PDA

View Full Version : Признаване на Косово



psychopath
03-21-2008, 01:25
обосновете се

BoSSMan
03-21-2008, 05:58
i da i ne .. ot stranata na usa tva e prosto tqhen nacionaliti4eski interesi v kosovo se namira nai golqmata usa-voenna baza otvun ot usa v kosovskata baza ima nad 10,000 us voinika. A sum za za6toto cql jivot gurcite ni otmu6tavat vse si prepisvat i vse lujat kak sa ni ma4kali vreme e i nie da im se iserem v ustata

Bolt_f
03-21-2008, 15:35
ne sym si v Bylgaria i nqmam ideq za kakvo stava vypros..... nqkoi bi li mi obqsnil kakva e kartinkata?

kakaomen
03-21-2008, 15:38
Ами против съм, защото иначе Сърбия ни става враг, а от това ще изгубим много ( икономически)

RoyTheReaper
03-21-2008, 17:59
Против. Изобщо не ни беше работа да се месим между шамарите. Прекалено рано се надупихме на янките.

joalbrito
03-21-2008, 19:50
Да, сега вътрешно изпитвам познайте какво, цигано-цигано славяните са ни убидени и кур за тех :razz: :smt098 :smt097 :smt098 :smt098 :smt098 Макя им , не сме им били признавали териториалната целост, много ясно, сакаме си Тимошко, ПОКРАЙНИНИТЕ, све що е наше!! :)
и ЗВУЧНО КУР ЗА СЪРБЕЖИТЕ!!!!!
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/bulgaryan/2012ew8.pngевала ти праа щото повечето нацисти( националисти) се обявиха категорично против и заговориха типичните простотии за смъртни присъди и газови камери

5StaR
03-21-2008, 21:26
От една страна трябва да го признаем, защото всички го прават, а политическите игри са сложни работи - ние се стремим към западна европа и америка - следователно играем по тяхните правила и го признаваме, ОБАЧЕ...нали се сещате,че както те си присвоиха Косово срещу правата на ООН, така и циганите скоро може да поискат независимост и ще стане лошо за нашата република...

InitialD
03-21-2008, 21:40
НЕ! ...

InitialD
03-21-2008, 21:46
НЕ! ...

5StaR
03-21-2008, 21:59
Mангалите нарастват с темпове по-големи от тези на българите.. в бъдеще може и ние да станем "малцинство"

joalbrito
03-21-2008, 22:27
Mангалите нарастват с темпове по-големи от тези на българите.. в бъдеще може и ние да станем "малцинство"уаау ма ти си колумб направо :-D

psychopath
03-22-2008, 00:30
Сърбите ще ни бъзикат при всяко влизане в страната им...

izzy
03-22-2008, 04:19
Mангалите нарастват с темпове по-големи от тези на българите.. в бъдеще може и ние да станем "малцинство"

emi kato pi6e6 vuv forumi vmesto da se pecka6 s nekoq madama i da i pravi6 deca tui stava. aide otivai na disco i tursi dobrovolki s koito da pomogne6 za razvitieto na rodinata ni.


otnosno kosovo...nevuzmojno mi e da opi6a kolko golqma gre6ka be6e priznavaneto na tova par4e zemq za avtonomna durjava. gledaite ko 6e stane sa s Rusiq i sus otno6eniqta ni s tqh i se radvaite...

Water_lili
03-22-2008, 07:06
Аз съм абсолютно против признаването ,защото като оставим на страна, че в моментат рискуваме във всеки един момент да избухне "война" до западната ни граница, то с това признаване нашите мили политици дават зелена светлина на всички малцинства и други националности да си откъснат една малка частичка от бг.И мисля че първите които ще се възползват са турското правителство на Доган ,който така или иначе прави всичко възможно да потурчи хората в родопите(така наречените помаци..) и да ги накара да искат да се присаидинят към турция. Ако не се лъжа тези в Косово бяха "изстрадали албанци", смятам ,че като им е било толкова трудно просто да са си отияли в Албания. Смятам ,че за тази независимост още не са изпречени последните думи, все пак със Сърбия и Русия шега не бива :?

