PDA

View Full Version : Моля за съвети...???



come_as_you_are
03-21-2008, 20:57
Здравейте!
Мн харесвам едно момче от моето даскало,с две години по-голям е.До скоро дори и не се познавахме и беше супер кофти.Но както и да е...Преди една-две седмици реших да му обясня,че ме кефи,че мисля,че е сладък и т.н. и т.н.,но чрез смс...Самата аз не знам защо!Винаги съм мразила обясненията чрез смс-и,но в случая това ми се стори най-добрия вариант...Та така...Писах му,той ми отговори и си писахме смс-и в продължение на 1 час горе-долу.След това още толкова време си писахме по скайпа.След този ден обаче,той не ми отговаряше нито по скайпа,нито на смс-ите,а в даскало все нещо ставаше и не можех да го заговоря...Та чак днеска отидох и го заговорих.Чесно казано,първоначално май му стана малко странно,но после май се поотпусна и тъкмо взе да ми обяснява защо не ми отговарял и точно в тоя момент идва някакъв глупав пикльо от 7ми клас да говори някви простотии(при нас)...Прекъсна ни,но никой не му каза нищо...След по-малко от минута момчето,което харесвам каза,че тябва да тръгва(дойде автобуса му :) ) и ми измънка едно ''айде чао'',усмихна се и си тръгна...
Та моля ви за съвети-какво да правя отсега нататък с него,че хем да се заинтересува от мен и да се появят шансове да стане нещо,хем да не ставам прекалено досадна...???

tuzaro
03-21-2008, 21:01
ем начи с смс-си не става, по скайп не става почвай да му пишеш писма по пощата 8-) Ако не те харесва няма никъв шанс по който да му привлечеш вниманието

BuBi008
03-21-2008, 21:10
абе щом е започнал да ти дава обяснения защо не ти е писал значи има нещо . Според мен бъди малко търпелива недей бърза остави го той да те потурси така няма да изглеждаш нахална а пък и няма да му вдигнеж толкова самочувствието че да реши че трябва ти да тичаш по него.

poison`girl
03-21-2008, 22:53
Изчакай той да се сети за теб ако наистина изпитва нещо ще се сети няма нужда само ти да тичкаш след него :-D

vapros
03-21-2008, 23:22
email :D ak osi go proverqva 4esto de

zalmoxis
03-22-2008, 03:12
като знам какви са момчетата на тази възраст по-добре изчакай няколко дни после като се видите направо го покани на кафе или разходка.

Escarina
03-22-2008, 09:32
Що не пробваш да се държиш естествено? Най-много помага.