskata prichina da otlagam tfa e che ne se chuvstvam gotova da go napravq osaznavam che si pochti na 19 i iskash problema ne e v teb a v men nz zashto no prosto taka go chuvstvam she te razbera ako iskash da skasa me nikaf problem
a toi kaza : em ko da ti kaja ne xodq s teb samo zaradi seksa i ne bix iskal da skasam s teb zaradi tova/taka4e nqma nikav problem 6tom ne si gotova /prosto milo iskam da sam s teb/i ne me pravi tolko star o6te sam na 18 :*

mai imam strahotno momche do sebe si BLagodarq na vsichki vi mnogo mi pomognahte :-) :-) :-) :-) :-)

ZaRiBeN
03-20-2008, 20:26
Taka 4e skapa ako ne iska6 da go pravi6 nedei..na nego ako mu puka za tebe 6te te do4aka :P

+1

Karamel4e_to
03-20-2008, 20:37
Blagodarq otnovo . mojete da zakliuchite temata :-)

krem4et0
03-21-2008, 09:24
Blagodarq otnovo . mojete da zakliuchite temata :-)

Добре. С разговор и откровеност всичко се решава.