PDA

View Full Version : Методи эа релаксация и успокоение



Дадададададада
03-20-2008, 21:42
Эдравейте.
Пиша таэи тема,эащото искам,ако някой энае някакви по-специфични методи эа успокоение и релаксация,да ги сподели.Имам предвид някакви билки,отвари,эанимяния от сорта на вана със соли и темподобни.Аэ например энам,че жълтия кантарион на таблетки е много полеэен эа невроэи и прочие.също така поэнатите на всички комплекс от мента,глог и валериан.Също така много приятно е да си вэемеш топла вана с минарални,ароматни соли.Е,ако энаете някакви други подобни неща,споделете ги.Ще се радвам :) Благодаря ви предварително. :-)

balistic_007
03-24-2008, 13:30
Обикновено лягам на тъмно и си пускам тиха музика ... след последния разпускащ сеанс се събудих след 24 часа :D

a_n_i_t_y941001
04-03-2008, 23:22
emi az obiknovenno kogato imam pove4e vreme pyskam v banqta gore6ta voda za da se digne para polezno e za kojata i dokato 4akam si masajiram krakata miq si tqloto i taka kojata ti stva po hybava i posle kato izlezna ot banqa si pravq maska za lice osobeno 4eto ot kiselo mlqko i med i stoq s neq 15 min i prez tova vreme si po4ivam mn e priqtno ... :) :)

vamp
04-04-2008, 06:20
Преди понякога медитирах,изпълнявах формите от бойните изкувства които съм тренирал,поне тези които помня.Нервите обаче ме победиха,опитвах се с медитация и разходки сред природата да победя пиенето,ама не успях и тогава почнах да пуша марихуана.Помага...наистина .

redbul2
04-05-2008, 13:26
Ми чай с маточина и мента,вани с хвойна,смучене на Валидол,витамини Б комплекс.