PDA

View Full Version : Мразя го ;(



Fiki_
03-21-2008, 15:02
;;

blackfate
03-21-2008, 15:22
ми поговори с него... обясни му защо не му говориш и не искаш да му говориш... обясни му че не се е целувал с коя да е а с тфойта приятелка... което си е един вид предателство...
5месеца си е доста време, особенно за хора на 14години... питай го колко е пил, какво си спомня, а и щом не е бил от най трезвите, не бива да отдаваш такова значение на случилото се - не е знаел какво точно прави... а това че тфоита приятелка (което не е била толко пияна) не се е възпротивила, извади си извода колко ти е приятелка, щом би ти откраднала гаджето при 1ва възможност...
Определено си малка за друго, да и е нормално дори тая целувка да ти се вижда за много, но той е бил пиян незабравяй тоя факт...
Та какво да правиш - говори с него на 4 очи а НЕ по скаипа... обясни му как си се почувствала, питай го точно кфо е станало по негови спомени (важно е и тфа) ... и просто незнам дали ще усетиш дали те лъже или не... но ако ти се стори искрен и го обичаш поне малко му дай 2ра възможност, той би треало да си земе поука... а приятелката ти НЕ заслужава тфоето приятелство...

mese4ka
03-21-2008, 15:23
зависи дали държиш и на двамата,ако държиш много на тях може да им дадеш втори шанс,но винаги имай едно на ум [-o< и ще ти цитирам нещо което видях в един сайт "на мъжете не вярвай,на приятелите не казвай,от хората не се влияй и твоя живот ще стане рай,защото мъжете използват,приятелите предават,хората преовеличват и твоя живот огорчават!!!

MoHuTo
03-21-2008, 15:55
Хмм кофти ситуация, но според мен трябва да поговориш много сериозно и с двамата, защото тяхната постъпка си е чисто предателство към теб. Сама прецени дали си готова да преглътнеш това нещо и да продължиш отношенията си с тях, защото ако не си по-добре недей продължава контактите си с тях, тъй като тази мисъл постоянно ще те измъчва. Или го преглътваш и продължаваш с тях, или ги разкарваш и двамата и продължаваш...но без тях :) Ти решаваш. Успех :)

comics
03-21-2008, 16:10
Ами малка си

5StaR
03-21-2008, 16:13
Напили са се какво да се прави, приятела ти не е виновен,нали каза че е пил много - случва се!! Бил е съблазнен !! Обвинявай приятелката си .. тя е виновна!Тя те е предала!

Fiki_
03-21-2008, 16:17
ми поговори с него... обясни му защо не му говориш и не искаш да му говориш... обясни му че не се е целувал с коя да е а с тфойта приятелка... което си е един вид предателство...
5месеца си е доста време, особенно за хора на 14години... питай го колко е пил, какво си спомня, а и щом не е бил от най трезвите, не бива да отдаваш такова значение на случилото се - не е знаел какво точно прави... а това че тфоита приятелка (което не е била толко пияна) не се е възпротивила, извади си извода колко ти е приятелка, щом би ти откраднала гаджето при 1ва възможност...
Определено си малка за друго, да и е нормално дори тая целувка да ти се вижда за много, но той е бил пиян незабравяй тоя факт...
Та какво да правиш - говори с него на 4 очи а НЕ по скаипа... обясни му как си се почувствала, питай го точно кфо е станало по негови спомени (важно е и тфа) ... и просто незнам дали ще усетиш дали те лъже или не... но ако ти се стори искрен и го обичаш поне малко му дай 2ра възможност, той би треало да си земе поука... а приятелката ти НЕ заслужава тфоето приятелство...

