PDA

View Full Version : мотифче



bonbon4e__f
03-22-2008, 13:22
ei nqkoi polzval li e teq dufki za otslabvane MOTIF 8) kajete dali deistvat ili e porednata tupa reklama :-x

Rusalkaaa
03-22-2008, 13:36
aZ.... Adskite sa ubivat ti apetita i do 1 mesec svalqsh 6 kg... :grin: :D :P

bonbon4e__f
03-22-2008, 13:37
aZ.... Adskite sa ubivat ti apetita i do 1 mesec svalqsh 6 kg... :grin: :D :P

ammm obedi me 6e prabvam ama nz dali 6e stane :lol:

Rusalkaaa
03-22-2008, 13:40
Emi pri men ima efekt... Tqloto mi stana po stegnato... Daje i sega dav4am 1 davka 8)

vikiiitooo
03-22-2008, 13:41
Да ти кажа наи доброто решение е спортът!... :)

bonbon4e__f
03-22-2008, 13:42
Emi pri men ima efekt... Tqloto mi stana po stegnato... Daje i sega dav4am 1 davka 8)
ama prai6 li nekfi uprajneniq ili samo sedi6 na stola duf4e6 dufka i otslabva6 :shock: :shock:

Rusalkaaa
03-22-2008, 13:45
Да ти кажа наи доброто решение е спортът!... :)
Ako ne si zapo4nal da sportuvash neshto ot malak/a nqma smisal samo shte poddarjash figurata i nqma da ka4vash kilca... 90% ot otslabvaneto e dietata taka che 8) :D

Rusalkaaa
03-22-2008, 13:47
Emi pri men ima efekt... Tqloto mi stana po stegnato... Daje i sega dav4am 1 davka 8)
ama prai6 li nekfi uprajneniq ili samo sedi6 na stola duf4e6 dufka i otslabva6 :shock: :shock:
Seda si i se KEfa :P qki sa malko barzo svarshvat ama si zaslujava 8 lv za 20 davki :grin: 8)

bonbon4e__f
03-22-2008, 13:51
Emi pri men ima efekt... Tqloto mi stana po stegnato... Daje i sega dav4am 1 davka 8)
ama prai6 li nekfi uprajneniq ili samo sedi6 na stola duf4e6 dufka i otslabva6 :shock: :shock:
Seda si i se KEfa :P qki sa malko barzo svarshvat ama si zaslujava 8 lv za 20 davki :grin: 8)

ti kolko si kupil/a do sega :shock: sori ama nz dali si momi4e ili mom4e :oops:

Rusalkaaa
03-22-2008, 13:56
Emi pri men ima efekt... Tqloto mi stana po stegnato... Daje i sega dav4am 1 davka 8)
ama prai6 li nekfi uprajneniq ili samo sedi6 na stola duf4e6 dufka i otslabva6 :shock: :shock:
Seda si i se KEfa :P qki sa malko barzo svarshvat ama si zaslujava 8 lv za 20 davki :grin: 8)

ti kolko si kupil/a do sega :shock: sori ama nz dali si momi4e ili mom4e :oops:
Ami dneska stava 1 sedmica i sam na kutiq i polovina.. Toest 30 davki g/d :D ina4e sam momi4e :P

bonbon4e__f
03-22-2008, 13:58
i za edna sedmica kolko si svalila :shock:

Rusalkaaa
03-22-2008, 14:00
i za edna sedmica kolko si svalila :shock:
oo Nz ina4e ima golqma razlika (sun) 8-)

s1NNer
03-22-2008, 14:03
Яяя тва ме заинтригува :-D а ако карам на газирано и дъвки и Активиа примерно дали ще има ефект ?

bonbon4e__f
03-22-2008, 14:04
i za edna sedmica kolko si svalila :shock:
oo Nz ina4e ima golqma razlika (sun) 8-)

ee po4vam i az (sun) q si kaji skype da si pi6em :P

bonbon4e__f
03-22-2008, 14:05
Яяя тва ме заинтригува :-D а ако карам на газирано и дъвки и Активиа примерно дали ще има ефект ?

според мен без газирано ше е по добре ;)

Rusalkaaa
03-22-2008, 14:10
Яяя тва ме заинтригува :-D а ако карам на газирано и дъвки и Активиа примерно дали ще има ефект ?
Emi za maximalen rezultat pishe da premame po 1,5-2 litra voda... mnogo plodove i zelenchuci i da ogranichavame priema na hrani bogani na maznini,sol,testeni izdeliq i sladki... i po 15-30 minuti dnevno fizi4esko natovarvane.... Inache kato gi davchash davkite gazirano edva li shte ti se pie po dobre coca-cola Light

s1NNer
03-22-2008, 14:10
Яяя тва ме заинтригува :-D а ако карам на газирано и дъвки и Активиа примерно дали ще има ефект ?

