PDA

View Full Version : Рждения ден на приятелката ми



Angle_f
03-21-2008, 18:39
Здравийте на вс :) Проблема ми е ,че най-добрата ми фр ми се сърди,защото не отидох на рд-то и.Стана така тъй като мин седмица бях на рд и наще ми се размрънкаха,4е не се прибирам в нас :( другата причина и 4е то4но сега сме зле с парите :-o Също така скоро скъсах с гаджето ми а на рд-то ще са мойта фр гаджето и още една наша фр и нийното гадже и аз се чувствам не на място :( Рд-то беше днес,а аз съм на тренировки по карате и съм в началото,ако не ида губя мн... :? Сега тя ми се сърди и нз кво да правя :shock: Лошо ли постъпих?Кажете плс...

Cool_Bitch
03-21-2008, 19:19
Mislq,4e ako i obqsni6 kak stoqt ne6tata bi trqbvalo da te razbere(nali ti e fr) spox i kasmet!!!

LiLGrizzly
03-21-2008, 19:20
em i az ako beh na neinoto mesto 6tqh da ti sa razsurdq.. e kolko da ste zle s parite.. se tam 5-10 lv ili pone edno cvete.. ili napravi ne6to li4no.. vajen e jesta..!

•._.•No_NaMe•._.•
03-21-2008, 19:24
Mislq,4e ako i obqsni6 kak stoqt ne6tata bi trqbvalo da te razbere(nali ti e fr) spox i kasmet!!!

krisi_bep
03-21-2008, 19:47
най-добрата ми фр Ако наистина ти е най-добра приятелка разкажи и това,което написа тук.Би трябвало да те разбере и да спре с глупавите сръдни.

И не,не си постъпила лошо.

Seducti0n
03-21-2008, 20:33
Никой не може да ти даде правилния отговор, защото според мен няма такъв.Истината е някъде по средата.
В случая ти си поставила първо собствените си интереси и желания/тренировката по карате, липсата на гадже, която би те накала да се рочувстваш не на място/.Вярвам, разбрала си ме какво имам предвид.По-добре недей се тревожи, знам какво е чувството, но в случая съвестта ти едва ли ще помогне.
На приятелката ти, неминуемо и е станало неприятно от това, че не си отишла на рожедния и ден, но все пак на всеки се случва.Ще се посърди известно време, пък ще и мине.
Пак ти казвам, опитай се да не мислиш за това дали си допуснала грешка, защото и така да е ти няма как да я поправиш да върнеш времето назад.

MoHuTo
03-22-2008, 07:11
Ами обясни й и ако тя ти е истинска приятелка ще те разбере :) Успех :)

Angle_f
03-22-2008, 13:46
Ми на мен ми е неудобно да дойда само с 1 цвете :-o Тя иска6е пари и за алкохол и аз и дадох ма с това из4ерпах половината от тва дет бях събрала. :( Напослидък тя изл само с гаджето и.не сме в идеални отношенея ,трудно ще е да изл с нея ма ще опитам :oops: Стискайте палци !!!

beautiful_noise
03-22-2008, 14:27
Ем начи първо е нормално най-добрата ти приятелка да ти се сърди, защото не си отишла на роженния й ден => не си я уважила. На теб хубаво ли щеше да ти е тя да не дойде на твоя?
Другото, отишла си на рд-то на друга приятелка и сега не можеш да отидеш на това на, цитирам, най-добрата ти приятелка. Не можа ли просто да не отидеш на предишното рд? След като познаваш родителите си и знаеш, че имат финансови проблеми, явно е трябвало да направиш избор между двата рождени дни и ти явно си го направила и явно не си избрала "най-добрата" си приятелка. А и както казаха и без подарък можеше да отидеш, само с 1 цвете, ако й беше обяснила съм сигурна, че щеше да те разбeре за подаръка.
А за каратето...Можеш да наваксаш една тренировка, но с приятел е по-трудно...Както в цялата ситуация, ти си направила своя избор, и той клони към всичко друго, но не и към "най-добрата" ти приятелка...

Iria
03-22-2008, 14:52
Ами отиди на рожденния й ден, много ясно, че ще се сърди-тя има празник, ти не си я уважила.Само заради 1 подарък ли няма да идеш.Обясни й, че нямаш финансова възможност и готово.Каратето ли е по-важно или тя?

beautiful_noise
03-22-2008, 15:15
То вече е минало и тя не е отишла...сега ни пита дали е постъпила грешно и иска да чуе, че е постъпила правилно. Е да, ама не. Грешно си постъпила.

LovePoisoned
03-22-2008, 15:38
И аз съм изтървала рождени дни, по простата причина че също не съм се чувствала на място с все непознати хора (освен рожденика). Тогава не пропускам да му честитя по телефона, чрез SMS... Случват се такива работи.

Co0kIe
03-22-2008, 19:02
Гадно си постъпила и нз имам чуството че проблема си е само един - че сте зле с парите и ти е неудобно и може би малко и защото не се чувстваш на място, а тва че тогава си била на тренировки го казваш за да се защитиш само (мн съжалявам ако не е така,просто си казвам мнението)... Извини й се и я изкарай някаде навън за да се реваншираш /ако имаш възможност де/ :) Айде успех :)

Rofl4e
03-22-2008, 21:15
Obqsni i kak stoqt ne6tata ako te razbere zna4i ti e istinska fr ako ne i ebi maikata

Angle_f
03-23-2008, 06:28
Обясних и ама... :?