PDA

View Full Version : ...нямам думи



daisybaby
03-21-2008, 13:16
докато ми даваше надежди и ме караше да вярвам че ще стане нещо между нас тръгна с най-добрата приятелка на бившата си ........ :cry:

MartiSSima
03-21-2008, 13:20
Е това е много тъпо изключително кофти е постъпил...На какво се дължи това?Дай мъничко инфо?

tan0
03-21-2008, 13:32
:shock: :shock: :shock: съчувствам ти

koalka
03-21-2008, 13:37
Три години....моля те, преодолей го, време е вече.Сама виждаш, че нищо не струва.

hoseto_
03-21-2008, 13:38
да видим дали ще мога ти помогна. най-лесно да разбереш защо е да го попиташ. иначе голяма вероятност е да го е направил за да направи мръсно на бившата си. всеобщо известен факт е че за да се скарат две жени то има мъж между тях. за момента сомо това мога та кажа според информацията. ако кажеш кой с кого е скусал може и да намерим и друго решение.

daisybaby
03-21-2008, 13:41
преди бяхме заедно но след това се разделихме защото щеше да заминава извън България е да но не успя да замине и така беше тръгнал с друга след тва скъсаха и аз още си го обичах говорих с него и ми каза че имам шанс с него само трябва да го изчакам защото му било мн гадно и му дадох време но през тва време докато ме е мотал човека си уреждал нещата с другата :( и през цялото време ме е разигравал с тва че пак ще сме заедно :x

daisybaby
03-21-2008, 13:43
да видим дали ще мога ти помогна. най-лесно да разбереш защо е да го попиташ. иначе голяма вероятност е да го е направил за да направи мръсно на бившата си. всеобщо известен факт е че за да се скарат две жени то има мъж между тях. за момента сомо това мога та кажа според информацията. ако кажеш кой с кого е скусал може и да намерим и друго решение.

не искам да говоря с него за да не си помисли че ще съм му като някое кученце :( и постоянно да му се натрапвам нз вече какво да правя

daisybaby
03-21-2008, 13:44
Три години....моля те, преодолей го, време е вече.Сама виждаш, че нищо не струва.
опитвах но не е лесно никак даже :(

MartiSSima
03-21-2008, 13:45
да видим дали ще мога ти помогна. най-лесно да разбереш защо е да го попиташ. иначе голяма вероятност е да го е направил за да направи мръсно на бившата си. всеобщо известен факт е че за да се скарат две жени то има мъж между тях. за момента сомо това мога та кажа според информацията. ако кажеш кой с кого е скусал може и да намерим и друго решение.

не искам да говоря с него за да не си помисли че ще съм му като някое кученце :( и постоянно да му се натрапвам нз вече какво да правя

Ама той хич не те е въртял хич не се занимавай с него.Не мога да ги разбера тея хора как може така да постъпват.Буквално погазват чувствата на хората! :shock:

daisybaby
03-21-2008, 13:48
също така днес мисля че постъпих много гадно с него но го направих защото много ме беше яд че се отнесе така с мен ..
а ето и това което направих
прибирах се от училище и случаино беше отстрани пътя по които си вървях и ми каза здрасти обаче аз нищо не му казах и се направих че не го чувам :( след тва ме попита как съм не се здържах и се обърнах исках да поговоря с него но когато го видях се сетих за момичето с което ходи стана ми адски гадно обърнах се и си заминах без нищо да му кажа

BlueFace
03-21-2008, 13:52
да видим дали ще мога ти помогна. най-лесно да разбереш защо е да го попиташ. иначе голяма вероятност е да го е направил за да направи мръсно на бившата си. всеобщо известен факт е че за да се скарат две жени то има мъж между тях. за момента сомо това мога та кажа според информацията. ако кажеш кой с кого е скусал може и да намерим и друго решение.

не искам да говоря с него за да не си помисли че ще съм му като някое кученце :( и постоянно да му се натрапвам нз вече какво да правя

Ама той хич не те е въртял хич не се занимавай с него.Не мога да ги разбера тея хора как може така да постъпват.Буквално погазват чувствата на хората! :shock:
Мхм Много тъпо.... :o :( :?

daisybaby
03-21-2008, 13:52
точно в момента колкото го обичам толкова и го мразя :cry:
също така супер се дразня на тва момиче с което е сега защото знам че не го обича има си сериозен приятел от три години които за съжаление не е тук, работи в друг град но все пак са заедно :?

GabisiTa
03-21-2008, 14:02
Не мисля, че щом те е разигравал толкова не си струва повече да се занимаваш с него. Сега може да ти е гадно, но се опитай да го забравиш, малко по малко ще успееш. Нали знаеш, всичко се връща... :)

Black Tears
03-21-2008, 15:48
Всеки казва " Не си заслужава",ама не разбират,че не е толкова лесно......... :?
Аз мога само едно да ти кажа - горе главата !!!!!!!!! Колкото и да те боли,колкото и да ти е трудно,колкото и да го обичаш...вдигни глава и му покажи,че той вече не те интересува.

