PDA

View Full Version : След бръснене на триъгълника кожата ми се зачервява



aanitogb
03-22-2008, 10:01
zdraveite na vsi4ki iskam da popitam edin vapros, predpolagam 4e i drygi momi4eta imat tozi problem, eto kakvo e kogato se primahvam kosmi4kite si otdoly na priagalnika obiknovenno s brasnene -kojata mi se za4ervqva,za6toto e mnogo mnogo 4yvstvitelna i e malko nepriqtno yse6taneto kakvo moje da mi prepora4ate molq za savet


т.1 и т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

hottie
03-22-2008, 10:06
Ами да не се бръснеш мога да ти препоръчам :) Аз лично си правя кола маска и е много по-гладко,меко и издържа по-дълго..много по-дълго. Други го правят и с епилатор.

VilleBaby
03-22-2008, 10:07
не ги махай със самобръсначка , а иди на козметик...а ако толкова държиш да ги бръснеш,недей на сухо,ползвай пяна за бръснене или просто сапун...ии се насочи към бръсначки с 3-4 ножчета,за да премахват космите с едно движение...и след това се мажи с кремче препоръчвам nivea soft

MakeMeLaugh
03-22-2008, 10:18
Ами да не се бръснеш мога да ти препоръчам :) Аз лично си правя кола маска и е много по-гладко,меко и издържа по-дълго..много по-дълго. Други го правят и с епилатор.Ти па не се обяснявай така с подробности, че ми става хубаво :D

С кола-та си е истината.
И като се бръснеш - не се бръсни на контра, а настрани! - от ляво надясно или отбратнбото, пак става добре, само дето не се дразни така кожата ;)

hottie
03-22-2008, 10:19
Ами да не се бръснеш мога да ти препоръчам :) Аз лично си правя кола маска и е много по-гладко,меко и издържа по-дълго..много по-дълго. Други го правят и с епилатор.Ти па не се обяснявай така с подробности, че ми става хубаво :D

С кола-та си е истината.
И като се бръснеш - не се бръсни на контра, а настрани! - от ляво надясно или отбратнбото, пак става добре, само дето не се дразни така кожата ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: извинявай забравих колко си чувствителен :lol:

MakeMeLaugh
03-22-2008, 10:33
Ахахаахх,а ся де.
Мне бе, просто ми е голяма фантазията и си представям директнои каквото чета :smt080
:P

vikiiitooo
03-22-2008, 11:22
Хахахахаха Мане кви сте някои :razz: Разбивате ме :razz:

Daft
03-22-2008, 13:28
Хахахахаха Мане кви сте някои :razz: Разбивате ме :razz:

+1
:-P :-P :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

crazy_style
03-22-2008, 14:33
mi to hubu ot lqvo nadqsno i obratnata..ama bodeee... ama mai e nai-dobriq variant ;D

amatorium
03-22-2008, 14:44
Ами да не се бръснеш мога да ти препоръчам :) Аз лично си правя кола маска и е много по-гладко,меко и издържа по-дълго..много по-дълго. Други го правят и с епилатор.Ти па не се обяснявай така с подробности, че ми става хубаво :D

С кола-та си е истината.
И като се бръснеш - не се бръсни на контра, а настрани! - от ляво надясно или отбратнбото, пак става добре, само дето не се дразни така кожата ;)

+1 Btw i az si i predstavih kakvo meko i nejno e stanalo sled kola maskata :-)

AnIcHkAtA
03-22-2008, 16:51
Хихи ми не се бръсни бе сладурке.Мойта кожа явно е още по-чувствителна и дори пъпчици ми излизат.Аз зимата ги махам с кремче, а лятото на кола маска щото нали бански ала бала тряа сичко да е изрядно.Друг вариант май няма иначе непрекъснато ще се зачервяваш.