joalbrito
03-22-2008, 09:48
Аз съм абсолютно против признаването ,защото като оставим на страна, че в моментат рискуваме във всеки един момент да избухне "война" до западната ни граница, то с това признаване нашите мили политици дават зелена светлина на всички малцинства и други националности да си откъснат една малка частичка от бг.И мисля че първите които ще се възползват са турското правителство на Доган ,който така или иначе прави всичко възможно да потурчи хората в родопите(така наречените помаци..) и да ги накара да искат да се присаидинят към турция. Ако не се лъжа тези в Косово бяха "изстрадали албанци", смятам ,че като им е било толкова трудно просто да са си отияли в Албания. Смятам ,че за тази независимост още не са изпречени последните думи, все пак със Сърбия и Русия шега не бива :?ти бъркаш - война така и така има вероятност да избухне и това не зависи от нас, а в момента зависи от Русия и Сърбия - ако Русия се намеси 3та световна не ни мърда.

Sevt
03-22-2008, 20:40
Твърдо не.

- сръбският народ ни е братски.
- днес ние им забиваме нож, утре те на нас.
- застанахме срещу всички наши съседи, изключая туркия.
- преебахме Българите в западните покрайнини.
- преебахме си страхотно икономиката.
- легитимирахме престъпници и наркотрафиканти, които трябва да са в Хага.
- подпомогнахме американските амбиции.
- подпомогнахме създаването на Велика Албания
- от там на ислямски полумесец на Балканите.
- а това ще доведе до рязане от България.

Няма кво да продължавам. Пределно ясно е.

Water_lili
03-22-2008, 21:06
Аз съм абсолютно против признаването ,защото като оставим на страна, че в моментат рискуваме във всеки един момент да избухне "война" до западната ни граница, то с това признаване нашите мили политици дават зелена светлина на всички малцинства и други националности да си откъснат една малка частичка от бг.И мисля че първите които ще се възползват са турското правителство на Доган ,който така или иначе прави всичко възможно да потурчи хората в родопите(така наречените помаци..) и да ги накара да искат да се присаидинят към турция. Ако не се лъжа тези в Косово бяха "изстрадали албанци", смятам ,че като им е било толкова трудно просто да са си отияли в Албания. Смятам ,че за тази независимост още не са изпречени последните думи, все пак със Сърбия и Русия шега не бива :?ти бъркаш - война така и така има вероятност да избухне и това не зависи от нас, а в момента зависи от Русия и Сърбия - ако Русия се намеси 3та световна не ни мърда.

бе нали и аз това казах, че ние нямаме никакъв интерес да се бъркаме в чужди работи защото утре като стане нещо ( а то със сигурност ще стане защото всички знаят че Сърбия и Русия са гъсти и едва ли ще оставят нещата така) то тогава ние сме първите които ще го отнесат и то само защото гледаме да целуваме задниците на Нато и ЕУ :? :?

joalbrito
03-23-2008, 11:44
Твърдо не.

- сръбският народ ни е братски.
- днес ние им забиваме нож, утре те на нас.
- застанахме срещу всички наши съседи, изключая туркия.
- преебахме Българите в западните покрайнини.
- преебахме си страхотно икономиката.
- легитимирахме престъпници и наркотрафиканти, които трябва да са в Хага.
- подпомогнахме американските амбиции.
- подпомогнахме създаването на Велика Албания
- от там на ислямски полумесец на Балканите.
- а това ще доведе до рязане от България.

Няма кво да продължавам. Пределно ясно е.сърбите ВИНАГИ са ни прецаквали, така че не са ни никакви братя така че аз съм ЗА

Sevt
03-23-2008, 13:04
А сети се защо

Sevt
03-23-2008, 17:28
Именно :/

joalbrito
03-23-2008, 17:42
Именно :/ами не сте прави - какво сме направили на Сърбия в балканската война, какво сме им направили и при Съединението - ние нямаме нищо батско със сърбите - НИЕ НЕ СМЕ СЛАВЯНИ

Valentin123
03-23-2008, 20:20
Именно :/ами не сте прави - какво сме направили на Сърбия в балканската война, какво сме им направили и при Съединението - ние нямаме нищо батско със сърбите - НИЕ НЕ СМЕ СЛАВЯНИ
+ 1 славяните на сапун!! СЛЕДВА ВОЙВОДИНА, ЗАПАДНЕ ПОКРАИНЕ!!! 8) 8) 8) 14/88

http://zazz.bg/play:55c778e2

8) :D

Valentin123
03-23-2008, 20:32
Това е чудесна новина!
Велика България на Българите!
Македония е Българска!

http://www.macedoniainfo.com/docs/BULGARIA-ASSEN-II.jpg

tankistabg
03-24-2008, 09:42
Да трябваше да признаем албанското освобождение от сръбско робство!

