PDA

View Full Version : Не мога да си намеря НОРМАЛНА приятелка... Къде е границата?



TopHi
03-22-2008, 00:56
От 1 година съм сам , първите 6 месеца не търсех нищо общо взето бях в шок от раздялата и предишната връзка :( .След това започнах да си търся приятелка.Вдигнах критериите.На предната и позволявах да пие , да пуши та чак за други работи молеше .... Та затова сега съм си казал. Да не пие изобщо,да не пуши и да е красива мацка с поне над средното ниво интелект :D .Вие ще попитате -А ти какъв си ? Дам, знам ,че не съм перфектен но не пия и не пуша .В никакъв случай не съм женкар ,ходя редовно да фитнес - не съм зоб машина просто се стремя към добро тяло.Другото което не мога да схвана нещо прекалявам май ... Човек трябва да бъде отворен към хората.До такава степен съм станал такъв ,че не мога да разбера кога 1 момиче му е приятно да си лафим и кога ми прави намеци :( Имам ужасно много приятелки , но САМО приятелки , нищо повече.ВСЕКИ път (99%)когато се опитам да направя някаква крачка получавам следните думи "Ми ти си супер приятел и искам да ми останеш такъв , но нищо повече." Случвало ми се да си кажа: Ок няма повече да се занимавам с конкретното момиче , и след няколко дена тя почва да ме търси защото и липсвам като приятел.Та искам да изкажете мнението си защо винаги се получава така ?.А да също така не бих могъл да кажа ,че не съм грозен .Не искам да прозвучи като реклама , казвали са ми го ,но това нещо с приятелството не мога да го разбера.Вече ми писна само от приятелство , искам нещо повече.Мерси за отделеното време за този ферман ;)

ToySoldier
03-22-2008, 06:47
И моят проблем е абсолютно същият :(

LizZz
03-22-2008, 07:04
И моят случай е абсолютно същият, само, че аз още не мога да си избия бившата от главата.... Дори и след 7 месеца...
Харесал съм си една бивша съученичка, пращаме си целувки по скайп гушкаме си се и сме добри фр, но предполагам, че пак ще стане така, както ти каза...
Не ги разбирам тея момичета...

crazy_style
03-22-2008, 14:16
mmm.. kogato stane6 mn dobur fr s nqkoe momi4e.. i kogato i kaje6 4e iska da stane ne6ty pove4e.. a tq ne e sigurna 4e izpitva su6tite 4uvstva... predpo4ita da ne riskuva..za6toto moje da zagubi naisti dobur fr... i po-dobre 4e e taka.. edva li predpo4ita6 da trugva6 s vsqko momi4e,i ni6ty da ne stava.. i sled tobva daje fr da neste..
a kak tova da se promeni... neznam..kato imam vpredvit kakvi kriteriI ima6.. malko sa tezi hora v dne6no vreme.. i neznam.. mislq 4e trqbva nqkoe mom4e ili momi4e.. s pove4ko opit
i uspeh ;) :)

bibi90
03-22-2008, 14:44
Може би се държиш прекалено приятелски с тях.Сам каза че неможеш да разбереш,кога на едно момиче и е приятно да си лафите и кога ти прави намеци.Не се дръж еднакво с приятелките си и с момичетата,с които искаш нещо по-вече от приятелство,показвай им че ги харесваш.А не се дръж като супер добър приятел,който те приемат почти като брат,и той изведнъж изтърсва,че иска нещо по-вече.Трябва отначало да си ти ясни намеренията и ако ще става нещо да става. :)

soulja_girl4e
03-22-2008, 14:48
mi bydi agresiven! ne e hubavo da te islqt za priqtelka! az za priqtelki mislq samo geiovete(NE SI GEI NALI?) ako ne si gei bydi spontanen za6toto nie obi4ame lo6ite mom4eta! :wink:

ucnaHчE
03-22-2008, 15:08
i az sam taka prosto e mn oburkano tfa i she probvam s ispanki 8-) 8)

