PDA

View Full Version : Къде и кога се запознахте с гаджето си? :)



Magic_Girl
03-22-2008, 12:13
Mnogo mi e lubopitno da razbera kude i kak se zapoznahte s gadjeto si?Kak mina purvata sre6ta? :-D

ice__kiss
03-22-2008, 12:27
ooooooo purva sum az :grin: :grin: :grin: emi zapoznah me se kato si pi6ehme v edin sait posle po skype posle az hodeh s edno mom4e koeto mu se okaza fr i takak edna ve4er suvsem slu4aino se vidqhme na ulicata se razminavah me i si kazahme zdr samo deto az ne mojah da go poznaq i ot tam ima6e nqkakvo privli4ane ot moq strana ot negovoa nz ama 3 meseca takak se zaka4ahme i takak sa predi 3 meseca trgnahme i takak o6te sme si zaedno i az mnogo go qdosvam ama za smetka na tova mno si go obi4am :-) :-) :-) :-)

blueberry_14
03-22-2008, 12:55
ами запознахме се в един сайт,после доста време си чатихме по скайп (всеки ден най-малко по 4 часа)....след това си уговорихме среща и започнахме да излизаме доста често, докато накрая не тръгнахме....е от тогава минаха малко повече от 6 месеца и още сме заедно, а аз съм направо на седмото небе :grin:

_drebosu4e
03-22-2008, 13:17
Преди около 3 години не летен лагер в Камчия още първата вечер отидохме на разходка до плажа......и така :)

laracools
03-22-2008, 16:27
zapoznaha ni edni na6i ob6ti frs.az vednaga si go haresah i poneje ima6e motor a az sum luda po tezi raboti i me povozi....super ekstremalno no i romanti4no nqma da go zabravq .ina4e bqh na 15...

Pec@7a
03-22-2008, 16:37
След едно мое представление (актиорче съм хехе 8) въпреки че съм още на 15) та и тя е актриса и след една премиера отидохме да празнуваме в едно заведение и лека по лека... една вечер се целувахме след като я изпратих до вкъщи. Най-общо казано.

Fiki_
03-22-2008, 16:50
На плажа :D :D :D Самоче аз не му обращах внимание не се бяхме харесали тогава :D Сичко започна на моя рд в една дискотека "Ларго" (любимата ни в пз на всички теен) След това всеки петък се виждахме в тва диско ии един път той ме забра от нас беше към 7 часа и беше тъмно ввсе пак е било зимата :P Разкарвахме се гушихме се после той ме изпрати целунахме се и така.Др петък пак излезнахме пак се целунахме и трагнахме :grin: И така до сега

pepelq6kaaa
03-22-2008, 16:51
mi az bqh 8kl a toi 7 kl i taman bqhme zavar6ili daskalo i na selo bqh izlqzla i toi s o6et nqkolko mom4eta i talkos sladinko nahalni4ko doide i se zapozna s men mn qko be6eeeeeeee ama tragnahme dr lqto

anonymous546178
03-22-2008, 16:53
abe to polovinata sa se zapoznali v skaip ebati
po temata na edin konkurs za eseta az biah s ese (purvo miasto btw) a tia s prezentacia i tam se zapoznahme i ve4e 2 meseca zaedno :) :) :)

MartyParty
03-22-2008, 17:40
Братчедка ми ни запозна преди около година и половина.Щото и аз и той много и мрънкахме за различни неща и тя накрая айде мрънкайте си един на друг :-D Обаче ние се харесахме ПЪК и се взехме.И сега сме заедно от година и 2 месеца.

huligankata
03-23-2008, 00:00
Ми то как е тръгнало май сичко живо по сайтове се намерило - та и аз да не изостанем :D писа ми в един сайт, после малко в скайп си пописахме, на 14 февруари излезнахме съвсем случайно и така стана ..