Да живее Велика България
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/torlakmap.jpg
Да Умре Велика Сърбия!

Mitio_man
03-24-2008, 14:23
според мен "НЕ" трябваше,ама наще гъзолизци........кото им наредят отгоре,туй правят.така само дестабилизираме Балканите и според мен в много близко бъдеще ще има война за Косово.Чух че Буш е разрешил доставките на оръжие за Косово.назрява бъдеща война,целяща пълното дестабилизиране на района,от което ще спечелят само контрабандистите на оръжие(САЩ,Израел).Другите страни на Балканите не признаха Косово.само ние сме единствените.да е*а тъпите политици

Mitio_man
03-24-2008, 14:26
Аз съм абсолютно против признаването ,защото като оставим на страна, че в моментат рискуваме във всеки един момент да избухне "война" до западната ни граница, то с това признаване нашите мили политици дават зелена светлина на всички малцинства и други националности да си откъснат една малка частичка от бг.И мисля че първите които ще се възползват са турското правителство на Доган ,който така или иначе прави всичко възможно да потурчи хората в родопите(така наречените помаци..) и да ги накара да искат да се присаидинят към турция. Ако не се лъжа тези в Косово бяха "изстрадали албанци", смятам ,че като им е било толкова трудно просто да са си отияли в Албания. Смятам ,че за тази независимост още не са изпречени последните думи, все пак със Сърбия и Русия шега не бива :?ти бъркаш - война така и така има вероятност да избухне и това не зависи от нас, а в момента зависи от Русия и Сърбия - ако Русия се намеси 3та световна не ни мърда.

бе нали и аз това казах, че ние нямаме никакъв интерес да се бъркаме в чужди работи защото утре като стане нещо ( а то със сигурност ще стане защото всички знаят че Сърбия и Русия са гъсти и едва ли ще оставят нещата така) то тогава ние сме първите които ще го отнесат и то само защото гледаме да целуваме задниците на Нато и ЕУ :? :?+1

Sevt
03-24-2008, 14:33
Между другото ебати смешното правителство дет имам....БСП преди години бяха твърдо против бомбардирането на братска Сърбия....днес признават Косово, защото турците така искат и обесняват с усмивка как това ще ни струва 350 милиона евро :lol:

joalbrito
03-24-2008, 15:15
Б(*П винаги съм ги мразел с левите им идеи, но тука е похвално, че взеха дясно решение :grin:

inflammable007
03-28-2008, 10:51
KOSOVO JE SRBIJA

InitialD
03-29-2008, 01:55
KOSOVO JE SRBIJA

+7,000,000 :grin: 8-)

GerSity
03-29-2008, 22:20
Mангалите нарастват с темпове по-големи от тези на българите.. в бъдеще може и ние да станем "малцинство"
Напълно съм съгласна!
защо тряаше да го признаваме...щот европа и америка казват така нали?щот си нямаме собствено мнение и позиция...пффф Русия хубаво направи... пък и сърбите са ни съседи и тей само губим... :x

InitialD
03-30-2008, 00:14
Mангалите нарастват с темпове по-големи от тези на българите.. в бъдеще може и ние да станем "малцинство"
Напълно съм съгласна!
защо тряаше да го признаваме...щот европа и америка казват така нали?щот си нямаме собствено мнение и позиция...пффф Русия хубаво направи... пък и сърбите са ни съседи и тей само губим... :x

+7 000 001 :grin:

tankistabg
05-02-2008, 13:43
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/crogary/0900-1.jpg

BulgariaZaBulgarite
05-02-2008, 15:30
За какво се радвате бе балъци? Нали знаете, че след Косово следва Кърджалистан.Българите се топим като лоена свещ и много скоро ще станем малцинство в държавата си. В това е националната ни трагедия през 21 век.Поредната национална катастрофа, но този път без война!

