PDA

View Full Version : Съвет



y0ur^gIrL
03-21-2008, 18:34
e pisna mi veche :(( znachi eto kakvo me machi .. varvq s edno momche ..slavata mu v grada ne e hubava ha .. obache toi e mnogo razlichen s men ..pravi vsichko za men ..obojava me obicha me .. ne e nikakv .. ne e onq "bokluk" .. bla bla i vsqkakvi takiva.. obache ima hora koito mi kazvat che ne e za men.. kak az.. takova momiche moga da vurvq s nego .. i me karat da se chyvstvam mnogo kofti .. nashte ne znaqt za vrazkata ni ..i tqhnoto mnenie obache ne e dobro za nego .. nikak daje.. zashto govorqt taka.. az nqma da se promenq .. nqma da se razvalq kato chovek ..nishto losho ne pravim .. i nikoga ne bih mu pozvolila da pravi s men neshto koeto e neredno :? kakvo da pravq.. vseki pat kogato nqkoi izrasi neshto po tozi vapros mi se obrashta dushata .. srivam se.. nz kakvo da pravq.. opitvam se da ne obrashtam vnimanie .. dali postapvam pravilno ??!


редактирано от ramaiana
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

soulja_girl4e
03-21-2008, 18:41
miiii nz kvo da ti kaja! 6tom go obi4a6 ne gi slu6ai! ... ima i dr variant da go pomoli6 da ne se pravi tolkova na "lo6o mom4e"! vtoroto spored men nqma da proraboti no uspeh4eta vse pak

y0ur^gIrL
03-21-2008, 18:42
:) ami toi osuznava kakuv e.. otkakto e s men mnogo se e promenil .. obache taq "slava" si se nosi :D

5StaR
03-21-2008, 18:43
Из целия град..?Къде живееш?

y0ur^gIrL
03-21-2008, 18:46
e nqma znachenie .. ne e mn golqm gr. .. :)

CuRly_Doll
03-21-2008, 18:50
Дай да изясним нещо...Ти ли ходиш с него или всички останали???Или ти си много тъпа(с извинение) да им се връзваш на ъкъла или те ебати манипулаторите...Мисля,че е първото-не,че си тъпа,а че много ти пука от това,което говорят хората.Просто не се впечатлявай толкова.ИИИ защо той трябва да те променя,може ти да го промениш.Следващия път,когато някой ти каже нещо лошо за него,просто можеш да го попиташ той какво място заема във вашата връзка-дали му е брат,баща,сестра,майка,леля ...Че кои са те да ти казват какво да правиш и ако наистина са ти приятели не би ли следвало да те подкрепят,а не да те упрекват?ПОмисли...

prettyIdeath
03-21-2008, 18:53
Просто понеже ти харесва да си с него не слушаш другите какво ти казват. След време (ако наистина е това което казват другите) ти сама ще се увериш!

comics
03-21-2008, 19:24
Всичко с времето си- и ние с него ;)

So unbelievable love..
03-21-2008, 19:34
Просто понеже ти харесва да си с него не слушаш другите какво ти казват. След време (ако наистина е това което казват другите) ти сама ще се увериш!

+1

krisi_bep
03-21-2008, 19:50
Говориш за неговите чувства,че той те обича много и т.н.,а ти?Щом се чудиш дали не е добре да си с него мисля,че трябва да си помислиш точно какво изпитваш към него и колко е силно то.

Rofl4e
03-21-2008, 20:03
I az imam sa6tiq problem absolutno sa6tiq...no zn li...az gledam vinagi na pred i na gore...!!!I ne me int kfo mislqt horata za men i za fr mi pak i na men nikoi tva nqma da mi go kaje v o4ite za6toto imam mn golqmo samu4ustvie...i 6e go napravq lud...no sa mi kazvali toq tfa kaza onq tva ama ne mi puka.. :] 6ot na men si mi e dobre s nego ... :] i da 4esno kazano provali me a ne vqrvah 4e 6te stane :?

NFW`
03-21-2008, 20:55
"Славата му в града не е хубава" ? В Мелник ли живееш? И като казваш "слава" , все едно говориш за Стефан Караджа или нещо такова...

ResPekT333
03-21-2008, 21:03
pf...ne se wliqi 0t drugite mneniq...twa e super tupo spored men....kakto kazaha po gore ti li hoish s nego ili drugite? gruba greshka e da se wliqesh ot dr mneniq .... :?

w0sh
03-21-2008, 21:09
"Славата му в града не е хубава" ? В Мелник ли живееш? И като казваш "слава" , все едно говориш за Стефан Караджа или нещо такова...
Знае ли човек?
Аз предполагам,че момичето е искало да каже, че му се носи лоша слава.... но ниският и интелектуален потенциал не и е позволил.

NFW`
03-21-2008, 21:16
"Славата му в града не е хубава" ? В Мелник ли живееш? И като казваш "слава" , все едно говориш за Стефан Караджа или нещо такова...
Знае ли човек?
Аз предполагам,че момичето е искало да каже, че му се носи лоша слава.... но ниският и интелектуален потенциал не и е позволил.

Прав е, момичето ми. Учебник по български - първо, съвет - после. ^^

poison`girl
03-21-2008, 22:35
Еми ей го те хората са ти го казали не се влияй от чуждите мнения обичайте се и дано всичко да е наред :)

led_i_ogyn
03-21-2008, 22:55
Ако те обича и ти имаш силни чувства към него не би трябвало да ти пука какво мислят другите...И все пак внимавай да не те провали(не вярвам, че напразно му се носи лоша слава)...Нищо не е такова каквото изглежда...