PDA

View Full Version : Възможно ли е това?



slAduk17
03-22-2008, 10:42
Мислех си,че съм обичал там няколко момичета,защото с тях никога не се бях чувствал така.Но възможно ли е никога да не съм обичал нито една от тях просто винаги когато всичко става сериозно с някое момиче аз просто не съм щастлив.Всичко е много хубаво харесвам момичето с което съм неспирам да мисля за нея,но това 1 седмица най-много и после вече не е така и се чувствам празен отвътре и не съм щастлив ;( Но незнам защо се получава така и къде ми е проблема,че губя интерес към момичетата много бързо ли незнам.Но наистина се влюбвам и се чувствам щастлив и така продължава всичко няколко месеца и след това като момичето им каже че ме обича аз и го казвам и до там всичко изчезва от мен.Така е винаги чак сега го осъзнах и искам това да се промени но незнам как ?;( ;(

ucnaHчE
03-22-2008, 11:07
pi4 neznam kak se opravq tfa i az sam taka mn 1 edmica i posle sam kat teb ako nqkoi znae kak neka kaje 4e i az se interesuvam :)

krisi_bep
03-22-2008, 11:12
Едва ли си ги обичал...Обичта не идва за месец-два и да си отива...Твоето може да се нарече силно привличане към някои индивиди от женски пол,но любов-съмнявам се.

Това ще се промени като намериш момиче,което наистина да заобичаш.Ще го усетиш сам.Ние не можем да ти дадем съвети как да го промениш,всичко идва само и неочаквано.

Magic_Girl
03-22-2008, 11:26
Emi i na men mi se slu4va ne6to podobno.Prosto na momenti nz dali sum vlubena ili ne.Obi4am si nqkoi vsi4ko e super,no kogato se poqvi dryg sqka6 vsi4ko iz4ezva.Moje bi i az imam problem no spoko nadqvam se 4e skoro tova 6te otmine.Moje bi e vremenno :)

slAduk17
03-22-2008, 11:32
ama ne az vinagi sum bil taka ;( i mi e gadno 6ot naranqvam momi4eta na koito durja i naistina mi puka mnogo za tqh ;(

NightGuardian
03-22-2008, 11:53
Mi pri men problema e sy6tiq , no kakto kazaha horata po-gore oshte ne si nameril podhodqshtata, kakto i az. Za vseki vlak si ima pytnici taka che skoro ochakvai da namerish tvoq ideal ! :)

crazy_style
03-22-2008, 14:10
normalno.. do sq si4ki go imat oz problem.. az vklu4itelno.. mislq 4e e ot egeneto :D:D