П.П: "Великите сили" винаги са провеждали на Балканите политика разделяй и владей, като насилствено осъществяват несправедливо разделяне на териториите а след това обвиняват съшите тези страни че не могат да се помирят. Не мога да разбера политиците в западна Европа от Марс ли са паднали че се правят, че не познават историята на Балканите и така набързо обявиха Косово за отделна държава

democratos
05-03-2008, 08:49
ТВЪРДО ЗА!
Демокрацията тържествува!

BirdsFarm
05-29-2008, 15:50
Ами против съм, защото иначе Сърбия ни става враг, а от това ще изгубим много ( икономически)
Сърбия няма "да ни стане враг". Тя винаги Е БИЛА враг на България! Това, че ти друсаш гъза на сръбско, на значи, че мръсните сърболя не са избили стотици хиляди българи в Македони и Западните покрайнини за да ги направят сърби!
А и сърбите винаги са искали със сила да контролират други народи - българи, хървати, словенци, албанци! не става така и разпада на Югославия го показа! Същото е и в Косово - то не е сръбско, колкото и свинете да квичат. Там живеят албанци и то е албанско! Кофти, но факт - не можеш насила да държиш нещо, което не ти принадлежи!

Diam0nD
05-29-2008, 19:07
Твърдо против !!! Не ни трябва велика албания !!! Щото както знаем в македония албанците са мнозинство , в косово също и ако решат да се обединят го духа целия балкански полуостров ... добре е че великите сили не го позволяват :)

BirdsFarm
05-29-2008, 21:07
По същата логика може и Кърджали да стане независима територия...
Защо независимостта на Косово няма нищо общо с Родопите.

Защото 94 % от населението на Косово понастоящем е етнически албанско и несръбско. Населението в Родопите е българско в огромното си мнозинство. Не може и не трябва по никакъв начин да се правят сравнения между двете области. България, като държава, трябва да си извлече поуки от това как Сърбия загуби Косово и да не повтаря тези грешки. Тактиката на затаяването и отлагането на един проблем обикновено води до неговото задълбочаване. В случая сравненията между Косово и Родопите и отлагането на този въпрос пред българското общество работят само в полза на турската и ислямските пропаганди в Родопите. Тезата „Трайте за Косово, да не загубим Родопите” е дълбоко погрешна, защото предполага, че в Родопите живеят небългари, така както в Косово не живеят сърби. Което не е вярно – в Родопите живеят българи и малка част етнически турци, в Косово - 95% албанци.

kristo
06-28-2008, 22:12
По същата логика може и Кърджали да стане независима територия...
Защо независимостта на Косово няма нищо общо с Родопите.

Защото 94 % от населението на Косово понастоящем е етнически албанско и несръбско. Населението в Родопите е българско в огромното си мнозинство. Не може и не трябва по никакъв начин да се правят сравнения между двете области. България, като държава, трябва да си извлече поуки от това как Сърбия загуби Косово и да не повтаря тези грешки. Тактиката на затаяването и отлагането на един проблем обикновено води до неговото задълбочаване. В случая сравненията между Косово и Родопите и отлагането на този въпрос пред българското общество работят само в полза на турската и ислямските пропаганди в Родопите. Тезата „Трайте за Косово, да не загубим Родопите” е дълбоко погрешна, защото предполага, че в Родопите живеят небългари, така както в Косово не живеят сърби. Което не е вярно – в Родопите живеят българи и малка част етнически турци, в Косово - 95% албанци.
Евала, много точен и правилно цитиран коментар :smt038 :smt038 :smt038! Родопите нямат и няма да имат никога нищо общо с Косово. Както и ние българите нямаме нищо общо със сърбите, което е прекрасно :).

loyal_88
06-28-2008, 23:24
По същата логика може и Кърджали да стане независима територия...
Защо независимостта на Косово няма нищо общо с Родопите.

