PDA

View Full Version : защо момчетата харесват "курви"?



ЯЖ МА
03-21-2008, 14:38
е тва е въпроса, който ме мъчи в последно време...


ето един случай с мен : има едно момиче, страшно печена, красива и тн, но има гадже от доста време, флиртува си съвсем спокойно с мен пред него, а в същото време излиза с още едно момче? и си флиртува с всички други момчета които иска.

а мен вместо това да ме отблъсне ми харесва все повече и повече въпросното момиче, като отношенията отдавна не са само приятелски...

кажете как мислите или какво бихте направили в този случай

WithLove
03-21-2008, 14:42
Недей да слагаш всички момчета под общ энаменател.Эащото хората са раэлични.А това,че всички момчета харесват курви,си е чист мит.Аэ поэнавам момчета,които се отвращават от подобно поведение-виэирам поведението,типично эа едно "леко момиче".Та така.Но се случва и на такъв да попаднеш.Несе ядосвай,эащото нищо няма да промениш.Всеки сам решава какво го кефи и какво иска.Има такива момичета,има и момчета ,които си падат по тях-супер.Все едно.Просто някои момчета ги кефят момичета,които по-лесно се дават,но ги иэполэват само эа секс :) Не е много философска работата.

cinderellaa
03-21-2008, 14:42
ммммм зависи от момчето

noname15
03-21-2008, 14:43
:shock: Сори ама.....ти не си добре :-o Личи си,че е курва,а на теб точно тва ти харесва,така ли? :(

Най-добре си я избий от главата :?
Мен точно тва ме дразни в повечето момчета :( Харесват си някви курви и не обръщат внимание на другите не толкова отракани,наперени и надути момичета :?

comics
03-21-2008, 15:06
[quote="O.o"] :shock: Сори ама.....ти не си добре :-o Личи си,че е курва,а на теб точно тва ти харесва,така ли? :(

Най-добре си я избий от главата :?
Мен точно тва ме дразни в повечето момчета :( Харесват си някви курви и не обръщат внимание на другите не толкова отракани,наперени и надути момичета :? [/quo
А може би приятелят ти намира нещо в курвата, което в теб го няма и затова те е яд.
Не всички момчета си падат по курви. Просто или харесват някакво момиче или не, а вие момичетата ест трябва да си кажете мнението за нея, просто не може иначе. Както и да е аи да не сп0рим за т0ва тук ;)

Co0kIe
03-21-2008, 15:08
Малее как ме дразнят такива момичета :-x ПЪЛНИ КУРВИ !! Моя съвет е да я оставиш - не ти трябва такова момиче

gostut
03-21-2008, 15:21
момчетата обичаме чуждо!!! факт!! някой се опитват да го подтиснат, но ...


а в случея... павиш каквото ти е на сърце ве ;)

lov3m3
03-21-2008, 15:29
Истината е, че всеки иска да има това, което не може да има :P

BlueFace
03-21-2008, 15:46
Недей да слагаш всички момчета под общ энаменател.Эащото хората са раэлични.А това,че всички момчета харесват курви,си е чист мит.Аэ поэнавам момчета,които се отвращават от подобно поведение-виэирам поведението,типично эа едно "леко момиче".Та така.Но се случва и на такъв да попаднеш.Несе ядосвай,эащото нищо няма да промениш.Всеки сам решава какво го кефи и какво иска.Има такива момичета,има и момчета ,които си падат по тях-супер.Все едно.Просто някои момчета ги кефят момичета,които по-лесно се дават,но ги иэполэват само эа секс :) Не е много философска работата.
+1 :x

MoHuTo
03-21-2008, 15:52
Ами повечето момчета харесват курви, защото не им се налага да чакат 3-4 месеца (понякога и повече) за единия секс, а и освен това имат доста свободно поведение.

