PDA

View Full Version : Как се свалят няколко кила за 1 месец ???



d0mat4et0
03-21-2008, 20:24
Хора моля ви помагайте....Откакто ми дойде (почти на 14 съм) качих доста (най-вече в областта на "любовните дръжки") и не мога да се понасям.....Вече не мога да нося старите си блузи , не зашото ни ми стават , ами изглеждам отврат с тях :-# :-# :-# :-# НЕ мога да се търпя....Може би си повлия и това , че спрях да танцувам класически балет , но вече не мога да издържам....ОТ днес започвам да правя всеки ден по 100 коремни преси и по 20 повдигания на всеки крак както и въртене на обръч и ще намаля сладкото и хляба.....Но моля ви давайте съвети , защото ми идва да не излизам от вкъщи....Иначе съм адски слаба , но е супер грозно в областта на талията да съм няква широка :-# Не мога да издържам....Давайте съвети плс !!! Ако трябва и някакви лекарства , но да са ефикасни моля...

hooliganka89
03-21-2008, 20:31
Moje da hodish da bqgash na stadiona sashto,ako shte pravish koremni presi nedei oshte ot parviq den da pochvash sas 100,zashtoto shte imash mnogo gadna muskolna treska sled tova,pochni ot 20 na sledvashtiq den 30 na drugiq 40 i taka.
Po princip shtom si nadala palaski nai-veroqtno qdesh mnogo chipsove i drugi takiva izkustevni hrani,nqma da e zle da gi spresh.
Tova,che si sportuvala i si sprqla si dava vliqnieto i az bqh sportistka i se otkazah,tolkova sam nadebelq ot togava,che chak ne mi se komentira.
Poveche dvijenie,bez gazirano i ne qj hlqb inache drugo mojesh da qdesh naprimer pecheno meso,no bez garnitura osven ,ako ne e nqkakv zelenchuk,no da ne sa parjeni kartofi.
Vsichko tova deistva,samo da se spazva.
Aide i uspeh s svalqneto na kiogrami.

EarthShaker
03-21-2008, 20:32
внимавай с мускОлите и мускОлната треска най-вече

03-21-2008, 20:38
не намалявай сладкото и хляба, а го спри. можеш да разгледаш упражнения специално за талията/корема, за пресите не можга да тепосъветвам, защото не ги правя. от тях ми се завива свят 8-) забелязала съм че някакви прости неща като въртене на обръч помага доста. една доста слаба позната обясняваше как кара седмица-две на зеленчуци и месо и сваля доста, можеш да опиташ, само леко после със захранването. и така.

Devilsplaymate
03-21-2008, 20:38
Ходи още с гол кръст...
Нещо такова трябва да правиш според мен. (http://www.cafephysique.com/images/in-home-fitness.jpg)

comics
03-21-2008, 21:05
Ходи още с гол кръст...
Нещо такова трябва да правиш според мен. (http://www.cafephysique.com/images/in-home-fitness.jpg)
ahxuahx ти нещо такова ли правиш ? :D :D :D

splendour
03-21-2008, 21:30
obr14a e dobra ideq .samo da namerq de da vr1tkam i az.........

w0sh
03-21-2008, 21:31
С липосукция.

MIKROBA
03-22-2008, 05:15
Не мисля,че е трябвало да спираш балета. :? Аз бях на един спорт и след като го спрях качих около 10 кила :( и още немога да отслабна.

Madness
03-22-2008, 11:29
Бей да тичаш или на фитнес...
И спри да ядеш квото ти се иска.Аз за 1 месец съм сваляла почти 10 кила...

d0mat4et0
03-22-2008, 13:00
Ами какво да направя....нАблъскаха в групата ни някви 10 годишни и почти нищо не правехме....Сега много ми се иска да се запиша на модерен балет и от един месец си поднових поне малко спорта като се записах на тенис на корт иии си потичвам всяка седмица по час - час и половина на корта :oops: А иначе вече спирам Fast Food-а и ще гледам да не пия газирано...Някакви други съвети ?!?1 Купих си и така наречените дъвки за отслабване , въпреки , че не съм много обнадеждена :-D

QPONECA
03-22-2008, 17:57
с голяма воля е труд направи си сма извода за какво говоря.

Madness
03-22-2008, 18:14
Ами какво да направя....нАблъскаха в групата ни някви 10 годишни и почти нищо не правехме....Сега много ми се иска да се запиша на модерен балет и от един месец си поднових поне малко спорта като се записах на тенис на корт иии си потичвам всяка седмица по час - час и половина на корта :oops: А иначе вече спирам Fast Food-а и ще гледам да не пия газирано...Някакви други съвети ?!?1 Купих си и така наречените дъвки за отслабване , въпреки , че не съм много обнадеждена :-D
колко пари са тея боклуци?
чувала съм че намаляват апетита,не друго...
И все пак мислех да си зема,е така...

GossipGirl89
03-22-2008, 18:18
Спорт му е майката.
Аз от 2 седмици съм на разделно хранене-5 дни ядеш само варени яйца,пилешко месо и обезмаслено кисело мляко.Следващите 5 дни само зеленчуци.После повтаряш + правя по 40 коремни на ден (20 сутрин и 20 вечер). Ииии какво да ти кажа-свалила съм 4 кг.Ако има къде да тичаш-тичай.А сладкото и тестеното направо ги забрави.При мене беше супер трудно особено със сладкото,защото бях свикнала всеки ден да си похапвам шоколадче.Първите 3-4 дне умирах направо ама после свикнах.Сега гордо мога да твърда,че не ми се яде шоколад! :D

Mamut
03-22-2008, 18:21
амфетка...