Защото 94 % от населението на Косово понастоящем е етнически албанско и несръбско. Населението в Родопите е българско в огромното си мнозинство. Не може и не трябва по никакъв начин да се правят сравнения между двете области. България, като държава, трябва да си извлече поуки от това как Сърбия загуби Косово и да не повтаря тези грешки. Тактиката на затаяването и отлагането на един проблем обикновено води до неговото задълбочаване. В случая сравненията между Косово и Родопите и отлагането на този въпрос пред българското общество работят само в полза на турската и ислямските пропаганди в Родопите. Тезата „Трайте за Косово, да не загубим Родопите” е дълбоко погрешна, защото предполага, че в Родопите живеят небългари, така както в Косово не живеят сърби. Което не е вярно – в Родопите живеят българи и малка част етнически турци, в Косово - 95% албанци.
Евала, много точен и правилно цитиран коментар :smt038 :smt038 :smt038! Родопите нямат и няма да имат никога нищо общо с Косово. Както и ние българите нямаме нищо общо със сърбите, което е прекрасно :). Я слезте на зелята ;)
Понеже видиш ли, в Родопите има почти само българи, джамиите там се пълнят всеки ден...

SeXyL[!]Nk@
06-29-2008, 08:23
От една страна съм за,защото все пак всеки народ трябва и иска да е cвободен,но от друга съм на мнение, че косовците са Сърби , както и Македонците са Българи , но се правят, че не са,а в жилите на македонците тече българкса кръв , както в жилите на косовците тече сръбска кръв.Ами ние за малко сме щяли да станеме 1989 година руска република,Тодор Живков бил подготвил всичко,и сега до скоро щяхме да бъдеме поробени от руснаците както -Грузия ,Украйна.....и още много други , но нали тогава дошла Демокрацията и слава на Бога не сме станали,иначе да се бяхме заличили от лицето на земята като държава.А до колкото до Македония,да бих искала да си я върнеме и пак да ктане част от България,както и Сърбия със сигурност искат да си върнат Косово,защото както Македония си е част от България,така и Косово си е част от Сърбия.

kristo
06-29-2008, 12:08
НЕ. Защото това е целта на подлите мюсюлмани (в случая албанските цигани).Първо се населват в една страна,след време отцепват района където живеят и си правят собственна държава.Така стана със Сърбия в случая.ТОВА ОЧАКВА БЪЛГАРИЯ АКО НЕ НАПРАВИМ НЕЩО.В МОМЕНТА РОДОПИТЕ СА ПОД ТУРСКА ОБСАДА.ТАМ СЕ СТРОЯТ НА ПРОВАЛА ДЖАМИИ И СЕ РАЗРУШАВАТ ХРИСТЯНСКИ ПАМЕТНИЦИ.СЛЕД ВРЕМЕ АКО НЕ СЕ НАПРАВИ НЕЩО РОДОПИТЕ ЩЕ БЪДАТ ОТЦЕПЕНИ ОТ БЪЛГАРИЯ СЪЩО КАКТО СТАНА С КОСОВО.
Стига със сърбоманските глупости, първо Родопите е абсурдно да станат като Косово, защото просто това няма как да стане. И аз съм бил много пъти в тези райони и мога да те уверя, че макари да има едно 40% турци, българите са останалите 60%. И да ти кажа точно в едно Кърджали българите са много повече от турците. Проблема са само околните села, които в мнозинството си са турски. Така че в големите градове в района българите преобладават. И просто няма как ей така турците да обградят този район и да си направят държава, защото просто никой няма да им позволи да го направят, защото ще избухне гражданска война, освен това си нямат хал-хабер как се прави държава, а и ЕС няма да позволи да се отцепват в неговите рамки области, които да се превръщат в нови държави. А и не съм чул мнозинството от турците в Кърджалийско да са заявили, че искат да се отделят от България. Има тук там някой друг провокатор, който се опитва да всява паника и смут и да говори от името на всички турци, че искали да се отцепват, но това въобще не е вярно. Напротив, българските турци много добре съзнават, че свободата, която я имат в България никога няма да я имат ако се присъединят към Турция. Затова те не са толкова прости да изберат по-лошото пред по-хубавото. Просто в Турция тях ги смятат за българи и ги наричат "гяури". А и както съм казвал в други коментари, за да се отдели населението на една област в самостоятелна държава, то трябва да има някакви правни основания за това. Като например нарушаване на човешките права и свободи, както беше с албанците в Косово, които дълго време бяха мачкани от Сръбската държава. Тука при нас такова нещо няма и просто е невъзможно поне на този етап, а аз вярвам, че и по принцип е невъзможно турците да се отделят в самостоятелна държавна единица.
И още нещо- не наричай албанците цигани, защото те не са такива. Албанците са потомци на илирите, тоест траките и е смешно да бъдат приравнявани с цигани. Виж сърбите има много по-големи основания да ги наречеш цигани, понеже е имало много голямо смесване на сърби с цигани по време на турското иго. А и ако трябва да бъда искрен, предпочитам милион пъти повече съюз с албанците, пред такъв със сърбите, от които освен лошо не виждам какво друго сме видели. Едва ли и турците в исторически план толкова целенасочено са се опитвали да унищожават всичко българско, колкото тези злобни сръбски мръсници. А и албанците са ни били съюзници в борбата срещу сръбските тирани след попадането на Македония и Западните покрайнини окончателно в пределите на Сърбия.

