PDA

View Full Version : етоо какво ми си случва ф любовта



pepelq6kaaa
03-21-2008, 11:53
eee tva lubovta ne e lesno ne6to
ta eto moqta istoriq...hodq s edno mom4e po4ti 3meseca mn go haresvam za men toi e edinstven nepovtorim abe da si priznaq obi4am go
kara me da se usmihvam kogato si mislqza nego i kogato go vidq :smt007 :smt007 no ima problem pfff ne mojem da se vijdame 4esto samo sabota i nedelq kogato az otida :? i nz dali pri vs mom4eta e taka no ot negova strana ne vinagi vijdam interes v smisal 4e ne mi se obajda po tela ne mi pi6e v skaip se az trqq da go tarsq i se 4uvstvam zabravena sq naskoro mi nabiha i nekvi filmi 4e imal i dryga no da kajem 4e se opraihme po tos vapros s nego ....
....a sabsem skoro se zapoznah s edno mom4e 12klas koeto e mn simpati4no mn golqm veelqk postoqqno mi pi6e 4ak nahalstva i se mi govori nekvi ne6ta po koi to se razbira savsem qsno 4e se int ot men nooo az ne moga da zareja pr mi za6toto kakto kazah za men nqma dr po dobar ot nego vav vs otno6enie
i sega nz kakvo da pravq ot edna strana edini qpostoqno me trasi dr koito obi4am ne .da moje6e moito milo da me trasi boje tolkova li iskam ako ste na moq mqsto kakvo bihte napravili >savet4e pls :-) :-)

koalka
03-21-2008, 11:58
Нали харесваш първия, даже казваш, че го обичаш?Тогава не се занимавай с този другия!
Иначе спри да го търсиш за малко, за да видиш дали ще прояви някаква инициатива да се видите.Ако не го направи, поговори сериозно с него относно това.

lqlqblabla
03-21-2008, 19:51
eee tva lubovta ne e lesno ne6to
ta eto moqta istoriq...hodq s edno mom4e po4ti 3meseca mn go haresvam za men toi e edinstven nepovtorim abe da si priznaq obi4am go
kara me da se usmihvam kogato si mislqza nego i kogato go vidq :smt007 :smt007 no ima problem pfff ne mojem da se vijdame 4esto samo sabota i nedelq kogato az otida :? i nz dali pri vs mom4eta e taka no ot negova strana ne vinagi vijdam interes v smisal 4e ne mi se obajda po tela ne mi pi6e v skaip se az trqq da go tarsq i se 4uvstvam zabravena sq naskoro mi nabiha i nekvi filmi 4e imal i dryga no da kajem 4e se opraihme po tos vapros s nego ....
....a sabsem skoro se zapoznah s edno mom4e 12klas koeto e mn simpati4no mn golqm veelqk postoqqno mi pi6e 4ak nahalstva i se mi govori nekvi ne6ta po koi to se razbira savsem qsno 4e se int ot men nooo az ne moga da zareja pr mi za6toto kakto kazah za men nqma dr po dobar ot nego vav vs otno6enie
i sega nz kakvo da pravq ot edna strana edini qpostoqno me trasi dr koito obi4am ne .da moje6e moito milo da me trasi boje tolkova li iskam ako ste na moq mqsto kakvo bihte napravili >savet4e pls :-) :-)

Дам и аз имам абсолютно същия проблем единствената разлика е че аз съм момче :? нз но проблема ми е абс същия имам чуството че нея не я ебе за мен макарче ми казват че мн ме обичала :?

Rofl4e
03-21-2008, 19:56
koalka написа:
Нали харесваш първия, даже казваш, че го обичаш?Тогава не се занимавай с този другия!
Иначе спри да го търсиш за малко, за да видиш дали ще прояви някаква инициатива да се видите.Ако не го направи, поговори сериозно с него относно това.

soulja_girl4e
03-21-2008, 20:04
mi nz tva e super gadno! samo ne mi kazvai 4e se kazva6 mimi 6toto ako e taka... :razz: ne ni6to spox edin moi byzik s edin fr :D ta verno mimi li se kazva6 (mariq imam predvid) ?