според мен без газирано ше е по добре ;)

Е и според мене де амааа от както се помня пия кола иии няма да ми е толкова лесно да я откажа 8-)

Rusalkaaa
03-22-2008, 14:12
sladinkoto

comics
03-22-2008, 14:13
Да ти кажа наи доброто решение е спортът!... :)
Ako ne si zapo4nal da sportuvash neshto ot malak/a nqma smisal samo shte poddarjash figurata i nqma da ka4vash kilca... 90% ot otslabvaneto e dietata taka che 8) :D
Яж каквото искаш, просто ти трябва движение- фитнес поне 3 пъти седмично ;)

bonbon4e__f
03-22-2008, 14:14
Яяя тва ме заинтригува :-D а ако карам на газирано и дъвки и Активиа примерно дали ще има ефект ?

според мен без газирано ше е по добре ;)

Е и според мене де амааа от както се помня пия кола иии няма да ми е толкова лесно да я откажа 8-)
emi trqq silna volq :D az li4no nemam takava ama ne sam pila gazirano ot 2-3 meseca :) i mi e mnoo got piq samo sok4eta ot portokal i qbalka :D

comics
03-22-2008, 14:21
Яяя тва ме заинтригува :-D а ако карам на газирано и дъвки и Активиа примерно дали ще има ефект ?

според мен без газирано ше е по добре ;)

Е и според мене де амааа от както се помня пия кола иии няма да ми е толкова лесно да я откажа 8-)
emi trqq silna volq :D az li4no nemam takava ama ne sam pila gazirano ot 2-3 meseca :) i mi e mnoo got piq samo sok4eta ot portokal i qbalka :D
Махай газирано, кафе, алкохол, цигари - всичко вреди толкова, че чак да се разплачеш. Сладкото го яж или 1 път в седмицата ( това се казва да си имаш "забранен" ден), или си рапредели да речем 1 шоколад за 1 седмица, което е по-добрият вариант;
Плодове и зеленчуци яж до 8 часа вечер, защото съдържат захароза, която е източник на енергия и понеже докато спиш, няма как да я изразходиш, тя се натрупва като мазнинни запаси в оргазнизма.
След 8 часа е най-д0бре да си хапнеш кофичка кисело мляко - хем съдържа белътчини, хем има малко мазнини ;)
Яж САМО пълнозърнест хляб- от него не се пълнее толкова, а и е по-вкусен от отбикновния бял. Но НЕ СПИРАЙ да ядеш хляб, защото от него си набавяш 3 незаменими аминокиселини (т.е. такива, които не могат да се направят в организма, а си влизат в него с храната);
мисля, че като за начало това ти стига ;)

bonbon4e__f
03-22-2008, 14:30
Яяя тва ме заинтригува :-D а ако карам на газирано и дъвки и Активиа примерно дали ще има ефект ?

според мен без газирано ше е по добре ;)

Е и според мене де амааа от както се помня пия кола иии няма да ми е толкова лесно да я откажа 8-)
emi trqq silna volq :D az li4no nemam takava ama ne sam pila gazirano ot 2-3 meseca :) i mi e mnoo got piq samo sok4eta ot portokal i qbalka :D
Махай газирано, кафе, алкохол, цигари - всичко вреди толкова, че чак да се разплачеш. Сладкото го яж или 1 път в седмицата ( това се казва да си имаш "лош" ден), или си рапредели да речем 1 шоколад за 1 седмица, което е по-добрият вариант;
Плодове и зеленчуци яж до 8 часа вечер, защото съдържат захароза, която е източник на енергия и понеже докато спиш, няма как да я изразходиш, тя се натрупва като мазнинни запаси в оргазнизма.
След 8 часа е най-д0бре да си хапнеш кофичка кисело мляко - хем съдържа белътчини, хем има малко мазнини ;)
Яж САМО пълнозърнест хляб- от него не се пълнее толкова, а и е по-вкусен от отбикновния бял. Но НЕ СПИРАЙ да ядеш хляб, защото от него си набавяш 3 незаменими аминокиселини (т.е. такива, които не могат да се направят в организма, а си влизат в него с храната);
мисля, че като за начало това ти стига ;)

misi za infoto :-)

comics
03-22-2008, 14:31
Моля ;) {}

B3B0K
03-22-2008, 15:57
:shock: ooo тва за цигарите беше удър под краста :( ужасссс

EarthShaker
03-22-2008, 16:22
СИЛАТА НА САМОВНУШЕНИЕТО

преди рекламата имаше пак същата тема и всички викаха, че е пълна глупост... осъзнавате ли колко сте зле?