B3B0K
03-22-2008, 16:44
da ne pie da ne pu6i ... eii4 aluu ako si q nameri6 takava takava te q tarpi6 i 6te q obi4a6 nqma da q kara6 da spira cigarite i da izbira m.u tqh i teb imam frka koqto gi sprq zaradi nego i 4esno po nasilstvena i gadna rabota nqma... a stava6 fr s tqh za6toto taka se darji6 s tqh probvai da pokaje6 leko da namekne6 4e ne samo tva jelae6 ot tqh

sexa_na_kompleksa
03-22-2008, 16:51
Е като пие от време на време или пуши, какво, не е ли "годна" вече? Не че нещо удобрявам цигарите и алкохола, но всеки си има право на изобр. Ще видиш, че накрая ще се влюбиш в точно такава, каквато не искаш. Аз преди си търсех момче по някакви специални критерии, но осъзнах, че няма смисъл от това. Сега искам само момче, с което чувствата ни да са взаимни. Само това! И не мога да намеря, пък представяш ли си да прибавя и умен, красив, забавен, мил ....

TraPPed
03-22-2008, 16:54
Iska6 li da stanem priqteli?... 8)

UnsTToPPaBBle
03-22-2008, 17:29
14 godini sam samec kfo da praa az da se grumna ??? da ne svar6va jivota :-o :-o :-o

georgi_
03-22-2008, 17:30
Аз вече като се пробвам с някое момиче и ми каже че иска да сме само приятели и отговарям "Мммм само приятелки имам бол, тай че още една в повече не ми трябва" и и бия шута 8)

AnIcHkAtA
03-22-2008, 18:36
Абе я стига превземки.Мацките с характер правят тфа което намират за добре.Мекотело едва ли ти трябва.Ако искаш качествено гадже не я гледай дали пие или пуши а какво и е сърцето ве приятелллллл!Тфа е от мене!Точка по въпроса.

zaraaa
03-22-2008, 19:15
S momichetata,s koito iskash da imaete neshto poveche ot priqtelstvo se draj po razlichno otkolkoto s momichetata,koito iskash da ti ostanat samo dobri priqtelki :) Pokazvai na tezi,koito xaresvash,che iskash da stane neshto m/u vas :) a za pieneto i pusheneto-to pone da e v granicite na normalnoto,ne da se napie kato kirka i da ne znae Koi si Ti :-D :-D :-D

white_chik
03-23-2008, 12:22
Ами това зависи от характера.И аз имам един такъв познат,който много харесвам и като човек,и като момче,обаче като се опита да предприеме нещо,му казах,че може да ми бъде само приятел.Има момчета,а може би има и момичетата,чието държание предразполага към приятелсто и нищо повече.

TopHi
03-24-2008, 17:44
Благодаря на всички онези които изказаха мненията си.Няма да цитирам имена (никове) но някои от постовете ме накараха да се замисля и видях доста истина в думите ви. Благодаря още веднъж :?

Ivalinka
03-25-2008, 12:39
ami kakvo da ti kaja...az sym momi4e,no i na men mi se e slu4valo mom4eto da kaje,4e iska da sme priqteli...yjasno e,naistina :(

hooliganka89
03-25-2008, 12:44
Vie se darjite taka s momicheta za tova te vi smqtat za priqteli,a ne za neshto poveche.

vamp
03-25-2008, 12:50
Хем си сам,хем и с критерии.Прекалено си сериозен и това не е секси за жените в днешно време.Падат си по властните и агресивни мъжкари,нали затова сега съм,защото бях "овца" с моето момиче,пък иначе съм рязарен бик,не се оплаквам откъм свалки в последно време,но когато се сетя за издънките ми с моята се чувствам като неудачник.По-добре не влагай чувства,не и отначало,първо ги забивай,ходете и чак после чувствата,иначе тъпа работа...Накрая оставаш прецакан.Аз на моменти говоря и се чувствам като неудачник,особено като пиша за себе си и сериозни намерения към момиче,а иначе нямам проблеми.Не се оставяй да те сдухва някоя,която и да е,намали критериите.Сваляй наред,после вече или я търпи или я действай!

i'm so excited!
03-25-2008, 13:07
Ще видиш, че накрая ще се влюбиш в точно такава, каквато не искаш.

така е.
дотогава ще търсиш "идеалното" момиче, което така и няма да намериш, за съжаление.а и на теб май ти трябва приятелка, колкото да има секс и веселба. недей разсъждава по тоя начин защото ще си останеш сам. или ще срещнеш някоя, ще се разочароваш, тъй като явно представите ти за любов са леко криви и .. пак ще останеш сам.