kristo
06-29-2008, 12:23
Nk@]От една страна съм за,защото все пак всеки народ трябва и иска да е cвободен,но от друга съм на мнение, че косовците са Сърби , както и Македонците са Българи , но се правят, че не са,а в жилите на македонците тече българкса кръв , както в жилите на косовците тече сръбска кръв.Ами ние за малко сме щяли да станеме 1989 година руска република,Тодор Живков бил подготвил всичко,и сега до скоро щяхме да бъдеме поробени от руснаците както -Грузия ,Украйна.....и още много други , но нали тогава дошла Демокрацията и слава на Бога не сме станали,иначе да се бяхме заличили от лицето на земята като държава.А до колкото до Македония,да бих искала да си я върнеме и пак да ктане част от България,както и Сърбия със сигурност искат да си върнат Косово,защото както Македония си е част от България,така и Косово си е част от Сърбия.
Че македонците са си българи, това е 100% вярно. Само че да обявяваш косоварите за сърби и да приравняваш двата случая е изключително грешно. Просто Косово е на 90% албанско, разберете го това. И Сърбия изцяло си е виновна за това, защото винаги е била една тиранска, варварска и дивашка държава, която е мачкала всичко, що не е сръбско, най-вече българско. Така че да леете крокодилски сълзи за тези сръбски псета е много лошо. Това означава да леете сълзи за най-големите врагове и палачи на българщината. Само ще ти препоръчам на теб и на другите участници във форума да прочетете книгата на френския писател Анри Пози-"Войната се завръща", който след Първата световна война е бил дълги години в Македония и описва всичките издевателства и изтезания на сръбските гадове над българското население. И честно казано, садистките методи, които сърбите са използвали за да избиват българи, хървати и албанци не могат да се сравнят на моменти дори с тези на турците над нас българите и останалите християнски народи. За това българи да леят сълзи за Сърбия е направо ужасно. Аз лично съм щастлив, че им се връща тъпкано за всичкото зло, което са ни сторили на нас и на другите поробени от тях народи. Защото винаги са били крадци на чужди земи, чужда история, чужда култура, защото измислиха най-гнусната лъжа в човешката история- македонизма. Защото каквото и да правеха, винаги целта им беше да унищожат България. Е, аз не мога да съчувствам на подобни подли хорица като сърбите. Очаквам в най-скоро време и Войводина, която е етнически унгарска да се отцепи от Сърбия, а преди това разбира се Западните покрайнини, които са си на 90% населени с българи да си бъдат отново в пределите на България.
И пак да ти повторя момиче, да наречеш косовците сърби означава да наричаш албанците "сърби". Сравнението на случая с българите в Македония и "сърбите" в Косово е крайно неверен и неуместен.

visok
07-02-2008, 08:52
Prav si Kristo.
Surbite sega nadigat voi do nebesata, za da ne izgubqt i Voivodina. Te mnogo dobre znaqt che izgubiha Kosovo oshte 99g.

kristo
07-03-2008, 10:18
Prav si Kristo.
Surbite sega nadigat voi do nebesata, za da ne izgubqt i Voivodina. Te mnogo dobre znaqt che izgubiha Kosovo oshte 99g.
И затова, че изгубиха Косово в случая са си изцяло виновни те. Не, че нашите политици след 1944 г. нямат вина за обезродяването и денационализирането на Мекедония(говоря най-вече за Георги Димитров), но сърбите специално за Косово са си изцяло виновни. А Войводина е населена с едно 60% унгарци и не знам за в бъдеще как ще я опазят. Да не говорим за Западните покрайнини, които са си български отвсякъде. Просто когато присъединиш територии, в които твоето население е малцинство, рано или късно губиш тези територии, това е. Иначе не злорадствам затова, че загубиха Косово, просто сега те изпитват на гърба си това, което ние българите сме преживяли след Междусъюзническата, Първата и Втората световни войни, тоест да загубиш територии, които са твой. Наистина чувството е много неприятно, но не може да грабиш чужди територии и да не очакваш в бъдеще да ги загубиш :oops:.

