PDA

View Full Version : Татуировките



БеБка :P~
03-21-2008, 18:14
Здравейте на всички, нова съм в този форум и реших да отворя тема за татуировките, нямаше да я пиша тук, но не можах да намеря друг подходящ радел. Значи наскоро мисля да си направя татуировка, изчетох
много, но мисля, че се страхувам да не получа някакъв вид инфекция на кожата, защото е много чувствителна . Бих искала да попитам тези от форума, който евентуално имат татуировка да ме посъветват къде е най безопасното и най безболезнено място по тялото за правене на татуировка.
ПС: Благодаря предварително!

prettyIdeath
03-21-2008, 18:36
Като отидеш в ателието където ще ти правят татуйровката, попитай - ще ти кажат !

ell_ownz
03-21-2008, 18:49
zna4i ako nqmash 19 - ne si pravi!!!!!! zashtoto ako si po malka imash oshte da razstesh a ako si napraish sega posle kojata se raztqga i tatuirovkata stava na nishtoo! Imam edna fr deto si napravi kato beshe na 16 i sled 2 godini tatuirovkata i beshe razdelena, zacapana a kojata na mqstoto otpysnata. tova ne zavisi ot 4oveka i iglite s koito e napravena, a samo to rasteja! Iz4akai po dobre otkolkoto da sajalqvash posle

vamp
03-21-2008, 19:12
В затвора правят най-яките татуировки!

Sexapilna_kukla
03-21-2008, 22:09
Едва ли ще се получи някаква инфекция, стига разбира се да отидеш в добро студио при човек, който си разбира от "работата". :)
Не знам кое е най-безболезненото място... но все пак ти трябва да си намислила къде да си направиш татуировка...
Аз имам отстрани на корема и да ти кажа, че там наистина боли. Даже, до колкото знам най-болезнено е на корема и врата. :-o

varelitebg
03-22-2008, 23:41
Земи си направи едно тату на члото, една путка ше ти отива яко! Айде тичай към ателито и после прати снимка да видиме кво се е получло!

i'm so excited!
03-23-2008, 07:40
няма да получиш инфекция ако отидеш при добър татуист и полагаш необходимите грижи за татуса в началото.
рисувай смело.

varnen4e
03-23-2008, 08:20
Аз съм на 17 години и имам татъировка от 1 година някъде, която мога да кажа, че не е мръднала и си изгежда все така добре.
А относно инфекцията, няма как да получиш, ако те обработват със стерилна игла и ако поддържаш въпросната хигиена след това.
От личен опит ти казвам да не се притесняваш, защото аз като си направих и не я мазах на време, на няколко пъти обърках кремовете, но нищо ми няма. Най- важното е всичко да е чисто.
Успех.
:)

LoLiPoP4o
03-24-2008, 21:04
nishto nqma ti stane nai mnogo ti se zavie svqt i ti stane losho po vreme na praveneto na tatosa i da pripadnesh ama to e normalno i e razli4no pri vseki 4ovek :))