PDA

View Full Version : Наказана ли съм?



slan4iceto_n
03-21-2008, 17:37
историята е следната-миналата година имаше едно момче.той много ме харесваше, аз исках да сме само приятели.станахме приятели.аз само си играех с него, използвах го като отдушник, човек, който ми повдигаше самочувствието, когато ми беше гадно. обаче в един момент нещата коренно се промениха. разбрах, че онзи, заради който бях отрязала въпросното момче, не струва. разбрах, че човека който си струва е именно добрия приятел....само май късно се усетих.в момента съм страшно увлечена по него.обаче не съм сигурна дали той не ме е забравил.има моменти, когато сякаш нещата са си по старому, много е мил с мен, флиртуваме и така нататък.обаче има моменти, когато сякаш съм никоя, сякаш никога не е имало нещо между нас.страх ме е че той ме мрази, че никога няма да ми прости всичко което направих и се държи мило само за да си поиграе с мен, както аз с него.и всеки ден се чудя-мрази ли ме или просто ме наказва защото още му пука за мене?

ЯЖ МА
03-21-2008, 18:09
интересно, точно така е и с мене

със сигурност си наранила гордостта му и едва ли ще те иска отново, аз лично се опитвам да сведа контактите си с това момиче до минимум (далече от очите, далече от сърцето са казали хората)

нали знаеш защо истинските мъже не са с истински жени: защото истинския мъж не предлага 2 пъти, а истинската жена не се съгласява от първия път!
ае успех

prettyIdeath
03-21-2008, 18:24
Много често се получава така... осъзнаваме какво имаме но късно. Защо просто не поговориш с това момче. Ако е толкова добър приятел ще те разбере и може да започнете да излизате и т.н....

soulja_girl4e
03-21-2008, 18:30
miiii nz... strannoto e 4e pri teb liubovta ( nali ako tova e istinskata ti liubov ) e do6la s vremeto! obiknoveno liubovta te porazqva iznevidelica a ne idva sled mn razgovori i t.n.! pomisli... moje pyk prosto da si zaslepena i da si misli6 ( nali sled provala s toq dr ) 4e tozi tvoi fr e edinstveniq koito te haresva! nz uspeh4eta kakvoto i da izleze sled tova :)

Sintya
03-21-2008, 18:40
Попитай го, кажи му чувствата си и ако те харесва, той ще ти направи някакви знаци.

GerSity
03-21-2008, 18:47
miiii nz... strannoto e 4e pri teb liubovta ( nali ako tova e istinskata ti liubov ) e do6la s vremeto! obiknoveno liubovta te porazqva iznevidelica a ne idva sled mn razgovori i t.n.! pomisli... moje pyk prosto da si zaslepena i da si misli6 ( nali sled provala s toq dr ) 4e tozi tvoi fr e edinstveniq koito te haresva! nz uspeh4eta kakvoto i da izleze sled tova :)
а не не не!не е така! и при мен се случи нещо подобно като с авторката... отначало не изпитваш нищо към Него,но с времето след като опознаеш характера му се влюбваш и то не във визията му а в характера... ех,любов,любов...но тогава се оказва късно...
айди успех :mrgreen:

kiss_{P}
03-21-2008, 18:54
Nai-dobriq priqtel i nai golemiq vrag e istinata.Ako imash chystva kum tova mom4e ne se kosi davai.Pogovorete puk kvot stane.Ako te iska hubavo ako ne jivotut produljava i bez nego![/b][/i] :)

mese4ka
03-21-2008, 22:39
държи ли си мило има чуства ... ако нямаше,нямаше да си губи и времето с теб пробвай .... ако сгрешиш мога да кажа че всеки прави грешки :) въпреки че се съмнявам да грешиш ...

led_i_ogyn
03-21-2008, 22:44
Еми случва се...Поговори с него,кажи му какво си разбрала...По-добре късно, отколкото никога...Успех!

slan4iceto_n
03-22-2008, 07:44
10x за всички съвети...сега чак разбирам какво му е било на него миналата година, като съм го отбягвала, щом не съм била на кеф, като съм си правила каквото си искам и като съм му говорила неща, от които само е боляло...
"нали знаеш защо истинските мъже не са с истински жени: защото истинския мъж не предлага 2 пъти, а истинската жена не се съгласява от първия път!
ае успех"- ей тая реплика е велика...само се надявам той да не е истински мъж :D

Rebellion_Angel
03-22-2008, 08:08
10x за всички съвети...сега чак разбирам какво му е било на него миналата година, като съм го отбягвала, щом не съм била на кеф, като съм си правила каквото си искам и като съм му говорила неща, от които само е боляло...
"нали знаеш защо истинските мъже не са с истински жени: защото истинския мъж не предлага 2 пъти, а истинската жена не се съгласява от първия път!
ае успех"- ей тая реплика е велика...само се надявам той да не е истински мъж :D

Успех. И надявам се вече няма да се отнасяш с хората като вещи!

hooliganka89
03-22-2008, 08:15
Mislq,che si dlajna da opitash da badesh s nego.Nie nqma ot kade da znaem dali te iska oshte ili ne,no znaem,che trqva da se opitash da badesh s nego.

scene_lady
03-22-2008, 09:35
ami sled kato ste dobri priqteli,ne bi trqbvalo da se pritesnqva6 ot nego ili ne6to takova.prosto otidi pri nego i go popitai direktno-da ili ne-sled tova ot otgovora mu zavisi kakvo 6te stane natat1k. ;)

mickelangelo
03-22-2008, 09:48
Защо просто не се опиташ да говориш с него .... ? ако наистина е изпитвал нещо към теб ... може това да продължава .. но ако не го попиташ ... няма да разбереш .... отношението му може вече да се е превърнало в навик ....

koalka
03-22-2008, 09:48
Заслужаваш да се чудиш сега дали е искрен или не, като така гадно си постъпила с момчето, а той през цялото време те е разбирал и е бил до теб.Но момичетата сме много зле...факт - тичаш след онзи глупак, и когато видиш какъв е, отиваш при другото момче, защото вече си сама и "прозряваш" истината...