macy_day_parade
07-06-2008, 08:58
Твърдо не!Представяте ли си в България всички цигани да се съберат в Кърджалийско например и да искат да станат самостоятелна страна?И на всичкото отгоре от шибания европейски съюз да го признаят!Ще стане бунт,нали?Айде замислете се сега не си ли заслужаваме отмъщение(каквото предполагам ще има рано или късно) заради подкупния ни президент СИДЕФЧУ?

kristo
07-06-2008, 10:13
Твърдо не!Представяте ли си в България всички цигани да се съберат в Кърджалийско например и да искат да станат самостоятелна страна?И на всичкото отгоре от шибания европейски съюз да го признаят!Ще стане бунт,нали?Айде замислете се сега не си ли заслужаваме отмъщение(каквото предполагам ще има рано или късно) заради подкупния ни президент СИДЕФЧУ?
Абе не разбрахте ли, че между двата случая- на Косово и случващото се в България няма нищо общо. Стига с тези сърбомански глупости. Циганин и държава не ти ли звучи най-малкото леко смешно? Как си представяш циганин да строи държава, не ме разсмивай. Че ако не са в България да ги храним, гладни са измрели тея тъпунгери, щото за нищо не стават. Разберете, стига с тези паранои, Кърджали няма как да стане Косово, понеже България не е Сърбия най-малкото. А ЕС никога няма да си сложи главата в торбата и в собствените си рамки да позволи да се създадат нови държави. А и турците в Кърджяли не са поискали да се отделят в самостоятелна държава, пък и нямат право и основания да го поискат. Щото нито са им нарушени правата, нито са мнозинство в Кърджали, освен в малко повече от околните села. И твърдо ДА на признаването на Косово, просто защото сърбите си го заслужават. И твърдо ДА на даване на автономия на Западните покрайнини, защото СА БЪЛГАРСКИ и ние имаме пълното основание да си ги поискаме!

Freiheit
07-06-2008, 10:22
Ще кажа само едно - през 1900та в Сърбия албанците са били под 10% от населението. През 1948г в Косово те вече са 68.4%, докато днес - те са вече много (около 95% по памет).

Турците и циганите се множат по-бързо. До 20 години ще сме малцинство с много. Нима искате децата ви да живеят в Турция?

kristo
07-06-2008, 10:29
Ще кажа само едно - през 1900та в Сърбия албанците са били под 10% от населението. През 1948г в Косово те вече са 68.4%, докато днес - те са вече много (около 95% по памет).

Турците и циганите се множат по-бързо. До 20 години ще сме малцинство с много. Нима искате децата ви да живеят в Турция?
:shock: Кога и къде прочете някой да е казал, че иска децата му да живеят в Турция само това не разбрах?! Ама ти не искаш да разбереш, че просто това няма как да стане. Че няма да им позволим да ни покорят отново. Толкова ли сме тъпи, слаби и безволеви, та не можем да спрем едни пикливи турци и мангали? сякаш са кой знае какво. Циганите наистина много се раждат, ама при турците не е така. напротив, повечето имат само по едно дете, тоест техният естествен прираст не етолкова голям. И проблема не са обикновените турци, а ДПС. Срещу него трябва да се борим. Победим ли го, всички страхове и опасения ще отидат на кино. С излишни страхове и паранои няма да я докараме до никъде. Просто трябва да си защитаваме правата и да се борим. А за Сърбия и Косово въобще не ми дреме, сърбите си го залужата това, което им се случи и изобщо няма да ги съжалявам тези мръсници, които винаги са били врагове на България.