Al3ksandra
03-21-2008, 15:52
Според мен си зависи изцяло от момичето.. Нали знаете всеки си има половинка , хах или четвъртинка(майтап). Найстина отстрани е много гадно, защото така , не само че ако има свестно момиче няма да бъде забелязана ами и подтиква някой от тях да се превърнат в флиртаджийки , недооценили любовта.. За мен това е просто играчка или как да го нарека.., много ми е под нивото... между другото мъжете които ги харесват се превръщат като коне с капаци :razz: така че т'ва си е за тях... 8) все пак се вижда кои са свестните и кои курви... такъв е света.. за това човек има само ЕДНА ПОЛОВИНКА найстина истиснка но малко са хората които могат да намерят свойте половинки.. :( :oops:

А спрямо теб, какво да ти кажа , винаги можеш сам да промениш твойте виждания и стандарти за момиче, все пак ти си ги създаваш и си решаваш какво момиче да ти харесва нали? Никои друг не ти казва " Харесвай курви" или " харесвай надутите..." Така че щом си могъл да приемеш че харесваш такива момичета, можеш и да отхвърлиш принципа си , твой е... ;)
П.П.
Занимавам се и малко с психология/психоанализа ако желаеш по-подробен съвет или мнение... пиши ми. Приятен ден!

Qnchety
03-21-2008, 15:58
И аз се чудя как може пойчето момчета да харесват пълни курви....

А иначе колкот до проблема ти: заебавай я! Вие и да тръгнете тя 100% ше флиртува с други(предполагам и сам го знаеш).

5StaR
03-21-2008, 16:15
Не съм чел отговорите.. "Защо момчетата харесват курви?" Просто казано - защото пускат..

03-21-2008, 16:31
курвенското е нагласа към любовта, секса, все едно с колко хора ходиш. ако момичето е играч, но има ум в главата си, прави го интелигентно, мога само да й кажа, "евалата мацка". в крайна сметка всеки сам решава живота си. няма добро и лошо, има силни и слаби.

а защо ги харесват ли? предполагам, някои ги привлича силата, характера. слабохарактерната курва е рядко явление, те са уверени в себе си. други - това, че са лесни.

абе, някои курви хич не са лесни, ама това е друг въпрос. зависи какъв тип е - тази, която се пуска на всеки за спорта, или другата, която си играе на котка и мишка и е по-скоро ловец..

мисълта ми беше, че опира до човека. ама нищо не е е черно-бяло.

ЯЖ МА
03-21-2008, 16:34
курвенското е нагласа към любовта, секса, все едно с колко хора ходиш. ако момичето е играч, но има ум в главата си, прави го интелигентно, мога само да й кажа, "евалата мацка". в крайна сметка всеки сам решава живота си. няма добро и лошо, има силни и слаби.

а защо ги харесват ли? предполагам, някои ги привлича силата, характера. слабохарактерната курва е рядко явление, те са уверени в себе си. други - това, че са лесни.

абе, някои курви хич не са лесни, ама това е друг въпрос. зависи какъв тип е - тази, която се пуска на всеки за спорта, или другата, която си играе на котка и мишка и е по-скоро ловец..

мисълта ми беше, че опира до човека. ама нищо не е е черно-бяло.
евала! е тва е мнение
и момичето дето става дума хич не е лесна
иначе май само аз знам всичко, другите хич нямат представа с кой друг още ходи, много умело ги върти на пръста си... ама все пак аз съм по-умен де

LovePoisoned
03-21-2008, 16:36
Истината е, че всеки иска да има това, което не може да има :P
Дам, с това съм съгласна. Дори и X да е всъщност по-хубава от Y, ако момичето Y е нещо ново и атрактивно, то момчето Z ще я хареса... Забраненият плод. :(

sMoKe_ShAdOw
03-21-2008, 19:37
ми "курвите" са просто мн яки и искаш да ги чукаш а не да си гадже с тях защото те са просто адски тъпи

soulja_girl4e
03-21-2008, 19:40
ми "курвите" са просто мн яки и искаш да ги чукаш а не да си гадже с тях защото те са просто адски тъпи
kratko to4no qsno! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Devilsplaymate
03-21-2008, 19:46
Може да ги харесват, но не ги уважават.

