PDA

View Full Version : Да си почистя ли краката?



Player4o
03-21-2008, 18:57
На 16 съм и съм волейболист.Сега почва сезона и краката са доста открити,а окосмяването ми в тази област е доста усезаемо.Не е някаква гора,но си ги има доста.Мисля да ги почистя с депилиращ крем вие на какво мнение сте посъветвайте ме нещо?

DisciplineAndOrder
03-21-2008, 19:01
махай под мишниците,махай на 'уя, ръцете и краката няма да си пипаш.

Player4o
03-21-2008, 19:05
Там ги махам.За ръцете и дума неможе да става,но на краката много им се чудя.

Little_Miss
03-21-2008, 19:10
Еми махни ги, но не с депилиращ крем - то все едно да се бръснеш!Ефекта е същия.Ако ще си ги махаш ползвай епилатор или кола маска :)+ 1

•._.•No_NaMe•._.•
03-21-2008, 19:10
Mahni gi, prepora4vam ti s kola maska :)

Player4o
03-21-2008, 19:20
Добре де,но като е за 1-ви път няма ли бая да боли и да се вчервят?

Devilsplaymate
03-21-2008, 19:21
Според мен не трябва да ги махаш.

EarthShaker
03-21-2008, 19:24
какво като си волейболист? да не би да ти тежат като скачаш?! :lol: не ги махай

Little_Miss
03-21-2008, 19:25
Добре де,но като е за 1-ви път няма ли бая да боли и да се вчервят?Za4ervqvaneto e vremenno , puk i sled kato gi mahne6 trqbva da se namaje6 s losion , mislq , 4e tova go znae6 , a za bolkata :
1 nali si muj 6te iztrae6 :P
2 s bolkata se svikva , sled nqkolko proceduri nqma da use6ta6 bolka spx

Player4o
03-21-2008, 19:26
Не ми тежът,но мисля,че ще изглеждат по - добре почистени,а и идва лято немога да вървя като някое борче :D .Незнам какви ще са последствията ..

Little_Miss
03-21-2008, 19:35
Не ми тежът,но мисля,че ще изглеждат по - добре почистени,а и идва лято немога да вървя като някое борче :D .Незнам какви ще са последствията ..S epilator ili kola maska posledstviqta 6te sa blagopriqtni

krisi_bep
03-21-2008, 19:36
Ако са дълги(поне така разбрах от описаното) първо мисля ,че ще е по-добре да използваш самобръсначка или депилатоар,но за следващите пъти-кола маска или епилатор.
А това дали трябва или не да ги махаш си е лично твое решение.Вие момчетата сте добре на тези теми...

Seducti0n
03-21-2008, 19:39
Въпрос на личен избор е.
Ако ще се чувстваш по-добре без тях ги махни, ако ли не ги остави на мястото им. :) Аз предпочитам епилирани крачета. :)

Player4o
03-21-2008, 19:40
Да речем,че първия път ги махам с крем и после започна да ходя на кола маска.Косъмът ще стане ли по - дълаг дебел и остър ако спра да ги бръсна за определен период от време?

comics
03-21-2008, 19:45
не е болка за умиране аз цяло лято дърпам кола-маската- по целите крака, не само до коленете, свиква се ;)

Bolt_f
03-21-2008, 19:49
HE!

5StaR
03-21-2008, 20:01
Виж ся аз си ги махам, защото нали да... С епилатор ще умреш от болка защото са ти дълги предполагам..Първия път си ги махнах с някав депиблабла крем ...ама е голяма занимавка, земи си една машинка за подстригване и с нея :D :D :D

krisi_bep
03-21-2008, 20:04
Да речем,че първия път ги махам с крем и после започна да ходя на кола маска.Косъмът ще стане ли по - дълаг дебел и остър ако спра да ги бръсна за определен период от време?Ако наистина само 1вия път ги избръснеш ,а по-нататък ходиш/си правиш кола маска ще стане точно обратното,космите ще отанеят и даже ще намалят до някаква степен.

GerSity
03-21-2008, 20:05
Aууууу,обожавам епилирани крачета!!! :grin:
И знай че няма нищо гейско в това(просто на др момчета не им стиска да го направят и затва говорят глупости...)!!!
И аз ще ти препоръчам кола маска или епилатор-с тях постепенно косъма става по тънък и слаб,пък и ефекта е по дълготраен!
В краен случай вземи самобръсначка!

