PDA

View Full Version : Проблем със секса. Съвет



ivan2008
03-21-2008, 17:02
С мойта приятелка когато стигнем го секс и все не се получава.Тя е неопитна , но аз също нямам мн опит зад гърба си. И като стигнеме до половият акт и прекалено мн се проточва с целувки и докосвания и други работи че на мене ми спада :( и нз как да се подобрят нещата. Да сигурно ще кажеш по бурзо действай но нз малко е сложно. Моля помогнeте ми !

DevilWish
03-21-2008, 17:11
Vqrvam ,4e ako ti napravi svirka '6e se sybudi' ;)

ivan2008
03-21-2008, 17:55
може и да ми е притеснено щото за първи път го правя с лубов
и сега за напред ми е притеснено дали ще се получи

hottie
03-21-2008, 19:01
Отпусни се няма от какво да се притесняваш. АКо мислиш, че любовната игра е прекалено дълга, намали я малко. Хубаво е ако и тя те стимулира... с ръка,с уста...

amatorium
03-21-2008, 20:24
Edinstvenoto neshto, koeto moje da napravish e da se podgotvish dobre da se spravish uspeshno. Cheti povecheki, budi spokoen i vnimatelen. Postepenno shte uvladeesh lubovnata igra. Budi iniciativen i luboznatelen. Haide uspeh ... 8)

hackers
03-21-2008, 20:27
С мойта приятелка когато стигнем го секс и все не се получава.Тя е неопитна , но аз също нямам мн опит зад гърба си. И като стигнеме до половият акт и прекалено мн се проточва с целувки и докосвания и други работи че на мене ми спада :( и нз как да се подобрят нещата. Да сигурно ще кажеш по бурзо действай но нз малко е сложно. Моля помогнeте ми !


ами кажий че не сте в детската че само цуни мадуни а искаш секс и тъй бре пич ;)