•._.•No_NaMe•._.•
03-21-2008, 19:51
курвенското е нагласа към любовта, секса, все едно с колко хора ходиш. ако момичето е играч, но има ум в главата си, прави го интелигентно, мога само да й кажа, "евалата мацка". в крайна сметка всеки сам решава живота си. няма добро и лошо, има силни и слаби.

а защо ги харесват ли? предполагам, някои ги привлича силата, характера. слабохарактерната курва е рядко явление, те са уверени в себе си. други - това, че са лесни.

абе, някои курви хич не са лесни, ама това е друг въпрос. зависи какъв тип е - тази, която се пуска на всеки за спорта, или другата, която си играе на котка и мишка и е по-скоро ловец..

мисълта ми беше, че опира до човека. ама нищо не е е черно-бяло.
mn to4no kazano :)

Rofl4e
03-21-2008, 19:53
NEZNAM :grin:

NFW`
03-21-2008, 20:45
Не съм чел отговорите.. "Защо момчетата харесват курви?" Просто казано - защото пускат..

Тъкмо мислех да пиша " 'щото са лесни" , пък то някой ме изпреварил... ^^

w0sh
03-21-2008, 20:46
Не съм чел отговорите.. "Защо момчетата харесват курви?" Просто казано - защото пускат..

Тъкмо мислех да пиша " 'щото са лесни" , пък то някой ме изпреварил... ^^

Както винаги си бърз.

NFW`
03-21-2008, 20:52
Не съм чел отговорите.. "Защо момчетата харесват курви?" Просто казано - защото пускат..

Тъкмо мислех да пиша " 'щото са лесни" , пък то някой ме изпреварил... ^^

Както винаги си бърз.

Както винаги си остроумен. xD

ЯЖ МА
03-21-2008, 20:52
ми "курвите" са просто мн яки и искаш да ги чукаш а не да си гадже с тях защото те са просто адски тъпи
тъпи са за теб, щото не ти пскат...

има голяма тръпка да ходиш с такова момиче, щото като ходиш по улицата с нея виждаш жадните погледи на 90% от момчетата които страшно ти завиждат... хубаво чувство !

selassie
03-21-2008, 21:16
Ще си позволя да цитирам Spens

"Имаш ли кинти тя се дупи , защото в днешно време любовта ти може да се купи. Любовта за глупаците е тя .........


Та и в твоя случай ,

"Вече красотата не оправя нещата , всичко се свежда до джоба и парата"

Имаш ли пари ше имаш курви , а за тея които нямат кат мен няма да има и момиче.

poison`girl
03-21-2008, 22:41
Малее как ме дразнят такива момичета :-x ПЪЛНИ КУРВИ !! Моя съвет е да я оставиш - не ти трябва такова момичеДаам :?

koalka
03-22-2008, 05:53
Може би ти харесваш такива момичета...Иначе познавам дооста момчета, които не ги харесват.Ти, един вид делиш момичето с много други и мисълта би трябвало да те дразни, но на теб явно не ти е проблем.

Wrathchild
03-22-2008, 07:18
Ами не съм била с никак малко, не съм курва, а пък са ме харесвали...

Magic_Girl
03-22-2008, 18:20
Moje s dumite si da obidq nqkoi,no az taka mislq.Pove4eto mom4eta haresvat kyrvi,za6toto puskat po lesno i se durjat to4no kakto mom4etata iskat..razvratno!Edva li edno normalno momi4e bi postupilo taka.

ЕPu
03-22-2008, 18:28
Харесват ги, защото са лесни в повечето случаи. :>

ucnaHчE
03-22-2008, 18:28
hah pi4 znam ko e no nakraq se usaznah i se otteglih :D ot neq de ne ot jenite

AnIcHkAtA
03-22-2008, 18:31
Не съм чел отговорите.. "Защо момчетата харесват курви?" Просто казано - защото пускат..

Тъкмо мислех да пиша " 'щото са лесни" , пък то някой ме изпреварил... ^^

Както винаги си бърз.