Той много добре знае защо не му говора,тя също но ги обичам прекалено много и двамата.. Бил е пиян,но аз съм на мнението че поне за миг траа да е помислил за мен и да се е спрял но било каквото било :? :-# :-# Той каза че не помни нищо вярвам му Мноооого благодаря и нa mese4ka,MoНuTo,comics i 5StaR :-) :-)

aninceto
03-21-2008, 16:26
Ох,много кофти ситуация :shock: Аз мисля,че в този случай приятелката ти е доста виновна :( Никак не е било честно от нейна страна да постъпи така!А относно приятеля ти-поговори с него,вероятно вече си го направила,и така...Разберете се и дано не се повтаря повече!Ай,късмет,мила :-)

Al3ksandra
03-21-2008, 16:27
Само мъничък съвет, имай го това едно на ум винаги и внимавай да не се повтори. твоят приятел а и приятелка ако те обичат както ти тях не биха го допуснали.но и не се притеснявай вие сте малки все още ;)след време ще осъзнаете найстина какво е любов и какво приятелство.

blackfate
03-21-2008, 16:29
щом не помни нищо значи здравата се е натряскал... едва ли е мислил точно в тоя момент с коя кфо праи.. просто и аз съм имала такива пиянски мом. и после разпитфам всички кфо е ставало щото непомня нищо....
не е мислил, не е могъл... когато човек не е трезвен не обмисля кфо точно прави... не отдавай чак такова значение на тая целувка, не е била по любов (а това е много важно), по скоро не му давай да пие...
а с нея си поговори сериозно, тя като по трезва и тфоя приятелка е треало да се отдръпне, поне аз така си мисля... ако държиш на нея просто забрави случилото се, но наистина имай си 1 на ум, щото не се знае дали пак няма да нарави нещо... а тоя тфоя пияница - на 14 е - малко да понамали пиенето... :lol: :lol: :lol:
айде, според мене треа да им простиш - алкохола не прощава, но ти поне можеш...

Fiki_
03-21-2008, 16:45
щом не помни нищо значи здравата се е натряскал... едва ли е мислил точно в тоя момент с коя кфо праи.. просто и аз съм имала такива пиянски мом. и после разпитфам всички кфо е ставало щото непомня нищо....
не е мислил, не е могъл... когато човек не е трезвен не обмисля кфо точно прави... не отдавай чак такова значение на тая целувка, не е била по любов (а това е много важно), по скоро не му давай да пие...
а с нея си поговори сериозно, тя като по трезва и тфоя приятелка е треало да се отдръпне, поне аз така си мисля... ако държиш на нея просто забрави случилото се, но наистина имай си 1 на ум, щото не се знае дали пак няма да нарави нещо... а тоя тфоя пияница - на 14 е - малко да понамали пиенето... :lol: :lol: :lol:
айде, според мене треа да им простиш - алкохола не прощава, но ти поне можеш...
Мерси много ще му простя но ще му кажа че това е последният път в който му давам 2ри шанс :-D Al3ksandra Благодаря и на теб :-) :-)

Qnchety
03-21-2008, 16:46
Заеби ги и двамата. Приятеля ти щом е направил такова нещо веднъж значи е 100% възможно да го повтори пак. А приятелката ти щом веднъж е направила такова нещо значи не й пука за теб и би предпочела момче пред теб - на тфа ако му викаш приятелство...

megiii
03-21-2008, 17:00
Заеби ги и двамата. Приятеля ти щом е направил такова нещо веднъж значи е 100% възможно да го повтори пак. А приятелката ти щом веднъж е направила такова нещо значи не й пука за теб и би предпочела момче пред теб - на тфа ако му викаш приятелство...
+ 1 и аз съм на това мнение :?

Fiki_
03-21-2008, 17:04
Заеби ги и двамата. Приятеля ти щом е направил такова нещо веднъж значи е 100% възможно да го повтори пак. А приятелката ти щом веднъж е направила такова нещо значи не й пука за теб и би предпочела момче пред теб - на тфа ако му викаш приятелство...
+ 1 и аз съм на това мнение :?
Лелее сега съм доста обаркана :-# :-# ](*,) но мисля да не ги заебавам :)

Qnchety
03-21-2008, 17:09
Заеби ги и двамата. Приятеля ти щом е направил такова нещо веднъж значи е 100% възможно да го повтори пак. А приятелката ти щом веднъж е направила такова нещо значи не й пука за теб и би предпочела момче пред теб - на тфа ако му викаш приятелство...
+ 1 и аз съм на това мнение :?
Лелее сега съм доста обаркана :-# :-# ](*,) но мисля да не ги заебавам :)

Ше сгрешиш, ако не ги заебеш според мене. Но щом така си решила... 8) Но си имай едно наум: щом са направили такова нещо нищо чудно пак да се повтори :?