Freiheit
07-06-2008, 11:06
ДПС са във властта, защото има кой да гласува за тях - това са обикновенните турци и цигани. Ти и аз не гласуваме за тях, нали така? Ако се премахне ДПС това не значи, че друга партия няма да заеме мястото й.

kristo
07-06-2008, 11:54
ДПС са във властта, защото има кой да гласува за тях - това са обикновенните турци и цигани. Ти и аз не гласуваме за тях, нали така? Ако се премахне ДПС това не значи, че друга партия няма да заеме мястото й.
Не са проблема гласуващите турци, а негласуващите българи мой човек. защото турците в България са около 6-700 000 хиляди приблизително, обаче отиват 99% да гласуват, а българите сме около 7 милиона все още и отиваме да гласуваме милион, милион и половина. Ето затова ДПС ни управлява- най-вече заради българите, които не отиват да гласуват. Ако отидем масово да гласуваме едва ли ДПС ще има повече от 4-5 депутата, а след време няма да има и толкова. А ако не е ДПС турците искат или не, ще трябва или да не гласуват, или да гласуват за българи и български партии. Така че проблема е в ДПС, а не в редовия турчин, който в доста от случайте няма нищо общо с крадци като Доган и неговата орда.

Freiheit
07-06-2008, 19:54
Обикновенният турчин подкрепя Доган, не смяташ ли? Вота му е показателен... Но да оставим тази тема - да, проблема е, че българина не гласува. За следващите избори ще помисля за някакви листовки.. и турците и циганите са 20%, а вероятно и повече вече (25% примерно)..

kristo
07-06-2008, 20:42
Обикновенният турчин подкрепя Доган, не смяташ ли? Вота му е показателен... Но да оставим тази тема - да, проблема е, че българина не гласува. За следващите избори ще помисля за някакви листовки.. и турците и циганите са 20%, а вероятно и повече вече (25% примерно)..
Ами едно 90% от турците все още гласуват за Доган и това ми е най-странното, понеже Доган си е изцяло креатура на Държавна сигурност и знам, че е участвал във Възродителния процес, обаче на страната на извършителите, а не на жертвите. И затова има категорични доказателства. И не само, цялата върхушка на ДПС се състои все от "бивши" комунисти. Но явно повечето български турци са лесно манипулируеми и заблудени хора и затова гласуват масово за ДПС. И все пак се повиши броят на турците, които отказват да гласуват за ДПС просто защото малко от малко се сещат, че ги манипулират. И ще има още такива. Но ако го няма ДПС, няма как да има турски етнически вот, нали се сещаш? Аз се надявам това да стане един ден и тогава етнически проблем едва ли ще имаме.
Добре, 20-25% са циганите и турците, а българите сме останалите 75-80%. Е, ако отидем да гласуваме 90% от тези 80% българи, не мислиш ли, че ДПС ще остане десета дупка на кавала? Обаче като ходим да гласуваме 20-30% от тези 80% българи, кака искаш да преборим гласовете за ДПС? Няма как да стане просто. Трябва масово да се гласува на първо време и друг изход няма за момента. А по-нататък ще му мислим и за нещо друго, за да неутрализираме цялостно ДПС :).

Proud Bulgarian
07-06-2008, 20:50
Твърдо против Косово! Сърбите, макар и врагове през вековете, са по близки до нас отколкото размножаващите се като бълхи албанци.Да не забравяме и че и ние сме правили мръсно на Сърбия в историята.По-добре е да подкрепим християнските ни съседи отколкото албанците и като се заговори за независими родопи поне сърбите да ни помогнат.

kristo
07-06-2008, 20:57
Твърдо против Косово! Сърбите, макар и врагове през вековете, са по близки до нас отколкото размножаващите се като бълхи албанци.Да не забравяме и че и ние сме правили мръсно на Сърбия в историята.По-добре е да подкрепим християнските ни съседи отколкото албанците и като се заговори за независими родопи поне сърбите да ни помогнат.
Оо, много лошо се заблуждаваш приятелю, че сърбите ще ни помогнат ако Родопите решат да се отделят в България. В огромна заблуда си. От сръбската държава хубаво недей очаква за България.
И не съм съгласен, че сърбите са ни по-близки от албанците. И аз не ги харесвам албанците най-вече, защото са мюсюлмани, но в исторически план са ни помагали заедно да се борим срещу общите и за тях, и за нас сръбски и гръцки тирани.
И престанете с глупавото твърдение, че едва ли не албанците са цигани, защото те са ни сроден ирански народ по етнически произход.