Живота е бурен.Докато единя каже "Я круша!"другия вече я е кльопнал.(Любимата фраза на баща ми)

По темата:Точната формула е красива в ежедневието, вярна в любовта, домакиня в кухнята и секс богиня в леглото(или където ви дойде музата :D ).

stealthyGirl
03-22-2008, 18:56
'ми предполагам, 'щото са по-лесни :neutral:
Естествено, когато се задяваш с "лесна" не очакваш дълга връзка, нали? А когато е с "трудна" нещата могат да станат по-сериозни и така. Жалкото, е че повечето не ги разграничавате (в смисъл, че не си пра'ите сметката..)

А ти поне според мен не търсиш секс за една нощ.. или смяташ, че би било добре да ти падне някоя, но още по-добре е ти да си намериш сериозно момиче. :-s

sMoKe_ShAdOw
03-23-2008, 12:43
ми "курвите" са просто мн яки и искаш да ги чукаш а не да си гадже с тях защото те са просто адски тъпи
тъпи са за теб, щото не ти пскат...

има голяма тръпка да ходиш с такова момиче, щото като ходиш по улицата с нея виждаш жадните погледи на 90% от момчетата които страшно ти завиждат... хубаво чувство !
Казвам че са тъпи щото има доста доказателства в моя клас8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

_BoSSy_
03-23-2008, 13:35
Курвите са лесно достъпни.Не е нужно да се обвързваш с нея,да я чакаш докато се реши да преспи с теб(примерно),не е нужно да и говориш мили думи,не е нужно да и казваш "обичам те"-което е много трудно за повечето момчета да го изрекът...не е нужна любов и т.н.
Та така..ХНЗ (хвани,наеби,заеби). 8)

Hagu4ka
03-23-2008, 14:42
Доста е относително това курва... става дума за по-разкрепостено държание според мен. И смятам че точно това привлича момчетата... не толкова самия секс.

Здравият разум
03-23-2008, 14:51
Защото пускат бе, идиот ли си?

sexy_momi4e
03-23-2008, 15:09
[quote=O.o] :shock: Сори ама.....ти не си добре :-o Личи си,че е курва,а на теб точно тва ти харесва,така ли? :(

Най-добре си я избий от главата :?
Мен точно тва ме дразни в повечето момчета :( Харесват си някви курви и не обръщат внимание на другите не толкова отракани,наперени и надути момичета :? [/quo
А може би приятелят ти намира нещо в курвата, което в теб го няма и затова те е яд.
Не всички момчета си падат по курви. Просто или харесват някакво момиче или не, а вие момичетата ест трябва да си кажете мнението за нея, просто не може иначе. Както и да е аи да не сп0рим за т0ва тук ;)еми явно и ти си от тези мъже,които си падат по к**ви :? И за какво ще я е яд че не е спала с толкова мъже,с колкото е спала к**вата ли...всяко момиче може да бъде като "леките жени" стига да поиска бъди сигурен...а тия мъже които си падат по такива явно не могат да си намерят свястно момиче,което да спи с тях и тръгват след някоя к***а заради секса...

03-23-2008, 15:26
[quote=O.o] :shock: Сори ама.....ти не си добре :-o Личи си,че е курва,а на теб точно тва ти харесва,така ли? :(

Най-добре си я избий от главата :?
Мен точно тва ме дразни в повечето момчета :( Харесват си някви курви и не обръщат внимание на другите не толкова отракани,наперени и надути момичета :? [/quo
А може би приятелят ти намира нещо в курвата, което в теб го няма и затова те е яд.
Не всички момчета си падат по курви. Просто или харесват някакво момиче или не, а вие момичетата ест трябва да си кажете мнението за нея, просто не може иначе. Както и да е аи да не сп0рим за т0ва тук ;)еми явно и ти си от тези мъже,които си падат по к**ви :? И за какво ще я е яд че не е спала с толкова мъже,с колкото е спала к**вата ли...всяко момиче може да бъде като "леките жени" стига да поиска бъди сигурен...а тия мъже които си падат по такива явно не могат да си намерят свястно момиче,което да спи с тях и тръгват след някоя к***а заради секса...

