PDA

View Full Version : ...а сега той си има приятелка :(



svalka
03-22-2008, 14:21
здравейте на всички .. искам и аз да споделя своята история, но истината е че дори незнам от къде да започна:( ...
преди около година бяхме заедно с човека когото обичам - А ... може би най-хубавите дни от живоа ми, но тогава не го осъзнавах.И когато той каза че трябва да замине за известно време и ще се налага да се виждаме по-рядко аз се разделих с него. Дори не му дадох обяснение. Предполагам той е бил много нараненл, а аз тръгнах с едно момче което наистина ме обичаше но след време се разделихем, по точно аз скъсах с него. През времето което ходих с второто момче не мислех за А, но един ден той ми писа смс и ме пита как съм и така нататък. Тогава аз нямах приятел а А още беше в друг град. Започнахме да си пишем често, а лятото всичките пари от картата ми отиваха за него. Той ми пишеше че иска да сме заедно и че иска да се върна при него. И една вечер той беше в моя град и се разбрахме да се видим но поради недоразумение той не дойде на срещата и после се видяхме направо в дискотеката, но аз дори не го поздравих ... след тази вечер смених 2-3 гаджета но не спирах да мисля за А. Есента мина а аз не спирах да мисля за него :( и един хубав ден се разбрахме да се видим .. отидохме в тях ии говорихме за всичко друго но не и за нас ...и аз си тръгнах без да обсъдим нашето бъдеще. След този ден той ми пишеше често .. пращаше ми и целувки но после спря. За последен път си писахме преди 2-3 месеца и той каза че ако мога да го обичам истински можем да сме заедно ... но след това нищо. Аз го блокирах от скайп и изтрих номера му от телефона си, но това не промени нищо. Обичам го много а вчера разбрах че си има приятелка .. просто незнам какво да правя ... ;( ;( ;(

Nik4o_Spain
03-22-2008, 14:36
Az znam kakvo trqbva da napravi6 .... porasni i kogato si naqsno s 4ustvata si se zamisli i deistvai :)

soulja_girl4e
03-22-2008, 14:37
Az znam kakvo trqbva da napravi6 .... porasni i kogato si naqsno s 4ustvata si se zamisli i deistvai :)
phahaha :razz:

evelinka1122
03-22-2008, 14:44
Той си има друга, били сте преди година заедно... време е да спреш да мислиш за него.. А и ти си му изтрила номера и скайпа и всичко... какво очакваш да направи момчето освен да си хване друга?!? Той дори и да иска да ти каже нещо няма как да се свърже с теб... и че е и в друг град... нз... забрави го време е вече... и спри се малко с тия момчета...

5StaR
03-22-2008, 14:47
Ех ти го режеш няколко пъти, а сега искаш да си с него...

inSane_baby
03-22-2008, 14:57
А защо изтри номера му и го блокира, той 100% е решил, че не значи нищо за теб, нещо повече, сега те мисли за адски несериозна! Мисли, мисли,мисли!!! Обади му се и го попитай как вървят нещата, ако наистина го обичаш му го кажи, но ако само си играеш, по- добре изобщо не му звъни, защото по този начин ще нараниш и него и приятелката му. Хубаво си помисли дали го обичаш!

Nik4o_Spain
03-22-2008, 14:59
Az znam kakvo trqbva da napravi6 .... porasni i kogato si naqsno s 4ustvata si se zamisli i deistvai :)
phahaha :razz:


Taka si e ne mislq 4e e na pove4e ot 16-17 na tezi godini taka e ''moderno'' da se pravi da reje6 da se pravi6 na interesen/a ili sega mai broqt koi/koq s kolko mom4eta/momi4eta e bil/a 8-) ... seki rano ili kasno porastva :oops:

prettyIdeath
03-22-2008, 15:02
Az znam kakvo trqbva da napravi6 .... porasni i kogato si naqsno s 4ustvata si se zamisli i deistvai :)
Ахаа... ти знаеш ли изобщо какво искаш?

comics
03-22-2008, 15:06
Ех ти го режеш няколко пъти, а сега искаш да си с него...
Това си има термин: "тъпа путка" :D

koalka
03-22-2008, 15:09
Скъсала си го без да му даваш обяснение, ходила си с трима, после си го блокирала от скайп...какво искаш, момиче?Вечно да тича след теб и да не се отказва?Явно не е направил тази грешка.Може би си е помислил, че просто не го искаш и нормалното е да се намери приятелка.Забрави го и толкова.

Nik4o_Spain
03-22-2008, 15:21
Az znam kakvo trqbva da napravi6 .... porasni i kogato si naqsno s 4ustvata si se zamisli i deistvai :)
Ахаа... ти знаеш ли изобщо какво искаш?



Ami az imam kakvoto iskam taka 4e .... qvno znam :) a i da sam kazal 4e iskam ne6to :lol: mnogo stranno :razz:

AsItOoOo
03-22-2008, 16:02
Vzemi se zamisli kakvo iska6 i s kogo iska6 da si!Tova 6te e ne6toto s koeto 6te pomogne6 na sebe si i na 4oveka koito obi4a6 i ne spira6 da misli6 za nego. S tvoite neizqsneni 4ustva naranqva6 kakto sebe si taka i nego. Qvno e iskal da bade s teb no s darjanieto si sama si go otblasnala ot sebe si . I za tova se e polu4ilo taka . Vreme e da sedne6 i da se zamisli6 kak iska6 da prodaljava6 na pred :)

LizZz
03-22-2008, 16:57
ДеЦка му работа... :lol:

Co0kIe
03-22-2008, 18:08
Кво очакваш да направи след като си го зарязала 1000 пъти? Ти си си виновна...

zaraaa
03-22-2008, 19:00
Ti si propusnala momenta,v koito ste mojeli da pogovorite otnosno badeshteto vi :)..no spored men vse pak mojesh da pogovrish s nego otnosno chuvstvata,koito izpitvash.Moje bi oshte ne e kasno,moje bi i toi te Obicha vse oshte,a tazi segashnata priqtelka da e samo nachin da te zabravi :) :) :) No si napravila greshka,kogato si go ostavqla 500 pati i posle vse sled nego si tichala-zamisli se malko za chuvstvata si i togava deistvai!

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-22-2008, 19:11
еми ти си си виновна..! не може вечно да тича след теб.. като не можеш да спреш да мислиш за него обади му се говорете си за "вашето бъдеще" хаиде какво чакаш .. ;)

prettyIdeath
03-23-2008, 02:59
Az znam kakvo trqbva da napravi6 .... porasni i kogato si naqsno s 4ustvata si se zamisli i deistvai :)
Ахаа... ти знаеш ли изобщо какво искаш?



Ami az imam kakvoto iskam taka 4e .... qvno znam :) a i da sam kazal 4e iskam ne6to :lol: mnogo stranno :razz:
Случайно въпроса ми беше към авторката ;) не към теб ;)