PDA

View Full Version : Кога се премахват наркотицете от кравта ?



cyberman
03-21-2008, 12:26
Kolko vreme sled kato sam izpolzval narkotici kravta mi shte e 4ista i pri isledvaniq na kravta i t.n.Toest da ne pokazva 4e sam vzemal narkotici. Stava vapros za amfetamin, extazi i marihuana ?

BoSSMan
03-21-2008, 13:31
dosta vrme stoi v kravta ot 3 do 6 meseca

vamp
03-23-2008, 18:27
dosta vrme stoi v kravta ot 3 do 6 meseca

Аз съм мислел повече...

dReaM-wAVe
04-01-2008, 13:26
добър въпрос братле . отидох на военна , а 3 дена пр нея бях са филмирал :razz: . ами до колкото са ми казвали наркотиците се задаржали в кръвта около 1-2 месеца

battistrada
04-01-2008, 20:39
До 2-3 седмици след приеманетона има следи от наркотика в кръвта. Обаче в самия организъм остават понякога до 6 месеца(в някои органи например, но не и в кръвта и урината). Откриват се със специални тестове и ако са минали 2-3 седмици бъди спокоен, ама все пак внимавай и не прекалявай. А да и ако все пак се притесняваш пий прясно мляко, чувала съм че пречиства по бързо, а дори и да не е така няма да ти навреди :)

dj_mace
04-02-2008, 16:59
тревата остава във корените на косата до 6 месеца

schranz
04-25-2008, 02:20
Писах и в една друга тема,но и тук ще отговоря
Значи:правиха ми кръвен тест (показа амфетамини,никоитин,кофеин (и 3те ги бях взимала на същия ден в който ми направиха кръвния тест))Само трева не показа,а за последно бях пушила преди седмица...Така,че смятай...;)

desonka
04-26-2008, 21:37
ами до колкото знам тревата се задържа в организма около 100 дни ,а амфетите около седмица.и да млякото има някакъв такъв пречистващ ефект.а ако ще ти правят тест има смециални хапчета които могат да излъжат теста..

InSoMniA_F
04-28-2008, 00:11
вие луди ли сте бе ?? преди време бях намерила в google за всичките наркотици ... иии до колкото помня мисля,че амфетите могат да излезат на теста само до 2 дена (някъде там) след употребяването ... екастазито също .. а за тревата не помня въобще ... поразтърси се :) или за повече инфо ако ти трябва пиши ми на лс да ти дам скайп-а си и да ти обесня ... ;) айде успехчита ;)

pambalina
05-04-2008, 19:14
1-2 GODINI,garantirano

VARNA_MORETO
05-05-2008, 13:06
Пфф кво ме направихте ве.Доколкото знам тялото се детоксикира (изчиства) за 24 - 48 часа

Hayashi
05-05-2008, 13:36
Всичко зависи от наркотика!Но принципно за седмица не би трябвало да си личи на теста(ако става за него въпрос де)

VARNA_MORETO
05-05-2008, 13:50
абе кви месеци, кви години.Това да не ви е радиационно отравяне

cicaaa
05-05-2008, 19:04
тестове в апеката не зн цени но порбвай

иначе могат да те тестват с кръв урина косми от главата май слюнка и има едно салива май тое най модерно

урина до 2 дена кръв 1 седмица косми 30 дена и саливата беше доста дълго


значе това не е допинг тест не са такив вещества повечето наркотици че да флизат в допинга но пък знам че амфетамините седят доста в тялото къде тончо нз в рганизма месеци
имах фр дето му правеха тестове ама само за трева и аз искам да си направя щото бая химикали има в мене както ме гледаш такъв интересен а :>

умната бате не се друсай пий 3 загорки по добре тва

cicaaa
05-05-2008, 19:10
сори ама нов пост пускам

за тестовете ето по познатите психоактиви използвани то нас :>

Tested for in Standard Drug Tests? YES
Detection Period in Urine:
Single Use : 1-6 days
Weekly Use : 3-9 days
Daily Use : 7-30 days

Hair Testing
Cannabis use is detectable with hair tests and is generally included in the standard hair test. Hair tests generally take the most recent 1.5 inches of growth and use those for testing. That provides a detection period of approximately 90 days. If an individual's hair is shorter than 1.5 inches, this detection period will be shorter.


Saliva Testing
In the past few years, new technologies have been developed which allow for saliva testing for the presence of Cannabis (THC). We do not currently have information about what the detection period is for these tests.


Blood Testing
Cannabis is detectable in the

екс

Tested for in Standard Drug Tests? NO
Can Trigger Tests for Other Substances? Yes : Amphetamines
Detection Period in Urine Single Use: 1 - 3 days
Heavy Use: 3 - 5 days
Hair Testing
MDMA is detectable with hair tests and there are at least two drug testing companies (Psychemedics and Quest Diagnostics) which include it in their standard hair test. Hair tests generally take the most recent 1.5 inches of growth and use those for testing. That provides a detection period of approximately 90 days. If an individual's hair is shorter than 1.5 inches, this detection period will be shorter.


бяло

Tested for in Standard Drug Tests? YES
Detection Period in Urine 1-4 days

Hair Testing
Amphetamine is detectable with hair tests and is included in the standard set of substances tested for with these tests. Hair tests generally take the most recent 1.5 inches of growth and use those for testing. That provides a detection period of approximately 90 days. If an individual's hair is shorter than 1.5 inches, this detection period will be shorter.


Saliva Testing
In the past few years, new technologies have been developed which allow for saliva testing for the presence of Methamphetamine and its derivatives. We do not currently have information about what the detection period is for these tests.


Ето oт erowid.org го копнах

кой ще те тества бе юнак ! аз мислих военен да стана ама се притесних че дето съм зимал 2 3 пъти амфетки може да ме засекът ама нема минаха 6 месеца чист съм ама на бала може да си изцапам нослето ама не не ! не се друсайте бе !!!

ФиуФ
05-05-2008, 20:21
оле боже марихуаната изобщо не се лови т кръвен тест... е виж ако ти вземат урина вече е за притеснение :-)

Mynichka_
05-12-2008, 03:59
хахахахааахаххахахаха тука има доста смения амфетамини мариуана изчезвали до 48 часа...ехоооооооо я се оправете и като незнаете или несте сигорни не говорете.
марихуана в урината може да се улови зависимост от теста ако теста е до 3 дни тря да неси пушил от 5
ако теста е до 10 дни 12 дена ти вършат раута ...НО има едно но тези тестове са много фалшиви и доста често може да ти покаже половителен без да си пулиш никога преж живота си правили сме си опити с мойте авери.
амфетамини - около месец до месец и нещо са ти в кръвчицата наситено.После почват да се махат.Но могат да се фанат до 5 месеца 5 и нещо.
екстази и то като амфетамините след 1вия месец почват да изчезват НО ВСЕ ПАК ГИ ИМА! :-P

КЪСМЕТ С ВАЩЕ....който има нещо напротив каквото сам написала...да се убади...Правила сам си безброй опити с такива тестове и дори когато бях детствена си направих тест за брееменност и и излеже положителен.Невярвайте на такиа тестове ! Кръвният ти вади всичко до 5-6 месеца назад и ня грешка!