не много ясно

03-22-2008, 16:33
Да ви сера на хранителните режими?

bonbon4e__f
03-22-2008, 17:33
Да ви сера на хранителните режими? 8-)
Абе я оставете тези измишльотини!Спорта му е майката!Като толкова ви мързи не отслабвайте, но спорта е най-здравословния начин за сваляне на килограми :)

apfff mi murzi ni :-x :-x :-x :-x :-x i kfo ot tfa ima i drugi na4ini da svali6 kilogrami :-x :-x :-x

stealthyGirl
03-22-2008, 18:00
Да ви сера на хранителните режими? 8-)
Абе я оставете тези измишльотини!Спорта му е майката!Като толкова ви мързи не отслабвайте, но спорта е най-здравословния начин за сваляне на килограми :)

apfff mi murzi ni :-x :-x :-x :-x :-x i kfo ot tfa ima i drugi na4ini da svali6 kilogrami :-x :-x :-xЕстествено, че има. ;) Но те не са полезни (повечето или всички всъщност), знаеш го нали? :?

ЕPu
03-22-2008, 18:10
Просто успех да отслабнеш от дъвки...
ако от тях се отслабваше до сега щях 100 пъти да съм станала супермодел. 8-)

d0mat4et0
03-22-2008, 20:33
Ми то и аз си ги купих прословутите дъвки и гледам да се ограничавам в сладкото и газираното , по 1 час на ден скачам на въже , въртя обръч и правя коремни преси иии днес вече 6 дъвчици си отидоха :-D :-D Да се надяваме , че ще има ефект...Аз мисля да ям дъвка през всеки два часа , за да е по-ефикасно...Не съм много обнадеждена , но след като вие сте сваляли по 6 кг , то тогава защо и аз да не пробвам :oops:

s1NNer
03-23-2008, 06:36
Добре бе като не е здравословно със дъвки да се свалят килограми не сваляйте така бе!Не съм ви опряла пистолет в главага и да ви карам да отслабвате със дъвки нали ?!Като си отслабвате със спорт - ми продължавайте браво !!! И не се правете са ,че тва го казвате за наше здраве щото е ясно ,че ви е се тая ... така ,че по добре не спамете излишно !

Ние сме решили да пробваме със дъвки ... вие със спорт - всеки си има собствен метод ,не ни налагайте вашия!

EarthShaker
03-23-2008, 11:39
Да ви сера на хранителните режими? 8-)
Абе я оставете тези измишльотини!Спорта му е майката!Като толкова ви мързи не отслабвайте, но спорта е най-здравословния начин за сваляне на килограми :)

apfff mi murzi ni :-x :-x :-x :-x :-x i kfo ot tfa ima i drugi na4ini da svali6 kilogrami :-x :-x :-x

има други начини ама не с ДЪВКИ, нали се сещаш

момичета и момчета, вие сте или ЛУДИ или адски ама абсолютно съвършенни ТЪПАЦИ!
Защо пълните джобовете на олигофрените, които стоят зад тази глупост?
ЗАЩОТО СТЕ ЗЛЕ И ТОВА Е!!! КАТО ГАЛОШИ ВЕЕ

DisciplineAndOrder
03-23-2008, 11:41
хубаво би било да се отслабваше от дъвки...

ама не може!

bonbon4e__f
03-23-2008, 13:28
Да ви сера на хранителните режими? 8-)
Абе я оставете тези измишльотини!Спорта му е майката!Като толкова ви мързи не отслабвайте, но спорта е най-здравословния начин за сваляне на килограми :)

apfff mi murzi ni :-x :-x :-x :-x :-x i kfo ot tfa ima i drugi na4ini da svali6 kilogrami :-x :-x :-x

има други начини ама не с ДЪВКИ, нали се сещаш

момичета и момчета, вие сте или ЛУДИ или адски ама абсолютно съвършенни ТЪПАЦИ!
Защо пълните джобовете на олигофрените, които стоят зад тази глупост?
ЗАЩОТО СТЕ ЗЛЕ И ТОВА Е!!! КАТО ГАЛОШИ ВЕЕ

mi kato sa gluposti spri da pi6e6 f taq tema we :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

bonbon4e__f
03-23-2008, 13:33
Ми то и аз си ги купих прословутите дъвки и гледам да се ограничавам в сладкото и газираното , по 1 час на ден скачам на въже , въртя обръч и правя коремни преси иии днес вече 6 дъвчици си отидоха :-D :-D Да се надяваме , че ще има ефект...Аз мисля да ям дъвка през всеки два часа , за да е по-ефикасно...Не съм много обнадеждена , но след като вие сте сваляли по 6 кг , то тогава защо и аз да не пробвам :oops:


davai po leko s dufkite 4e s tfa tempo 6e trea si kupuva6 prez dva dni :D 8)

LiveFlower
03-23-2008, 14:27
проблем ли е,ако ги ползвам и съм на 14 години????

