PDA

View Full Version : татус



ver4eto_z
03-21-2008, 04:09
Здравейте :-P искам д а си напоравя татус, да же нашите ми позволиха... работата е там, 4е искам нещо сварзоно с ангел, балерина, пеперуди, цветя, иероглифи... не6то черно бяло, интересно, не много голямо и все пак като за момиче... моля ви за предложения и ще ви бъда мноооого благодарна ако ми помогнете...
може да ми пишете тук или на емайл --> ver4eto_z@abv.bg
Oчаквам да пишете :) :smt059


1 и 7 точка от правилата
moderated by Coki

minimalist
03-21-2008, 05:39
е, разгледай из интернет де...каталози и снимки на татуировки кооолкото ти душа сака...

Jamalska
03-21-2008, 05:57
http://google.com
http://photobucket.com

VilleBaby
03-21-2008, 07:48
чичо гугъл знае всичко...

foxy-to
03-21-2008, 11:00
Защо не идеш в някое студио там имах хиляди каталози и ще си намериш. плюс това в нета има милиони сайтове. Като за начало можеш да почнеш www.tattoo.com
P.S. - Не мога да си представя как ще караш хората да ти търсят татуировка. Трябва да си много тъп че да не можеш да си намериш сам.

devil_feel_f
03-21-2008, 18:10
Най-добре отиди в някое студио и там ще ти покажат.Може да поискаш съвет кое би ти ходило и предполагам, че ще ти помогнат с избора.Успех с избора. :)

hgfh
03-26-2008, 05:13
ne iskam da ti se mesa obache shte ti dam suvet ! napravisi tatuirovka na takova mqsto che da ne q vijdash t.e na gurba ( iskam da kaja ti da ne q vijdash a ne dr ) zashtoto vsichki kazvat che ako q gledash vseki den pisvalo i taka natataka :? sorry mn 4e ti see burkam az samo savetvam a ti prai kvoto si iska6

i'm so excited!
03-26-2008, 11:18
аабе ти на колко си? :-o

i'm so excited!
03-26-2008, 11:19
ne iskam da ti se mesa obache shte ti dam suvet ! napravisi tatuirovka na takova mqsto che da ne q vijdash t.e na gurba ( iskam da kaja ti da ne q vijdash a ne dr ) zashtoto vsichki kazvat che ako q gledash vseki den pisvalo i taka natataka :? sorry mn 4e ti see burkam az samo savetvam a ti prai kvoto si iska6
а ти като си гледаш всеки ден лицето омръзва ли ти>

hgfh
03-26-2008, 12:19
az si kazvam mnenieto kato ne ti iznasq za kvo mi se praish na durven filosof moga da ti kaja che e tochno taka shtoto az liceto moga da go promenq chrez plastichna operaciq a tatuirovkata ostava zavinagi :o na 14 godini sam shto nqkav porblem li?

hgfh
03-26-2008, 12:23
ne se zaqjdam obache spored men vadish tupa teoriq to ne sluchaino sa mi go kazali tova za tatuirovkata a i me popita dali mi omruzva da omruzvami daje si mrazq liceto :(

rakiQ
03-26-2008, 14:56
tfa e sigurno 234567898 tema (edna ot koqto napravih az 8-) )

nazistka
03-26-2008, 15:08
Тъпи, тъпи и смешни има! :-D

Jamalska
03-26-2008, 17:26
Мен ми омръзва да си гледам лицето;)И като ми омръзне отивам и си правя нещо...по тялото..или по лицето...дупча се...или си боядисвам косата...Това е част от идеята ;)

ResPekT333
03-27-2008, 07:04
ам...на колко години си..? питам,защото като разтеж и кожата ти се разтяга татоса също и ще стане грозно....ще дойде ден в който ще забременееш и тогава също ще ти се разтегне кожата и татоса на нищо няма да прилича...аз като бях на 16 също исках...но като отидох в студиото ми казаха тези неща ,които написах горе и се отказах веднага.. Но ако твърдо си решила...избирай мн внимателно,защото тя остава за цял живот ;)

midnight...
03-27-2008, 13:30
научи се първо да пишеш
виж този сайт - bmezine.com

i'm so excited!
04-02-2008, 18:29
az si kazvam mnenieto kato ne ti iznasq za kvo mi se praish na durven filosof moga da ti kaja che e tochno taka shtoto az liceto moga da go promenq chrez plastichna operaciq a tatuirovkata ostava zavinagi :o na 14 godini sam shto nqkav porblem li?
:D
а татуса не можеш ли да си го преправиш или промениш,умнице ? :D

RaI4etO
04-02-2008, 19:04
ами не мисля че въпроса ти е тъп...татуировката е нещо което остава завинаги(е ако не решиш да я махнеш де) и трябва да се избере внимателно подходящи места според мен са на врата на кръста на рамото отзад на гърба ................избери си нещо по венско и ли което да носи някакво послание най-важото е да се харесаш после и да не съжаляваш че си си я направила

varnen4e
04-02-2008, 19:44
ам...на колко години си..? питам,защото като разтеж и кожата ти се разтяга татоса също и ще стане грозно....ще дойде ден в който ще забременееш и тогава също ще ти се разтегне кожата и татоса на нищо няма да прилича...аз като бях на 16 също исках...но като отидох в студиото ми казаха тези неща ,които написах горе и се отказах веднага.. Но ако твърдо си решила...избирай мн внимателно,защото тя остава за цял живот ;)

Оф, това са глупости. Един татус винаги може да се оправи. Дори и поради някаква причина да се разтегне или да се бъгне.. пак можеш да си го оправиш... хич да не ти пука.. ;)

sladuranata_777
04-02-2008, 19:47
чичо гугъл знае всичко...

