PDA

View Full Version : Мами с пиърсинг?



SeXy_MuCuNkAtA
03-21-2008, 21:47
Абе хора тук има ли някой на който майка му да има обица/и освен стандартните на ушите?Шото мойта има на носа и пъпа (към нея замазах и аз :-D ) и се чудя дали има други такива мами 8)

//Сега я надъхвам да си направим татуси заедно :P :P

Merito_
03-21-2008, 22:13
Не, и не бих искала няква майка с обици и татуси...Вместу тя да ме кара да не си правя такива работи, да тръгне тя да си прави...Е, да аз имам два пиърсинга и татус, но на млад човек му отива.Първото, което е аз не бих и позволила.Незнам все пак семейна жена с татуровки, обици...не върви...поне на мен не ми допада!

LeVski_fen
03-21-2008, 22:22
Не, и не бих искала няква майка с обици и татуси...Вместу тя да ме кара да не си правя такива работи, да тръгне тя да си прави...Е, да аз имам два пиърсинга и татус, но на млад човек му отива.Първото, което е аз не бих и позволила.Незнам все пак семейна жена с татуровки, обици...не върви...поне на мен не ми допада!
+1 \:D/ \:D/ \:D/

_SmiLe_FoR_yOu_
03-21-2008, 23:04
Ами не,мойта мама няма такива неща,но не е против аз да си направя. Въпроса е,че аз не съм го поискала.Не мисля,че за майките е строго забранено да имат такива неща по себе си,все пак те също са хора и ако са с по-младежки дух,какво толкова. Но иначе моята майка няма :)

Cool_Bitch
03-22-2008, 05:58
Moito mami nqma,no mn bi me izkefilo da si napravi kakto kazah po-gore mladejki duh kvo tolkova mn 6e e qko.Li4no az gi priemam tezi ne6ta (piarsing i tatoo) :grin:

TheSadGirl
03-22-2008, 10:36
mama nqma.nemoga da si predstavq majka s obeca nqkade si ili s tatoo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ina4e ba6ta mi ima 8) ,negovoto go priemam ama mama oo neee :?

Mim4etooo
03-25-2008, 15:37
nqma i e tvyrdo protiv moite piyrsingi ama karai :-D

asi_basi
03-25-2008, 16:35
Не, и не бих искала няква майка с обици и татуси...Вместу тя да ме кара да не си правя такива работи, да тръгне тя да си прави...Е, да аз имам два пиърсинга и татус, но на млад човек му отива.Първото, което е аз не бих и позволила.Незнам все пак семейна жена с татуровки, обици...не върви...поне на мен не ми допада!

Ok de, no po tazi logika i na teb nqma da ti stoi, za6toto edin den nali i ti 6te si porasnala, 6te si maika i sapruga, po tvoqta logika i ti ne trqbva da ima6 za6toto togava nqma da ti stoi kato porasne6.

skatemore
03-25-2008, 16:37
мама има 20-ки флешове
и е с лилав гребен
и има 22 татуировки ама не се оплаквам нали

MIKROBA
03-25-2008, 17:11
Moito mami nqma,no mn bi me izkefilo da si napravi kakto kazah po-gore mladejki duh kvo tolkova mn 6e e qko.Li4no az gi priemam tezi ne6ta (piarsing i tatoo) :grin:
+1 и мене ме кефи. :)

Jamalska
03-25-2008, 18:48
Аз мойта само я навивам ама тя не се съгласява...викам й на пъпа да се дупчи ама тя не си харесва корема...Изобщо ми отказва...Иначе въпреки че много мрънкат аз като си правя нещо по тялото и 2мата се кефят...и някой ден аз ше съм мама с обици и тн:)
Една аверка често ми говори за майката на нейна приятелка,която има супер мн пиърсинги(дори и по ръцете :grin: ) и пуши повече чадел от дъщеря си:)

SamRothstein
03-25-2008, 20:12
Ok de, no po tazi logika i na teb nqma da ti stoi, za6toto edin den nali i ti 6te si porasnala, 6te si maika i sapruga, po tvoqta logika i ti ne trqbva da ima6 za6toto togava nqma da ti stoi kato porasne6.
Именно затова не е хубаво да си правиш татуировки или да се кичиш като коледна елха :)

Rofl4e
03-25-2008, 20:17
Moita nema samo kade ima 2 dupki na ednoto uho ama..tq e mlada(ima se za takava de) na 32 e vse pak i ima da6terq an 15 haha kfa maika :grin: ama ina4e e pi4.. :]

Pedigree
03-26-2008, 07:58
Аз моята я навивам,ама нц,не иска. :o Инак след време,когато аз имам деца(ако изобщо имам),ще съм мама с пиърси. :-P

KiSs_mY_LiPs
03-26-2008, 16:13
ии мойта майка няма обици на други места..
не е против .. но не и харесфат..

