PDA

View Full Version : любовна случка



go71n
03-21-2008, 18:53
значи представете си следната ситуация

петак вечер дискотека запознавам се с 2 момичета с мн близки имена но нищо повече ( запознанството само ). прибирам се аз и решавам да тарся едната от мацките чрез общи фр ( скаип тарся ) и ми дават скаипа на едно от момичетата но не тази която харесах [ другата която също беше хубава но нещо не я харесах ( тогава ) ] и почвам да я разпитвам дали е тази която харесах описвам и дрехите с които е било момичето прилика и там едната с зелено потниче другата с черно ( харесвам тая с зеления ) но си пиша с тази с черното и тя иска да ми фталпи че съм харесал нея ... но аз и казах не сигурен съм че не си ти сори ( като ми прати снимка ) и намирам другата тя обаче се оказва че има гадже ... и на скоро пак видях таи с черното потниче и мн ама мн се флюбих почнах да я свалям ( като си мисля 100 % ми е ф карпа варзана нали ме е харесвала ) обаче идва повратния момент тя вече не ме иска .... какво да права да се боря ли за нея или Не ... една вметка да направа написах толкова стихочета за нея че чак сам си се чудя ...

надявам сте да сте ме разбрали :) :) :)


т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

rammstein
03-21-2008, 18:57
може би трябва да се бориш за нея щом толкова даржиш на нея
http://s7.bg.bitefight.org/c.php?uid=21772 http://www.emotewar.com/users.php?user=Balthazar

georgi_
03-21-2008, 18:59
Виж сега, любовта е като тангото, когато ти натискаш тя се дърпа и обратно. Малко кофти че си се наиграл в началото и не си взел това което ти предлага съдбата, но все пак си мисля че би трябвало да се пробваш, ама не се прави че ти пука много много.Кажи и директно направо "искаш ли да излезем'' и виж кво ще стане, ако се съгласи окей ако ли не тегли и шута и отивай пак на дискотека да си харесаш някоя друга :-D А и още нещо, темата ти според мен не е за този раздел :?

Made_of_Pain
03-21-2008, 19:00
Грешка в раздела.
Пишеш стихчета? What the fuck?! O_o

go71n
03-21-2008, 19:01
Pain искаш ли да поствам стиховете :-o

Sp1t_F1r3
03-21-2008, 19:02
лошото е ,че в момента в който тя е проявила интерес към теб ти не си й отвърнал на 100%(понеже пишеш ,че си харесал и ния) ако беше разбрал по-рано ,че другото момиче си има приятел можеби нещата щяха сега да изглеждат по друг начин ... сега трябва да накараш въпросното момиче пак да прояви същия интерес към теб , казваш че със стихочета не става можеби е време да предприемеш по-настойчиви действия и да я накараш отново да прояви същия интерес към теб ;) :)

Made_of_Pain
03-21-2008, 19:06
Ти си пръв :?

go71n
03-21-2008, 19:10
не съм я харесал на 100 % просто казах че е мацка не е за изхварляне ама реших тогава да не се занимавам и с 2те да няма от 2 стола на земята ...

ето стихчетата за Pain

НаПосЛеДЪк мЕ гЛеДъш НаЛи ?!
хУБъВ лИ сЪм зА ТеБе КаЖи ?
гЛеДъШ мЕ сЪс СиНиТе сИ оЧи,
щЕ сЪГреШъ лИ сЪс ТеБе кЪжИ ?!


сТраХоТнА сИ сПоР нЯМа,
аКо сИ с мЕн щЕ тЕ НаПРавЯ МаМа,
оБиЧъМ тЕ нЕ мЕ е СраМ дА гО кАжА,
кАКфО дА нАпРаВя зА дА тИ дОкАжА ?!


уБичЪм тЕ ЛюБоВ мОя !
щЕ сВъРЖа лИ жиВоТа сИ сЪс твОя ?
аЗ гО ИсКъМ а тИ ?
кЪжИ дА, мОлЯтЕ нЕ мЕ мЪчИ !