ъъъ... не я разбирам тази женска злоба, честно. а уж би трябвало, нали и аз се броя жена. дефиницията за свястно е също толкова отвлечена, колкото за курва.

замисляли ли сте се, че може да има голяма тръпка в тов ада опиташ да "опитомиш" едно такова момиче? тя е предизвикателство, изпитание, в комплект с (обикновено) секси външност и разчупено мислене. тя не е глупава. авантюристите биха предпочели това пред някоя свястна, но обикновена.

предполагам приемам така темата заради една от най-забележителните личности, които познавам. Тя върти момчетата на малкия си пръст, а междувременно е едно от най-умните и амбициозни момичета, които познавам. Журналистика, литература, спорт - ето част от интересите й. И в същото време е едновременно стилна и секси. Осъзнава силата си, нормално е да върти мъжете. Не бих тръгнала да я съдя - напротив, уважавам я за страхотния характер, силата. Тя не би тръгнала с всеки, но и няма задръжките на "добрите момичета" и предполагам ако има девойка, която на 16-17 да можеш да наречеш "тигрица", това е тя. не мисля, че е била с посредствен мъж.

не всяко момиче може да е такова. въпрос на ум и характер е, а колкото и да е трудно да си го признаем, възможностите ни не са неограничени.

затова и си обяснявам нещата така: има всякакви момичета. някои обаче са различни, предизвикателства за противоположния пол. и привличат именно с качествата си, а не с едната гола п...ка. а митът се ражда от завистта.

PepiDesigns
03-23-2008, 22:45
Абе .. не знам дали отговарях ..
Майче е Дежа Вю ...

Може да съм отговорил на друга тема ..

Значи .. на 17 съм .. и съм Момче/Мъж мога да си кажа , ама само аз :D /

Та .. имам и пишка м/у краката .. и майче съм 100% момче , щото и харесвам момичетата ..

Та .. Ако от това което си написал вадим изводи .. Аз не съм Момче , щото .. не харесвам Курви ..
Сори батка .. пише ти едно влюбено момиче .. явно и лесбийка станах , щото ходя с едно мноо яко момиче .. дето е далеч от курва ..

Сега сериозно по темата - това курвенско отношение на някои момичета , с които целят да се център на вниманието и прочЕе .. тва ме дразни и .. просто съм далеч от такива момичета/жени ..

И тва е ...

ЯЖ МА
03-25-2008, 14:34
я да си ъпна темата...

абе да ви кажа свестните момичета са доста свити, скучни и като цяло безинтересни! (поне за мен) ако се бъзикаш с тях по начин по който мога да се бъзикам с въпросното момиче ще ми се нацупят най-малкото... абе има нещо в т.нар. курви, дето другите "обикновени" момичета не притежават
а тва че едно момиче примерно спи с 2, 3 момчета и флиртува с други 5 няма нищо лошо. както няма момче, което да има възможност да спи с 2,3 момичета и да не го направи или да не флиртува с други момичета ако си има гадже. стига с тия коне с капаци, аз съм за свободните отношения (все още няма да се женя, като се оженя вече само с мене ще спи естествено!)