+1 :grin:

hgfh
04-03-2008, 11:50
[quote=KuKla Na KoNcI]az si kazvam mnenieto kato ne ti iznasq za kvo mi se praish na durven filosof moga da ti kaja che e tochno taka shtoto az liceto moga da go promenq chrez plastichna operaciq a tatuirovkata ostava zavinagi :o na 14 godini sam shto nqkav porblem li?
:D
а татуса не можеш ли да си го преправиш или промениш,умнице ? :D

moje ama nai nakraq shte zaprilicha na nishto umniko =D>

hgfh
04-03-2008, 11:51
[quote="RaI4etO"]ами не мисля че въпроса ти е тъп...татуировката е нещо което остава завинаги(е ако не решиш да я махнеш де) и трябва да се избере внимателно подходящи места според мен са на врата на кръста на рамото отзад на гърба ................избери си нещо по венско и ли което да носи някакво послание най-важото е да се харесаш после и да не съжаляваш че си си я направила

=;

bebitooo___
04-03-2008, 13:41
kukla na konci.. един въпрос.. НА колко си.. ?!? НЕ повече от 13 - 14 ако съдя по мисленето ти.. :P
А сега по темата.. Преди да си направя татуировка нищо не ми беше ясно, но когато отидох в студиото човека ми изясни много неща! Като за начало много добре си помисли.. Татуировките изискват постоянност и добра хигиена особено в началото..в днешно време татуировките са нещо често срещано и може да се премахнат, но не и напълно.. Почти винаги остават следи от илюстрацията,коята ти е била направена.. Помисли си добре дали искаш наистина! След това избери някое професионално студио,в което да си сигурна,че поддържат перфектна хигиена, а не да правят на 10 човека татуировки с едни игли.. Ще те посъветвам къде да си направиш а ти си реши точно на кое от местата.. Попринцип най-женствените и секси места са на кръста, над триъгълника ако мога да се изразя така и по гръбначния стълб..
Ето ти една сладка снимка на ангелче, което ако се направи цветно ще е още по - сладко.. Ако искаш аз имам ограмна колекция мога да ти пратя пиши на лично.. :grin:

http://i.data.bg/08/04/03/887102.jpg (http://i.data.bg/08/04/03/887102_orig.jpg)

bebeto0o
04-03-2008, 14:27
em kato ide6 tam na mesto 6ti pokajat katalog :P

i'm so excited!
04-11-2008, 11:16
moje ama nai nakraq shte zaprilicha na nishto umniko =D>

първо ми научи пола,после ми се прави на отворена:)
съмнява ме да си виждала преправени татуси, тъй че ТИХО

hgfh
04-11-2008, 13:40
moje ama nai nakraq shte zaprilicha na nishto umniko =D>

първо ми научи пола,после ми се прави на отворена:)
съмнява ме да си виждала преправени татуси, тъй че ТИХО

ops sorry moq greshka :lol: mi nqma kak da go bqh razbrala vse pak ne se vijda prez kompa jensko li si mujko li si a nika nishto ne mi govori nqma nujda da ti se prava na otvorena shtoto porsto izrazqvam mnenie :? mi ako ti kaja 4e sum vijdala are kato se se uverish 4e ne sum vijdala togava ela mi filosovsvai otnosno sumneniqta si i oo sorry nali mi kaza tiho shtom ti go kazvash bogovete trqbva da mul4at shhhhhhhh [-o<

i'm so excited!
04-11-2008, 13:56
да,така е

PinkFloydSound
04-11-2008, 15:31
moje ama nai nakraq shte zaprilicha na nishto umniko =D>

първо ми научи пола,после ми се прави на отворена:)
съмнява ме да си виждала преправени татуси, тъй че ТИХО

ops sorry moq greshka :lol: mi nqma kak da go bqh razbrala vse pak ne se vijda prez kompa jensko li si mujko li si a nika nishto ne mi govori nqma nujda da ti se prava na otvorena shtoto porsto izrazqvam mnenie :? mi ako ti kaja 4e sum vijdala are kato se se uverish 4e ne sum vijdala togava ela mi filosovsvai otnosno sumneniqta si i oo sorry nali mi kaza tiho shtom ti go kazvash bogovete trqbva da mul4at shhhhhhhh [-o<
Подписът ти е леко...глуповат. :P
Хмм, според мен не си прави, защото след известно време ще ти омръзне както всичко останало, но ако си много навита-направи го.
Не си ли искала много нещо, и най-накрая, след като вече то се е изпълнило да ти омръзне и да съжаляваш за това, което си направила.
Така ще стане и с татуировката.
Мое мнение. :P

hgfh
04-12-2008, 15:59
i az kvo moga da naprqvq?! vajnoto e na men da mi haresa a ne na teb :)

hgfh
04-12-2008, 16:00
да,така е

i az tva vikam