•._.•No_NaMe•._.•
03-26-2008, 18:06
ии мойта майка няма обици на други места..
не е против .. но не и харесфат..
+1 :D

CfEtii
03-26-2008, 19:16
от една страна би било яко 8) но от друга някси не възприемам улегнала семейна жена да ходи с татоси и пиърси

50cent
03-26-2008, 19:51
moita nqma ama az ina4e mnogo se kefq na takiva kadeto imat
az mislih da si pravq tatoo ako si napravq 6te stavam ba6ta s tatoo

tuka6na
03-28-2008, 11:14
Не, и не бих искала няква майка с обици и татуси...Вместу тя да ме кара да не си правя такива работи, да тръгне тя да си прави...Е, да аз имам два пиърсинга и татус, но на млад човек му отива.Първото, което е аз не бих и позволила.Незнам все пак семейна жена с татуровки, обици...не върви...поне на мен не ми допада!
Защо да не върви?А и един ден се предполага,че и ти примерно ще си семейна,татусите ще са си там,ако обиците не:-o
Майка ми няма нищо,освен татус,който не знам как някога е решила да си плесне на рамото...Най-тъпия е: )Тя винаги е била против всичко което някога съм харесвала и не реагира добре на първия от моите...но беше разбираемо -бях на 15 почти.

DisciplineAndOrder
03-28-2008, 11:54
май мадър е твърдо против всички тези татуировки и пиърсинги.

т.е няма никъде,освен по ушите

SexYLipS
03-28-2008, 12:58
мама има 20-ки флешове
и е с лилав гребен
и има 22 татуировки ама не се оплаквам нали

Бахти яката майка :shock:



Мойта майка е егати ужаса.Изобщо не харесва пиърсинги и татоси и е твърдо против аз да се дупча където и да е ама аз яко и се опъвам.. Само на ушите било готино според нея.Иначе аз вече си имам обица на езика и по 3 на ушите, така че ще бъда надупчена мама 8-) 8-)

DisciplineAndOrder
03-28-2008, 13:03
мама има 20-ки флешове
и е с лилав гребен
и има 22 татуировки ама не се оплаквам нали

Бахти яката майка :shock:


ти май не разбра,че се шегува? :razz:

TellMeYourName
03-28-2008, 13:04
ха-ха-ха :razz:

SexYLipS
03-28-2008, 13:07
мама има 20-ки флешове
и е с лилав гребен
и има 22 татуировки ама не се оплаквам нали

Бахти яката майка :shock:


ти май не разбра,че се шегува? :razz:

Да 8-) :razz: Все едно искам такава майка :lol:

BrokenInnocence
03-29-2008, 10:32
Какви са тея глупости, че на семейните жени не им отивало... бла бла. Всичко си е до човека, има 17- 18 годишни, които са си абсолютни сухари, има и 35- 40 годишни, че и нагоре, които са супер готини хора с тотално младежки дух. Моята няма, но майката на бившето ми гадже имаше татус, въпреки, че беше от жените, които си ходят облечени с костюми и имат супер строго излъчване, ама ужасно много й ходеше.

Merito_
03-30-2008, 07:25
asi_basi
Голям фен



Регистриран на: 15 Апр 2007
Мнения: 278
Местожителство: Лондон
Пуснато на: Вто Мар 25, 2008 6:35 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Merito_ написа:
Не, и не бих искала няква майка с обици и татуси...Вместу тя да ме кара да не си правя такива работи, да тръгне тя да си прави...Е, да аз имам два пиърсинга и татус, но на млад човек му отива.Първото, което е аз не бих и позволила.Незнам все пак семейна жена с татуровки, обици...не върви...поне на мен не ми допада!