Fiki_
03-21-2008, 17:23
Заеби ги и двамата. Приятеля ти щом е направил такова нещо веднъж значи е 100% възможно да го повтори пак. А приятелката ти щом веднъж е направила такова нещо значи не й пука за теб и би предпочела момче пред теб - на тфа ако му викаш приятелство...
+ 1 и аз съм на това мнение :?
Лелее сега съм доста обаркана :-# :-# ](*,) но мисля да не ги заебавам :)

Ше сгрешиш, ако не ги заебеш според мене. Но щом така си решила... 8) Но си имай едно наум: щом са направили такова нещо нищо чудно пак да се повтори :?
да възможно е :( Но гиобичам и двамата ии...А ако го направят ще се опитам да им го върна и вече дори знам как :grin: :grin:

Fiki_
03-21-2008, 17:35
Заеби ги и двамата. Приятеля ти щом е направил такова нещо веднъж значи е 100% възможно да го повтори пак. А приятелката ти щом веднъж е направила такова нещо значи не й пука за теб и би предпочела момче пред теб - на тфа ако му викаш приятелство...
+ 1 и аз съм на това мнение :?
Лелее сега съм доста обаркана :-# :-# ](*,) но мисля да не ги заебавам :)

Ше сгрешиш, ако не ги заебеш според мене. Но щом така си решила... 8) Но си имай едно наум: щом са направили такова нещо нищо чудно пак да се повтори :?
Еми нз дали ще згреша но .. Ако пак го направят съм си наумила как ще им го върна :grin: да се надяваме да не го повтарят въпреки че е възможно
:(

Te4Yyy
03-21-2008, 18:25
Тааа такам.Първо здравейте на всички :-) Ходя с моя фр вече 5 месеца един петък той излезна...Аз бях наказана ама мойта фр също излезна,тя много си падаше по него така до тук добре,но той пи нз дали е пил много и тя пи но съвсем малко и отидоха в една дискотека и тамм се целуваха...Един мой фр веднага ми се обади и ми каза аз се ядосахх и почнах да плача :( :( Не му говорих 5 дена на нея също сега нз какво да правя.. :( Сиг ще си кажете : е какво 1 целувка..Да ама и двамата сме на 14 ии засега само това мисля че съм малка за др :P Помогнете какво да правя :-x :-x :-x
Da tOva Mn Mi PriLi4a Na Ne6tO Koeto az NapRavix , NO mmoMi4eTo mi PostI i si ProdaljiXme vraZkata no sled slu4iloto se vrazkata ni ne be6e sa6tata i se razdelixme :S

soulja_girl4e
03-21-2008, 18:38
oh gorkata! miloto dojalq mi za tebe 4estno za6toto tova e super gadno! :cry: i verno gi zareji i dvamata! 1vo priqtelkata te e predala i 2ro 6tom mom4eto se celuva s tvoita fr kato e piqn taka moje i da spi s nqkoq bez da razbere! uspeh4eta!

ell_ownz
03-21-2008, 18:41
:/

Fiki_
03-21-2008, 19:01
Da tOva Mn Mi PriLi4a Na Ne6tO Koeto az NapRavix , NO mmoMi4eTo mi PostI i si ProdaljiXme vraZkata no sled slu4iloto se vrazkata ni ne be6e sa6tata i se razdelixme :S