Seducti0n
03-21-2008, 20:07
Първият път е най-добре да ги премахне със самобръсначка.
От там насетне с кола маска/епилато/депилиращи кремове...

jenity_bs
03-22-2008, 09:24
ако са дълги първия път ги махни с самобръсначка...след това вече пак можеш да продължаваш така ,ама не е желателно...после започни с кола маска или епилатор...по принцип нас момичетата не ни боли щото сме свикнали,но момчетата в началото умират от болка...брат ми си ги бръсне защото веднъж пробва с епилатор и умря от болка... :razz: :razz: :razz: но спокойно свиква се :)

DisciplineAndOrder
03-22-2008, 11:08
Aууууу,обожавам епилирани крачета!!! :grin:
И знай че няма нищо гейско в това(просто на др момчета не им стиска да го направят и затва говорят глупости...)!!!
И аз ще ти препоръчам кола маска или епилатор-с тях постепенно косъма става по тънък и слаб,пък и ефекта е по дълготраен!
В краен случай вземи самобръсначка!

ааа,неее... нищо гейско няма...нее...то не е гейско и с розофко да ходят...

EarthShaker
03-22-2008, 16:19
вие се базикате, чесно

Swinkenhoffer
03-22-2008, 16:38
Aууууу,обожавам епилирани крачета!!! :grin:
И знай че няма нищо гейско в това(просто на др момчета не им стиска да го направят и затва говорят глупости...)!!!

Момиче съм и смятам, че е адски ужасно гей! Сега кажи, че на мен не ми стиска да си махам космите по краката. 8-)

Ако си кошмарно космат, направи си 2-3 пъти кола маска, ама на по-къси косъмчета, за да не боли чак толкова. После космите ще ти станат нормални и би било да прекрасно да спреш с обезкосмяването там, ама това си е твой избор естествено. :Р
Когато видя мъж с гладки крака, не си представям нищо СлАдИчКуУуууу, а някъв гол охлюв. :shock:

Qnchety
03-22-2008, 18:04
Еми махни ги, но не с депилиращ крем - то все едно да се бръснеш!Ефекта е същия.Ако ще си ги махаш ползвай епилатор или кола маска :)+ 1
+2

AliceSw
03-22-2008, 18:51
аз логиката не я схващам...колкооо косми може да има едно 16-годишно момче по краката, че да ги маха...ебати, като играеш, тези, които те гледат няма да виждат имаш ли косми или не ( изключвам случаи, когато се виждат само косми, не кожа)...и кво излезна в крайна сметка - обезкосмяваш се заради съотборниците си - също мъже - е тва е гнусно...ако си толкова космат направи, както каза пор - 2-3-4 пъти на козметик да поизтънеят и да не се виждат и толкова...

PollyPoi
03-22-2008, 19:35
какво като си волейболист? да не би да ти тежат като скачаш?! :lol: не ги махай
мии да :D
по добре не ги махай 8)

5StaR
03-22-2008, 20:22
аз логиката не я схващам...колкооо косми може да има едно 16-годишно момче по краката, че да ги маха...

Много...

d0mat4et0
03-22-2008, 20:54
Я ги махай и да не ти пука....СЛед като си волейболист е повече от задължително да се обезкосмиш....Според мен най-добрият вариянт е колата маска , въпреки че батко ми (17) си ги маха с епилатор ии му се разредиха пак , но колата маска определено е най-доброто решение ако искаш максимално разреждане :P

IbiZa_
03-24-2008, 08:21
еми и аз тренирам волейбол ама никои не ми е правил вапрос за окосмяването по краката така че трябва да е твоя лична преценка

Fesho
03-25-2008, 17:34
е мн ясно 4е тряя си ги махнеш
1во всички уважаващи външния вид си ги махат..лятото като гледам повечето сме без косми
2ро още повече при спортистите е почти задължително 6от има испотяване и т.н (футбол,волейбол и си4ко...)
3то... няма нищо гейско педарастията е болест на мозъка при която харесваш мъже,eдното няма ни6то об6то с другото може да се каже 4е който мъж си маха космите е метеросексуален ама тфа е по хубаво да ти кажа пак си харесваш жени,само 4е си прекалено грижовен за вън6ия си вид в което няма ло6о и пове4ето хубави жени харесват такива мъже...
4то не слушай кфо казват тука некфи маймуни просто ве4е са сме6ни 4удат се кфо да кажат
и 5то за начина еми 4 са на4ините:епилатор,кола маска,депилиращ крем,самобръсначка....
давай с кфото ре6и6 няма зн