Ok de, no po tazi logika i na teb nqma da ti stoi, za6toto edin den nali i ti 6te si porasnala, 6te si maika i sapruga, po tvoqta logika i ti ne trqbva da ima6 za6toto togava nqma da ti stoi kato porasne6.
_________________
ПОТРЕБИТЕЛЯ Е НАКАЗН ЗА РАЗПРАЩАНЕ НА СПАМ! СЛЕДВАЩА СТЪПКА - БАН!


Еми обиците не са проблем, мога да ги махна по всяко време. А за татуса, така като гледам ние като станем майки живот и здраве повечето майки ще сме с татуировки и пиерсинги.Времената се променят...

VerryBerry
03-30-2008, 14:20
ми мойта майка няма такива неща,но аз не бих била против ако имаше поне една татуировка,аз самата все се каня да си направя една мъъъничка някъде..
А що се отнася до пиърса и многото татуси..тва е до едно време,като станеш на възраст над 20,всичките тия работи ще ти стоят ужасно,да не говорим ако решиш да ги махаш,но пък от друга страна еда обица или картинка биха стояли добре ;)

alex_devv
03-30-2008, 16:18
Не и не бих желал да е с обици някъде освен на ушите.

п.с. - бях навит да си правя татуировка, но си помислих какво ли ще представлявам на 60 години примерно пред децата ми? Увиснал пенсионер с татуировка... Не, мерси!

NightGuardian
03-30-2008, 23:06
Не бих искал пиарсинг! За татус съм сългасен!

lolli_lolli
03-31-2008, 18:32
не мога да си представя мама с пиърсинг :D а и тя никога не би си сложила 8-)

emo_kid_cb
05-29-2008, 16:10
ами аз иам доста обици наВцякуде искам таттооси и маика ми има общо 4 обици ама само на ушитееее ина4е искам мн да има обици навсякуде и да е некФа адСки якА смисал емо (макар 4е няя стане ;( или пънк ,но не й харесфа тАя музика ;( )
ина4ееее нз ко др да кажа :Д:Д:Д :grin:

kelcie
05-30-2008, 02:26
да, майка ми иман устната и на носа и има безброй татуси, няма лошо аз и се кефя :D

kotenceto_bonbon
05-30-2008, 11:53
nz ne sme govorili ama mama s pirsing ili taty :razz: :x ne6o ne mi dopada

_InSaNe_
06-01-2008, 11:01
ми мама освен на ушите..другаде няма... амааа пък има татус :grin: :)

FiRe_LaDy
06-01-2008, 14:18
Не, и не бих искала няква майка с обици и татуси...Вместу тя да ме кара да не си правя такива работи, да тръгне тя да си прави...Е, да аз имам два пиърсинга и татус, но на млад човек му отива.Първото, което е аз не бих и позволила.Незнам все пак семейна жена с татуровки, обици...не върви...поне на мен не ми допада!

Ok de, no po tazi logika i na teb nqma da ti stoi, za6toto edin den nali i ti 6te si porasnala, 6te si maika i sapruga, po tvoqta logika i ti ne trqbva da ima6 za6toto togava nqma da ti stoi kato porasne6.




+1

st1ka
06-01-2008, 15:23
Ами не,мойта мама няма такива неща,но не е против аз да си направя. Въпроса е,че аз не съм го поискала.Не мисля,че за майките е строго забранено да имат такива неща по себе си,все пак те също са хора и ако са с по-младежки дух,какво толкова. Но иначе моята майка няма :)

+1

vesito13
06-01-2008, 15:50
моята майка няма нито обици , нито татуси и аз си я харесвам такава , не бих могла да си я претставя по друг начин 8)

i_hate_you_but_i_love_you
06-01-2008, 16:12
мама има 20-ки флешове
и е с лилав гребен
и има 22 татуировки ама не се оплаквам нали
И мойта е така.. :lol: :lol: :lol:

MaxGirl
06-01-2008, 17:03
Моята даже и на ушите няма. :shock: Доста са против татуси, обеци(освен на ушите) и такива работи. Какви скандали бяха, когато брат ми се прибра с татус, а сега от 2 месеца го прикривам, че има нов. :D