Barbie777
03-21-2008, 16:29
Знам какво ти е :cry: Със мен е почти същото..Даваше ми надежди, търсеше ме,мислех че има нещо ,но... тръгна с една от моите най-добри "приятелки"..Сега се правя,че не го познавам..Мога да ти кажа само че не е единствения и че има много по-добри от него..Опитвам се да го забравя направи и ти същото.Знам че е трудно,но не те заслужава!

daisybaby
03-21-2008, 16:53
благодаря ви много на всички за съветите вече се чувствам малко по добре супер сте ;) :-)

megiii
03-21-2008, 17:13
:shock: идиот!!тоя не те заслужава :-x дано да го забравиш...колкото и да е трудно :-) успех

daisybaby
03-21-2008, 17:47
:shock: идиот!!тоя не те заслужава :-x дано да го забравиш...колкото и да е трудно :-) успех мерси и дано защото не заслужава всичко това ... ;)

Fantomche
03-21-2008, 18:14
ohhh mila az haresvah edno mom4e 3 godini mnog mi be6e tejko no minalata god 6tqhem da trugnem be6e mi adski goteno no kraq na godinata be6e u4ebnata a toi e ot susedniq grad i me be6e pokanil na kupon v kvartirata mu ama maika mi ne me psuak6e est i toi tam se napi i se celuva s nqkakva i trugnaha i posle ni6to kza na priqtelkata mi ako iska drugata god moje ne6to da stane ama i tka ne stana a 3 god i taka o6te nemoga da go zabravq priqteli sme daje sme izliali edin put am posle otidohme na kafe s suy4eni4kite mu a toi e edinstveno mom4e v kalsu mnoo e qk tui de za kafeto otidohme i toi me zaeba posle izlze ot kafeto i dori 4ao ne mi kaza :s znam kakvo e da te naranqt :( za men be6e adski bolezneno

daisybaby
03-21-2008, 18:17
ohhh mila az haresvah edno mom4e 3 godini mnog mi be6e tejko no minalata god 6tqhem da trugnem be6e mi adski goteno no kraq na godinata be6e u4ebnata a toi e ot susedniq grad i me be6e pokanil na kupon v kvartirata mu ama maika mi ne me psuak6e est i toi tam se napi i se celuva s nqkakva i trugnaha i posle ni6to kza na priqtelkata mi ako iska drugata god moje ne6to da stane ama i tka ne stana a 3 god i taka o6te nemoga da go zabravq priqteli sme daje sme izliali edin put am posle otidohme na kafe s suy4eni4kite mu a toi e edinstveno mom4e v kalsu mnoo e qk tui de za kafeto otidohme i toi me zaeba posle izlze ot kafeto i dori 4ao ne mi kaza :s znam kakvo e da te naranqt :( za men be6e adski bolezneno
:( егати съществата гадни дет са тия типове ;(

megiii
03-21-2008, 18:30
:shock: идиот!!тоя не те заслужава :-x дано да го забравиш...колкото и да е трудно :-) успех мерси и дано защото не заслужава всичко това ... ;)
естествено,4е не заслужава!!1мисля 4е от безразли4ието доста ще го заболи....ако поне малко му пука за тебе....

daisybaby
03-22-2008, 04:53
;) :-)

Escarina
03-22-2008, 09:45
ohhh mila az haresvah edno mom4e 3 godini mnog mi be6e tejko no minalata god 6tqhem da trugnem be6e mi adski goteno no kraq na godinata be6e u4ebnata a toi e ot susedniq grad i me be6e pokanil na kupon v kvartirata mu ama maika mi ne me psuak6e est i toi tam se napi i se celuva s nqkakva i trugnaha i posle ni6to kza na priqtelkata mi ako iska drugata god moje ne6to da stane ama i tka ne stana a 3 god i taka o6te nemoga da go zabravq priqteli sme daje sme izliali edin put am posle otidohme na kafe s suy4eni4kite mu a toi e edinstveno mom4e v kalsu mnoo e qk tui de za kafeto otidohme i toi me zaeba posle izlze ot kafeto i dori 4ao ne mi kaza :s znam kakvo e da te naranqt :( za men be6e adski bolezneno
:( егати съществата гадни дет са тия типове ;(

Да има големи идиоти, затова ако пак изпаднеш в подобно настроение, просто Игнор. Започваш да мислиш за нещо друго и до там. Аз си повтарях, че е невъзможно но щом еволюирах от онемяване като го видя до поставяне на точното му място значи действа идеално :D

malka_f
03-22-2008, 10:17
Това е много лошо,което е направил той,но говори само едн-той не е бил за теб щом така е постъпил.

Rebellion_Angel
03-22-2008, 10:51
докато ми даваше надежди и ме караше да вярвам че ще стане нещо между нас тръгна с най-добрата приятелка на бившата си ........ :cry:

Повечето момчета са кретени!

anonymous546178
03-22-2008, 11:00
e aide stiga de pove4eto! kvo e tva izkazvane!!!!!!

Magic_Girl
03-22-2008, 12:51
Ei nqma za kakvo da sujalqva6!Za takuv 4ovek ne biva da se pla4e.Prosto se e zabavlqval s teb bila si my interesna i do tam.6te si nameri6 100 puti po dobur 4ovek ot nego!!! Bez sulzi! :?