ОбичАм тЕ тоВа е иСтиНа БъДи сИгоРНа в ТоВа,
каТо мЕн нЯма дА наМерИш дРуг нА свЕтА,
тВоЯт гЛаС е мУзИка зА уШиТе мИ ,
тВоеТо ЛицЕ е аНгеЛ в оЧиТе мИ.


В еДнО мОмИчЕ аЗ сЕ ФлЮбиХ,
и дОшАтЪ сИ пОгУбиХ,
тЯ обАчЕ мИ оТкАзА,
и сЪрЦеТо мИ нА дВе рАзрЯзА.

georgi_
03-21-2008, 19:13
Ае човек ебават се с теб...

Made_of_Pain
03-21-2008, 19:13
Нали казхме стихчета?
Що постваш текстове на чалга песни?


П.С. Стегни се, какъв е тоя стил на писане, като на 12 годишна кифла - курва :/

go71n
03-21-2008, 19:19
Нали казхме стихчета?
Що постваш текстове на чалга песни?


П.С. Стегни се, какъв е тоя стил на писане, като на 12 годишна кифла - курва :/

някои маи не си е пил хаповете днес :-o :-o кое точно е текст и на коя песен :x :x :x пффф

Made_of_Pain
03-21-2008, 19:21
Няква нова си съчинил, човече....
Ех тия чалга песни =) Толко са еднакви, че и текстописците не познават коя е тяхна и коя - не :)


Хаповете е са' отивам да си ги пия. 10х, че ме подсети, btw :)

hackers
03-21-2008, 19:21
значи представете си следната ситуация

петак вечер дискотека запознавам се с 2 момичета с мн близки имена но нищо повече ( запознанството само ). прибирам се аз и решавам да тарся едната от мацките чрез общи фр ( скаип тарся ) и ми дават скаипа на едно от момичетата но не тази която харесах [ другата която също беше хубава но нещо не я харесах ( тогава ) ] и почвам да я разпитвам дали е тази която харесах описвам и дрехите с които е било момичето прилика и там едната с зелено потниче другата с черно ( харесвам тая с зеления ) но си пиша с тази с черното и тя иска да ми фталпи че съм харесал нея ... но аз и казах не сигурен съм че не си ти сори ( като ми прати снимка ) и намирам другата тя обаче се оказва че има гадже ... и на скоро пак видях таи с черното потниче и мн ама мн се флюбих почнах да я свалям ( като си мисля 100 % ми е ф карпа варзана нали ме е харесвала ) обаче идва повратния момент тя вече не ме иска .... какво да права да се боря ли за нея или Не ... една вметка да направа написах толкова стихочета за нея че чак сам си се чудя ...

надявам сте да сте ме разбрали :) :) :)


:smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015

Sp1t_F1r3
03-21-2008, 19:25
добре де стига с тези стихчета знаеш ,че няма да ти свършат работа и да ти свършат как смяташ да подходиш после ... мини на "по-горно ниво" така да се изразя действай по-уверено ако момичето има интерес към теб няма как да не се получи , ако няма ... е без смисъл да настояваш защото на "сила хубост не става" :)

go71n
03-21-2008, 19:28
значи представете си следната ситуация

петак вечер дискотека запознавам се с 2 момичета с мн близки имена но нищо повече ( запознанството само ). прибирам се аз и решавам да тарся едната от мацките чрез общи фр ( скаип тарся ) и ми дават скаипа на едно от момичетата но не тази която харесах [ другата която също беше хубава но нещо не я харесах ( тогава ) ] и почвам да я разпитвам дали е тази която харесах описвам и дрехите с които е било момичето прилика и там едната с зелено потниче другата с черно ( харесвам тая с зеления ) но си пиша с тази с черното и тя иска да ми фталпи че съм харесал нея ... но аз и казах не сигурен съм че не си ти сори ( като ми прати снимка ) и намирам другата тя обаче се оказва че има гадже ... и на скоро пак видях таи с черното потниче и мн ама мн се флюбих почнах да я свалям ( като си мисля 100 % ми е ф карпа варзана нали ме е харесвала ) обаче идва повратния момент тя вече не ме иска .... какво да права да се боря ли за нея или Не ... една вметка да направа написах толкова стихочета за нея че чак сам си се чудя ...

