PDA

View Full Version : Сериозен проблем с кашлицата! Ами ако е хронична?! ;(



PinkFloydSound
03-21-2008, 09:12
Здравейте. Пиша тази тема, защото наистина имам сериозен проблем с кашлицата от няколко седмици насам... Пробвам какви ли не сиропи и пия чайове, смуча хапчета, но оправяне няма :( :shock: Още по-лошото е, че тази кашлица не е съпроводена от нищо друго-нито хрема, нито температура, нищо...разбирате ли?! :( Онзи ден ходих на доктор, но той каза, че няма нищо страшно, не е нищо хронично, да не се плаша... Но днес всеки, който ме срещне казва, че тази кашлица е отвратителна, трябва незабавно лечение... Много ме е страх да не би това да е хронично :( :shock:
А, бихте ли ми обяснили какви са по-точно симптомите на хроничната кашлица?! Суха ли е, остра ли е, каква е?! Благодаря ви предварително :(

spongebob
03-21-2008, 18:06
Здравей,аз имах подобен проблем 3 години подред..зимата като се разболея,в смисъл някаква настинка започвам да кашлям и след като се оправя кашлицата си остава.Аз също ням ах хрема,болки в гърлото или каквото и да било друго само тъпата продираща гърлото ми кашлица от която дори се е стигало до повръщане.Тази зима посетих билковата аптека и от там ми препоръчаха чай "Зелен Ройбос" в едно пакетче е правиш си чай с по една чаена лъжичка от билката,пих го 3-4 дни и бях 6тица :) от тогава да чукна на дърво не се е появявала :) Успех

Water_lili
03-21-2008, 18:20
и аз винаги съм имала проблем с опорита кашлица която дори и след оздравяването си остава и дори месеци след това се появява :? мама ми бърка в такива моменти мед с ракия то става като каша и си хаяваш по 1 лажица от време на време и като цяло затопля от вътре и облекчава болката. А иначе бях при една лекарка която ми предписа някакви хомеопатични капки иот както ги пих повече не съм имала проблеми с кашлица, но за съжаление не помня как се казваха. питай някой аптекар те обикновено са по- запознати от лекарите . Скорошно оздравяване

prettyIdeath
03-21-2008, 18:38
И аз тука скоро се бях стреснала.. бях болна една седмица и после след това кашлях още 2 седмици.. Ама ми мина...
Пък и щом лекарите ти са казали че не е хронична , що се панираш?