PDA

View Full Version : Разбутване на менструация в следствие от катастрофа?!



MartiSSima
03-21-2008, 14:17
Такааа и аз да си споделя и да поискам съветче.
Преди 6 месеца претърпях катастрофа от там насетне менструацията ми абсолютно се разбута и мисля че е под действието на хапчетата които пиех тогава и лекарствата които ми вливаха в болницата.Получава се така че два месеца ми иде на една и съща дата и след това когато си реши между 20 и 28 дена.Все пак можете ли да дадете някакво съветче какво да правя в смисъл да се консултирам с гинеколог или личния лекар също би ми помогнал?Хапченца нещо...?Мерси предварително на всички!

Sexapilna_kukla
03-21-2008, 14:31
Най-добре отиди на гинеколог. :)

aanitogb
03-21-2008, 14:36
mi vij pri pove4eto momi4eta cikala e na razli4na data na meseca, no i pri nqkoi e na edna i sa6ta data,mi ytiva6 pri li4niq si lekar obqsnqva6 my problema si i toi trqbva dati dade napravlenie za гинеколог. i kato ytide6 pri гинекологa toi 6te ti kaje dali ti ima ne6to ili ne

MartiSSima
03-21-2008, 14:42
Искам да ти кажа че преди катастрофата си имах абсолютно редовен цикъл винаги с 1 ден по рано си ми идеше, ама сега...
Аз говорих с личния си за направление никакъв проблем няма ще ми даде, ама знам ли взех да се притеснявам все пак и полов живот си водя :smt051 :neutral:

aanitogb
03-21-2008, 14:48
nese pritesnqvai pregleda nee ni6to osobedno

MartiSSima
03-21-2008, 14:56
ехех не се притеснявам няма да ми е за първи път :)

krem4et0
03-21-2008, 15:00
Искам да ти кажа че преди катастрофата си имах абсолютно редовен цикъл винаги с 1 ден по рано си ми идеше, ама сега...
Аз говорих с личния си за направление никакъв проблем няма ще ми даде, ама знам ли взех да се притеснявам все пак и полов живот си водя :smt051 :neutral:

Не ти е идвал с 1 ден по-рано щом е винаги. Просто цикъла ти е бил 27 дни. Моят(когато е естествен е на 25 дни).
Най-вероятно причината е стресът от катастрофата и медикаментите. На този етап можеш да отидеш на гинеколог. Да видим той какво ще каже. Може и хормонални препарати да ти предпише. Аз лично бих ти препоръчала бял равнец. Той е женската билка и много помага за всякакви менструални проблеми.

MartiSSima
03-21-2008, 20:19
Искам да ти кажа че преди катастрофата си имах абсолютно редовен цикъл винаги с 1 ден по рано си ми идеше, ама сега...
Аз говорих с личния си за направление никакъв проблем няма ще ми даде, ама знам ли взех да се притеснявам все пак и полов живот си водя :smt051 :neutral:

Не ти е идвал с 1 ден по-рано щом е винаги. Просто цикъла ти е бил 27 дни. Моят(когато е естествен е на 25 дни).
Най-вероятно причината е стресът от катастрофата и медикаментите. На този етап можеш да отидеш на гинеколог. Да видим той какво ще каже. Може и хормонални препарати да ти предпише. Аз лично бих ти препоръчала бял равнец. Той е женската билка и много помага за всякакви менструални проблеми.

Мерси за съветчето, и аз така бях чувала за белия равнец но мисля че "срещата" с гинеколога е най - добрия вариант

hackers
03-21-2008, 20:36
вибратор си земи :)

MartiSSima
03-21-2008, 21:10
вибратор си земи :)
Не се "коси" имам си
:-P :-P :-P :-P :-P а пък и ако беше прочел/а темата ми щеше да разбереш че не се *бавам, като не си наясно може да си таковаш мнението в *упето!!! :-x :-x :-x :-x

Rofl4e
03-21-2008, 21:21
Otiva6 pri li4niq lekar iska6 mu napravlenie za ginekolog i gotovo ... :] tam 6te razbere6 na kakvo se dalji makar 4e moej da e i ot katsatrofata ..

MartiSSima
03-21-2008, 21:26
Otiva6 pri li4niq lekar iska6 mu napravlenie za ginekolog i gotovo ... :] tam 6te razbere6 na kakvo se dalji makar 4e moej da e i ot katsatrofata ..

То и аз така си мисля след всичкия шок който изживях...Мерси много за коментарчетата и съветите ви! :-)

hackers
03-22-2008, 05:53
вибратор си земи :)
Не се "коси" имам си
:-P :-P :-P :-P :-P а пък и ако беше прочел/а темата ми щеше да разбереш че не се *бавам, като не си наясно може да си таковаш мнението в *упето!!! :-x :-x :-x :-x

не се шегувам ;) а и другите ти казват отиди на гинеколог 1-во защото той ще установи какво ти има и 2-ро ще ти помогне не само физически но и психически :P

MartiSSima
03-22-2008, 20:55
вибратор си земи :)
Не се "коси" имам си
:-P :-P :-P :-P :-P а пък и ако беше прочел/а темата ми щеше да разбереш че не се *бавам, като не си наясно може да си таковаш мнението в *упето!!! :-x :-x :-x :-x

не се шегувам ;) а и другите ти казват отиди на гинеколог 1-во защото той ще установи какво ти има и 2-ро ще ти помогне не само физически но и психически :P
Sorry не съм те разбрала правилно.Ами мисля че това е най-разумното което мога да направя!Мерси на всички които се отнесоха сериозно по темата ми! :-)