Tulip
03-25-2008, 14:57
Deus ex machinа, много хубави мнения!
Ходи с един, гледа друг, пък спи с трети, и т.н., и т.н... Добре, хубаво, тук 90 процента от хората ще скочат и ще кажат "Ауу, тази не струва, намери си някое сериозно момиче". Те вече го и казаха това в тази тема.
А не може ли да се предположи, че именно такова момиче има много по-сериозно отношение към любовта, отколкото предполагате?
Както се казва: "Повърхностно е да се влюбвам във всеки, с когото правя секс". Примерно. Не го разбирайте като нещо, което казвам лично аз.
Някои хора имат голяма нужда от секс. Други са устроени така, че да я нямат тая нужда. Трети я имат, но заради обществото и прочие ограничения изказват мнения тип "леле, тая колко е пропаднала, щом онзи е с нея само заради секса".
Че какво лошо има в това? И по каква логика на момичето трябва да се гледа като на физически обект, който "дава" да правят секс с него, все едно мъжкият екземпляр се радва, а женският изпитва нечовешко неудобство от самия акт и никога, ама изобщо не получава удоволствие от него?
Тук се съмнявам, че има хора над 25 години максимум. Не че има правила за развитие на личността, но чия беше извратената идея, че всичко, което се прави между мъж и жена на тия години, трябва задължително да е сериозно, циментирано и базирано на отношения тип "вечно ще те обичам, миУо"?...Само дето миУото се мени на 3 месеца, година, две, без значение колко, ама се мени...
Всеки е свободен да живее така, както му харесва. Ако нямаш скрупули - живей си инфарктно, взимай (и давай) различни неща от/на различни хора...още повече като си наясно, че никой от онези, които "въртиш", не е със сериозни намерения към теб. Сериозност, та сериозност, нека запокитим някъде спонтанността, щото "кво ше кажат хората за мен, ако не съм имал сериозна връзка/не съм се чукал (с извинение)/" на тая и тая възраст...
"Да, ама такива момичета нараняват хората", ще кажете. Вярно е. И такива момчета има. Но всеки трябва да влиза в подобна игра със знанието, че рискува. Нищо не ви гарантира, че любимото "същество", с което ходите някъде година, не може да ви погоди такъв номер, че сърцето ви да кърви, и то без изобщо да излиза и с някой друг. Варианти - колкото искате.
Любовта е нещо много силно, когато я има. Да се търси самоцелно "сериозният човек", с когото да имаш "сериозна връзка", не е любов, а извращение. Всичко друго е забавление, риск, приятни спомени и опознаване на различни хора. Като ще обичаш, обичай това, което е човекът, с всичките му недостатъци - като че ли никога не е имало неща като отворени връзки, липса на ревност и либерални разбирания, ах, че мръсни думички...

a3c1M
03-25-2008, 15:35
Не всички си падаме по курвички, това че им отговаряме на закачките не значи че ги харесване. Да се влюбиш в такава е пълната простотия.

a3c1M
03-25-2008, 15:37
То затова сега е трудно да си намериш красиво и същевременно "почтенно" момиче.

assd
03-25-2008, 15:40
То затова сега е трудно да си намериш красиво и същевременно "почтенно" момиче.
и кво е туй почтено момиче? интересно ми е кво влагаш под термина

poison`girl
03-25-2008, 19:15
Ххах ми щото са леки и пускат лесно 8-)

amazonko
03-25-2008, 20:01
Мноо гадно така сме заложени сигурно 6тот и аз имам саштич проблем :( и ве4е писах тема :( единственото решение е ти да я отбласне6 ... така направих и чувствата постепенно се изпариха :)

ne40
04-01-2008, 17:40
:shock: Сори ама.....ти не си добре :-o Личи си,че е курва,а на теб точно тва ти харесва,така ли? :(

Най-добре си я избий от главата :?
Мен точно тва ме дразни в повечето момчета :( Харесват си някви курви и не обръщат внимание на другите не толкова отракани,наперени и надути момичета :?

ne sa si4ki takiva. za men e po vajno edno mom4e da me uvajva, 6toto kurvite stavat samo za edno, i kolkoto i da gi xaresvat daje i mom4etata ne sa tolko glupavi 4e da ne go zabelejat. imam priqteli mom4eta koito samo si govorqt taka kak 6e ebat nqkoq ma samo za tva im e ina4e edin razgovor ne mogat da svurjat s neq i si go znaqt :d

h0t_bAbE
04-01-2008, 17:53
гррррр :booooomb: наскоро с една приятелка се скарахме така....даже вече подозирам,че тая тема я е пуснал 1 фр. :D ама не ми се вярва :D ...та...какво разбирате под флиртуване ?!аз от 2-ри клас имам много, и много добри приятели момчета,и една,дето е пълно психарче се скара с мене,щоту съм била "флиртувала с всички" :-x ..добре..флиртване ли е да се полюбуваш на природата с един приятел,и да си поговорите за живота... да ти подаде ръка да преминеш през реката..?!или нещо подобно...най- ме дразнят хора,които не приемат приятелството м/у момче и момиче...ти му каеш здрасти,те почнат да викат "горчиво" .. :-x виж,ако ти се е натискала,правила ти е намеци,или нещо подобно...разбирам- ку*ва е..ама ай да се уточниме все пак...