надявам сте да сте ме разбрали :) :) :)


:smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015


хеи 22:30 е хаиде виждаме че ти се спи сънчо е минал отдавна не ми драскаи в темата ...

krisi_bep
03-21-2008, 19:43
Ем покания на кафе това онова.Покажи,че имаш интерес към нея.не я оставяй да ти избяга отново.Може все още да има нещо към теб ;)


П.П.Начина на писане в "стихочетата" ти е повече от УЖАСЕН и ДРАЗНЕЩ....

hooliganka89
03-21-2008, 19:43
Taq tema ne e li za razdel Lubov?

comics
03-21-2008, 19:44
Еми тъшаци, батка :S

amatorium
03-21-2008, 20:51
Tiq rimichki sa kato za Misho Shamara po skoro. Vse pak probvai se da i gi postnesh moje da ti se vurje. 8-)

Rofl4e
03-21-2008, 20:54
Bori se za neq.. :)

hackers
03-22-2008, 05:59
значи представете си следната ситуация

петак вечер дискотека запознавам се с 2 момичета с мн близки имена но нищо повече ( запознанството само ). прибирам се аз и решавам да тарся едната от мацките чрез общи фр ( скаип тарся ) и ми дават скаипа на едно от момичетата но не тази която харесах [ другата която също беше хубава но нещо не я харесах ( тогава ) ] и почвам да я разпитвам дали е тази която харесах описвам и дрехите с които е било момичето прилика и там едната с зелено потниче другата с черно ( харесвам тая с зеления ) но си пиша с тази с черното и тя иска да ми фталпи че съм харесал нея ... но аз и казах не сигурен съм че не си ти сори ( като ми прати снимка ) и намирам другата тя обаче се оказва че има гадже ... и на скоро пак видях таи с черното потниче и мн ама мн се флюбих почнах да я свалям ( като си мисля 100 % ми е ф карпа варзана нали ме е харесвала ) обаче идва повратния момент тя вече не ме иска .... какво да права да се боря ли за нея или Не ... една вметка да направа написах толкова стихочета за нея че чак сам си се чудя ...

надявам сте да сте ме разбрали :) :) :)


:smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015


хеи 22:30 е хаиде виждаме че ти се спи сънчо е минал отдавна не ми драскаи в темата ...



скучничка е ;)

kPuCkA
03-22-2008, 11:13
сТраХоТнА сИ сПоР нЯМа,
аКо сИ с мЕн щЕ тЕ НаПРавЯ МаМа,
оБиЧъМ тЕ нЕ мЕ е СраМ дА гО кАжА,
кАКфО дА нАпРаВя зА дА тИ дОкАжА ?!

[/color] :shock: :shock: :shock: Wtf?

go71n
03-22-2008, 13:59
сТраХоТнА сИ сПоР нЯМа,
аКо сИ с мЕн щЕ тЕ НаПРавЯ МаМа,
оБиЧъМ тЕ нЕ мЕ е СраМ дА гО кАжА,
кАКфО дА нАпРаВя зА дА тИ дОкАжА ?!

[/color] :shock: :shock: :shock: Wtf?


xax е кво лошо има :? просто мисля че и показвам че не е само за този ден ... но тя е инат и не ме ще

UnForgiving
03-22-2008, 17:38
Първо темата не е за този раздел, второ... да ти имах проблемите просто. Видял две момичета, харесал едното , влюбил се в другото и то при положение, че доколкото се разбира от поста ти си я виждал само 2 пъти, но вече си лудо влюбен разбира се... Извинявай, но подобни истории аз чувам само от 11годишния си братовчед, а ти едва ли си на 11. Незнам как да ти помогна, като я харесваш покажи и го, но гледай да не е чрез стихчетата ти, особено написани по този начин, защото са просто......... :-&