PDA

View Full Version : Гаднооооо ;(



sweet_f_pz
03-20-2008, 20:47
Значи моят проблем е следния : :-x Харесвам няколко момчете като ги погледне някое момиче и остава с впечатлението: лелеее колко е печен тоя...Та така не се познаваме,но мисля да се запознаем скоро време ама те не ме харесваааат не са ме виждали на живо и .. Абе не ме харесват :-x а аз мисля че не съм толкова зле щом почти сички от 8мите класове от даскало ме хар 8) Аз не излизам много по простата причина,че съм наказана :D Надявам се че добре сте разбрали темата.. Извинете ако има такава просто съм новичка :-) Помагайте

NightGuardian
03-20-2008, 21:06
Nqkolko momcheta ? Iskash prosto priqtelstvo ? Zashtoto sa "gazari". :-D Ami shtom te haresvat mnogo , znachi trea si otrakana idi i gi zagovori :)

Kaji im : K'fo staa pichove kefite me kato viziq , ne ste iliuziq nali ? Az sym.... i t.n 8)

amazonko
03-20-2008, 21:09
Епа те не си4ки мом4ета харесват само ван6ността се пак трее има6 не6то и в главата .. накараи ги да те забележат и не са натягаи :-D

NFW`
03-20-2008, 22:22
Ами, не, всъщност не разбрах темата. Разбрах само, че си главната зайка из твоето даскало и очевидно се гордееш с това. Което не е особено респектиращо, да ти кажа. ^^

5StaR
03-20-2008, 22:52
Ну заяц ну погоди !!!

MiMcHeToOo
03-20-2008, 23:15
Аз нищо не разбрах.. Кво да помагаме?

sweet_f_pz
03-21-2008, 09:25
Ами, не, всъщност не разбрах темата. Разбрах само, че си главната зайка из твоето даскало и очевидно се гордееш с това. Което не е особено респектиращо, да ти кажа. ^^
Не е така,просто казах че не се мисля за чак толкова грозна защото около 10,11 момчета ме харесват...На мен не ми харесва това,щото те мн добре знаят че аз не си падам по тях :-P

sweet_f_pz
03-21-2008, 09:28
Nqkolko momcheta ? Iskash prosto priqtelstvo ? Zashtoto sa "gazari". :-D Ami shtom te haresvat mnogo , znachi trea si otrakana idi i gi zagovori :)

Kaji im : K'fo staa pichove kefite me kato viziq , ne ste iliuziq nali ? Az sym.... i t.n 8)

Не си ме разбрал правилно :? ,аз ги харесвам ама те мен не накарах един фр да им прати мой снимки и те казаха чее не съм кой знае кво.. :( Аз мога да бъда отракана ама нямам време те учат в др у-ща ии така.Та ако може не само приятелство ама айде мерси ви все пак и ще се опитам да стане нещо :-D :-P :-)

djeini
03-21-2008, 09:36
Abe macka ne 4e ne6to ama tupa li si ili na tupa se prai6 .Ne ni razigravai dori ne razbrax kuv ti e problema :? 6to za gluposti sa tva :o

foxy-to
03-21-2008, 10:43
и сега какво? "помагайте" Какво да помагаме? Да си уредиш тройката ли?

koalka
03-21-2008, 11:45
Ако не сте се виждали, вижте се.Иначе, няма как да стане...Много рядко се случва да харесваш някой, на който не му познаваш поне малко характера.

sweet_f_pz
03-21-2008, 13:33
Ако не сте се виждали, вижте се.Иначе, няма как да стане...Много рядко се случва да харесваш някой, на който не му познаваш поне малко характера.
М да мерси :-) Може ли модератора да истрие темата,щото аз немога :?

koalka
03-21-2008, 13:36
Ще я заключа. :)