•._.•No_NaMe•._.•
03-23-2008, 15:07
Mi az iskam da gi probvam, no nz, edna kutiq za kolko vreme izkarva? :neutral:

LovePoisoned
03-23-2008, 15:49
Да ти кажа наи доброто решение е спортът!... :)
Разбира се... Не ги знам какви неща има в тези дъвки... Явно някакви киселини. Странно е, защото по принцип дъвката залъгва стомаха ти, че ще му пуснеш нещо, и така го "нервираш"... Иначе една приятелка на майка ми идва на гости и аз я питах дали може едно. :D Не са бели като на кутийката, жълти са, имат нещо бяло, прахообразно върху себе си, а вкусът е приятен лимонов. Ама не можах да си натъпкам няколко в устата, за да правя от любимите ми по-големички балони ( 8) ).

Спортът е 1000 пъти повече за предпочитане... Той помага не само за отслабване, помага и да се осбоводиш от стреса, да вдигнеш настроението си.

Jeuelle
03-24-2008, 13:48
Вместо да дъвчете дъвки , вземете се хранете правилно.
Изключете въглехидратите от менюто си.
Карам на прословутата "Диета на Рене Зелуегър"
Тази диета продължава 24 дена , в които не трябва да ядете
"Хляб, картофи, брашно, ориз, грах, боб, галета, панирано месо, соя, тестени произведения, ядки, кренвирши. Всякакви видове запръжки, всички видове млечни произведения: мляко, сметана, сирене, кашкавал, топени и пушени сирена, масло, айран Също така кремове, маргарини, сладкиши, захар, шоколад, царевични пръчици, солети, сладоледи и НИКАКВИ ПЛОДОВЕ! "

...
А можете да си хапвате:
"всички видове месо: говеждо, телешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини да приготвяте храната са разрешени освен панирането. Можете да консумирате: пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши и такива, които съдържат соя), всички видове риби, включително и консервирани.
Другата разрешена част от харните са зеленчуците - всички салати, пресни и печени чушки, домати, краставици, прясно- кисело зеле, цвекло, морски дарове, лук, репички, спанак – всички зеленчуци, които може да срещнете на пазара. Освен месо можете да ядете яйца, приготвени по всички начини, а също така и лютеници, които с приготвени без захар. "

... Можете да ядете когато си поискате - няма сторг хранителен режим.
Бягането е задължително :)

Само недейте "отслабва" с боклуци ...

Decu
03-24-2008, 13:53
Вместо да дъвчете дъвки , вземете се хранете правилно.
Изключете въглехидратите от менюто си.
Карам на прословутата "Диета на Рене Зелуегър"
Тази диета продължава 24 дена , в които не трябва да ядете
"Хляб, картофи, брашно, ориз, грах, боб, галета, панирано месо, соя, тестени произведения, ядки, кренвирши. Всякакви видове запръжки, всички видове млечни произведения: мляко, сметана, сирене, кашкавал, топени и пушени сирена, масло, айран Също така кремове, маргарини, сладкиши, захар, шоколад, царевични пръчици, солети, сладоледи и НИКАКВИ ПЛОДОВЕ! "

...
А можете да си хапвате:
"всички видове месо: говеждо, телешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини да приготвяте храната са разрешени освен панирането. Можете да консумирате: пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши и такива, които съдържат соя), всички видове риби, включително и консервирани.
Другата разрешена част от харните са зеленчуците - всички салати, пресни и печени чушки, домати, краставици, прясно- кисело зеле, цвекло, морски дарове, лук, репички, спанак – всички зеленчуци, които може да срещнете на пазара. Освен месо можете да ядете яйца, приготвени по всички начини, а също така и лютеници, които с приготвени без захар. "

... Можете да ядете когато си поискате - няма сторг хранителен режим.
Бягането е задължително :)

Само недейте "отслабва" с боклуци ...

Може да пробвам някой ден.. :lol:
Не си представям дори и 1 седмица без кисело мляко и кашкавал. :Д

Jeuelle
03-24-2008, 15:49
Тогава пробвай НВД - Ниско въглехидратна диета ;)

trittico
03-24-2008, 19:23
Яяя тва ме заинтригува :-D а ако карам на газирано и дъвки и Активиа примерно дали ще има ефект ?
Emi za maximalen rezultat pishe da premame po 1,5-2 litra voda... mnogo plodove i zelenchuci i da ogranichavame priema na hrani bogani na maznini,sol,testeni izdeliq i sladki... i po 15-30 minuti dnevno fizi4esko natovarvane.... Inache kato gi davchash davkite gazirano edva li shte ti se pie po dobre coca-cola Light
хахахахаха че то аз ако ям така и без дъвки ще отслабна.....цццц