Ou7taControL
03-23-2008, 01:54
запознахме се в mall, беше ни супер готино заедно ама преди това бяхме си писали в skype за 3-4 дена и след по малко от месец вече ходехме, и този месец правим 10 месецаа :grin: и се обичаме много и двамата, и всички ни завиждат :-)

Spider4eto
03-23-2008, 06:58
еми с моя се запознах по-миналата година. Бяхме се събарли супер мн фр и играехме на картоф май. И идва той и вика може ли да играя с вас. И се запознахме с него. Тогава грам внимание не му обърнах, даже малко ме дразнеше :D Ама миналата година като почнах да излизам малко повече като се затопли времето и се опознахме и взехме че се харесахме и тръгнахме. И вече 9 месеца си се обичаме и сме си щастливи. :smt007 :smt007 :smt007

sladur4e_yo
03-23-2008, 07:02
Ами той е приятел на брат ми и така,той ни запозна. :grin: :-)

BlindedAngel
03-23-2008, 07:20
Миии пред един бар се видяхме...Аз чаках да го отворят тя дойде с едно аверче харесах си я още от началото ( в последствие разбрах че и тя мене :-D ) и така после си писахме малко излязахме на кафе...Още тогава трябваше да стане нещо ама аз нали съм притеснителен и нищо не напрайх ама втория път вече стана :-P и съм мн хепи :)

GabisiTa
03-23-2008, 08:10
Амии бяхме си писали малко в mIRC, но той си имаше приятелка тогава и... не мислех изобщо, че ще стане нещо. Една вечер бях пред вкъщи с една приятелка, той мина от там с едни общи познати, тогава се запознахме на живо и се харесахме :oops: След няколко дена той приключи с бившата, излязохме и така тръгнахме. :) След 2 дена ще стане годинка откакто сме заедно :P :smt008

miloto_girl_4e
03-23-2008, 08:19
Eми.. и аз като повечето се запознах в нета с него, в сладур-а всъщност..., той ме изнамери от някъде, почнахме да си пишем, оказа се, че той си пише и с една моя близка приятелка, та решихме с нея да се видим с него на кафенце и излезнахме четиримата - аз, тя, той и него приятел :) На мен тогава той ми хареса, но понеже с аверката ми се държахме лигаво си мислех, че ще ме помисли за лигла .. , е, нз за каква ме е взел, но важното е, че ме хареса :D Това стана някъде април, тръгнахме септември 2006 :)

krem4et0
03-23-2008, 11:11
Ние понеже сме по-стари, се запазнахме в mIRC.

iiirish
03-23-2008, 15:14
ах, романтичната ни история :-D
ами в таксито му :-D когато съм втора смяна и работя до 9 вечерта, винаги си виках такси. и един ден гледам пращат ми някъв симпатяга :-D но аз ест като за първи път не реагирах никак. и тогава се почна всяка вечер да идва той (после разбрах, че нарочно се е смянал с негови колеги коиго са били по-близо, само и само да може да дойде), така започнахме и да си говорим :) и една вечер просто му казах "ей кога ще имаме време повечко да си поговорим с тебе" :) той сякаш само това и чакаше и каза "неделя?" хахахахахах :razz: излязохме и така започна всичко :)

sladko_dete
03-23-2008, 20:03
Веднъж го поздравих в един канал в irc с една песен (аз пз целия канал де), той ми иска снимка и аз му пратих, и на мен ми спря нета :-D той учеше в моето училище, и на другия ден като ме видя ме поздрави и се залафихме... аз си имах приятел по това време, но като се виждахме по коридорите само се зяпахме, карахме заедно и физическо.. една пр ходеше с един негов пр и една вечер случайно се оказахме на една маса... после той ме изпрати до вкъщи ( живея на 10 мин от центъра, а се прибрах след 2 часа :D не сме се целували още тогава просто си говорихме) ии после няколко пъти сме се виждали след това само двамата скришом от моя тогавашен пр... аз вече бях влюбена, но не знаех как да зарежа приятеля си защото бяхме десетина месеца заедно, но той пък разбра и ми каза да избирам и аз избрах моето си момченце, вече сме заедно годинка и много си го обичкаааааам :smt007

pitan4icata
03-23-2008, 20:41
em glavno vav flirta posle skype i sled mnogo maki izleznahme na kafe 4 4asa i psoel stanaha ne6tata...(tva e na kratko)