loveandemotion
03-21-2008, 20:50
eee tva lubovta ne e lesno ne6to
ta eto moqta istoriq...hodq s edno mom4e po4ti 3meseca mn go haresvam za men toi e edinstven nepovtorim abe da si priznaq obi4am go
kara me da se usmihvam kogato si mislqza nego i kogato go vidq :smt007 :smt007 no ima problem pfff ne mojem da se vijdame 4esto samo sabota i nedelq kogato az otida :? i nz dali pri vs mom4eta e taka no ot negova strana ne vinagi vijdam interes v smisal 4e ne mi se obajda po tela ne mi pi6e v skaip se az trqq da go tarsq i se 4uvstvam zabravena sq naskoro mi nabiha i nekvi filmi 4e imal i dryga no da kajem 4e se opraihme po tos vapros s nego ....
....a sabsem skoro se zapoznah s edno mom4e 12klas koeto e mn simpati4no mn golqm veelqk postoqqno mi pi6e 4ak nahalstva i se mi govori nekvi ne6ta po koi to se razbira savsem qsno 4e se int ot men nooo az ne moga da zareja pr mi za6toto kakto kazah za men nqma dr po dobar ot nego vav vs otno6enie
i sega nz kakvo da pravq ot edna strana edini qpostoqno me trasi dr koito obi4am ne .da moje6e moito milo da me trasi boje tolkova li iskam ako ste na moq mqsto kakvo bihte napravili >savet4e pls :-) :-)
добре вие с него не сте ли писали защо не те търси проблеми ли има ? Ако не може примерно как ще те търси..... примерно аз и моето гадже супер рядко се чуваме и виждаме даже имаше периоди с месеци не сме се чували а не сме се виждали от близо половин година но тя е прекрасна обажда ми се от време на време теи като имам финансови проблеми аи сме в различни страни но сме си българи :) ако гаджето ти има проблеми не го зарязваи........... а 12 клас ти не каза кои клас си по принцип ако е по голям те често искат изгода от по малките.

pepelq6kaaa
03-22-2008, 06:34
az sam 10 a sega6niq mi priqtel i fg po malak

pepelq6kaaa
03-22-2008, 06:36
mi nz tva e super gadno! samo ne mi kazvai 4e se kazva6 mimi 6toto ako e taka... :razz: ne ni6to spox edin moi byzik s edin fr :D ta verno mimi li se kazva6 (mariq imam predvid) ?
az li da se kazvam mimi nerazbrah koi pita6 iiii q razkaji za tvoq fr 4e ne6to ne razbrah kakvo iska6 da kaje6 ???????

Wrathchild
03-22-2008, 07:21
Ами може би на приятеля ти не му се слушат детски глупости, като тези от първия ти пост. И може би в скайп не му се чете неграмотното ти писане.
За пореден път казвам - когато някой има интерес към момиче/момче... то го търси. А предвид факта, че вече сте заедно и не го прави си прави изводите.
И като обичаш приятеля си какво си правиш планове с някакъв си?
И момиче... на (почти) 17 години си. Моля те, разсъждавай като такава, а не като пикла на 12.

hooliganka89
03-22-2008, 08:24
Mislq,che "obichash" gadjeto si tochno zaradi tazi prichina,che ne te tarsi.
Nie jenite sme taka,ako toi te iska v sluchaq s drugoto momche-ti ne go iskash,tvoeto gadje ne te tarsi-no ti go tarsish.
Nali znaesh-Toi me goni,az gonq drug,toi goni druga,tq goni drug i taka e cqlata varteleshka.

mon4eto
03-22-2008, 09:00
I az bqh taka s biv6iq...v na4aloto si4ko si be6e Ok ma posle po4nah samo az da go tarsq,ne se vijdahme 4esto i nakraq skasahme...taka 4e zarqzvai go toq i tragvai s drugiq...pone znae6 4e se intr ot teb i moje bi 6te si po-6tastliva s nego :)

HePeAJIeH
03-22-2008, 09:02
Слушай сърцето си :)

scene_lady
03-22-2008, 09:24
ami nz spored men ne trqbva da zarqzva6 gadjeto si 6tom go obi4a6.az s16to se vijdam mn rqdko s moito gadje..1-2 p1ti sedmi4no,oba4e sa takiva obstoqtelstavata.izcqlo ot teb zavisi,trqbva xubavo da si pomisli6 kakvo ili po-to4no kogo iska6... ;)

www
03-22-2008, 09:50
тва 4е не проявява интерес не е мн хубаво.. по добре не го търси няколко дни и той ако се сети зна4и не му е все едно дали е с тебе или не ... а ако не те потърси на4и няма смисъл и по-добре спри ....и тръгни с 12токласника

malka_f
03-22-2008, 10:16
Еми и според мен най-добре ще е,ако за няколко дена не му пишеш и не му звъниш.Така,ако и той не те търси,това означава,че работата не е на добре.И по-добре хубаво си помисли кой искаш.

remember95
03-22-2008, 10:18
ami kolkoto i da go obi4a6 go ostavi pone moeto mnenie e takova :o kak moje da si s 4ovek koito dori ne ti pi6e sms i ne ti pi6e v skaipa dori ne ti obra6ta vnimanie :( se pak ne ti e parvata lubov nqma i da e posledna ostavi go ako ne iska6 posle 5 godini da si taka :lol: :lol: :lol: tragni s nqkoi drug ili prosto spodeli s priqtelq si i mu kaji kakvo misli6 ako ne se promeni ostavi go :smt014 :smt014 ako vse o6te ima 4uvstva kam teb :smt064 6te te razbere i 6te se promeni

soulja_girl4e
03-22-2008, 13:21
pitam avtorkata: mimi li se kazva6?