BiTa_SmEtaNka
04-01-2008, 17:54
за6то пове4ето мом4ета оби4ат курвите ли...ами за6тото дават лесно...за тфа...

the_unknown
04-01-2008, 20:14
Извинявайте,момичета,ама всичките не познахте!!! Не защото са лесни,а защото знаят точно какво искат.Дали пари или внимание е все тая.Не е като да излизаш с някоя пикла,дето в един момент и се пикае,а след това и се ебе.И накрая да вземе да те разиграва и експлоатира.Е затова обичаме курви!!!
Действат,а не си играят игрички!!!

Iv4eTy
04-01-2008, 20:21
Тука просто ако и се вържеш ще си си виновен сам, ако стане нещо м/у вас ( тръгнете примерно ) и тя ти върти същите номера като на сегашния си приятел... Така че моя съвет е да не се занимаваш с тая курва, защото после и ти ще си потърпевш.

alex_devv
04-01-2008, 20:33
щот си шматка от най-големите

bibi90
04-01-2008, 20:50
Харесват ги,щото знаят какво искат и си го получават.Докато някой други "свестни и почтени" момиченца седят отсрани и гледат,очаквайки "мъжа на мечтите си" щото туко-виж допуснали грешката да бъдат с някой за веднъж и после какво ще си кажат хора за тях. :shock: Лелеее трябва да ги убием с камъни.
Харесват ги,защото са самоуверени,а това винаги привлича хората,държат се свободно,имат по-разчупено мислене и не им пука от общо приетите неща,а с такова момиче никога не е скучно и еднообразно.
П.П:Не говоря за пропадналите курвички на по 14-15,които се чукат за 2 водки в кенефа на дискотеката.
А за момичеа с атрактивна външност,разкрепостено мислене,по-свободно поведение,които от нашето ограничено общество,се обявяват за курви. 8)
Вкарайте момичето в затвора,щото си имала приятел пък гледала други момчета,как не я срам!

WINTER_NIGHT
04-01-2008, 21:01
Не съм чел отговорите.. "Защо момчетата харесват курви?" Просто казано - защото пускат..

Kratko i qsno! nzn daje za6to izob6to se 4udi6!!! :?

A mom4etata mn obi4at da im puskat lesno- ne 4akat i ne e nujno da se zatormozqvat s po-natatu4ni vzaimootno6eniq, ako ne im e haresalo!!
:)

sweety_blondy
04-01-2008, 21:08
:shock: Сори ама.....ти не си добре :-o Личи си,че е курва,а на теб точно тва ти харесва,така ли? :(

Най-добре си я избий от главата :?
Мен точно тва ме дразни в повечето момчета :( Харесват си някви курви и не обръщат внимание на другите не толкова отракани,наперени и надути момичета :?

+1

keti_89
04-02-2008, 10:28
Abe hora "Kakvoto povikalo, takova se obadilo". Vseki e razli4en i ima razli4na predstava, za tova ot koeto se nujdae. Nima nqma momi4eta koito si tarsqt "eba4i" za edna no6t??? Nemoje da se kaje, i 4e nqma seriozni mom4eta. Prosto vsi4ko spored nujdite!

RaZcAkVa6tIq
04-02-2008, 11:28
Tova 4e fliruva s vsi4ki,spored men pokazva 4e nqma gram mozak v glavata.Pone az taka sam zabelqzal.............. :? :? :?

slivaka
04-02-2008, 11:29
mani ne gi slu6ai :D Tegli i edna pi6ka i q rezni ,tq kato e kurva ti 6e si kurvar ;)