PDA

View Full Version : как реагирате???



mese4ka
03-21-2008, 16:17
Здравеите на всички :) значи ето го и моя проблем ако може да се нарече така ....на 19 години съм имала съм вече доста бивши приятели (но съм спала само с един от тях,това си е лично решение) ами значи примерно тръгна с едно момче допада ми и всичко...,но като почне да се държи едно такова ами не знам как да го кажа (на втория ден и да ме пита къде ходи,с кой беше на кафе,от къде го познаваш тоя,за какво му махаш на тоя,кой ти званя и ако не му кажеш да ти вдигне скандал до бога или някви такива) и мн.ме дразнят и това става на втория ден след като сме тръгнали ами извинявам се ама и аз си имам приятели :-x какво да не си мисли че само него познавам ....!!! вие как сте с тези неща дразнят ли ви и ако да как се справяте??? аз защото ги режа на секундата ....,аз не живея заради тях или поне за сега .... разбирам да ходим 2-3 месеца пък то на втория ден ... :neutral: :neutral: :neutral:

LizZz
03-21-2008, 16:40
Разбира се, че ще я отрежа.
Няма право да ми държи подобна сметка дори и да сме ходили 3 месеца, а ако това стане ще поговоря с нея и ако не се промени ще поговоря още няколко пъти и зависи до каква степен съм се привързал към нея ще преценя дали да я режа.

MoHuTo
03-21-2008, 16:45
О ако ми го каже на 2рия ден просто ще си го отнесе. Всеки си има личен живот и никой няма право да ми държи сметка кого познавам и откъде го познавам. Разбирам да ходите сериозно и от дълго време... ама то това неговото е нахално... не бих го отрязала веднага, но ако на всеки втори ме пита откъде го познавам тогава вече бих се позамислила. Не обичам да ме ограничават :?

comics
03-21-2008, 17:17
EST

03-21-2008, 17:23
а, всяка жаба да си знае гьола. :-D в момента когато някой започне да ми лази по нервите си го отнася, по един или друг начин. но пък аз всек ипът ги предупреждавам, че съм зла и проклета, да не съм им виновна аз, ако пренебрегнат този факт? :?

NightGuardian
03-21-2008, 17:32
Epa shto da ne te pita ? Iska da te opoznae po-dobre ? Moje i toi da go poznava i da te pita ot kyde go znae6 ! :)

Karamel4e_to
03-21-2008, 17:39
emi moq priqtel sashto e taka postoqnno pita dori kogato sme na kafe i si kajem neshto s 1 pritqlka na ushence 8-) toi pita kfo sme si kazali pita za sichko i kat ne poluchi zadovolitelen otgovor se sardi :x e da si priznaq i az pochnah da pitam 8-) pone se radvam che ne mi proverqva telefona 8)

Qnchety
03-21-2008, 17:59
Ми нормално е. Ревност, страх... Що просто не му кажеш с кой говоирш по тела, кой е тоя на койт си махнала и т.н. - едва ли имаш да криеш нещо :) Но ако продължава наистина сигурно ше ти е гадно...

daisybaby
03-21-2008, 19:13
О ако ми го каже на 2рия ден просто ще си го отнесе. Всеки си има личен живот и никой няма право да ми държи сметка кого познавам и откъде го познавам. Разбирам да ходите сериозно и от дълго време... ама то това неговото е нахално... не бих го отрязала веднага, но ако на всеки втори ме пита откъде го познавам тогава вече бих се позамислила. Не обичам да ме ограничават :?
;)

prettyIdeath
03-21-2008, 19:20
Ами не може всички да се дразнят за едно и също нещо, явно ти сама си го правиш. Примерно да говориш много свободно с приятелите си (особенно ако са момчета които приятела ти не познава...).Просто му обясни кой ти се обажда и това е... Не е толкова странно приятела ти да иска да знае с кой си говорила току що по телефона... :-o

CuRly_Doll
03-21-2008, 19:38
На втория ден е прекалено.Какво правя ли-не взимам крайни мерки,но задължително говоря с момчето иии ако не разбере,че и аз съм човек,че и аз имам нужда от свобода-тогава вече е краят.Без приятелите си не мога и никой не може да ми забрани да ги виждам.Без свободата си също не мога да живея,затова не позволявам никой да ми я ограничава с въпроси от сорта на:"С кой беше?Какво прави?Кой ти се обади?Защо поздрави този?" и т.н.

Sintya
03-21-2008, 19:41
Обясни му, как се чувстваш. Не е толкова трудно да говориш с момче... или момиче.

koalka
03-22-2008, 06:56
Не ми се е случвало, но определено ще бъде дразнещо.И най-вероятно ще му направя забележка.Рязането е прекалено, според мен.

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-22-2008, 09:30
govori s nego :) ako se opraqt neshtata nqma smisul ot kusane :)

HePeAJIeH
03-22-2008, 09:58
Наистина рязането е прекалено.Това е от прекалена ревност.Ако наистина те обича ще те разбере и ще сложи някакво по-нормална граница на ревността си.Поговори с него.Аз лично така бих направил ако половинката ми така реагира :)

FiRe_LaDy
03-22-2008, 10:04
Хах ми не ми се е случвало чак толкова да ми държат сметка за тези неща.Сегашния ми приятел ревнува много и веднъж почна да се цупи,за това,че обръщах малко повече внимание на един приятел .... тогава седнахме и му обясних,че щом съм с него значи не искам друг и че са ми приятели и заради него няма да ги зарежа ... от тогава дори не е споменавал,че ревнува от някого.Не си и личи да проявява ревност на моменти.Просто седни и поговори.Обясни им,че трябва да ти имат повече доверие ...

Escarina
03-22-2008, 10:25
Ставам и си заминавам. В една връзка държа на свободата и то не само моята, а и тази на приятеля ми. Ревността и задушаващите момчета просто ме побъркват, така че и аз постъпвам като теб ;)

А за поста от предната страница, за каква ревност и любов говориш, като момичето говори за самото начало на връзките и?

__hIlArY_dYfF__
03-22-2008, 10:29
О ако ми го каже на 2рия ден просто ще си го отнесе. Всеки си има личен живот и никой няма право да ми държи сметка кого познавам и откъде го познавам. Разбирам да ходите сериозно и от дълго време... ама то това неговото е нахално... не бих го отрязала веднага, но ако на всеки втори ме пита откъде го познавам тогава вече бих се позамислила. Не обичам да ме ограничават :?

+1

mese4ka
03-22-2008, 13:08
много ви благодаря за отговорите и за това че мми помогнахте :) ще говоря но ако не стане и този път ...

Anabel
03-22-2008, 13:22
Това е така,защото човекът до теб изпитва силни чувства и иска някакси да те запази само за него си :D .Това наистина е много дразнещо,но когато имаш удобен момент поговори си с него сериозно.

Magic_Girl
03-22-2008, 13:33
Emi s moito gadje nqmam takiva problemi! :D Makar 4e az si revnyvam gledam mn da ne go pokazvam za6toto i toi ima pravo na prostranstvo.Neobi4am da pritiskam 4oveka koito obi4am!!! A tozi,s koito si trugnala po dobre go reji za6toto 6te ti suzdava mnoooogoooo problemi!!!