Аха лелеее добро момиче ама пак ли е било с нейна фр мойта е бф :x

Te4Yyy
03-21-2008, 19:07
Da tOva Mn Mi PriLi4a Na Ne6tO Koeto az NapRavix , NO mmoMi4eTo mi PostI i si ProdaljiXme vraZkata no sled slu4iloto se vrazkata ni ne be6e sa6tata i se razdelixme :S


Аха лелеее добро момиче ама пак ли е било с нейна фр мойта е бф :x
da nai dobrata priqtelka i be6e no mislq 4e momoi4eto be6e svqsno i razbra 4e e samo edna celuvka i nqma da se povtori .. no ne6to m/y nas nepotragna i to re6i 4e 6te e nai dobre da sprem... i posle mi davashe samo naprazni nadejdi 4e moje pak da se saberem no az se ot4aqx :( ...

Fiki_
03-21-2008, 19:24
Da tOva Mn Mi PriLi4a Na Ne6tO Koeto az NapRavix , NO mmoMi4eTo mi PostI i si ProdaljiXme vraZkata no sled slu4iloto se vrazkata ni ne be6e sa6tata i se razdelixme :S


Аха лелеее добро момиче ама пак ли е било с нейна фр мойта е бф :x
da nai dobrata priqtelka i be6e no mislq 4e momoi4eto be6e svqsno i razbra 4e e samo edna celuvka i nqma da se povtori .. no ne6to m/y nas nepotragna i to re6i 4e 6te e nai dobre da sprem... i posle mi davashe samo naprazni nadejdi 4e moje pak da se saberem no az se ot4aqx :( ...

Аха еми гадно ама щом ти е простила явно не ти дава празни надежди :) Но решението си е твое.. :) Ако тя обича др я забрави ако можеш :( Но ако тя още те харесва имаш шанс [по мое мнение де :P ] Е успех :-P

So unbelievable love..
03-21-2008, 19:45
Прости,но не забравяй! :)

Rofl4e
03-21-2008, 20:07
Em ne im se davai lesno napravi taka 4e te teb da zapo4nat da te tarsqt a ne ti tqh .. izdrazni gi po nqkakf na4in 8)

NanSiTyy_
03-22-2008, 05:28
Тааа такам.Първо здравейте на всички :-) Ходя с моя фр вече 5 месеца един петък той излезна...Аз бях наказана ама мойта фр също излезна,тя много си падаше по него така до тук добре,но той пи нз дали е пил много и тя пи но съвсем малко и отидоха в една дискотека и тамм се целуваха...Един мой фр веднага ми се обади и ми каза аз се ядосахх и почнах да плача :( :( Не му говорих 5 дена на нея също сега нз какво да правя.. :( Сиг ще си кажете : е какво 1 целувка..Да ама и двамата сме на 14 ии засега само това мисля че съм малка за др :P Помогнете какво да правя :-x :-x :-x
малилеййй тез приятелки голяма напаст бе... :^) и на мене една фр ми сви гаджето...уж имахме среща с него и с нея пък ас не можах да отида и те излезнали 2мата и отишли на барчи и от лаф на лаф зели че почнали са целуват...споко не си единствената мила ;) заеби ги и 2мата и да не ти пука за тях...щото туй момче дет ма заряза зарад нея ся на колене ми лази ;)

koalka
03-22-2008, 05:48
Не е оправдание, че се е напил, а пък още по-малко за твоята приятелка, която нарочно е отишла, за да се забият.Аз бих го скъсала и не бих се занимавала с него, защото в темата ти не пише, че съжалява, а и да съжалява, най-вероятно ще го направи втори път...Все пак сте на 14 и той не приема нещата толкова сериозно.

Wrathchild
03-22-2008, 07:34
Целувката си е целувка! Независимо дали си на 14 или на 24!
Ще им го върнеш... хах и как? С една позната, когато разбрахме, че ходим с 1 и същ (бяхме на твоята възраст) казвахме как ще му го върнем... познай, че не стана.
Но ако искаш да страдаш - давай. Просто има хора, които ако не им е гадно за нещо не могат да живеят...